Plotkowy dla porzuconych - część 4 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 08:46   #1651
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Bry! U mnie słonko za oknem, będzie kolejny uroczy majowy dzień

Amarena
ja na każdy egzamin idę z przeświadczeniem że trzeba cudu żebym go zdała - no i w 95% te cuda się dzieją

Też uwielbiam inteligentnych facetów, nie cierpię jak facet nie rozumie moich aluzji, docinek a przede wszystkim poczucia humoru! No przeca mam poczucie humoru, nic na to nie poradzę że nieco spaczone
Ale gdzie tacy są????
Dziękuję

Pomyślałam jeszcze, że skoro mam go już na sobie, to pokażę Wam mój żakiecik, w którym zakochałam się w Rzymie i kupiłam go specjalnie na ten egzamin.

A co do facetów, to mam dokładnie tak samo

P.S. Mama dorzuciła do zdjęcia swój palec extra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of Resize of Obraz 048.jpg (91,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of Resize of Obraz 052.jpg (85,6 KB, 39 załadowań)
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:48   #1652
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
oj Iza ale wpadka
O kurde Ale dałam plamę. Prawie tak jak wczoraj, kiedy przechodziliśmy koło opery, a ja zapytałam co to jest Szczegół, że wcześniej mu mówiłam, że bywam w operze. Bo faktycznie bywam, ale nie mam orientacji w terenie, no i nie pamiętałam jak ten budynek wygląda. Bez komentarza

Amarena
wybacz Mi się po prostu ten język nie podoba. Jest taki sztywny, bezduszny, zimny. Ja generalnie Niemców nie lubię. Jestem trochę spaczona przez historię Polski.

Cytat:
Napisane przez Astra24. Pokaż wiadomość
ma przewagę facet, bo ma imię na literę M
Teraz jest urodzaj na M.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
wstalam
ide z psem i znowu do pisania
a tak mnie oczy juz od kompa bola
Biedna!

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Iza Oglądałam oglądałam Ogólnie to był wyścig szczurów o fotel ordynatora, jedynie doktor Baley nie była zainteresowana tym, w głowie jej bezpłatna klinika. No i co? Ordynator to wlasnie ja chce mianowac chciał wrocic do swojej zony, ale sie okazało ze ona juz ma kogos. No i na koncu Omaley oswiadczyl sie tej Kali całej, a Berg tej Yang. Tyle pamietam o 8 rano
Oświadczyny i ja nie oglądałam... Aaaa, kurde randek mi się zachciało. O żesz! Dzisiaj na bank oglądam

A swoją drogą żona ordynatora szybko sobie kogoś znalazła

Cytat:
Napisane przez Amarena25 Pokaż wiadomość


Ha, to mój też ma przewagę już na starcie A reszta okaże się w sobotę

Idę na egzamin Naprwdę BARDZO mało się uczyłam i jak to zdam będzie CUD

Trzymać mi kciuki
Powodzenia! Będzie dobrze, uda się, trzymam kciuki za cud

Żakiecik Bardzo w moim stylu! Bardzo ładnie wyglądasz
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:58   #1653
Amarena25
Raczkowanie
 
Avatar Amarena25
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 69
GG do Amarena25
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Bry


O kurde Ale dałam plamę. Prawie tak jak wczoraj, kiedy przechodziliśmy koło opery, a ja zapytałam co to jest Szczegół, że wcześniej mu mówiłam, że bywam w operze. Bo faktycznie bywam, ale nie mam orientacji w terenie, no i nie pamiętałam jak ten budynek wygląda. Bez komentarza

Amarena
wybacz Mi się po prostu ten język nie podoba. Jest taki sztywny, bezduszny, zimny. Ja generalnie Niemców nie lubię. Jestem trochę spaczona przez historię Polski.


Teraz jest urodzaj na M.


Powodzenia! Będzie dobrze, uda się, trzymam kciuki za cud
Danke schön Nie przejmuj się, spotkałam się z taką opinią na temat niemieckiego u bardzo wielu osób. Ostatnio usłyszałam nawet, że w niemieckim nawet słowa"kocham Cię" brzmią jak "zabiję Cię" Może nie jest tak ładny jak włoski ale ja piszę magisterkę o poezji Rilkego i muszę powiedzieć, że w tych wierszach niemiecki wypada niesamowicie, w ogóle są przepiękne. O wiele bardziej mi się podobają niż w polskim tłumaczeniu. Ale to wszystko kwestia gustu, ja np. nie znoszę francuskiego a wiele osób uważa ten język za najpiękniejszy

Co do wpadki z operą, to taka bardzo też w moim stylu. Też mogę przechodzić obok budynku sto razy a potem go nie rozpoznaję i zastanawiam się, czy to na pewno ten Nie przejmuj się, to cudownie kobieca cecha. W końcu faceci muszą być przydatni przynajmniej do orientacji w terenie
__________________
Nie bądź obojętny na ich los: www.toz.pl
Amarena25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 08:59   #1654
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Amamrena powdzenia na egzaminie No i w pisaniu pracy.

Dziewczyny macie racje bardzo cięzko jest o inteligentnego i madrego faceta
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:14   #1655
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość

Myślałam, że będzie do bani... No, ale jednocześnie moje neutralność działa w dwie strony - nie mówię NIE, ale jednocześnie nie jestem jakoś nastawiona na TAK
Jestem pod wielkim wrażeniem, że wreszcie znalazł się ktoś kto zasłuży na tak pozytywne słowa od Ciebie

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
YCD dziś wg mnie słabe. Albo jakoś nie mogę się skoncentrować na oglądaniu i czytaniu zarazem Właściwie wszystko mi jedno kto wygra ten program i kto dziś odpadnie.
Faktycznie jakiś słaby był ten odcinek. Widać, że już nie mają powoli siły...
Kryspin w ogóle tańczył strasznie sztywno, ale mimo to i tak mi się podoba Chyba najbardziej bym sie cieszyła jakby wygrała Kasia.


Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
E tam słabe. Kreacja Kingi R. zawsze podnosi atrakcyjność programu.
Dokładnie

Amarena, śliczna z Ciebie kobitka

Wiem, jestem chamem itd, ale moja satysfakcja po spotkaniu z eksem wynosi 100% Co 5 minut mi powtarzał, ze wyglądam pięknie, prawił komplementy...
A niech żałuje
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:17   #1656
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

dzieki dziewczyny za wasze egzaminy i prace tez trzymam kciuki
ja prawie skonczyla, i teraz zostaje sie juz tylko tego nauczc, bo dzis mam prezentacje.


Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Prawie tak jak wczoraj, kiedy przechodziliśmy koło opery, a ja zapytałam co to jest Szczegół, że wcześniej mu mówiłam, że bywam w operze. Bo faktycznie bywam, ale nie mam orientacji w terenie, no i nie pamiętałam jak ten budynek wygląda. Bez komentarza
no nie moge
dobra jestes



Amarena fiu fiu figurka - super
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 09:20   #1657
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Wiem, jestem chamem itd, ale moja satysfakcja po spotkaniu z eksem wynosi 100% Co 5 minut mi powtarzał, ze wyglądam pięknie, prawił komplementy...
A niech żałuje

hehe super
niech sobie teraz wypomina jakim kretynem byl



ale moj eks to samo, wczoraj na gg mowil, ze zawsze bede dla niego piekna, i tak bardzo chcialby mnie zobaczyc.... pff
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 09:50   #1658
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
O kurde Ale dałam plamę. Prawie tak jak wczoraj, kiedy przechodziliśmy koło opery, a ja zapytałam co to jest Szczegół, że wcześniej mu mówiłam, że bywam w operze. Bo faktycznie bywam, ale nie mam orientacji w terenie, no i nie pamiętałam jak ten budynek wygląda. Bez komentarza
Haha ojjj to też mocno w moim stylu, czasami mam zachowania typowej blondynki z dowcipów to że nie odnajduję się w terenie, nie rozumiem niektórych wyrażeń które niby są powszechnie znane, załapuję żarty z jakimś opóźnieniem
no nie każdemu bozia dała lotny umysł - ja cenię sobie to że mam sporo dystansu do siebie w takich sprawach i potrafię się z siebie śmiać

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Faktycznie jakiś słaby był ten odcinek. Widać, że już nie mają powoli siły...
Kryspin w ogóle tańczył strasznie sztywno, ale mimo to i tak mi się podoba Chyba najbardziej bym sie cieszyła jakby wygrała Kasia.
Zgadzam się Kryspin to taka sierotka, talent facet ma i to jego idealne ciałko
Zazdroszczę tym ludziom pasji i ich zdolności - ja nawet mam problemy z tańczeniem w parach na weselach

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Wiem, jestem chamem itd, ale moja satysfakcja po spotkaniu z eksem wynosi 100% Co 5 minut mi powtarzał, ze wyglądam pięknie, prawił komplementy...
A niech żałuje
Diablica i prawidłowo! gdybym ja miała się spotkać z eksem to zobaczył by takie moje wydanie jakiego nigdy nie widział - postarałabym się o to i tak mi powtarzał że jestem dla niego za ładna... pfff

Może i o inteligentnych facetów trudno - ale co jak co ja na pewno nie zmienię wymagań. Dla mnie facet musi być albo na moim poziomie albo inteligentniejszy ode mnie, zaradny, pewny siebie i zdecydowany! I jak trzeba to poczekam na takiego, a co!

Amarenka nawet jak w wiedzy braki to wyglądasz profesjonalnie! też chciałam taki żakiecik z krótkimi rękawkami, jednak teraz całą kasę zainwestowałam w wyjazd i nie mogłam sobie pozwolić na takie cacuszko ale baby! niech no ja tylko dostanę wypłatę i ruszę na sklepy - nie będzie opamiętania
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:28   #1659
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Hej moje dziewczynki, jeszcze Was nie poczytałam, ale chcę poinformować, że przed 15 minutami wróciłam ze szpitala i zabieram się za nadrabianie zaległości, a potem opowiem jak było (paaaskudnie)
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:57   #1660
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Ninko świetnie ze jesteś. Czekamy w takim razie na relacje
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 10:57   #1661
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Bry

Nina najwazniejsze ze juz po witamy

Iza niezla z Ciebie aparatka z ta opera

Amarena ja nienawidze francuskiego po 3 minutach sluchania tego jezyka zaczyna mnie autentycznie bolec glowa a niemiecki kiedys umialam perkeft i jestem wsciekla na siebie ze tak to zaniedbalam mialam w liceum beznadziejna nauczycielke i wszystko zapomnialam. A co semestr mialam 5 na koniec wiec mozecie sobie wyobrazic jak to bylo

W ogóle to strasznie chciałabym być tłumaczem - albo uprawiać jakiś inny wolny zawód(bez skojarzeń hehehh). Nie wyobrażam sobie siedzenia za biurkiem przez 10 godzin dziennie, takiej monotonii


Vei eks pewnie nie mógł usnąć po tym piwku

Wiecie co, moja mama dzis widziala w carrefourze ser pleśniowy za 1000 zł / kg fajnie, ktoś za miesięczną pensję mógłby sobie kupić kilo cuchnącego serka
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 11:09   #1662
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Nina

Kasia co to za ser królewski Łooo matko


Obraziłam się na kumpla Tzn. wkręcam go

On zawsze pyta kiedy jedziemy na basen? To mu odpowiadam, że jak schudnę. To on mi napisał, że w najbliższej dekadzie nie jedziemy
To mu napisałam, ze przegiął, a on mi, że AŻ taka gruba nie jestem i żartował

No to kompletnie się niby obraziłam, a teraz się kaja biedaczek
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:21   #1663
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kasia 1000 zł za kg sera Ja lubie pleśniowe przysmaki (tzn. sery zeby nie było ), ale przesada z ta cena. W ogóle nie wiem czy zauwazyłyscie, ze w sklepach najdroższe sa własnie sery, warzywa i owoce. Wędliny, mięso sa znacznie tańsze. Nie wiem czy teraz wszystko oprócz mięsa staje sie towarem luksusowym

Iza ten Twój kolega nieźle sie zamotał biedaczek A jak M. odzywa się?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:27   #1664
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

M. milczy, ale jest w pracy, potem na kursie, a dopiero o 21 w domu. Znam jego rozkład tygodnia

Jak się nie odezwie wcale to płakać nie będę...

Ale generalnie mam dobry humor W weekend jadę do kumpeli i będziemy balować
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:34   #1665
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Aha, ja też jadę!!!!!!
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:46   #1666
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Ninus



ja wreszcie skonczyla, ufff... a teraz z psem i na zajecia :/
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:09   #1667
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Nina super że jesteś - mam nadzieję że cała, a przede wszystkim zdrowa

Iza też lubię tak wkręcać kolegów i mam tę samą wymówkę co do wyjść na basen, tzn oficjalnie jest tak że nie umiem pływać
Też mam dobry humor, nawet nie popsuło mi go to że trzy razy zmieniałam bluzki bo w większości wyglądam jak pączuś Ale pogoda cacy i wreszcie można kawałek swego bladego ciałka wystawić

Kasia
jej... aż ciężko mi sobie wyobrazić że są tacy ludzi którzy kupują takie sery. Poza tym sery pleśniowe - a fuuu, sam zapach mnie odrzuca

Babki mam pytanie Wiem że niektóre z Was używają kwasów na buzie. Ja jestem po jednej tubce skinorenu i właśnie nie wiem co począć dalej Efekty takie se, z wrażenia nie padłam a w sumie to tylko jedna tubka więc może nie powinnam już oczekiwać zbyt wiele. Po jakim czasie oczekiwać cudów? Co stosujecie w ogóle na buźki?

I ja też lecę. Miłego dnia
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:14   #1668
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Kurczę, jestem dopiero na 50tej stronie, a muszę już co nieco napisać

Primo:
Dziękuję Martince, Izulce i Amarence za pamięć
Dla każdej po buziaku

Duo: (czy jakoś tak)
Poproszę info od Rodo,bo zaczynam się niepokoić

Po trzecie (nie umiem już po włosku (?) )

Poproszę info, gdzie można obejrzeć zdjęcia Kamil albo po prostu PW ?

Izulka jeszcze nie jestem na etapie "po randce", bo nie doczytałam ale mam nadzieję, że była udana

PS. Też uwielbiam facetów w garniakach i muszę przyznać ,że :
Mój 1-szy Ex wyglądał sexy w garniaku
Mój 2-gi Ex- dupek wyglądał nie bardzo
Ł. (jakoś mam opory nie wiem czemu przed użyciem TZ ) wygląda bosko w garniaku (ehhh ten tyłek, no nie Shewa? )
I to wcale nie zależy od wzrostu tylko od budowy, bo różnica między pierwszym Ex a Ł. to 10 cm a oboje fajnie wyglądają, a DUPEK był tak samo wysoki jak Ł. a nieszczególnie wyglądał

Co do paznokietków przez Kasię nam przesłanych, to aż mnie coś ruszyło, choć tak jak Amarenka obcinam na krótko, żeby opuszkami stukać w klawiaturę, bo paznokciami tak jakoś zjeżdża mi się z klawiszy I też mam świra na punkcie włosów - właśnie mam do odebrania (drugi raz ta sama przesyłka ) smoother do psikania przed prostowaniem od Matrixa - taka ze mnie oszczędniara, że kupiłam na All, ale jak nie odebrałam i odesłali do sprzedawcy to musiałam znów za przsyłkę zapłacić <jestem młotkiem>

Dobra, wracam do czytania
Muaaa
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:43   #1669
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Nina.Czekam na relacje

Amarena,co się chwalisz żeś ładna.Ślicznie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
W ogóle to strasznie chciałabym być tłumaczem - albo uprawiać jakiś inny wolny zawód(bez skojarzeń hehehh). Nie wyobrażam sobie siedzenia za biurkiem przez 10 godzin dziennie, takiej monotonii
Ja też tak mam,tymczasem po mojej specjalności(psychologia pracy) własnie coś ala praca w biurze jest.O czym się przekonałam jak pracowałam.I dlatego chce wyjechać.Może i będe pokojówką z wyższym wykształceniem,ale co tamNaprawde to wole.I już się ciesze na myśl o wyjeździe.Plany zaczynają się leciutko klarować.I prawdopodobnie wujade do UK


Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Wiem, jestem chamem itd, ale moja satysfakcja po spotkaniu z eksem wynosi 100% Co 5 minut mi powtarzał, ze wyglądam pięknie, prawił komplementy...
A niech żałuje
A pewnie.Ja pamioętam jak wieki temu gadałam z eksem(to było rok temu w kwietniu chyba,czas leci) i potem powiedział,ze jak na mnie patrzył to sobie myślał,że stracił coś tak dobrego jak ja i coś tam.

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Iza Oglądałam oglądałam Ogólnie to był wyścig szczurów o fotel ordynatora, jedynie doktor Baley nie była zainteresowana tym, w głowie jej bezpłatna klinika. No i co? Ordynator to wlasnie ja chce mianowac chciał wrocic do swojej zony, ale sie okazało ze ona juz ma kogos. No i na koncu Omaley oswiadczyl sie tej Kali całej, a Berg tej Yang. Tyle pamietam o 8 rano
Ja już tą serie obejrzałam w zeszłe wakacje.Miałam obsesyje na punkcie tego serialu,uwielbiam.

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Magda ty juz nie spisz czy jeszcze nie spisz?
Rodo,co z tą toaletą bom ciekawa

No a nie spałam,bo ja ogólnie to nieszczęśliwa i biedna jestem i Wam tu wszystko powiem.
Otóż kilka dni temu dostałam mega ****icy jak spotkałam A. w klubie przypadkiem,a że byłam pijana i to megaśnie to mu wygarnęłam.Ogólnie tego samego dnia gadaliśmy i nic nie wspomniał o spotkaniu,więc i ja nei pytałam,bo nie mam zamiaru się narzucac.Ale widocznie czas miał skoro z kumplami w klubie wylądował.
Jakieś tam mętne tłumaczenia mnie spotkały bla bla bla,nieważne.W każdym razie potem mi mwił,ze on mi teraz pokaże jak mu bardzo zależy na mnie i takie tam.
No i tak mi wczoraj pokazał,ze mi wyszło tu i ówdzie.
Byliśmy wstępnie umówieni na 22.Potem zmienił na 23 bo się niby nie wyrobi.
Ja o 24:15 po prostu przestałam czekać i poszłam do domu.TAK,czekałam ponad godzine i to w klubie sama jedna jak głupia,czując się kretyńsko,bo miałam wrażenie,ze ludzie na mnie patrzą że przyszłam sama bo okazji szukam
I o uwaga godzinie 1:00 dostałam SMSa z zapytaniem czy jestem w tym klubie.Na co odrzekłam,ze nie,że czekałam i wystarczy.I nie dostałam nawet marnego "sorry".
Jak dla mnie koniec tego "związku".

No to się wygadałam.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 12:48   #1670
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Demandi a to zalezy jak dlugo jej uzywalas, bo ja tubke effaclaru (czy jak to sie pisze) mialam przez rok takze to jest wazne, ogolnie zaleca sie stosowac conajmniej kilka mc. ja mam teraz glyco -a ale nie wiem juz sama czy dziala czy nie. u mnie to tez troche inna sprawa bo popaprala mi sie cera na zuchwie przez hormony- ,a reszta ok. W sumie stosuje tyle rzeczy na raz ze ciezko powiedziec co dziala plus lykam skrzyp, cynk i a+e. Ostatnio zaryzykowalam i robila sobie peeling z kawy na twarz - i to pomaga na moja zuchwe dziala super, ale ona na prawde podrzebuje ogromnej mocy teraz dodatkowo przecieram sobie skore woda z alg, kiedys stosowalam na brodawki i pomoglo, mam nardzieje ze na cere tez cos pomoze - ogolnie ma podobno takie wlasciwosci.

hmm spieszy mi sie zeby z suncia wyjsc na spacerek a ta sobie spi w najlepsze na moim lozku


Magda koles jest smieszny i nie wart zachodu....
nauczylby sie kobiete szanowac !
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:59   #1671
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda co za dupek :/ Zachował się jak dzieciak. Moim zdaniem za długo czekałaś na niego Już bym dawno poszła...

Pfff, bezczelny. Olej sikiem prostym.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:02   #1672
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość

Magda koles jest smieszny i nie wart zachodu....
nauczylby sie kobiete szanowac !
Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Magda co za dupek :/ Zachował się jak dzieciak. Moim zdaniem za długo czekałaś na niego Już bym dawno poszła...

Pfff, bezczelny. Olej sikiem prostym.
Tak zamierzam
Na początku to mi się śmiac chciało dosłownie z sytuacji,dopiero potem jak już się nażarłam w Macdonaldzie to zaczęłam miec doła.Na szczęście się nie wkręciłam jeszcze mocno.Ale przyznaje,ze troche tak
A najlepsze,że ja z dziewczynami chodze do tych samych miejsc co on z kumplami więc pewnie teraz będe go widziec częściej niż jak byliśmy "razem"
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:10   #1673
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Madzia najważniejsze teraz żebyś się tylko nie dała przeprosić

I zgadzam się z Izą. Nie można czekać godzinę, na nikogo!
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 13:48   #1674
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Oj,nie dam się pszeprosić,ale też nie zanosi się na to żeby on w ogóle pszepraszał
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:04   #1675
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Szkoda, że tak wyszło :/ No, ale zachował się jak dzieciak!

Kiedy macie czas? Magda, Kamila? Któryś dzień w przyszłym tygodniu?

Ej, jeszcze raz odnośnie tego wyjazdu.

Chętne to:
- Liwia
- Kamila
- Nina
- Martinka
- Magda
- Veiovis
- Izaluka

Kogoś pominęłam?

Plina
jest jeszcze w trakcie negocjacji....

Kasia, Demandi, Amarena, Megi_t, Astra, Jamaica?

Julka, Rodo
jedziecie?



Znam zdanie Karolci oraz Shewy - nie jadą i powody już podały.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:11   #1676
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Iza,mnie pasuje chyba każdy dzień.Już się doczekac nie mogę


EDIT:A jeszcze coś o powiększaniu ust.To,że znów zaczęłam o tym myśleć-choć w sumie o tym myslę od podstawówki!-to za sprawą zdjęć jakieś laski,na które przypadkiem trafiłam.Kurcze jakie ma ładne usta.Załączam.
Ja bym chciała sobie tak troche powiększyć,delikatnie...t ak żeby przy uśmiechaniu się było widać,ze w ogóle posiadam usta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (3,0 KB, 18 załadowań)
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:35   #1677
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

A mi jest cholernie przykro Nienawidze tej szkoły, a jakakolwiek motywacja jaką miałam poszła sie.... ********

Iza Oswiadczyli sie ale one nic nie odpowiedziały bo to na koncu było A z ta opera tez niezle
Magda koleś niewarty jakiegokolwiek zachodu, zachował sie jak kompletny dupek A te usta... tez chce takie
Nina dobrze ze cała wrociłas
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:59   #1678
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Zabiję Was!

Czy Wy rozśmieszając mnie przeokrutnie myślicie w ogóle o tym, że mi szwy popękają?


Musiałam podładować kompa, bo ciężko mi siedzieć i piszę w łóżku
Więc czekajcie na relację, muszę się nastawić

Amarena!!!! i Ty już wiesz za co...
Z powodu takiego dupka? I chwili słabości? <nonono>
A tak mi się dobrze pisało z Tobą wiadomości
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:05   #1679
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Liwia Was pozdrawia
No usta boskie,chceeeeeee takie
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:32   #1680
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Plotkowy dla porzuconych - część 4

Magda, jestem w szoku!
Powinien na kolanach do Ciebie przybiec z przeprosinami! Faceci serio nie mają za grosz wyczucia, kultury i rozumu!

Nina, dobrze, że jesteś

Mozna powiedzieć, ze wczorajsze oczarowywanie eksa zakończyło się sukcesem Napisał do mnie dzisiaj na gg, znowu prawił komplementy i pytał kiedy się znowu zobaczymy. Teraz niech on sobie za mną pobiega. Mnie to nie rusza

Ps. Czy tylko ja jeszcze nie mam do nikogo numeru?
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.