Czerń-mrok czy klasyka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 23:55   #1
Octaviotv1258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5

Czerń-mrok czy klasyka?


Czy noszenie czarnych ubrań kojarzy się Wam z elegancją, szykiem, klasyką czy raczej z przynależnością do konkretnej subkultury młodzieżowej, melancholią i wyznawaniem kultu Szatana. Kto uważa, że wygląd świadczy o filozofii życia i osobowości?
Octaviotv1258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 00:38   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czerń-mrok czy klasyka?

Wygląd zawsze świadczy o filozofii życia i osobowości.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 08:50   #3
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czerń-mrok czy klasyka?

Cytat:
Napisane przez Octaviotv1258 Pokaż wiadomość
Czy noszenie czarnych ubrań kojarzy się Wam z elegancją, szykiem, klasyką czy raczej z przynależnością do konkretnej subkultury młodzieżowej, melancholią i wyznawaniem kultu Szatana. Kto uważa, że wygląd świadczy o filozofii życia i osobowości?
Sama czerń nie decysuje o tym, czu strój jest elegancki czy mroczny.
Czarne spodnie w kant będą eleganckie, czarna, długa spódnica z falabanami będzie mroczna. Klasyczna mała czarna będzie elgancka, czarna skórzana sukienka z metalowymi wstawkami będzie mroczna.

Ogólnie tak- strój i kolorystyka świadczą w pewien sposób o osobowości, ale jest to bardziej skomplikowana zaleznośc niż tylko dobór kolorów.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 10:33   #4
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Czerń-mrok czy klasyka?

A można się też ubierać na czarno casualowo, bo się lubi czerń i nie doszukiwałabym się w tym filozofii na siłę.
Miałam też swój mroczny etap w gimnazjum - liceum, ale w falbaniastych kieckach i koronkach nie latałam, bo uważałam, że to trochę przerysowany styl do szkoły. Kultu Szatana też nie wyznawałam, pomimo słuchania gotyckiej muzyki w upalne letnie dni.
Czuję się bardzo pewnie w czerni i dotąd sięga moja głębia.

Oczywiście ubrania mówią bardzo dużo o nosicielce, stylu życia, osobowości, ale to trochę bardziej skomplikowane niż czerń = szatan. Kolor nie ma aż takiego dużego znaczenia jak to, co dana osoba nosi do tej czerni - jakie buty, dodatki. Liczy się jakiej jakości są te ubrania, czy dobrze dopasowane do sylwetki czy sprane, wyciągnięte t-shirty.
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.