Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 13:00   #1
vannillas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4

Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?


Hej! wiele osób ma problem z odchudzaniem ja natomiast mam problem z przytyciem ponieważ mam strasznie dobrą przemiane materii a jem za pięciu ! mam 169 cm. wzrostu i waże tylko 45 kilo. Nienawidze moich nóg są strasznie chude chciałabym nosic spódniczki i spodenki i założyć wysokie obcasy bo kocham buty ale sie strasznie wstydze.. jak mam sie optycznie pogrubić ? Jakie ubrania powinnam nosić?ogólnie na całą sylwetke i na nogi oczy

Edytowane przez vannillas
Czas edycji: 2014-04-18 o 19:34
vannillas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:56   #2
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

gratuluje slicznych nóżek mini są dla Ciebie stworzone! mam tyle wzrostu co Ty i ważę 20 kg więcej, więc to ja powinnam się zamartwiać nienoszeniem mini, a jednak czasem w nie wskoczę widac masz po prostu szybką przemianę materii, na pewno wiele osób Ci zadrości ze możesz jeść do oporu jeśli chcesz przytyć, bo 45kg to rzeczywiście mało, to może wybierz się do dietetyka. bo znam więcej sposobów jak się optycznie wyszczuplić, niż pogrubić
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 14:22   #3
VeroniqueFashion
Raczkowanie
 
Avatar VeroniqueFashion
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

masz super nogi
ja uwielbiam taakie!
wg mnie śmiało możesz nosić spódniczki
VeroniqueFashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:12   #4
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

masz idealne nogi ! Będziesz wyglądać zabójczo we wszystkim !!! A mini w falbanki WOW wygladalabys czadowo!!!!!!

pokazuj te nogi!!!!!! szkoda by swiat ich nie ujrzał!
długość spodenek - króciuteńkie - wyeksponują całą nogę, całe udo i noga będzie proporcjonalna. Nie noś spodenek do połowy uda bo to wygląda niekorzystnie.

GRATULUJE NÓG
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:51   #5
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

Mam tyle samo wzrostu tyle, że ważę 2 kilo więcej... Moje nogi wyglądają podobnie. Mam ten sam problem i zdziwiłam się, że dziewczyny piszą, że można nosić mini... Ja jeśli tylko założę coś krótszego albo obcisłe rurki od razu słyszę komentarze koleżanek, że nie mam nóg albo coś o zbiórce dla głodujących... I jak tu czuć się dobrze w swoim ciele?
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:08   #6
VeroniqueFashion
Raczkowanie
 
Avatar VeroniqueFashion
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

Cytat:
Napisane przez karola_d Pokaż wiadomość
Mam tyle samo wzrostu tyle, że ważę 2 kilo więcej... Moje nogi wyglądają podobnie. Mam ten sam problem i zdziwiłam się, że dziewczyny piszą, że można nosić mini... Ja jeśli tylko założę coś krótszego albo obcisłe rurki od razu słyszę komentarze koleżanek, że nie mam nóg albo coś o zbiórce dla głodujących... I jak tu czuć się dobrze w swoim ciele?
ignorować ich komentarze i samemu dobrze się czuć w swoim ciele
VeroniqueFashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 17:16   #7
vannillas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

Dzięki dziewczyny za słowa lecz tak czy tak źle sie czuje w swoim ciele.. często mi mówią że strasznie chudo wyglądam i że nie chcieliby tak wygladać jak ja że jestem patyk i można by mnie połamać marzyłabym żeby chociaż przytyc te 5 kilo ale cóż jem i jem i nic.. kiedys nie byłam takim chudzielcem problem w tym że strasznie szybko urosłam i nie nadążyłam ze wszystkim i tak zostało i teraz weź i przytyj mówi się że niby opychać się wszystkim hamburgery słodycze fast foody a to i tak nie pomaga... za każdym razem jak przechodzę ulicą w spodenkach jak już musze bo jest strasznie gorąco, to myśle że ludzie poprostu patrza na te moje nogi! Nie cierpie tego a szczególnie takich komentarzy jak: ty coś w ogóle jesz? ile ty ważysz? Mogłabyś przytyc, bo cie prawie nie widać... Ehh straszne to jest..
vannillas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 17:47   #8
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

Cytat:
Napisane przez karola_d Pokaż wiadomość
Mam tyle samo wzrostu tyle, że ważę 2 kilo więcej... Moje nogi wyglądają podobnie. Mam ten sam problem i zdziwiłam się, że dziewczyny piszą, że można nosić mini... Ja jeśli tylko założę coś krótszego albo obcisłe rurki od razu słyszę komentarze koleżanek, że nie mam nóg albo coś o zbiórce dla głodujących... I jak tu czuć się dobrze w swoim ciele?
I jeszcze nie wpadłaś na to że Ci zazdroszczą? Że za wszelką cenę nie chcą byś swoimi nogami je przyćmiła ?

ehehhe kobiety Wy to jednak jestescie zakompleksione i tyle ;p
z takimi nogami zrobisz furorę wszędzie!! w pracy, na imprezie, w sklepie, na ulicy sznurem będą się faceci oglądać, po prostu czad szczuplutkie długie nogi są supersexy !!!!!!!! akcpetujcie swoje WALORY
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:34   #9
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Chude nogi.. jakie ubrania nosic aby wyglądać korzystniej?

Cytat:
Napisane przez vannillas Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa lecz tak czy tak źle sie czuje w swoim ciele.. często mi mówią że strasznie chudo wyglądam i że nie chcieliby tak wygladać jak ja że jestem patyk i można by mnie połamać marzyłabym żeby chociaż przytyc te 5 kilo ale cóż jem i jem i nic.. kiedys nie byłam takim chudzielcem problem w tym że strasznie szybko urosłam i nie nadążyłam ze wszystkim i tak zostało i teraz weź i przytyj mówi się że niby opychać się wszystkim hamburgery słodycze fast foody a to i tak nie pomaga... za każdym razem jak przechodzę ulicą w spodenkach jak już musze bo jest strasznie gorąco, to myśle że ludzie poprostu patrza na te moje nogi! Nie cierpie tego a szczególnie takich komentarzy jak: ty coś w ogóle jesz? ile ty ważysz? Mogłabyś przytyc, bo cie prawie nie widać... Ehh straszne to jest..
mogę się pod tym podpisać rękami i nogami

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
I jeszcze nie wpadłaś na to że Ci zazdroszczą? Że za wszelką cenę nie chcą byś swoimi nogami je przyćmiła ?

ehehhe kobiety Wy to jednak jestescie zakompleksione i tyle ;p
z takimi nogami zrobisz furorę wszędzie!! w pracy, na imprezie, w sklepie, na ulicy sznurem będą się faceci oglądać, po prostu czad szczuplutkie długie nogi są supersexy !!!!!!!! akcpetujcie swoje WALORY
dzięki za wsparcie ale nie tak łatwo sobie to wbić do głowy...
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.