Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-24, 18:55   #1051
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Taką składaną ulotkę dostała moja mama pod koniec sierpnia. Połączona z dwoch- wrześniowej z jednej strony i październikowej z drugiej. Żeby było smieszniej to teraz dostała drugą, normalną -pojedynczą. W efekcie mamy 3 -moja i dwie nas mamy nazwisko
Moja siostra też tak dostała i finalnie ma dwie ulotki
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 21:12   #1052
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Dobrze ze bez ZP, na 50% można kupić a ten puder na pewno bedzue wydajny. Dobrze oczyszcza?
Puder jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość, aby przeprowadzić dokładny peeling twarzy Co ciekawe - na opakowaniu nie ma terminu ważności (chyba że był na folii, ale to byłoby głupie), jest jedynie nr serii. Na spodzie odklejanej etykietki jest zalecenie, aby zużyć w 6 m-cy (mało prawdopodobne). Ciekawe, czy to zalecenie ze względów prawnych, czy rzeczywiście puder może się popsuć? Ma wyciągi roślinne, więc chyba różnie może być

Mam za sobą pierwszy test Peeling jest przyjemny w uzyciu, dobrze miesza się z żelem, nie spada w czasie nakładania na twarz Stopień złuszczania zależy od tego, jak bardzo się zaangażujemy, ale muszę przyznać, że jest moc - da się nim zedrzeć baaardzo dużo (Od trzech tygodni używam kremu z 10% kwasem migdałowym, więc suchych skórek mam mnóstwo). Po zabiegu zeszło wszystko.

Skóra była trochę wysuszona, więc zalecam sprawne nałożenie treściwego kremu

W ramach ciekawostki dodam, że dzisiaj po raz pierwszy w życiu robiłam peeling skóry głowy, do którego użyłam szamponu rumiankowego i pudru. Było przy tym trochę zachodu, ale skalp jest porządnie oczyszczony (w jednym miejscu miałam podrażnienie, gdzie skóra trochę się łuszczyła - nie ma ). W pudrze są spore drobinki, m.in. takie pałeczki ze środka kwiatu rumianku, ale wszystko bez problemu wypłukało się z włosów.

Jak ktoś kupi, poużywa - niech też podzieli się swoimi wrażeniami
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 21:41   #1053
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Puder jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość, aby przeprowadzić dokładny peeling twarzy Co ciekawe - na opakowaniu nie ma terminu ważności (chyba że był na folii, ale to byłoby głupie), jest jedynie nr serii. Na spodzie odklejanej etykietki jest zalecenie, aby zużyć w 6 m-cy (mało prawdopodobne). Ciekawe, czy to zalecenie ze względów prawnych, czy rzeczywiście puder może się popsuć? Ma wyciągi roślinne, więc chyba różnie może być

Mam za sobą pierwszy test Peeling jest przyjemny w uzyciu, dobrze miesza się z żelem, nie spada w czasie nakładania na twarz Stopień złuszczania zależy od tego, jak bardzo się zaangażujemy, ale muszę przyznać, że jest moc - da się nim zedrzeć baaardzo dużo (Od trzech tygodni używam kremu z 10% kwasem migdałowym, więc suchych skórek mam mnóstwo). Po zabiegu zeszło wszystko.

Skóra była trochę wysuszona, więc zalecam sprawne nałożenie treściwego kremu

W ramach ciekawostki dodam, że dzisiaj po raz pierwszy w życiu robiłam peeling skóry głowy, do którego użyłam szamponu rumiankowego i pudru. Było przy tym trochę zachodu, ale skalp jest porządnie oczyszczony (w jednym miejscu miałam podrażnienie, gdzie skóra trochę się łuszczyła - nie ma ). W pudrze są spore drobinki, m.in. takie pałeczki ze środka kwiatu rumianku, ale wszystko bez problemu wypłukało się z włosów.

Jak ktoś kupi, poużywa - niech też podzieli się swoimi wrażeniami
Namówiłaś mnie na zakup, brakuje mi takiego wszechstronnego zdzieraka
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 21:44   #1054
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja też jestem skuszona na ten peeling po opisie athm
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-24, 21:46   #1055
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

I ja
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 09:30   #1056
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja dzisiaj idę po ten peeling, w piątek jeszcze do nie mieli.

Co do szamponu I Love My Planet - naprawdę wrzucili go na zielony punkt w stacjonarnych... Szkoda, bo pewnie z niego nie zrezygnuję.
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 09:57   #1057
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj idę po ten peeling, w piątek jeszcze do nie mieli.

Co do szamponu I Love My Planet - naprawdę wrzucili go na zielony punkt w stacjonarnych... Szkoda, bo pewnie z niego nie zrezygnuję.
A dostałaś w końcu gratisowe pieczątki czy znowu Ci odmówili?
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 10:01   #1058
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Puder jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość, aby przeprowadzić dokładny peeling twarzy Co ciekawe - na opakowaniu nie ma terminu ważności (chyba że był na folii, ale to byłoby głupie), jest jedynie nr serii. Na spodzie odklejanej etykietki jest zalecenie, aby zużyć w 6 m-cy (mało prawdopodobne). Ciekawe, czy to zalecenie ze względów prawnych, czy rzeczywiście puder może się popsuć? Ma wyciągi roślinne, więc chyba różnie może być

Mam za sobą pierwszy test Peeling jest przyjemny w uzyciu, dobrze miesza się z żelem, nie spada w czasie nakładania na twarz Stopień złuszczania zależy od tego, jak bardzo się zaangażujemy, ale muszę przyznać, że jest moc - da się nim zedrzeć baaardzo dużo (Od trzech tygodni używam kremu z 10% kwasem migdałowym, więc suchych skórek mam mnóstwo). Po zabiegu zeszło wszystko.

Skóra była trochę wysuszona, więc zalecam sprawne nałożenie treściwego kremu

W ramach ciekawostki dodam, że dzisiaj po raz pierwszy w życiu robiłam peeling skóry głowy, do którego użyłam szamponu rumiankowego i pudru. Było przy tym trochę zachodu, ale skalp jest porządnie oczyszczony (w jednym miejscu miałam podrażnienie, gdzie skóra trochę się łuszczyła - nie ma ). W pudrze są spore drobinki, m.in. takie pałeczki ze środka kwiatu rumianku, ale wszystko bez problemu wypłukało się z włosów.

Jak ktoś kupi, poużywa - niech też podzieli się swoimi wrażeniami
A co to za skład tego peelingu? Czy to nie jest po prostu korund, który na stronie z półproduktami kosztuje poniżej 10 zł za 200 gram? 😅 z tego co wiem, to jest najlepszy zdzierak, a czytając opis tego pudru, to właśnie brzmi podobnie 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 10:06   #1059
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
A co to za skład tego peelingu? Czy to nie jest po prostu korund, który na stronie z półproduktami kosztuje poniżej 10 zł za 200 gram? 😅 z tego co wiem, to jest najlepszy zdzierak, a czytając opis tego pudru, to właśnie brzmi podobnie 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skład masz tutaj KLIK.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 13:10   #1060
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
A dostałaś w końcu gratisowe pieczątki czy znowu Ci odmówili?
Niestety, kierownictwo nie zgadza się na takie praktyki... Widocznie co salon to inne zasady.
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 15:59   #1061
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Hej Dziewczyny, właśnie sprawdziłam lewego maila na Onecie i znalazłam tam rabat -100 zł na roszerowy shopping - o taki:

https://mailing.onet.pl/02074560196510781707

@athm: Mogłabyś sprawdzić, czy ten kod został już rozszyfrowany? Może to jakiś nowy, who knows
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-25, 17:30   #1062
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, właśnie sprawdziłam lewego maila na Onecie i znalazłam tam rabat -100 zł na roszerowy shopping - o taki:

https://mailing.onet.pl/02074560196510781707

@athm: Mogłabyś sprawdzić, czy ten kod został już rozszyfrowany? Może to jakiś nowy, who knows
Nowy avatar, ledwie poznałam

Rzeczywiście pojawił się nowy kod -100 zł. Z maila nie odczytałam, ale trochę poszukałam i mam

FF3199

Ciekawe, czy kody będą działać jutro po zmianie prezentów I czy w sklepie internetowym pojawią się nowości, np cienie do powiek.

Co obstawiacie z prezentów? Dawno nie było żadnego kremu pod oczy. I od zmiany opakowania nie pojawiło się nic z Riche Creme, a kiedyś było w prawie każdej ofercie. Nic na razie nie potrzebuję, ale zmiana oferty zawsze mnie interesuje
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:05   #1063
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

No to super, mamy nowy kodzik Merci athm!
Powinien działać po zmianie prezentów

Mam zachomikowane żele pod prysznic i do mycia twarzy, a także ulubione wody, ale jeśli rzucą jakiś zapach, który lubię, albo inny gratis naprawdę wow, to może puszczę małe zamówionko. Ostatnio poczyniłam bardzo fajne zakupy z ofert wysyłkowych.

Też obstawiam w gratisach za progi: kremy - pod oczy albo ogólnie do twarzy, a także jakąś pomadkę do ust i coś do ciała - może jakieś mleczko.

Avatar nowy jest, to prawda

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Nowy avatar, ledwie poznałam

Rzeczywiście pojawił się nowy kod -100 zł. Z maila nie odczytałam, ale trochę poszukałam i mam

FF3199

Ciekawe, czy kody będą działać jutro po zmianie prezentów I czy w sklepie internetowym pojawią się nowości, np cienie do powiek.

Co obstawiacie z prezentów? Dawno nie było żadnego kremu pod oczy. I od zmiany opakowania nie pojawiło się nic z Riche Creme, a kiedyś było w prawie każdej ofercie. Nic na razie nie potrzebuję, ale zmiana oferty zawsze mnie interesuje
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:29   #1064
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Skład masz tutaj KLIK.
Niestety w aplikacji większość zdjęć mi się nie pokazuje, nie wiem od czego to zależy 🙁 ktoś może wie dlaczego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 18:50   #1065
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Niestety w aplikacji większość zdjęć mi się nie pokazuje, nie wiem od czego to zależy 🙁 ktoś może wie dlaczego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie również się nie pokazują.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 19:20   #1066
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

O masz! Myślałam że tylko ja taka sirota 😋 i nie potrafię poustawiać, żeby fotki były widoczne. Dopiero na komputerze je widzę.
To miłe, że nie jestem z tym sama :-P
Czy ktokolwiek wie jak to ustawić? 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 20:05   #1067
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
O masz! Myślałam że tylko ja taka sirota 😋 i nie potrafię poustawiać, żeby fotki były widoczne. Dopiero na komputerze je widzę.
To miłe, że nie jestem z tym sama :-P
Czy ktokolwiek wie jak to ustawić? 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie widzę zdjęć w załącznikach w aplikacji. Można kliknąć na post z niewidocznym zdjęciem i w prawym górnym rogu wybrać z listy "otwórz w przeglądarce" i zwykle zdjęciebjest tam widoczne (u mnie nie zawsze, nie wiem od czego to zależy)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 22:13   #1068
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ooo działa!
Wielkie dzięki Dobra Kobieto! 😙🌷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-25, 22:55   #1069
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Może jakoś w ustawieniach aplikacji jest zakodowane/zaznaczone aby nie zmniejszać limitu transferu Internetu. Ja Was aktualnie czytam przez tel ale w wersji komp, bo mobilnie nie chciał się w ogóle ten temat załadować (podobnie z resztą jak niektóre inne)
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 00:12   #1070
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Skusiłam się na założenie karty w stacjonarce i dostałam ulotkę wrześniową z gratisową pomadką makadamia i zniżkami 40% + 50% i ulotkę dla nowych z darmowym tuszem.
Wybrałam się więc na pierwsze zakupy, by zrealizować zniżkę 50% z ulotki, dostać makadamię i odebrać tusz.
No i wzięłam wodę z bławatkiem do demakijażu, ale przy kasie nie mogłam się porozumieć z ekspedientką, co do zniżki... W końcu wodę kupiłam za 10,50 ze zniżką 50% z ulotki, którą została zabrana i dostałam tusz gratis z drugiej ulotki ważnej 2 msce od założenia karty. Przy kasie tak się zakręciłam, ze całkiem zgłupiałam i teraz tak się zastanawiam, dlaczego ta makadamia mi się nie należała? Czy to ja nie rozumi polityki roszerowej, czy ekspedientka się pomyliła na moją niekorzyść?

Na ulotce wrześniowej było, ze za dowolny zakup powyżej 6,90 pomadka gratis, no więc kupiłam wodę realizując zniżkę z jednej ulotki, a z drugiej dostałam tusz. Chyba że pomadkę dostałabym kupując jakąś inną rzecz?

I jeszcze mam pytanie, czy te rabaty naliczane są od cen katalogowych, niepromocyjnych, czy od promocyjnych też? Tzn. jeśli w danym momencie jakiś krem jest w promocji (np. normalnie kosztuje dajmy na to 100 zł, w promocji 60 zł), a chciałabym go kupić realizując zniżkę to policzą ją od ceny normalnej 100 zł, czy od promocyjnej 60 zł?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 05:57   #1071
Felicitaz
Raczkowanie
 
Avatar Felicitaz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Skusiłam się na założenie karty w stacjonarce i dostałam ulotkę wrześniową z gratisową pomadką makadamia i zniżkami 40% + 50% i ulotkę dla nowych z darmowym tuszem.
Wybrałam się więc na pierwsze zakupy, by zrealizować zniżkę 50% z ulotki, dostać makadamię i odebrać tusz.
No i wzięłam wodę z bławatkiem do demakijażu, ale przy kasie nie mogłam się porozumieć z ekspedientką, co do zniżki... W końcu wodę kupiłam za 10,50 ze zniżką 50% z ulotki, którą została zabrana i dostałam tusz gratis z drugiej ulotki ważnej 2 msce od założenia karty. Przy kasie tak się zakręciłam, ze całkiem zgłupiałam i teraz tak się zastanawiam, dlaczego ta makadamia mi się nie należała? Czy to ja nie rozumi polityki roszerowej, czy ekspedientka się pomyliła na moją niekorzyść?

Na ulotce wrześniowej było, ze za dowolny zakup powyżej 6,90 pomadka gratis, no więc kupiłam wodę realizując zniżkę z jednej ulotki, a z drugiej dostałam tusz. Chyba że pomadkę dostałabym kupując jakąś inną rzecz?

I jeszcze mam pytanie, czy te rabaty naliczane są od cen katalogowych, niepromocyjnych, czy od promocyjnych też? Tzn. jeśli w danym momencie jakiś krem jest w promocji (np. normalnie kosztuje dajmy na to 100 zł, w promocji 60 zł), a chciałabym go kupić realizując zniżkę to policzą ją od ceny normalnej 100 zł, czy od promocyjnej 60 zł?
Hej,
Rabaty w sklepie stacjonarnym są naliczane od cen standardowych niestety (czyli nie ma zniżek -40% -50% już od obniżonej ceny). Natomiast w sklepie internetowym zdarzają się kody, które rabatują już przecenione artykuły i nawet zielone punkty ( np -100 PLN od 199 PLN) i wtedy jak coś już jest w przecenie -40, -50% to opłaca się brać, bo masz jeszcze dodatkowe 1,2 prezenty za odpowiednie progi

PS. Czy dziś nie powinna być zmiana oferty? Na stronie widnieją stare prezenty
Felicitaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 06:28   #1072
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Co do problemów z aplikacją to zgłaszałam je jakiś czas temu do BOKu i otrzymałam odpowiedź, że na razie nic nie naprawiają, bo niedługo pojawi się zupełnie nowa wersja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 08:08   #1073
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[QUOTE=PS. Czy dziś nie powinna być zmiana oferty? Na stronie widnieją stare prezenty [/QUOTE]

Właśnie, skąd bierzecie informację o tym, kiedy powinna być zmiana? W starej wersji strony to było jasne, zaraz na głównej widniała taka informacja. Teraz w tej nowej wersji nie umiem tego znaleźć, gdzie to jest?
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 08:48   #1074
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Konkretnej daty nie znamy. Rok temu weszły do sprzedaży tuż po Wszystkich Świętych, w tym roku pewnie będzie podobnie. Na październik bym nie liczyła
Dzięki No to jeszcze muszę trochę poczekać
__________________
🙈 🙉 🙊
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 08:55   #1075
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:05   #1076
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[I][COLOR="Black"][I]
[QUOTE=PS. Czy dziś nie powinna być zmiana oferty? Na stronie widnieją stare prezenty [/QUOTE]

Właśnie, skąd bierzecie informację o tym, kiedy powinna być zmiana? W starej wersji strony to było jasne, zaraz na głównej widniała taka informacja. Teraz w tej nowej wersji nie umiem tego znaleźć, gdzie to jest?


powinny byc dzisiaj, pisalam do nich i dostalam odp ze w tym tygodniu powinna byc zmieniona oferta int. a co do daty waznosci oferty to chyba nigdzie nie widnieje taka informacja na stronie, trzeba do nich pisac i pytac
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:14   #1077
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez mmyszkaaa Pokaż wiadomość
Właśnie, skąd bierzecie informację o tym, kiedy powinna być zmiana? W starej wersji strony to było jasne, zaraz na głównej widniała taka informacja. Teraz w tej nowej wersji nie umiem tego znaleźć, gdzie to jest?
Tak jak napisała pysiak13, trzeba pisać do boku na czacie lub dzwonić z pytaniem o termin obowiązywania oferty. Gdy już ktoś zapyta, zapisujemy taką informację na pierwszej stronie i dowiadują się wszyscy

Ja też pisałam dzisiaj do boku i również otrzymałam odpowiedź, że oferta rzeczywiście miała zmienić się dzisiaj, ale mają problemy techniczne, które już zgłosili do odpowiedniego działu. Oferta zmieni się w tym tygodniu, dokładnie nie wiedzą kiedy, ale prosili o odwiedziny w dniu jutrzejszym.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:19   #1078
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Aha. Dziwne, bo w innych krajach (np na brytyjskiej stronie) jest napisane na głównej, kiedy będzie zmiana oferty. Kolejna rzecz, która mi się nie podoba na nowej stronie, wolałam stary układ. Dzięki za odpowiedź
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:26   #1079
anja1207
Raczkowanie
 
Avatar anja1207
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Chciałabym skorzystać z ulotki październikowej, jednak rzadko kiedy one do mnie dochodzą. Nie mam zamykanej skrzynki, więc może dlatego, ktoś je sobie przytula. Czy jest jakaś opcja żeby skorzystać z ulotki nie mając jej fizycznie, albo poprosić żeby jeszcze raz wysłali? No i który z żeli Plaisirs Nature jest najfajniejszy? Nie lubię słodkich zapachów pod prysznicem więc kokos i wanilia raczej odpadają. Na stronie widzę, że bestsellerem jest malina&mięta, czy ona ma taki sam zapach jak malina ze starej linii? Albo może ma ktoś porównanie do takiego żelu z Oriflame też malina i mięta?
anja1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-26, 09:40   #1080
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Skusiłam się na założenie karty w stacjonarce i dostałam ulotkę wrześniową z gratisową pomadką makadamia i zniżkami 40% + 50% i ulotkę dla nowych z darmowym tuszem.
Wybrałam się więc na pierwsze zakupy, by zrealizować zniżkę 50% z ulotki, dostać makadamię i odebrać tusz.
No i wzięłam wodę z bławatkiem do demakijażu, ale przy kasie nie mogłam się porozumieć z ekspedientką, co do zniżki... W końcu wodę kupiłam za 10,50 ze zniżką 50% z ulotki, którą została zabrana i dostałam tusz gratis z drugiej ulotki ważnej 2 msce od założenia karty. Przy kasie tak się zakręciłam, ze całkiem zgłupiałam i teraz tak się zastanawiam, dlaczego ta makadamia mi się nie należała? Czy to ja nie rozumi polityki roszerowej, czy ekspedientka się pomyliła na moją niekorzyść?

Na ulotce wrześniowej było, ze za dowolny zakup powyżej 6,90 pomadka gratis, no więc kupiłam wodę realizując zniżkę z jednej ulotki, a z drugiej dostałam tusz. Chyba że pomadkę dostałabym kupując jakąś inną rzecz?

I jeszcze mam pytanie, czy te rabaty naliczane są od cen katalogowych, niepromocyjnych, czy od promocyjnych też? Tzn. jeśli w danym momencie jakiś krem jest w promocji (np. normalnie kosztuje dajmy na to 100 zł, w promocji 60 zł), a chciałabym go kupić realizując zniżkę to policzą ją od ceny normalnej 100 zł, czy od promocyjnej 60 zł?
Wszystkie rabaty procentowe oraz te przy odbieraniu prezentów za poziomy pieczątek na karcie są naliczane tylko i wyłącznie od ceny katalogowej. Tak jak napisała Felicitaz, tylko w sklepie internetowym niektóre kody rabatują produkty już przecenione. Dlatego sklep stacjonarny służy do małych zakupów z mailingami oraz testów, a droższe rzeczy kupuje się online

Co do pomadki makadamia - jak dostałaś mailing i go realizowałaś, chyba powinni Ci ją wydać. Albo powiedzieć, że promocje się nie łączą, i albo tusz albo pomadka. Nie wiem, czy na kuponie z tuszem jest informacja o tym, że promocje się nie łączą? Chyba tylko - prezent do odbioru przy następnych zakupach za minimum 6,90.

Czasami ekspedientki są niedoinformowane, czasami nie potrafią czegoś jasno wytłumaczyć, czasami są zakręcone (każdemu się zdarza) i o czymś zapomną. Szkoda, że klient po wyjściu ze sklepu ma takie rozterki.

Od kiedy siedzę na tym forum, wiem, po co idę do sklepu, co mi się należy i za co, i raczej już mi się nie zdarzają takie sytuacje. U Ciebie też z czasem ta wiedza przyjdzie

A jeśli zależy Ci na pomadce, spróbuj pójść z smsem z pierwszej strony i nic nie mów o tym, że dopiero niedawno zakładałaś kartę

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anja1207 Pokaż wiadomość
Chciałabym skorzystać z ulotki październikowej, jednak rzadko kiedy one do mnie dochodzą. Nie mam zamykanej skrzynki, więc może dlatego, ktoś je sobie przytula. Czy jest jakaś opcja żeby skorzystać z ulotki nie mając jej fizycznie, albo poprosić żeby jeszcze raz wysłali? No i który z żeli Plaisirs Nature jest najfajniejszy? Nie lubię słodkich zapachów pod prysznicem więc kokos i wanilia raczej odpadają. Na stronie widzę, że bestsellerem jest malina&mięta, czy ona ma taki sam zapach jak malina ze starej linii? Albo może ma ktoś porównanie do takiego żelu z Oriflame też malina i mięta?
Na pierwszej stronie w poście #2 o sklepie stacjonarnym dokładnie opisałam, co możesz zrobić, jeśli nie otrzymasz ulotki - zapraszam do lektury, będzie szybciej i łatwiej

Co do żeli - malina pachnie bardzo podobnie do starej maliny, ja wyczuwam jedynie delikatną nutkę mięty I nie wiem dlaczego, nowa malina pachnie dla mnie prawie tak samo jak granat JdM

Nowy kokos wcale nie jest taki słodki jak poprzedni

W sklepie stacjonarnym (przynajmniej u mnie, ale obstawiam, że w innych też tak jest) na półce stoją takie małe dzbanuszki z żelem, żeby można było wszystko obwąchać Jak chodzę do sklepu z synem, zawsze musimy zrobić rundę po wszystkich zapachach

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2016-09-26 o 09:45
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.