Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 19:56   #781
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Warszawa - może BraDreams?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 09:53   #782
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez RedDragon Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję.

Ta lista to chyba wzorowana jest na mapie którą przesłałem, więc wiem że dane tam zamieszczone, są aktualne.
Lista i mapa są autorstwa tej samej osoby, dla mnie lista jest po prostu wygodniejsza.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 23:22   #783
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mogłyście polecić mi jakiś biustonosz o kroju plunge?
Moje wymiary to 120 cm w biuście i 78 cm pod biustem.

Edytowane przez Yuki no hana
Czas edycji: 2014-12-13 o 23:37
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 11:06   #784
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Yuki no hana Pokaż wiadomość
Mogłyście polecić mi jakiś biustonosz o kroju plunge?
Moje wymiary to 120 cm w biuście i 78 cm pod biustem.
Potrzebujesz rozmiar czy markę?
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:11   #785
cc1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dobre pushupy są w Allesie
Ale przychylam się do innych wypowiedzi, że rozmiar rozmiarem, ale każda firma i każda kolekcja ma swój własny krój. Trzeba przymierzać, "sieciówkowe" tanie staniki też bywają ok
cc1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:13   #786
Yuki no hana
Zadomowienie
 
Avatar Yuki no hana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Potrzebujesz rozmiar czy markę?
Chodzi mi o markę, a co za tym idzie pewnie też i rozmiar jeśli mają własną rozmiarówkę.
Yuki no hana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 14:28   #787
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Plunge fajne ma Ewa Michalak i Comexim. Pierwsza ma własną rozmiarówkę (tylko w tej firmie spotkałam się z mierzeniem biustu w pochyleniu), druga ma rozmiarówkę polską; obie mają dość ciasne obwody, sugerowałabym w nich zacząć od obwodu 75. I najlepiej napisać do sklepu, jeśli będziesz kupowała przez ich strony.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 16:38   #788
Brzanicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 20
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

A ja dopiero zapoznaje sie z tymi lepszymi makami bielizny.Bardzo spodobało mi się to co prezentuje Gossard , Empreinte czy Wonderbra . Mają przepiękne komplety bielizny i nie powiem bo chciałabym mieć chociaż jeden taki zestaw. Widziałam nawet że w xxx mozna sobie kupić taką bieliznę, ale podsunę ten pomysł mojemu partnerowi może sprezentuje mi ją na święta.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-08 o 17:19 Powód: Reklama.
Brzanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 09:11   #789
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Gossard ma cudowną w dotyku bieliznę, to fakt
Acz... no minus taki, że nie jest najtańsza, chociaż z drugiej strony trudno oczekiwać, żeby dobra bielizna była tania jak barszcz
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 13:10   #790
Felis pardina
Raczkowanie
 
Avatar Felis pardina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 262
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Może mi ktoś pomóc?
Pod biustem 71cm, w biuście 76. Według kalkulatora powinnam nosic 65A. Problem polega na tym, że kupowałam 75 A i zawsze dawałam na najbardziej zewnętrzną haftkę, bo był moim zdaniem zbyt ciasny gdy próbowałam go zwęzić. Gdy kupiłam 70A, to był bardzo ciasny, pomimo najbardziej zewnętrznej haftki i zostawiał ślady na ciele. Poźniej jakoś się do niego przyzwyczaiłam, ale miałam takie wrażenie jak go ubierałam czy ściągałam, że jest za ciasny i mnie ściska. A teraz według kalkulatora mam nosić 65A. Poza tym miseczka mi trochę odstaje od biustu. Co mi radzicie? Zwykle kupuje w h&m biustonosze.
Felis pardina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 19:38   #791
aniolook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny, chciałabym w końcu znaleźć jakiś dobry biustonosz, ale niestety nie stać mnie na zbyt drogie. Powiedzmy, że mogłabym wydać do 100 zł. Gdzie w Krakowie mogłabym coś znaleźć? Polecacie coś?
aniolook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-24, 13:40   #792
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Mam pytanie. Co sądzicie o biustonoszach sportowych w tesco? Nie stać mnie na wydanie na biustonosz sportowy 150-200zł tym bardziej, że ostatnio chudnę i moje zwyczajne biustonosze są już za duże (dobrane przez brafiterkę). Nie wyobrażam sobie za 2 miesiące kupować kolejny, bo znowu schudłam, a niestety zwykły biustonosz średnio mi się już sprawdza, za bardzo ciężkie i intensywne mam teraz treningi.
I kolejne pytanie jak dobrać taki biustonosz? Czy to zawsze jest taki sam rozmiar jak przy normalnym biustonoszu?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 13:53   #793
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Co sądzicie o biustonoszach sportowych w tesco? Nie stać mnie na wydanie na biustonosz sportowy 150-200zł tym bardziej, że ostatnio chudnę i moje zwyczajne biustonosze są już za duże (dobrane przez brafiterkę). Nie wyobrażam sobie za 2 miesiące kupować kolejny, bo znowu schudłam, a niestety zwykły biustonosz średnio mi się już sprawdza, za bardzo ciężkie i intensywne mam teraz treningi.
I kolejne pytanie jak dobrać taki biustonosz? Czy to zawsze jest taki sam rozmiar jak przy normalnym biustonoszu?
Nie mam pojęcia, jakie sa biustonosze sportowe w tesco.
Możesz próbowac z tanimi, jasne, ale trudno cokolwiek powiedzieć na podstawie twojego postu. Jaki nosisz rozmiar?
W sklepach są dostępne na ogół sportowce "pseudobiustonosze", po prostu mocno obcisłe i niewydekoltowane topy. One podtrzymują przez przyciskanie piersi do klatki, co działa tak średnio, ale lepszy rydz niż nic. Wiem, że częśc kobiet z dużym biustem zakłada do ćwiczeń normalny stanik a na to taki sportowy, co jest całkiem niegłupim pomysłem bo obie te rzeczy podtrzymują w inny sposób.

Osobiście wolę ćwiczyć w zwykłym, dobrze dobranym staniku, ale u ciebie problemem jest brak takiego w dobrym rozmiarze. Może kup jakieś używane czy przecnione staniki na okres, kiedy chudniesz?

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Może mi ktoś pomóc?
Pod biustem 71cm, w biuście 76. Według kalkulatora powinnam nosic 65A. Problem polega na tym, że kupowałam 75 A i zawsze dawałam na najbardziej zewnętrzną haftkę, bo był moim zdaniem zbyt ciasny gdy próbowałam go zwęzić. Gdy kupiłam 70A, to był bardzo ciasny, pomimo najbardziej zewnętrznej haftki i zostawiał ślady na ciele. Poźniej jakoś się do niego przyzwyczaiłam, ale miałam takie wrażenie jak go ubierałam czy ściągałam, że jest za ciasny i mnie ściska. A teraz według kalkulatora mam nosić 65A. Poza tym miseczka mi trochę odstaje od biustu. Co mi radzicie? Zwykle kupuje w h&m biustonosze.
H&M, o ile się oreintuję, robi ścisłe obwody.
Ale też do ścisłych staników trzeba się trochę przyzwyczaić, każde obcisłe ubranie zostawia ślady na skórze (skarpetki, rajstopy, dżinsy), to nie znaczy że stanik jest za mały. Powinnaś móc wziąć głęboki wdech i normalnie poruszać tułowiem i ramionami.

W jakim rozmiarze miseczka ci odstaje? W staniku 75A miseczka jest więsza niż w 65A.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 13:53   #794
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Nie no moje zwykłe biustonosze są dobrane przez brafiterkę, ale tak jak wspomniałam schudłam, więc zrobiły się za duże. Mnie na chwilę obecną nawet nie stać kupić kolejnego zwykłego, dobrze dobranego nie mówiąc już o sportowym. Rozmiar nosiłam do tej pory E 70 lub E75, sprały się już metki, więc dokładnie nie pamiętam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 14:20   #795
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie no moje zwykłe biustonosze są dobrane przez brafiterkę, ale tak jak wspomniałam schudłam, więc zrobiły się za duże. Mnie na chwilę obecną nawet nie stać kupić kolejnego zwykłego, dobrze dobranego nie mówiąc już o sportowym. Rozmiar nosiłam do tej pory E 70 lub E75, sprały się już metki, więc dokładnie nie pamiętam.
Możesz spróbowac kupić jakiś tani na fiszbinach + elastyczny topik na to.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 15:55   #796
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ja tez na razie nie chciałam wydawać dużo na stanik sportowy, kupiłam w decathlonie jakiś za około 30 złotych i nie jest zły

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 18:10   #797
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Ja mam dwa miękkie sportowe biustonosze z tesco i sobie chwalę .
Tylko, że ja je kupiłam z myślą o wakacjach w tropikach (bo nie daję rady w normalnym biustonoszu gdy temperatura wynosi +40 stopni...) ,a nie uprawianiu sportu, więc trudno mi powiedzieć jak sobie radzą przy wysiłku. No i ja mam mały biust, 70 C
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 19:52   #798
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziękuję za odpowiedzi. Zastanawiam się czy nie zaryzykuję i nie kupię, teraz są po 50% taniej + ja mam jeszcze jakiś rabat 20zł czy tam 15, więc wyniosłoby mnie to grosze.
Czy mogę potem któreś z was wysłać zdjęcie w tymże biustonoszu i spytać czy dobrze leży?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 21:41   #799
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Zastanawiam się czy nie zaryzykuję i nie kupię, teraz są po 50% taniej + ja mam jeszcze jakiś rabat 20zł czy tam 15, więc wyniosłoby mnie to grosze.
Czy mogę potem któreś z was wysłać zdjęcie w tymże biustonoszu i spytać czy dobrze leży?
To -50% to w Tesco w pl? Nie wiesz do kiedy?
Ile mniej więcej kosztują z tym rabatem?

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 10:53   #800
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
To -50% to w Tesco w pl? Nie wiesz do kiedy?
Ile mniej więcej kosztują z tym rabatem?

wysłane z telefonu
Nie wiem czy zagranicą też, mówię o Polsce. Ceny widziałam tak od 50 do 70zł z tym -50%, plus jeszcze moje -20zł, które mam w domu to naprawdę niewiele by mnie to wyniosło bo jakieś 30-50zł, dlatego właśnie się zastanawiam czy zaryzykować. Tyle, że ja największą miseczkę widziałam u nich D, a ja nosze E, ale w sumie nie raz tutaj czytam, że co firma to się często inny rozmiar ma. No i te tescowskie biustonosze nawet wygląd mają, bo to, co czasami na mieście widywałam to strasznie wyglądało.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 13:32   #801
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez aniolook Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym w końcu znaleźć jakiś dobry biustonosz, ale niestety nie stać mnie na zbyt drogie. Powiedzmy, że mogłabym wydać do 100 zł. Gdzie w Krakowie mogłabym coś znaleźć? Polecacie coś?
W tej cenie znajdziesz polskie staniki ze średniej półki cenowej, jeśli się mieścisz w ich rozmiarówkę, tylko musisz wiedzieć czego chcesz, bo brafittingu i pomocy w dobieraniu bym nie oczekiwała
Tak na szybko, w kolejności polecanek.
1. Kraina Bielizny, Borek Fałęcki, za pętlą tramwajową - są na FB, mają również maila i odpisują na wiadomości, można napisać wcześniej żeby się dowiedzieć co w Twoich okolicach rozmiarowych jest dostępne, albo poprosić o sprowadzenie upatrzonego modelu - kupiłam u nich świetną bardotkę Gorsenii, 65H, za 85zł, dostępną od ręki. Pani z obsługi przemiła i próbowała być pomocna, ale ja nie potrzebowałam pomocy więc nie za bardzo dawałam się wykazać. Podstawowy minus - piekielnie daleko, w każdym razie dla mnie.
2.Długa 33, mały sklepik z bielizną, tuż za przystankiem Pędzichów w stronę Nowego Kleparza. Mały, ale ze sporym zapleczem. Pani wygląda surowo, ale jest dobrze zorientowana w tym co ma, raz jak chciałam konkretną firmę w konkretnym kroju i konkretnym rozmiarze, dostałam chyba z 10 staników do przymierzenia. Sporo Avy, jakaś Gaia, Nipplex, chyba Gorteks. (jak będziesz w okolicy to możesz też zajrzeć na Krowoderską, za rogiem ze Słowiańską, taki sklep z Triumphem, mają też tańsze polskie marki w nieco mniejszym wyborze, ale można coś trafić).
3.I na koniec dwa sklepy takie se ale lepsze niż nic, od których można zacząć jak się ma bliżej -
a/Verona w CH Czyżyny - można sobie najpierw obejrzeć samoobsługowo, bo staniki wiszą na wieszakach, dla mnie to jest istotne, bo jestem introwertyczką i nie lubię rozmawiać z obcymi :P Bazują na Venie, jest też sporo Avy i po kilka modeli innych firm, można poguglać, na stronie jest ciut więcej modeli niż w tym konkretnym sklepie, bo stacjonarnie są jeszcze w innym mieście, ale strona daje pewien obraz.
b/stoisko na piętrze DH Wanda - staniki wystawione za długą ladą, sympatyczna pani, wybór, cóż, zależy czego szukasz - ja mam sporo staników i mocno wybrzydzam, ale różne są gusta i potrzeby. Polecam zajrzeć, jeśli ktoś bywa w okolicy.
4.Jubilat - stoisko z bielizną na 2 albo 3 piętrze, Triumph i polskie średniopółkowe, można się samoobsłużyć, nie trafiłam tam nigdy nic, ale jak mówiłam jestem kapryśna Raczej średnie rozmiary niż większe, ale zajrzeć można.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 00:00   #802
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Bjouq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę pomóżcie, bo nigdzie nie umiem znaleźć idealnego biustonosza Co tu dużo mówić, jestem płaska, pod biustem mam 65-66 cm a w biuście 78 więc totalna porażka. W esotiqu pani dobrała mi staniki w rozmiarze 65C i takie zazwyczaj kupowałam. Ale zauwazyłam że chyba nawet one nie leżą zbyt dobrze i podchodzą do góry. Jaki rozmiar powinnam nosić i czy jest nadzieja do takich mikroskopijnych piersi? Z góry dziękuję wam
E no, to wcale nie jest mały biust To skoro tak doradzacie, to może i mi pomożecie 70 cm pod biustem [ równe 70 ] i 87 w biuście wg mnie mam C75, wg kalkulatora 65F , a kiedy kupowałam w sklepie strój kąpielowy i powiedziałam, że mam C75 to pani sprzedająca zrobiła oczy jak 5 zł i wycedziła z tekstem : " ale z push up'em ma pani te C75 ?! " .... To ja teraz już nie wiem na jaki rozmiar patrzeć ten jej tekst to był jako zdziwienie, że za duży rozmiar podałam czy za mały ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 06:47   #803
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
E no, to wcale nie jest mały biust To skoro tak doradzacie, to może i mi pomożecie 70 cm pod biustem [ równe 70 ] i 87 w biuście wg mnie mam C75, wg kalkulatora 65F , a kiedy kupowałam w sklepie strój kąpielowy i powiedziałam, że mam C75 to pani sprzedająca zrobiła oczy jak 5 zł i wycedziła z tekstem : " ale z push up'em ma pani te C75 ?! " .... To ja teraz już nie wiem na jaki rozmiar patrzeć ten jej tekst to był jako zdziwienie, że za duży rozmiar podałam czy za mały ?
mając 70 pod biustem obwody 75 są zdecydowanie nie dla Ciebie
Czy miałaś kiedykolwiek idealnie dopasowany biustonosz ? Moim zdaniem powinnaś celować w rozmiar 65E
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 09:08   #804
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
E no, to wcale nie jest mały biust To skoro tak doradzacie, to może i mi pomożecie 70 cm pod biustem [ równe 70 ] i 87 w biuście wg mnie mam C75, wg kalkulatora 65F , a kiedy kupowałam w sklepie strój kąpielowy i powiedziałam, że mam C75 to pani sprzedająca zrobiła oczy jak 5 zł i wycedziła z tekstem : " ale z push up'em ma pani te C75 ?! " .... To ja teraz już nie wiem na jaki rozmiar patrzeć ten jej tekst to był jako zdziwienie, że za duży rozmiar podałam czy za mały ?
Zaczęłabym od 65F co wyszło z kalkulatora i sprawdziła miskę więcej i miej do porównania, obwód 70 to tylko w bardzo ciasnym.
A tą panią się nie przejmuj, bo nie zna się na dobieraniu biustonoszy.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 12:53   #805
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Figa634 Pokaż wiadomość
mając 70 pod biustem obwody 75 są zdecydowanie nie dla Ciebie
Czy miałaś kiedykolwiek idealnie dopasowany biustonosz ? Moim zdaniem powinnaś celować w rozmiar 65E
Wstyd mówić ale niestety .
Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Zaczęłabym od 65F co wyszło z kalkulatora i sprawdziła miskę więcej i miej do porównania, obwód 70 to tylko w bardzo ciasnym.
A tą panią się nie przejmuj, bo nie zna się na dobieraniu biustonoszy.
To mówicie że 65E i 65F ? Kurcze w życiu bym nie pomyślała, że taki mogę mieć rozmiar A jeśli chodzi o te 70cm to mierzyłam na wydechu i tak normalnie jak miarkę się przykłada Bo jak ściskałam mocniej to już skórę ściskałam i bolało - to wtedy raczej myślę, że stanik byłby za ciasny...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:08   #806
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Wstyd mówić ale niestety .

To mówicie że 65E i 65F ? Kurcze w życiu bym nie pomyślała, że taki mogę mieć rozmiar A jeśli chodzi o te 70cm to mierzyłam na wydechu i tak normalnie jak miarkę się przykłada Bo jak ściskałam mocniej to już skórę ściskałam i bolało - to wtedy raczej myślę, że stanik byłby za ciasny...
Też tak kiedyś myślałam
Dobry biustonosz będzie nieodczuwalny dla Ciebie, choć jak go założysz po raz pierwszy możesz mieć uczucie, że jest strasznie ciasny. Poszukaj w sieci piersiówki (porad odnośnie tego jaki powinien być biustonosz), bo rozmiar z kalkulatora a rozmiar biustonosza, który wybierzesz mogą się różnić.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:29   #807
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś myślałam
Dobry biustonosz będzie nieodczuwalny dla Ciebie, choć jak go założysz po raz pierwszy możesz mieć uczucie, że jest strasznie ciasny. Poszukaj w sieci piersiówki (porad odnośnie tego jaki powinien być biustonosz), bo rozmiar z kalkulatora a rozmiar biustonosza, który wybierzesz mogą się różnić.
Dzisiaj sobie poczytam na spokojnie wieczorem wszystko dokładnie, bo wczoraj to tak szybko wzrokiem to i owo przeleciałam na 1 stronie.

Jak przymierza się stanik to najlepiej na tej najciaśniejszej haftce, prawda ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:58   #808
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Bjouq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę pomóżcie, bo nigdzie nie umiem znaleźć idealnego biustonosza Co tu dużo mówić, jestem płaska, pod biustem mam 65-66 cm a w biuście 78 więc totalna porażka. W esotiqu pani dobrała mi staniki w rozmiarze 65C i takie zazwyczaj kupowałam. Ale zauwazyłam że chyba nawet one nie leżą zbyt dobrze i podchodzą do góry. Jaki rozmiar powinnam nosić i czy jest nadzieja do takich mikroskopijnych piersi? Z góry dziękuję wam
Mam podobne wymiary najlepiej noszą mi się effuniaki w rozm 65A albo 65B (zależy od cyklu), audelle fiore lepel tez jest ok i przymierzam się w najbliższym czasie do only her
__________________

N. ♥

Edytowane przez kuroikaze
Czas edycji: 2014-12-29 o 13:59
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:44   #809
Figa634
Rozeznanie
 
Avatar Figa634
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 658
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj sobie poczytam na spokojnie wieczorem wszystko dokładnie, bo wczoraj to tak szybko wzrokiem to i owo przeleciałam na 1 stronie.

Jak przymierza się stanik to najlepiej na tej najciaśniejszej haftce, prawda ?
Właśnie nie. Przymierzasz i noszisz na początku na ostatniej, najluźniejszej haftce. Stanik po pewnym czasie może się rozciągnąć i masz wtedy do dyspozycji jeszcze bardziej ciasne zapięcia.
__________________
my
wszystkowątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1100551 zapraszam
Odpisz proszę u mnie

03.09.2012
Figa634 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:04   #810
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj sobie poczytam na spokojnie wieczorem wszystko dokładnie, bo wczoraj to tak szybko wzrokiem to i owo przeleciałam na 1 stronie.

Jak przymierza się stanik to najlepiej na tej najciaśniejszej haftce, prawda ?
Na najluźniejszej, później jak się trochę rozciągnie to zapniesz na następną haftkę i będzie dobry, a jak od razu na najciaśniejszą to potem już nic nie zrobisz.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.