Kwietniówki 2018 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-05, 08:10   #1861
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Dziewczyny myślicie już powoli o roczku? Macie jakieś fajne pomysły, inspiracje, porady? Ja myślę że zrobię po prostu bardziej uroczysty obiad w niedzielę najbliższą urodzinom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:17   #1862
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Ciężki temat grewana u nas w rodzinie nie ma żadnych dzieci oprócz naszych i zawsze te urodziny są takie pod starych. Smutno i nudno. Najlepiej bym poczekała do 4. urodzin jak już będzie można zrobić dla kolegów i koleżanek z przedszkola

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:18   #1863
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas też jakiś obiad, u nas troche dzieci jest to myślę też o naszykowaniu słodkiego stołu... a balony kolorowe już dawno zamowilam na alii hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:40   #1864
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas roczek wypada przed samą Wielkanocą więc jakoś to połączymy, ale też będą tylko dorośli.
Dodatkowo mój młody jeszcze nie był chrzczony i też myślałam o Wielkanocy. Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. TŻ w ogóle jest przeciwny, żyjemy w małym miasteczku, bez ślubu... Odpuściłam temat, bo nie chciałam się kłócić i miałam w głowie, że może na roczek właśnie zrobimy chrzciny. Teraz wypadałoby się za to wziąć, ale nawet nie wiem jak to wszystko wygląda, bo na chrzcinach byłam może ze dwa razy jako nastolatka. Macie jakieś wskazówki?

Sent from my Redmi 3S using Wizaz Forum mobile app
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:48   #1865
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Chyba najpierw najlepiej iść do księdza i dowiedzieć się czy wasz brak ślubu nie będzie przeszkodą. U nas wiem że nie wszyscy się godzą (co dla mnie jest bezsensem...). Do kościoła wystarczy iść raz do kancelarii z aktem urodzenia zapisać się na termin (u nas wystarcza 2 tygodnie wcześniej), a potem przed samym chrztem jeszcze będzie spotkanie z rodzicami.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:17   #1866
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

U mnie tak samo jak u Iclosemyeyes to wygląda Na rodziców bez ślubu niektórzy księża przymkną oko ale już na chrzestnych nie. Także to tez weź sobie pod uwagę my mieliśmy wybrana chrzestna ale ona ma tylko cywilny ślub i nie dostała zaświadczenia ze swojej parafii że może być chrzestna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
U nas też jakiś obiad, u nas troche dzieci jest to myślę też o naszykowaniu słodkiego stołu... a balony kolorowe już dawno zamowilam na alii hahaha

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Dasz linka do balonów? ;>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:20   #1867
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas też na pewno obiad w niedzielę ,u nas z tej najbliżej rodziny dzieci mają 7 i 9 lat.
Ja też zamówiłam balon na Ali ale widziałam na allegro takie małe butle z helem na 50 albo na 100 balonów to zamówię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 09:23   #1868
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

O fajny pomysł z ta butla z helem bo same balony to drogie nie są, ale ich pompowanie


My pewnie w ostatni weekend marca coś zorganizujemy. Może w knajpie bo tak wygodniej


Co do urodzin jeszcze to mam przynajmniej prezent wybrany dla małej tzn domek z dumela będzie a ciągle się jeszcze zastanawiam czy kupić ten pchacz czy nie...wczoraj sobie zrobiła własny ze sztalugi ale daleko nie zaszła

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:39   #1869
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
U mnie tak samo jak u Iclosemyeyes to wygląda Na rodziców bez ślubu niektórzy księża przymkną oko ale już na chrzestnych nie. Także to tez weź sobie pod uwagę my mieliśmy wybrana chrzestna ale ona ma tylko cywilny ślub i nie dostała zaświadczenia ze swojej parafii że może być chrzestna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Dasz linka do balonów? ;>

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://s.click.aliexpress.com/e/bGx27SrW

Zamówiłam z tego ale jeszcze nic nie doszło.

My mamy tutaj w rodzinie co ma hel także z tym nie będzie problemu.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:22   #1870
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja tez juz dawno zamowilam balony z Alieexpress, mam nadzieje ze zdaza dojsc.
My robimy roczek w domu tak jak chrzciny, wychodzi nam okolo 25 osob. Jedzenie zamowie i mi cieple dowiaza to nie bede miala tyle roboty. Ciasta tez kupie,.ewentualnie jakas salatke zrobie.

Co do chrzcin to u nas pierwsze dziecko ochrzci jesli rodzicr sa bez slubu ale drugiego juz nie, i z tego co sie orietnuje to wszedzie w okolicy tak jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 10:25   #1871
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas nie ma z tym problemu, znajoma miała drugie... "nieslubne" dziecko i proboszcz nie miał problemu. Także zależy od parafii... ale rodzic chrzestny musi być czysty pod tym wzgledem.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 10:29   #1872
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas mala tez nieochrzczona, ja nie chce, tz chcialby bardziej 'z obowiązku', ale mnie nie naciska, więc raczej odpuscimy. W niemczech w ogole do chrztu tylko dowody osobiste i dziekuje bardzo przynajmniej u nas. A no i oczywiście jakies zaswiadczenie, ze się podatek za kościół płaci
My urodziny zrobimy w domu, mamy dwojke znajomych dzieciaczkow, beda mialy po ok. 4miesiece wiec malusie. Takze impreza bardziej dla dorosłych. Malej zrobie tort, zrobie jej sesje z tym tortem jak go rozwala, prezentu jeszcze nie wymyslilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 11:00   #1873
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas też raczej nie będzie problemu, tak jak mówiłam, to małe miasteczko i proboszcz chodził do klasy z teściową. Ja chcę go ochrzcić, chcę żeby normalnie poszedł do komunii i chodził na religię jeśli tylko będzie chciał. Ja dzieciństwo i udział religii w młodzieńczym życiu wspominam bardzo dobrze, dlatego nie chciałabym mu przekreślać możliwości uczestniczenia w tym.
Dziewczyny, a są jakieś spotkania z chrzestnymi wcześniej? Bo moja siostra mieszka 350 km od nas więc ciężko byłoby jej przyjechać. Nie ma faceta więc chociaż jeden problem z głowy, nie przyczepią się, że też żyje w grzechu. Przepraszam w ogóle, że się tak Wam wycięłam z tymi chrzcinami w temat roczków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 11:13   #1874
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas nie było spotkania z chrzestnymi, nie było też żadnych 'karteczek' od spowiedzi. Trzeba tylko było podać przy umawianiu się dane rodziców chrzestnych a w dniu chrztu donieść zaświadczenia, ze maja chrzest i bierzmowanie i mogą zostać chrzestnymi (każdy ze swojej parafii musi takie uzyskać).

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 12:22   #1875
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas też zaświadczenia od chrzestnych że są "dobrymi katolikami", co do braku ślubu rodziców to nie spotkałam się z sytuacją aby ksiądz odmówił. Musisz się przejść do kancelarii swojej parafii i zwyczajnie pogadać z księdzem.
U mnie roczek tylko dla najbliższej rodziny. Nie robię nawet obiadu bo to nie ma sensu, tylko piekę tort i zrobię coś na słodko, jakieś przekąski i kolacje. W przyszłym tygodniu mam za to 3 latka córki. Pewnie ostatni raz z samymi dziadkami, bo za rok przedszkole to się zaczną imprezy z dziećmi i trzeba będzie robić dwie . Nie ma sensu cudować z tymi wczesnymi urodzinami bo dzieciaczki to i tak mają w poważaniu :P. Bardziej tak dla siebie, posiedzieć, pogadać, niech ktoś inny dziecko ponosi .

Boże jaka ja stara jestem, jaram się nowym żelazkiem...

Edytowane przez Freya663
Czas edycji: 2019-02-05 o 12:27
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 13:47   #1876
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

U mnie też roczek tylko dla najbliższej rodziny. Tak samo jak były chrzciny. Tylko moja najbliższa rodzina jest duża i mieszka kawałek drogi od nas więc muszę im dać do zjedzenia cos więcej niż sam tort

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 14:24   #1877
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas będzie na roczku będzie około 18 osób o ile moi rodzice i rodzeństwo przyjedzie.
Tutaj w parafii ,nie ma spodkań przed chrzcielnych,ale np w mojej rodzinnej parafii na te spodkanie są zapraszani chrzestni ale nie muszą być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 15:36   #1878
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas są tzn nauki dla rodziców chrzestnych ale to jest taka dosłownie pogadanka 30 minutowa i wsio. Jak jest chrzestny z poza parafii to musi mieć pismo od swojej parafii, że "może być rodzicem chrzestnym"

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 15:45   #1879
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

Dzięki laski mam nadzieję, że u nas nie ma takich nauk i wystarczy zaświadczenie.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak Wasze dzieci zachowują się u lekarza? Bo mój wpadł w jakąś histerię już jak był ważony (przez tą samą pielęgniarkę, która szczepiła go ostatnio, gdy skrzywiła się igła) i jak go mierzyła to aż się trząsł ze strachu W gabinecie jak tylko usiedliśmy na kozetce to też ryk od razu, nie mogłam go uspokoić. Myślicie, że może pamiętać to ostatnie szczepienie i przez to tak reagować? Kurczę, szłam z takim dobrym nastawieniem... Dziecko wyspane, najedzone.. Załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-05, 16:09   #1880
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez register9 Pokaż wiadomość
Dzięki laski mam nadzieję, że u nas nie ma takich nauk i wystarczy zaświadczenie.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak Wasze dzieci zachowują się u lekarza? Bo mój wpadł w jakąś histerię już jak był ważony (przez tą samą pielęgniarkę, która szczepiła go ostatnio, gdy skrzywiła się igła) i jak go mierzyła to aż się trząsł ze strachu W gabinecie jak tylko usiedliśmy na kozetce to też ryk od razu, nie mogłam go uspokoić. Myślicie, że może pamiętać to ostatnie szczepienie i przez to tak reagować? Kurczę, szłam z takim dobrym nastawieniem... Dziecko wyspane, najedzone.. Załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest tak od pewnego czasu przy każdym szczepieniu, wystarczy że wejdziemy do przychodni to już płacz,potem na chwilę się uspokaja ,wchodzimy do gabinetu to od progu płacz , uspokaja się dopiero jak wyjdziemy na zewnątrz.nawet nie mam jak z lekarzem porozmawiać. A i u nas taka histeria jest u każdego lekarza nie tylko pediatry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 16:22   #1881
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

W piątek idę na wizytę kontrolną to napiszę jak sie mały zachowywał. Ostatni raz byliśmy u lekarza 3 miesiące temu więc nie wiem czy będzie cokolwiek kojarzył. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 18:20   #1882
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas u lekarza póki co ok. Ale pamiętam że starszy syn na widok swojej pediatry wpadał w historię przeszło mu jak miał jakieś 2 lata w zasadzie nie wiem czemu bo ona to taka fajna, delikatna babka. I taki spokojny głos ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 18:47   #1883
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez register9 Pokaż wiadomość
Dzięki laski mam nadzieję, że u nas nie ma takich nauk i wystarczy zaświadczenie.
Mam jeszcze jedno pytanie. Jak Wasze dzieci zachowują się u lekarza? Bo mój wpadł w jakąś histerię już jak był ważony (przez tą samą pielęgniarkę, która szczepiła go ostatnio, gdy skrzywiła się igła) i jak go mierzyła to aż się trząsł ze strachu W gabinecie jak tylko usiedliśmy na kozetce to też ryk od razu, nie mogłam go uspokoić. Myślicie, że może pamiętać to ostatnie szczepienie i przez to tak reagować? Kurczę, szłam z takim dobrym nastawieniem... Dziecko wyspane, najedzone.. Załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HISTERIA jak tylko zobaczy doktor. Od pierwszego szczepienia tak jest. Większość wizyty u mnie na rękach, w uszy i buzie tez musi jej zagladac u mnie na rękach bo we 3 nie mozemy jej utrzymac mierzenie to tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 20:12   #1884
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

Uff, czyli nie jestem z tym sama. Pytałam, bo lekarka patrzyła na mnie jakby to była moja wina, że dziecko się boi i nie potrafię go uspokoić. Może jakby do niego chociaż jakoś miło zagadała, uśmiechnęła się, cokolwiek.. nie, usiąść, podnieść koszulkę i od razu badamy. No to co się dziwić, że dziecko się boi co za baba do niego podchodzi. Ona w ogóle nie ma podejścia do dzieci, mam wrażenie, że się ich boi. Jak byliśmy na tych pierwszych wizytach to ona cały czas mówiła żeby to zrobić, tamto zrobić.. sama nie odwróciła dziecka, nie podniosła. Bez jaj, jest pediatrą. Jak ma cokolwiek dobrze ocenić jak prawie go nie dotyka. Poważnie rozważamy przeniesienie się do innego lekarza, w większym mieście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 22:32   #1885
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kwietniówki 2018

My będziemy mieć w restauracji.
Torty zamówione, zaproszenia już przyszły, sesja na roczek - zaklepana, część balonów - kupiona, dj - załatwiony. Zostały do kupienia balony modelinowe, butle z helem, balony dla dzieci, jakieś zabawki/rekwizyty dla dzieci. Chyba wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 22:38   #1886
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja balony na roczek i dekoracje zamówiłam na allie 11.11,juzr dawno doszły i się wietrzą bo śmierdziały Kupiłam też taką girlandę z miejscem na 12 zdjęć z każdego miesiąca. Roczek będzie w domu, będą dziadkowie i rodzeństwo tż z dziećmi czyli 19 osób. Na pewno zrobimy wystawny obiad,przekąski na zimno,ciasto i tort. Dla Jubilata chciałabym zrobić osobny zdrowy tort

My jak chrzciliśmy Małego to tylko datę ustaliliśmy,daliśmy kopertę i tyle. Nie było spotkań, karteczek od spowiedzi. Pełen luz.
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 03:57   #1887
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
My będziemy mieć w restauracji.
Torty zamówione, zaproszenia już przyszły, sesja na roczek - zaklepana, część balonów - kupiona, dj - załatwiony. Zostały do kupienia balony modelinowe, butle z helem, balony dla dzieci, jakieś zabawki/rekwizyty dla dzieci. Chyba wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! U Was to z pompą widzę Te myślałam o sesji na roczek ale tz nie chce :/
Kurde ciekawe czy jak teraz zamówię coś na Alli to dojdzie??? :/ Ale się zgapilam no :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 04:09   #1888
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Wow! U Was to z pompą widzę Te myślałam o sesji na roczek ale tz nie chce :/
Kurde ciekawe czy jak teraz zamówię coś na Alli to dojdzie??? :/ Ale się zgapilam no :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyszło nam około 50 osób
Nie mieliśmy sesji noworodkowej, więc chociaż na roczek się uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 05:53   #1889
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

No my sesja roczkowa ale w okolicach kwietnia zrobimy dopiero...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 09:10   #1890
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Grewena myślę ,że na spokojnie Ci dojdzie , przeważnie idzie miesiąc czasami 6 tygodni ale są też wyjątki.Ja też się zastanawiam na sesja z okazji roczku ale jeszcze zobaczmy.
Jedziemy z Tż i małą na 3 dni ,i nie ma pomysłu jak ogarnąć jej jedzenie na wyjedzie. Ona nie jadła jeszcze słoiczków ,tubki też nie chętnie zjada.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.