❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-31, 01:16   #2341
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
To masz to samo co mój chłopak, on też nigdy nie choruje a teraz takie paskudne przeziębienie. Siedziałam u niego, ale jak zaczęło się rozwijać to wróciłam do domu rodzinnego, żeby uniknąć tej choroby.
Jutro też zostajemy w domu, ze zwierzakami, pojemy coś dobrego, procentów nie lubię, więc minimalnie.
Nie wiem kiedy zleciał 2022, jak dziś pamiętam jak wyglądał mój pierwszy dzień w tym roku, a tutaj już koniec. Dzisiaj moja siostra z narzeczonym załatwiali ślub i w sierpniu czeka nas pierwsze wesele w rodzinie.
Dobrze zrobiłaś, bo po co macie być oboje chorzy.

Mnie się ten rok najpierw nieco się dłużył (ciąża się wlokła niemiłosiernie), ale potem nagle te ostatnie trzy - cztery miesiące zleciały po prostu jak pstryknięcie palcami.

Świąteczny cud się stał - nie przytyłam. Weszłam dzisiaj na wagę ze strachem w oczach (ważę się rzadko kiedy, ale teraz chcę wiedzieć z jakiego pułapu będę skakać oby w dół) i okazuje się, że mniej więcej tyle, co przed świętami. Nawet ciutkę mniej. To chyba to trzydniowe przeziębienie zrobiło swoje. Może to głupie, ale się cieszę, bo bałam się, że będę zdemotywowana. A tak od razu wstępuje we mnie nowa energia, nadzieja. Chcę czuć się i wyglądać tak, jak przed ciążą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 09:36   #2342
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś, bo po co macie być oboje chorzy.

Mnie się ten rok najpierw nieco się dłużył (ciąża się wlokła niemiłosiernie), ale potem nagle te ostatnie trzy - cztery miesiące zleciały po prostu jak pstryknięcie palcami.

Świąteczny cud się stał - nie przytyłam. Weszłam dzisiaj na wagę ze strachem w oczach (ważę się rzadko kiedy, ale teraz chcę wiedzieć z jakiego pułapu będę skakać oby w dół) i okazuje się, że mniej więcej tyle, co przed świętami. Nawet ciutkę mniej. To chyba to trzydniowe przeziębienie zrobiło swoje. Może to głupie, ale się cieszę, bo bałam się, że będę zdemotywowana. A tak od razu wstępuje we mnie nowa energia, nadzieja. Chcę czuć się i wyglądać tak, jak przed ciążą.
No to jest mila wiadomosc, ze sie nie przytyło po swietach ja musze sie troszke przegłodzic bo czuje sie taka opuchnieta i przejedzona a se kupilam ciuchy w rozmiarze s i xs wiec ten tego

Dziewczynki kochane, zycze wam samych cudownych chwil w nadchodzacym nowym roku, co by było wiecej slonca, radosci, optymizmu a przede wszystkim zdrówka

HAPPY NEW YEAR niech sie nam darzy

a macie jakies zwyczaje zwiazane z Nowym Rokiem ?

ja zawsze odkurzam i wyrzucam smieci co by pozegnac sie ze starym rokiem, o polnocy jem kasze manne - bo to ma przyniesc pieniazki i mam przy sobie jakis cash
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 11:11   #2343
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Jaki ostatni dzien w sylweatra ,taki caly rok ,to moj przesad sylwestrowy ,wiec staram sie omijac takich rzeczy jak klotnie czy cos w tym rodzaju ,bylam juz dzisiaj na miescie na kawie i kupilam pare drobnostek na dzisiaj, kabanosy ,ser, oliwki ,zrobimy sobie troche przekasek i posiedzimy na kanapie ,zawsze spedzalam sywester bawiac sie ,ale od paru lat jakos ten dzien jest mi obojetny ,taki dzien jak codzien
Ze swiatecznych dekoracji pochowalam juz drobnostki,wlasciwie nie mialam duzo dekoracji oprocz drewnianych dziadkow do orzechow i konika na biegunach ,karuzeli drewnianej nawet nie wystawialam zepsula sie i wywalilam ja od razu ,zostaly tylko choinka w salonie i mala w sypialni,tej juz tez sie chcialam pozbyc ale tz protestuje ,wiec niech sobie stoi.Chce w nastepnym roku tylko choinki te dziadki drewniane moga zostac i fajny wieniec swiateczny kupie ,cos mnie ciagnie do minimalistycznych dekoracji na swieta
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 11:24   #2344
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja nie mam żadnych zwyczajów noworocznych, poza tym że wolę zacząć nowy rok niepijana, niepokłócona z nikim z rodziny i z samego rana iść sobie na mszę noworoczną, właściwie to o świcie kiedy miasto w większości skacowane w najlepsze śpi i tylko resztki fajerwerków są obecne na ulicach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 12:14   #2345
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja bym chciała mieć w sobie trochę myślenia magicznego i sadzić w nowiu mandragorę, ale jestem zbyt pragmatyczna. Podglądam konta róźnych wspólczesnych czarownic, bo maja cudne zdjęcia. Dla mnie taka dzisiejsza czarownica jest w stylu Good Witch - czyli kobiety wiedzącej, a wiedzącej z powodu wytrenowanej intuicji polegającej na doskonałej obserwacji i podstawach naukowych.

Sylwester to dla mnie od kilkunastu lat Netflix&Chill. Właściwie odkąd zrozumiałam, że imprezy alkoholowe dyktowało środowisko rówieśnicze, a nie własne upodobania. Dziś doczytuję do wyzwania na 2022 rok. Została ostatnia książka.

A mieszkanie wygląda jak po bombie, bo porzuciłam w połowie odgracanie w święta.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 12:40   #2346
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nie mam żadnych zwyczajów,ale w moim domu rodzinnym mówiło się,że jaki Sylwester taki caly rok

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 14:30   #2347
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tak szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie, żebym mogła mieć ochotę gdziekolwiek dzisiaj wyłazić, w taką szarugę i zamułę, chyba musieliby mnie na siłę ściągać z kanapy. Nie ma to jak Sylwester na chillu w domu, z masą jedzonka, psiakami i spanie kiedy zechcę, tak że jutro obudzę się wyspana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 14:35   #2348
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziś mam bardzo nostalgiczny dzień. TŻ zabrał córkę do "dziecolandu", a ja poszłam w tym czasie na długi spacer wokół jeziora.

Musiałam sobie w głowie trochę poukładać, po ostatnich wydarzeniach jakoś tak inaczej patrzę na życie.
Mieliśmy spędzać samemu w domu sylwestra, ale TŻ specjalnie zaplanował pójście na kulki z małą, żeby nam poszła na drzemkę. Dzięki temu jest szansa, że dotrwa do północy, no i idziemy do moich rodziców świętować. Ja idę z własnym żarciem, bo muszę spożywać lekkostrawne dania. Szampana nie wypije, chipsika nie pojem...

No i zaczyna pojawiać się to głupie uczucie pustki i stanu depresyjnego - tego co co roku się pojawia z nerwicą żołądka nie wiem jak to przetrwam.



Dziewczyny życzę zdrówka, pogody ducha i spełniajcie marzenia, idzie przez życie pełną parą. Ile razy Wam spadnie korona z głowy, tyle razy ją podnieście, poprawcie i idzcie dalej. Nie oglądajcie się za siebie.
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 14:36   #2349
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych zwyczajów,ale w moim domu rodzinnym mówiło się,że jaki Sylwester taki caly rok

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Oby nie... bo początek dnia (chwilę po polnocy) zaczęło się bardzo źle

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 14:37   #2350
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Oby nie... bo początek dnia (chwilę po polnocy) zaczęło się bardzo źle

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
U mnie w miarę okej.


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 16:07   #2351
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Kupiłam sobie kilka par majtek. Niech to będzie nowy sylwestrowy zwyczaj.

A tak serio to zmobilizowaliśmy się do rodzinnego spaceru, zrobiliśmy małe zakupy. Teraz wszyscy śpią, a ja gotuję i słucham podcastów kryminalnych. Kolega raczej jednak nie wpadnie, bo jakaś rodzina zjechała do jego rodziców i idzie tam się bawić. Z jednej strony spoko, święty spokój, z drugiej troszkę mi szkoda. Ale spotkamy się w styczniu i nadrobimy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 16:19   #2352
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie kilka par majtek. Niech to będzie nowy sylwestrowy zwyczaj.

A tak serio to zmobilizowaliśmy się do rodzinnego spaceru, zrobiliśmy małe zakupy. Teraz wszyscy śpią, a ja gotuję i słucham podcastów kryminalnych. Kolega raczej jednak nie wpadnie, bo jakaś rodzina zjechała do jego rodziców i idzie tam się bawić. Z jednej strony spoko, święty spokój, z drugiej troszkę mi szkoda. Ale spotkamy się w styczniu i nadrobimy.
Co gotujesz? ja mam ochotę na jakieś dobre spaghetti i dobre czerwone wino.
Jestem dość aspołeczna jeśli chodzi o spotkania z ludźmi i taką prawdziwą przyjemność sprawiają mi tylko wizyty obu sióstr, dwóch przyjaciółek i chłopaka, w innych przypadkach często się męczę i marzę o powrocie do swojego pokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 16:30   #2353
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie kilka par majtek. Niech to będzie nowy sylwestrowy zwyczaj.

A tak serio to zmobilizowaliśmy się do rodzinnego spaceru, zrobiliśmy małe zakupy. Teraz wszyscy śpią, a ja gotuję i słucham podcastów kryminalnych. Kolega raczej jednak nie wpadnie, bo jakaś rodzina zjechała do jego rodziców i idzie tam się bawić. Z jednej strony spoko, święty spokój, z drugiej troszkę mi szkoda. Ale spotkamy się w styczniu i nadrobimy.
Kazdy zwyczaj dobry,ja zaraz ide jakies przekaski naszykowac ,maz sobie zamowil suszi on lubi ja nie,nie szykowalabym niczego ,ale sie upiera ze domowe przekaski tez chce ,co gotujesz dobrego ?
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 18:52   #2354
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Co gotujesz? ja mam ochotę na jakieś dobre spaghetti i dobre czerwone wino.
Jestem dość aspołeczna jeśli chodzi o spotkania z ludźmi i taką prawdziwą przyjemność sprawiają mi tylko wizyty obu sióstr, dwóch przyjaciółek i chłopaka, w innych przypadkach często się męczę i marzę o powrocie do swojego pokoju.
Ugotowałam ziemniaki z cebulą i czosnkiem - przepis mojego kolegi. Odlewa się wodę i wszystko razem tłucze z dodatkiem masła i natki pietruszki. Do tego smażona, wcześniej zamarynowana pierś kurczaka i surówka z marchewki lub buraczki bio do wyboru.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Kazdy zwyczaj dobry,ja zaraz ide jakies przekaski naszykowac ,maz sobie zamowil suszi on lubi ja nie,nie szykowalabym niczego ,ale sie upiera ze domowe przekaski tez chce ,co gotujesz dobrego ?
Nawet sushi wege nie? Ja uwielbiam. Cieszyłabym się.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 19:17   #2355
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ugotowałam ziemniaki z cebulą i czosnkiem - przepis mojego kolegi. Odlewa się wodę i wszystko razem tłucze z dodatkiem masła i natki pietruszki. Do tego smażona, wcześniej zamarynowana pierś kurczaka i surówka z marchewki lub buraczki bio do wyboru.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------



Nawet sushi wege nie? Ja uwielbiam. Cieszyłabym się.
No probowalam kilka razy ,nie podchodzi mi ,za to mam winogrona ,ser ,czipsy i tym podobne
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 19:33   #2356
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
No probowalam kilka razy ,nie podchodzi mi ,za to mam winogrona ,ser ,czipsy i tym podobne
Też dobre. Mój ulubiony zestaw do wina.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 20:00   #2357
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Też dobre. Mój ulubiony zestaw do wina.
Dokladnie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 08:59   #2358
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, dziewczyny w nowym roku, jak się trzymacie. U mnie mikro depresja już wjechała... walczę, ale jest ciężko

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 09:01   #2359
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej,hej.
Ja dziś w pracy,więc dziś już nie świętuje.


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-01, 09:48   #2360
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziś mam bardzo nostalgiczny dzień. TŻ zabrał córkę do "dziecolandu", a ja poszłam w tym czasie na długi spacer wokół jeziora.

Musiałam sobie w głowie trochę poukładać, po ostatnich wydarzeniach jakoś tak inaczej patrzę na życie.
Mieliśmy spędzać samemu w domu sylwestra, ale TŻ specjalnie zaplanował pójście na kulki z małą, żeby nam poszła na drzemkę. Dzięki temu jest szansa, że dotrwa do północy, no i idziemy do moich rodziców świętować. Ja idę z własnym żarciem, bo muszę spożywać lekkostrawne dania. Szampana nie wypije, chipsika nie pojem...

No i zaczyna pojawiać się to głupie uczucie pustki i stanu depresyjnego - tego co co roku się pojawia z nerwicą żołądka nie wiem jak to przetrwam.



Dziewczyny życzę zdrówka, pogody ducha i spełniajcie marzenia, idzie przez życie pełną parą. Ile razy Wam spadnie korona z głowy, tyle razy ją podnieście, poprawcie i idzcie dalej. Nie oglądajcie się za siebie.
Kochana, skup się na pozytywach i pomysl sobie, ze wiele osob ma o wiele gorzej od Ciebie- masz meza, coreczke, macie gdzie mieszkac, co jesc, macie prace, okazalo sie ze nie mialas zawalu tylko nerwice zoładka, czyli wszystko do zaleczenia, zaraz bedzie wiosna ( u nas to juz wlasciwie jest ) przyjdzie sloneczko, dluzszy dzien, bedzie dobrze
Moje motto od kilku lat : OVERTHINKING LEADS TO UNHAPPINESS . Let it be, let it go Nie fokusujmy sie tylko na negatywach bo wtedy to idzie zwariowac, popasc w depresje i po co ? BEDZIE DOBRZE

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie kilka par majtek. Niech to będzie nowy sylwestrowy zwyczaj.

A tak serio to zmobilizowaliśmy się do rodzinnego spaceru, zrobiliśmy małe zakupy. Teraz wszyscy śpią, a ja gotuję i słucham podcastów kryminalnych. Kolega raczej jednak nie wpadnie, bo jakaś rodzina zjechała do jego rodziców i idzie tam się bawić. Z jednej strony spoko, święty spokój, z drugiej troszkę mi szkoda. Ale spotkamy się w styczniu i nadrobimy.

Fajny zwyczaj
Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny w nowym roku, jak się trzymacie. U mnie mikro depresja już wjechała... walczę, ale jest ciężko

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
czytaj wyzej tez nie lubie tego okresu ale odgoniłam smutne mysli i skupiłam sie na pozytywach : wszyscy mi bliscy zdrowi, mamy z mezem prace i zyjemy sobie godnie i spokojnie, sunia daje rade chociaz juz seniorka z chorymi stawami mam super przyjaciólki, ktore by za mna w ogien wskoczyły i ja za nimi tez wiosna sie zbliza , nowe zycie- nowe przygody i wspomnienia bede tworzyc . Bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Hej,hej.
Ja dziś w pracy,więc dziś już nie świętuje.


Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Moj biedny maz tez na 7 rano do pracy poszedl
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 11:08   #2361
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Postaram się. Założyłam dziś zeszyt wdzięczności. Żeby wpisywać każdego dnia co dalo mi radość lub spokój.
No dzisiaj emocje i moje uczucia coś puściły mocno lejce i próbuje je zatrzymać
Narazie mam wieczna sinusoide
Jutro wracam do pracy, więc może będzie lepiej... o ile ludzie nie żaczna drążyć tematu, co mi było, jak się czuje, bo wtedy chyba wybuchnę płaczem

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 13:40   #2362
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Magda czasem wypłakanie się pomaga. Nie wiem jak masz Ty, u mnie overthinking to jeden z głównych problemów, jestem WWO i to co potrafi moja głowa rozwinąć z błahego problemu to szok, ale staram się już tym nie zadręczać otoczenia. Kiedy nadchodzi taki moment potrzebuję czasu tylko ze sobą, na rozmyślenia i po jakimś czasie wracam do równowagi.
Dzisiaj u nas pogodowo nieciekawy dzień, duży wiatr, tyle że nie mam kaca i zdrowa jestem to na plus.
Biorę się za urządzanie swojej chałupy, chciałabym jakoś pod koniec wakacji, jak już wszystko zakończę, zaprosić tutaj jedną Wizażanke ze wschodniej Polski, ale jeszcze jej o tym nie mówiłam. Do domu rodziców dziwnie mi zapraszać, do chłopaka też a jak jest się na swoim to całkowicie inaczej takie odwiedziny wyglądają, nikt nie powinien się wtrącać jak coś organizuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 13:45   #2363
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej dziewczyny w Nowym Roku.
Życzę wszystkiego dobrego!
U mnie o dziwo brak smutków, miło, że jest słońce, bo ostatnio nawet mnie ono cieszy
Czekam na wiosnę, co dość nietypowe dla mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 13:46   #2364
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A i wszystkiego dobrego wszystkim z tego wątku oczywiście, oby 2023 był lepszy niż 2022

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 16:17   #2365
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

Postanowienia noworoczne : -mniej wydawac na ciuchy;
- wykupic mieszkanie ;
- isc do okulisty ;
- wyjechac gdzies z przyjaciołkami ;
-zrobic remont łazienki
- wiecej cieszyc się życiem
Ja będę planowała wyrzucenie wszystkiego czego w zeszłym roku nie założyłam. To samo tyczy się butów. Planuję kupić nowe, w których będę mogła wszędzie wyjść, bo mam trochę tych butów, a jak przyjdzie co do czego to wg. mnie nic do siebie nie pasuje

Okulistę zaliczyłam w grudniu, zrobiłam też parę innych badań . Chciałabym odłożyć kasę i iść na operację laserową oczu do czerwca, mam nadzieję, że się uda.

Ja bym chciała pojechać gdzieś z partnerem, bo spędzanie wolnego u mnie czy u niego to nie odpoczynek Tak, doceniam remonty itd. (zrobił mi od podstaw łazienkę w zeszłym roku), ale wypocząć też trzeba.

Hmm... Myślę, że jakbym realizowała cele, które obrałam, to byłabym bardzo zadowolona. Powinnam popracować nad tym, żeby być bardziej konsekwentną

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zrobiłabym markery, bo ojciec zmarł na nowotwór.
Chciałabym jeszcze laserową korekcję wzroku, ale to się zobaczy jak z finansami. Za niecałe dwa lata wchodzę w nową dekadę, więc planuję bez zaległości, szczególnie zdrowotnych. Akurat wtedy obronię dyplom i powinnam mieć już rozwiązane sprawy kredytów oraz inne finansowe. Więc jak się coś nie spierdzieli po drodze, to w 40-stkę weszłabym z nowymi mocami i bez starych balastów

Poza zdrowiem, muszę wziąć się za język solidnie i spłacić kredyty.
Też się zastanawiałam nad tym, bo moja babcia zmarła na raka okrężnicy (? - nie mogę zapamiętać) i warto by było takie badania ogarnąć.

O, ja też właśnie bym chciała tą korekcję Jaką masz wadę?

Też chciałabym spłacić mniejszy kredyt i mieć spokój, tak, żeby tylko został mi hipoteczny, który jest aż nadto

Ja bym chciała pójść na angielski. Męczy mnie to od jakiegoś czasu

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość

Ja w nowym roku chcę zadbać o zdrowie, zrobić zaległe badania i zahaczyć o kardiologa-dla swojego spokoju ducha.
Dalej ćwiczyć i czerpać z tego radochę, jeść więcej warzyw i dbać o kwasy omega w diecie.

Udoskonalać lepszą organizację czasu.

Częściej się uśmiechać, podreperować relacje z mamą, spędzać więcej czasu z siostrami.

Więcej czytać, jutro biorę do pociągu książkę o księżnej Dianie.
Podszkolić się w makijażu oraz robieniu hybryd. Zapuszczać cierpliwie włosy.
Planuję dwa tatuaże
No i więcej wierzyć w siebie, swoją wartość-to najtrudniejsze.

Gratulacje
Ja też robię postępy-w końcu zwolniła się szafka w której zawsze miałam pełno zapasów kosmetycznych, teraz w końcu mam tam miejsce i mogę schować tam rzeczy z półek. Mam więcej czasu, pieniędzy i miejsca, to takie fajne uczucie
Też mam w planach w ogóle zacząć jeść warzywa i owoce, bo krucho z tym było

I chcę ograniczyć, a najlepiej wyeliminować słodycze. Tak na zero.

Ja robiłam jakiś czas temu takie porządki i czułam się mega szczęśliwa, jak się pozbyłam zbędnych, zalegających kosmetyków

Wszystkiego co najlepsze w NR!

Dzisiaj u mnie wiosna: 18*C , pszczoły latają, bratki kwitną i stokrotki, a tulipany już wschodzą

Sylwestra mój partner przespał (ale przynajmniej odpoczął ), sucz wariowała od tych strzałów , ale bardziej w sensie stróżującym, bo ona pilnuje ogródka- nawet samoloty i helikoptery obszczekuję, że nad nami latają. Srokom też się obrywa. Teren musi być czysty
Kota wypuściłam pod balkon osiatkowany, tak ciepło, że żal siedzieć w domu. Piec wyłączyłam przedwczoraj, bo partner narzekał, że tu się nie da żyć ( potwierdzam, 26*), dzisiaj otworzyłam balkon i okna. Normalnie jak latem Zasiałam owies dla kotów i królika w doniczkach.

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2023-01-01 o 16:31
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 18:44   #2366
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas było wczoraj 14°
A Nowy Rok przywitaliśmy przytuleni, ja, mój chłopak i psiaki, Sylwestra spędziliśmy tak że ja przespałam u niego na kolanach wygłaskana za wszystkie czasy i gadaliśmy sobie przez net z jego siostrą, która z siostrzeńcami mieszka na Sycylii, z moimi rodzicami i z jego mamą, która na kilka miesięcy pojechała do drugiej siostry mojego chłopaka do Iranu oraz z moją siostrą, która od kilku miesięcy wędruje po Afryce i z chrześcijańskimi misjonarzami, których odwiedziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 05:46   #2367
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U nas było wczoraj 14°
A Nowy Rok przywitaliśmy przytuleni, ja, mój chłopak i psiaki, Sylwestra spędziliśmy tak że ja przespałam u niego na kolanach wygłaskana za wszystkie czasy i gadaliśmy sobie przez net z jego siostrą, która z siostrzeńcami mieszka na Sycylii, z moimi rodzicami i z jego mamą, która na kilka miesięcy pojechała do drugiej siostry mojego chłopaka do Iranu oraz z moją siostrą, która od kilku miesięcy wędruje po Afryce i z chrześcijańskimi misjonarzami, których odwiedziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale masz rodzine i znajomych rozsianych po swiecie


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Postaram się. Założyłam dziś zeszyt wdzięczności. Żeby wpisywać każdego dnia co dalo mi radość lub spokój.
No dzisiaj emocje i moje uczucia coś puściły mocno lejce i próbuje je zatrzymać
Narazie mam wieczna sinusoide
Jutro wracam do pracy, więc może będzie lepiej... o ile ludzie nie żaczna drążyć tematu, co mi było, jak się czuje, bo wtedy chyba wybuchnę płaczem

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
To sobie popłacz- bardzo pomaga dasz rade

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny w Nowym Roku.
Życzę wszystkiego dobrego!
U mnie o dziwo brak smutków, miło, że jest słońce, bo ostatnio nawet mnie ono cieszy
Czekam na wiosnę, co dość nietypowe dla mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepszego

Dzisiaj do roboty ale piatek wolny wiec zawsze cus
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 09:44   #2368
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A ja cały tydzień wolny - muszę odpocząć, polenić się i sobie posprzątać chatę bo gdzie nie spojrzę tam mi się nie podoba chce też porobić pierogi z owoców, które mamy zamrożone aby były na obiady zimą

Niedługo będziemy żegnać choinkę - kot coraz śmielej się do niej dobiera, poza tym jest już brzydka. I swiateczne ozdoby (duzo nie ma) też już chować chcemy, tylko światełka zostawimy i może kocyk z poszewkami

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 12:11   #2369
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Myśmy sylwestrową północ prawie przespali - przed 24 (leżałam i na wpół spałam, na wpół oglądałam serial) mnie olśniło, że to zaraz przecież. TŻ z synkiem również podsypiali. Mały wybudzony oglądał fajerwerki przez okno i bardzo się ekscytował. Niespełna dwa lata, więc ma prawo. Nie musi na razie się przejmować tym, że to straszne śmiecenie, straszenie zwierząt itd. Wypiliśmy po lampce "szampana" Piccolo i tyle w sumie. Mnie senność przez to przeszła i do prawie, że rana oglądałam filmy.

W Nowy Rok wkroczyłam ze starym uber katarem. Generalnie już niby zdrowa, w sensie nie osłabiona, ale katar, że zużyte chusteczki taczkami można wywozić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-01-02 o 14:30
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 12:25   #2370
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My tez ledwo wytrzymalismy do polnocy ,a pozniej spac nie moglam bo sie rozbudzilam ,telefony z zyczeniami,fajerwerki ,u nas strzelali jak opetani ,poszlam spac o drugiej i nie moglam zasnac bo co chwile sie komus przypomnialo ze chce sobie pofajerwerkowac .
Wczoraj pospacerowalismy do poludnia ,zjedli obiad i ogladali filmy reszte dnia ,a dzisiaj gotuje barszcz ,mamy jeszcze uszka zamrozone
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.