ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-12, 11:30   #4231
Mymlan
Raczkowanie
 
Avatar Mymlan
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 257
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Chi_mera Pokaż wiadomość
A wracając do wątku wypadu na rowerki wodne: nie wydaje Wam się, że z Jackiem i Agatą jest Adrian? Na Instagramie Agaty widać rękę, a na ręce srebrny zegarek. Adrian nosi podobny...
Też miałam podobne wrażenie, ale czy to naprawdę on to ciężko powiedzieć
Mymlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 12:09   #4232
Cordiane
Raczkowanie
 
Avatar Cordiane
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 60
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Atrakcyjnym kobietom wbrew pozorom jest ciężko znaleźć faceta
Cordiane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 12:09   #4233
Ania0392
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 100
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Mymlan Pokaż wiadomość
Też miałam podobne wrażenie, ale czy to naprawdę on to ciężko powiedzieć
też tak mi sie wydaje. wrzucał, że był wtedy w zako, ale to w sumie juz tylko godzinka drogi od miejscowosci w której była reszta gangu pokrzywdzonych.
Moze tez sie rozszedł z Anita, ale jako jedyni sprawiali pozory, zeby sie nie wydało xd
Ania0392 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 12:21   #4234
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Cordiane Pokaż wiadomość
Atrakcyjnym kobietom wbrew pozorom jest ciężko znaleźć faceta
Niby dlaczego? Patrząc po moich znajomych, jednak zdecydowanie trudniej znaleźć tym mniej (z nadwagą, wadami zgryzu itd.). Takie gadanie 'jestem za ładna, żeby mnie ktoś pokochał, wszyscy faceci się mnie boją' to najczęściej wymówka, żeby nie brać pod uwagę, że na przykład charakter czy zachowanie są zniechęcające. Jedyną zależność jaką widzę to, że trudniej inteligentnym i dobrze zarabiającym kobietom, bo wielu panów ma kompleksy, jeśli w tych kwestiach ich partnerka jest lepsza od nich. Chociaż to też powoli się zmienia na szczęście.

Kobieta może być piękna, ale na przykład nudna albo wybuchowa, albo humorzasta i to będzie dyskwalifikowało ją jako kandydatkę na żonę. Z resztą w drugą stronę tak samo. Z przystojnym brunetem jak z reklamy mogę iść do łóżka, ale jak okażę się, że poza wyglądem nic nie jest w stanie zaoferować to hajtać się nie będę, bo i po co?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 12:53   #4235
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Akurat w moim otoczeniu atrakcyjnym kobietom jest łatwiej znaleźć partnera. Wszyscy faceci idą i się slinia na sam widok. A znowu przeciętna Grażyna z trądzikiem ma problem że znalezieniem faceta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 13:05   #4236
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Cordiane Pokaż wiadomość
Atrakcyjnym kobietom wbrew pozorom jest ciężko znaleźć faceta
Zupełnie się nie zgadzam.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 13:14   #4237
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

co do montażu to przecież mogło być tak że jedno piwo się kończyło a potem już było następne, stąd te rozbieżności. chyba że o coś innego chodziło :p
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 13:29   #4238
Cordiane
Raczkowanie
 
Avatar Cordiane
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 60
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

A to dlatego, że jak ktoś jest atrakcyjny to większość skreśla Cię na starcie mówiąc, że "nie ma szans" albo z góry zakłada, że ktoś jest zajęty. To samo dotyczy facetów. Dlatego nie zgadzam się z tym, że "wysoki, przystojny, zamożny brunet nie szukałby żony w takim programie". Bo i takich znam i są sami. Bo wiele kobiet patrzyło właśnie tylko na to, że "zamożny".
W takim programie nie będą szukały partnera osoby chroniące swoją prywatność i takie, które zwyczajnie nie chcą brać udziału w takiej szopce. Mój przyjaciel, który jest i przystojny i zamożny, nie brałby w nim udziału bo to zwyczajnie źle wpływa na wizerunek osoby, która zarządza firmą. Do tego naprawdę nie można znaleźć miłości w inny sposób niż z garstki tych, którzy zgłosili się do programu i jak pokazał eksperyment, są nijak dopasowani? Dla mnie szukanie męża/żony w programie telewizyjnym i uzewnętrznianie się przed całą Polską jest po prostu desperacją.
Jestem atrakcyjną kobietą i znam też wiele atrakcyjnych - do tego samodzielnych, niezależnych, inteligentnych, z pasjami i poczuciem humoru, które albo trafiały na dupków albo nie trafiały na nikogo. Nie mówię tu o tym "ślinieniu się" na czyiś widok, jak napisał ktoś przede mną. Co z tego, że ktoś się ślini na mój widok skoro patrzy tylko na ten wygląd, a sam jest np. dupkiem? Jasne, gdyby brać pierwszego lepszego co się ślini, a ma po prostu fatalną całą wewnętrzną otoczkę, to te atrakcyjne kobiety mogłyby mieć i cały harem. Ale o to chodzi w małżeństwie? Prawdziwym, fajnym, pełnym miłości związku? Nie sądzę
Często w rozmowach ze znajomymi facetami słyszę, że jak widzi się atrakcyjną dziewczynę to zakłada się, że pewnie jest zajęta albo nie ma się u niej szans. Atrakcyjna kobieta zna też swoją wartość i np. teksty, które sypie Maciej, nie są dla takich osób ani zabawne ani interesujące na "pierwszy rzut oka".
Wygląd jest oczywiście kwestią gustu i np. ja mogę się jednym podobać, a innym nie. Ale nie czarujmy się, że każdy człowiek ma ten sam poziom atrakcyjności, a wszystko zależy od gustu, bo wcale tak nie jest
Często ludzie nie dają szans innym, bo oceniają po wyglądzie. Dla niektórych pewna siebie, atrakcyjna osoba będzie wyniosła i zimna i nawet nie zechce do niej podejść. A tak naprawdę w środku jest wrażliwą, fajną kobietką. To samo oczywiście w drugą stronę. Nieatrakcyjna osoba może być cudownym człowiekiem wewnątrz. Dlatego dla mnie ważne jest poznanie drugiej osoby. Bo ciężko patrząc na kogoś i zastanawiając się czy podejść, stwierdzić, że ktoś jest "wybuchowy" albo "humorzasty" Możesz zawsze ocenić - tylko i wyłącznie Np. po wyrazie twarzy. Ale ocenianie nie jest w tym wypadku w porządku i zwyczajnie może skreślić wiele rzeczy.

To jest oczywiście moje zdanie i możecie mieć przecież swoje i się nie zgadzać
I dodam też, że mm na myśli iż jest to trudniejsze, a nie niemożliwe

Edytowane przez Cordiane
Czas edycji: 2018-10-12 o 13:32
Cordiane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 17:03   #4239
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Cordiane Pokaż wiadomość
A to dlatego, że jak ktoś jest atrakcyjny to większość skreśla Cię na starcie mówiąc, że "nie ma szans" albo z góry zakłada, że ktoś jest zajęty. To samo dotyczy facetów. Dlatego nie zgadzam się z tym, że "wysoki, przystojny, zamożny brunet nie szukałby żony w takim programie". Bo i takich znam i są sami. Bo wiele kobiet patrzyło właśnie tylko na to, że "zamożny".
Zgadzam się Jeszcze jak kobieta jest atrakcyjna, ale średnio inteligentna, to nie ma problemu. Ale mieszanka ładna+inteligentna jest słaba i słyszałam to głównie z ust znajomych mężczyzn. Wiele razy. Takie kobiety przerażają i odstraszają, bo nie ma żadnej przestrzeni, w której mężczyzna może się poczuć pewnie. Oczywiście, są wyjątki. Istnieją pewni siebie, fajni faceci, którzy nie uciekną z krzykiem. Ale jest ich mało. Jak powiedział mój przyjaciel, przeciętny facet rzadko zwiąże się z kobietą, którą gdzieś w głowie ustawił na piedestale.

Wszystkie najatrakcyjniejsze dziewczyny, jakie znam, bywały same przez długi czas, nie było im łatwo znaleźć partnera na stałe. Te zwyczajne (albo ładne i średnio bystre) nie miały takich problemów. Wiadomo, to nie sprawdza się za każdym razem, ale taką tendencję właśnie zauważam
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 17:16   #4240
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Jeszcze jak kobieta jest atrakcyjna, ale średnio inteligentna, to nie ma problemu. Ale mieszanka ładna+inteligentna jest słaba i słyszałam to głównie z ust znajomych mężczyzn. Wiele razy. Takie kobiety przerażają i odstraszają, bo nie ma żadnej przestrzeni, w której mężczyzna może się poczuć pewnie. Oczywiście, są wyjątki. Istnieją pewni siebie, fajni faceci, którzy nie uciekną z krzykiem. Ale jest ich mało. Jak powiedział mój przyjaciel, przeciętny facet rzadko zwiąże się z kobietą, którą gdzieś w głowie ustawił na piedestale.

Wszystkie najatrakcyjniejsze dziewczyny, jakie znam, bywały same przez długi czas, nie było im łatwo znaleźć partnera na stałe. Te zwyczajne (albo ładne i średnio bystre) nie miały takich problemów. Wiadomo, to nie sprawdza się za każdym razem, ale taką tendencję właśnie zauważam
Może to też kwestia tego, że ludzie wiążą się zazwyczaj z osobami o podobnym poziomie intelektualnym do siebie. Nie oszukujmy się, osób inteligentych, a do tego atrakcyjnych wizualnie jest mniej. W końcu żyjemy w społeczeństwie, gdzie 80% osób nie przeczytało jednej książki w ciągu roku. Wydaje mi się, że faceci łatwiej idą na ustępstwa w kwestii inteligencji, a kobiety wyglądu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 17:36   #4241
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Cordiane Pokaż wiadomość
Atrakcyjnym kobietom wbrew pozorom jest ciężko znaleźć faceta
Wg mnie to prawda większość facetów boi się atrakcyjnych kobiet. Przynajmniej w moim towarzystwie odnoszę takie wrażenie.

Wiecie gdzie mogę obejrzeć najnowszy sezon Ślubu tylko nie player.

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Cordiane Pokaż wiadomość
A to dlatego, że jak ktoś jest atrakcyjny to większość skreśla Cię na starcie mówiąc, że "nie ma szans" albo z góry zakłada, że ktoś jest zajęty. To samo dotyczy facetów. Dlatego nie zgadzam się z tym, że "wysoki, przystojny, zamożny brunet nie szukałby żony w takim programie". Bo i takich znam i są sami. Bo wiele kobiet patrzyło właśnie tylko na to, że "zamożny".
W takim programie nie będą szukały partnera osoby chroniące swoją prywatność i takie, które zwyczajnie nie chcą brać udziału w takiej szopce. Mój przyjaciel, który jest i przystojny i zamożny, nie brałby w nim udziału bo to zwyczajnie źle wpływa na wizerunek osoby, która zarządza firmą. Do tego naprawdę nie można znaleźć miłości w inny sposób niż z garstki tych, którzy zgłosili się do programu i jak pokazał eksperyment, są nijak dopasowani? Dla mnie szukanie męża/żony w programie telewizyjnym i uzewnętrznianie się przed całą Polską jest po prostu desperacją.
Jestem atrakcyjną kobietą i znam też wiele atrakcyjnych - do tego samodzielnych, niezależnych, inteligentnych, z pasjami i poczuciem humoru, które albo trafiały na dupków albo nie trafiały na nikogo. Nie mówię tu o tym "ślinieniu się" na czyiś widok, jak napisał ktoś przede mną. Co z tego, że ktoś się ślini na mój widok skoro patrzy tylko na ten wygląd, a sam jest np. dupkiem? Jasne, gdyby brać pierwszego lepszego co się ślini, a ma po prostu fatalną całą wewnętrzną otoczkę, to te atrakcyjne kobiety mogłyby mieć i cały harem. Ale o to chodzi w małżeństwie? Prawdziwym, fajnym, pełnym miłości związku? Nie sądzę
Często w rozmowach ze znajomymi facetami słyszę, że jak widzi się atrakcyjną dziewczynę to zakłada się, że pewnie jest zajęta albo nie ma się u niej szans. Atrakcyjna kobieta zna też swoją wartość i np. teksty, które sypie Maciej, nie są dla takich osób ani zabawne ani interesujące na "pierwszy rzut oka".
Wygląd jest oczywiście kwestią gustu i np. ja mogę się jednym podobać, a innym nie. Ale nie czarujmy się, że każdy człowiek ma ten sam poziom atrakcyjności, a wszystko zależy od gustu, bo wcale tak nie jest
Często ludzie nie dają szans innym, bo oceniają po wyglądzie. Dla niektórych pewna siebie, atrakcyjna osoba będzie wyniosła i zimna i nawet nie zechce do niej podejść. A tak naprawdę w środku jest wrażliwą, fajną kobietką. To samo oczywiście w drugą stronę. Nieatrakcyjna osoba może być cudownym człowiekiem wewnątrz. Dlatego dla mnie ważne jest poznanie drugiej osoby. Bo ciężko patrząc na kogoś i zastanawiając się czy podejść, stwierdzić, że ktoś jest "wybuchowy" albo "humorzasty" Możesz zawsze ocenić - tylko i wyłącznie Np. po wyrazie twarzy. Ale ocenianie nie jest w tym wypadku w porządku i zwyczajnie może skreślić wiele rzeczy.

To jest oczywiście moje zdanie i możecie mieć przecież swoje i się nie zgadzać
I dodam też, że mm na myśli iż jest to trudniejsze, a nie niemożliwe
Z ust mi to wszystko wyjęłaś.

Atrakcyjne kobiety właśnie odbierane są często przez facetów jako "nie mam u niej szans" albo jest pewnie zarozumiała i wyniosła.
Wiele osób mówi mi, że jestem atrakcyjna niestety nie spotkałam jeszcze swojego księcia z bajki. Gdy już na kogoś trafiam to okazuje się, że kompletnie do siebie nie pasujemy.
W pracy ludzie zaczynają mnie swatać z jednym kolegą ale on chyba wyznaje zasadę, że jestem wyniosła i zarozumiała a ja naprawdę zyskuje przy bliższym poznaniu.
Tak jak napisałaś oceniamy zwykle po kilku sekundach a w swojej pracy widzę, że faceci i kobiety oceniają po wyglądzie. Owszem nie wszyscy się do tego przyznają ale takie są fakty.
Wiadomo jednemu facetowi mogę się podobać drugiemu już nie. Takie są prawa natury i tyle. Trzeba mieć jednak wielką odwagę żeby wziąć udział w takim programie.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 22:39   #4242
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Co do atrakcyjności to zawsze miałam wrażenie ,ze jeśli już w ogóle ,to do atrakcyjnych kobiet podbijali faceci tacy poniżej przeciętnych ,może na zasadzie -nie mam nic do stracenia .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 23:03   #4243
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;85983485]Może to też kwestia tego, że ludzie wiążą się zazwyczaj z osobami o podobnym poziomie intelektualnym do siebie. Nie oszukujmy się, osób inteligentych, a do tego atrakcyjnych wizualnie jest mniej. W końcu żyjemy w społeczeństwie, gdzie 80% osób nie przeczytało jednej książki w ciągu roku. Wydaje mi się, że faceci łatwiej idą na ustępstwa w kwestii inteligencji, a kobiety wyglądu.[/QUOTE]Dokladnie, dobrze to napisalas

Nie znam związku tępy facet - mega inteligentna i bystra laska. Nie znam też związku inteligentny facet - tępa laska.

Znam natomiast same pary typu inteligentny- inteligentna, przecietny-przecietna i tępy-tępa. Czasem się zdarza też przeciętna-tępy czy przeciętny-tępa bądź inteligentny-przeciętna i na odwrót.

Ale połączenia inteligentny-tępa jeszcze nie spotkałam. Za duży przeskok.

I fakt, że Ci inteligentniejsi z reguły są z wyglądu przeciętni lub nieatrakcyjni. No przynajmniej ja to zaobsrwowalam w swoim otoczeniu. Oczywiście są też wyjątki potwierdzające regułę, ale częściej spotykam się z tym co napisałam wyżej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 23:38   #4244
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja nie mogłabym mieć faceta mniej inteligentnego ode mnie, bo umarlabym z nudów. A tak to, mimo, że z moim mężem jesteśmy parą już od 13 lat, wciąż potrafimy zaskakiwać się w rozmowie, bo oboje dużo czytamy, interesujemy się wieloma dziedzinami, , znajdujemy sobie kolejne hobby. Uwielbiam mieć "mózg w ruchu" i on też. Z mniej inteligentnymi facetami mogłam się kolegowac czy coś, ale nie byli dla mnie nigdy materiałem na partnera. Wolałabym być sama, niż związać się z osobą, która w żaden sposób nie stymulowalaby mnie intelektualnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 01:14   #4245
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Dziewczyny, nie wiem czy zauważyłyście, ale Martyna ma taką samą suknię ślubną, jaką miała Paulina

Co do Agaty, w sumie nie muszę się już wypowiadać, bo mam takie samo zdanie, jak Wy. Zrobiła z siebie księżniczkę, której Maciek jest niegodzien. Serio, wystarczyło by wyjaśnienie sprawy poza kamerami, że nic z tego nie będzie, ale traktowanie się po koleżeńsku do końca eksperymentu.

Mina Martyny mówi więcej, niż 1000 słów

A co do łysiejących facetów, nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że w większości są to sprawy genetyczne i po prostu łysienie androgenowe (czyli nadmiar testosteronu - co może mieć też pozytywy ) Pomóc może tylko przeszczep i to chyba w dość wczesnym stadium. Myślę, że żaden facet nie chciałby mieć takiego problemu. A te księżniczki niech zejdą na ziemię, bo też nie wyglądają jak miss. Są po prostu, przeciętne, obiektywnie patrząc. Mój narzeczony to dopiero jest łysy, ale co z tego? To najwspanialszy mężczyzna na świecie, jakiego mogłam poznać. Mi on się podoba taki, jaki jest. My dobraliśmy się - przeciętni z wyglądu, ale inteligentni, ambitni i wykształceni. Jesteśmy podobni do siebie w charakterach i podejściu do życia.

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2018-10-13 o 01:33
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 07:24   #4246
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Czyli jednak wybieranie sukni to kłamstwo?
Jeśli chodzi o mnie to zawsze chciałam mieć inteligentnego faceta i mam. Ja sama zaliczam się do przeciętnie inteligentnych , mam doskonała pamięć, dużo czytam , ale brak mi logicznego pochodzenia do każdej sprawy. Jestem typem kujona , natomiast moj TZ do wszystkiego podchodzi na logike , nie musi czytać regułek i ich zapamiętywać, bo nie musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czyli jednak wybieranie sukni to kłamstwo?
Jeśli chodzi o mnie to zawsze chciałam mieć inteligentnego faceta i mam. Ja sama zaliczam się do przeciętnie inteligentnych , mam doskonała pamięć, dużo czytam , ale brak mi logicznego pochodzenia do każdej sprawy. Jestem typem kujona , natomiast moj TZ do wszystkiego podchodzi na logike , nie musi czytać regułek i ich zapamiętywać, bo nie musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho , powtórzenie Ciężko sie skupić na dobrej wypowiedzi gdy dziecko wierci się obok hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 08:23   #4247
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mój mąż też lysieje, genów nie oszuka. A ja wiem jakie jest to dla niego krepujace i jak go to denerwuje.takze nie ma się co śmiać z lysienia, on też miał kiedyś bujną czupryne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 08:50   #4248
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mój mąż też lysieje, genów nie oszuka. A ja wiem jakie jest to dla niego krepujace i jak go to denerwuje.takze nie ma się co śmiać z lysienia, on też miał kiedyś bujną czupryne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to nie umniejsza męskości. Mało tego , podobają mi się niektórzy łysi. Kurek wylysial i nie wygląda źle, takich przykładów jest wiele. Ważne by wtedy nie zapuścić się nie zostać lysiejacym panem z brzuszkiem . Sam brak włosów to najmniejszy problem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 10:03   #4249
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 10:31   #4250
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Timon i Pumba masz rację, niektórzy mówią, że siwizna u facetów jest sexy. Podobnie jak zarost tylko wg mnie nie każdemu pasuje broda a la kloszard.

Ponawiam pytanie gdzie znajdę 3 sezon ślubu online tylko nie na playerze. Na seriale nie ma. Niech mi ktoś w pw napisze chociaż.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 12:32   #4251
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

O tez chętnie się dowiem , bo Player mi nie działa. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 12:38   #4252
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mój mąż od 3 lat mi mówi że się zgoli na lyso, ale mu nie każe nie ma jeszcze tragedii, chociaż jak patrzę na nasze zdjęcia z tamtego roku to widać dużą różnicę. Nie chce całkowitego łysola, ale jak zaczną mu się robić takie już przeswity to wiadomo że będę wolała żeby całkiem na zero się zgolił. Póki co jeszcze wolę tak jak jest

Peruka, coz, kojarzy mi się że starymi dziadkami A do tego nie wiem, smieszylby mnie widok faceta w peruce. Już bym wolała przeszczep żeby sobie zrobił:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 12:51   #4253
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Timon i Pumba masz rację, niektórzy mówią, że siwizna u facetów jest sexy. Podobnie jak zarost tylko wg mnie nie każdemu pasuje broda a la kloszard.

Ponawiam pytanie gdzie znajdę 3 sezon ślubu online tylko nie na playerze. Na seriale nie ma. Niech mi ktoś w pw napisze chociaż.
Videopenny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 12:55   #4254
Cordiane
Raczkowanie
 
Avatar Cordiane
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 60
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mi Player nie działa na Firefox, ale działa na Chrome. Jak nie mieszkacie zagranicą to spróbujcie z innej przeglądarki
Cordiane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 16:18   #4255
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mi Player nie działa na chrome a mieszkam w pl.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 20:27   #4256
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czyli jednak wybieranie sukni to kłamstwo?
Jeśli chodzi o mnie to zawsze chciałam mieć inteligentnego faceta i mam. Ja sama zaliczam się do przeciętnie inteligentnych , mam doskonała pamięć, dużo czytam , ale brak mi logicznego pochodzenia do każdej sprawy. Jestem typem kujona , natomiast moj TZ do wszystkiego podchodzi na logike , nie musi czytać regułek i ich zapamiętywać, bo nie musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------


Oho , powtórzenie Ciężko sie skupić na dobrej wypowiedzi gdy dziecko wierci się obok hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie mają jeden salon z sukniami i tam sobie wybierają
Ale serio, spójrzcie na zajęciach. Dokładnie ta sama.
Swoją drogą, bardzo w moim guście. Za jakiś rok mi przyjdzie wybierać suknię ślubną. Aż mi się słabo robi, bo mam bardzo trudną sylwetkę.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 20:52   #4257
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Cordiane Pokaż wiadomość
Atrakcyjnym kobietom wbrew pozorom jest ciężko znaleźć faceta
zgadzam się. mam bliską koleżankę: śliczna, urocza, inteligentna ze świetną pracą i nadal sama. Faceci się chyba jej boją, jest dla nich za dobra
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 22:38   #4258
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

zostaje sie zastanawiac czy jest sie za ladna czy za mądrą, a na sam koniec i tak wychodzi się na zarozumiałą...

Ja znam niejedną parę pt.facet nawet przecietnie inteligentny i debilka ale ładna... Nawet ostatnio miałam taką akcję w pracy... szczęka na ziemi.

A ile znacie łysych kobiet? Nie mówmy o tych po chemii. Albo z zakolami?

Rozwala mnie zawsze taka cip*a na środku, odcięta od resztek na karku...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 22:49   #4259
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja znam lysiejaca kobietę, ale nie jest całkiem łysa. Ma po prostu bardzo mało włosów i przez to wysokie czoło. Jest lekko po 30stce. Od 10 lat faszeruje się różnymi suplementami i specyfikami, niestety na próżno.

Znaleźć kobietę lysiejaca to nie jest tak łatwo, kobiece organizmy znacznie lepiej sobie z lysieniem radzą niż męskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 06:27   #4260
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

SaraSara może przyhamuj z tym słownictwem...

A ja bym powiedziała że jest całkiem dużo kobiet które niekoniecznie są łyse jak kolano czy mają łyse placki na głowie, ale mają włosów tak mało że są prześwity. Sama bylam zdziwiona po wizycie u trychologa jak wiele jest kobiet, które mają ten problem. Tylko, że u kobiet w wielu przypadkach przyczyny są inne i można im przeciwdziałać

Co do łysych panów to mi to nie przeszkadza, byle nie było zaczesu

Wysłane z przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.