Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-01, 11:41   #3721
Nina_521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Oglądam ChDW już od naprawdę długiego czasu i może to już jakiegoś rodzaju uzależnienie, że ciągle to oglądam :/ Nie mam pojęcia. Ma ktoś receptę na to? Nawet mój facet to ze mną ogląda, choć jego podejście do tego serialu jest... no, pominę xD
Niemniej, odnosząc się do bieżącej sytuacji, czy to na grupie FB czy innych zakątkach internetu (mam tu na myśli zawrotną karierę naczelnego gejmera Jarusia) to stwierdzam, że... dzieje się
O Asi nie mam specjalnie zdania, bo niezbyt zwracałam na nią uwagę, poza serialem. Obijało mi się jednak o uszy, że rzekomo robi kariery na insta i też haczy o yt. Nie znam sytuacji, ale moim skromnym zdaniem, robienie "celebrytki" z osoby, która dobrze po polsku mówić nie umie to już gruba przesada. Tak samo niefajnie, jeśli ktoś chce zbić na niej kasę, bo ma twarz rozpoznawalną (no ma, niestety). Jakieś kosmetyki promowała z tego co kojarzę, ale patrząc na stan jej twarzy, to nie kupiłabym od niej absolutnie nic.
Ostatnio sławny zrobił się też Jaruś (i jego równie sławetne konto na yt), jako naczelnego gejmera i marketingowaca. Ja rozumiem, że ktoś mogł wejść z nim w układ: "ja tobie gry, ty je pokazuj i czedawaj", ale na bora wszechlistnego... Pomijając już jego elokwencję, ten facet kompletnie nic na temat tych gier nie wie. Nawet ich nazw przeczytać nie umie, a jeśli już padnie jakaś nazwa to człowiek nie ma pojęcia, w jakim to było języku. Pokazuje "tetris" i zachęca do kupna, że można sobie w wolnej chwili pograć. Czy disckmana, bo muzyki sobie przecież słuchać można w podróży. Konia z rzędem i rente księżniki temu, kto w dzisiejszych czasach używa jeszcze takiego sprzętu (nie mówię tu o kolekcjonerach sprzętu z lat 90-tych). Podejrzewam, że za żałożeniem tego kanału na yt stał jakiś "dobry kolega", który naraja sprzęt, a Jaruś, z racji że (bądź co bądź) jest rozpoznawalny, ma zachęcać do kupna. Reklama dźwignią handlu. Tylko pytanie, czego reklama?
Pączek i Agnieszka. Nie mam nic do tych ludzi poza tym, że opisywanie swojego "pożycia" w postach na grupie to z lekka przegięcie. Rozumiem, że się rozstali. Rozumiem, że im nie wyszło, ale czy wszyscy muszą znać szczegóły? I to jeszcze w taki oczerniający sposób. Nie znam Pączka, ale moim zdaniem nieładnie się zachował, opisując w takim sposób swoją byłą narzeczoną, kobietę którą rzekomo kochał i chciał z nią dzielić życie. Nie chcieli być razem, konflikt charakterów, inne cele życiowe - wystarczyłaby krótka informacja (jeśli już chciano to powiedzieć na forum), a nie wywlekać na światło dzienne nieprzyjemne rzeczy. Nie będę oceniać, które z nich miało rację i czyja to była wina, bo pewnie wina leży po obu stronach. Faktem jest, że sama jako kobieta nie chciałabym, aby obca kobita szwendała mi się po kuchni i przestawiała gary. Dlatego nie jestem za tym, aby młoda żona mieszkała z teściową. Z takiego połączenia nigdy nic dobrego nie wychodzi, choć pewnie są od tego wyjątki. Dlaczego Pączek nie chciał poszukać mieszkania? Bo wygodniej było jednak z mamą? To już tylko on wie, ale też nie dziwię się Agnieszce, że po którejś kłótni z jego mamą (jak sama pisała), miała po prostu dość. Co do kwestii pieniędzy.. Wiadomo, że rachunki trzeba płacić, ale nie rozumiem dlaczego Agnieszka miała oddawać całą wypłatę, czy te 1000 zł? Czy wielkim problemem jest wziąć rachunki i podzielić je na 3? Albo ustalić, kto za co płaci.
Ostatnia persona, to pan Bogdan vel Grabarz. Pojawił się jakiś czas temu filmik na grupie, w którym ten pan opowiada o jego relacji z tą panią, z którą był pokazywany ostatnio w serialu (nie pamiętam imienia :v ). Nie będę już tu przytaczać jego słów, ale też mógł sobie darować wszelkie mądrości w tym temacie. Dał do zrozumienia, że jego relacja z tą kobietą to była niejako ustawka. Ciekawe, co jeszcze było zrobione "pod program".
Nina_521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 15:09   #3722
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dom weselny ma nazwe Absurd, w 10.
Dobrze dla niej, moze znajdzie kogos ciut normalniejszego. Dla niego i mamusi nie ma ratunku, milego zycia w duecie zyczyc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 16:13   #3723
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Tygrysek, ten od karciar i krasnala
Taaaaaak, wspomnienia wróciły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-01, 20:16   #3724
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Prawda lezy gdzies po srodku. On maminsynek, ona leniwa/ problematyczna w pracy. Ot co.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 07:16   #3725
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
Prawda lezy gdzies po srodku. On maminsynek, ona leniwa/ problematyczna w pracy. Ot co.


A jeszcze bardziej po środku wyłania sie roszczeniowa mamusia, która bardzo kocha synka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 07:50   #3726
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Aśki instagram przestał chyba istnieć, o ile dobrze widzę. Ojeeeeej.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-02, 11:15   #3727
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Aśki instagram przestał chyba istnieć, o ile dobrze widzę. Ojeeeeej.
Ale szkoda. Jestem z nim emocjonalnie związana, to pierwszy profil który mnie zablokował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-03, 11:50   #3728
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Andelek dziękuję za życzenia, chyba urodzinowe
https://www.facebook.com/16281248405...0517721292307/
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-04, 23:08   #3729
Wilkolacek
Przyczajenie
 
Avatar Wilkolacek
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Agnieszki znajoma wypowiadała się również, że niby Pączuś z Mamusią brali na nią pożyczki, które wyniosły kilkanaście tysięcy, plus podobno mają długi.
Wilkolacek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 07:19   #3730
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Wilkolacek Pokaż wiadomość
Agnieszki znajoma wypowiadała się również, że niby Pączuś z Mamusią brali na nią pożyczki, które wyniosły kilkanaście tysięcy, plus podobno mają długi.
Ktoś ją zmuszał? Dzieliłabym to, co "podobno Agnieszka mówi" przez 2 lub 3, bo:
1. Nie wiadomo, czy rzeczywiście coś mówi, czy ktoś sobie w necie głupoty wypisuje,
2. Nawet jeżeli ona jest źródłem informacji (rewelacji) to nie wiadomo na ile to prawda, a na ile jakieś jej żale.
Tak, czy inaczej rozstanie jednej i drugiej stronie wyjdzie na dobre, bo oni się nawet nie lubili. A on to przedwcześnie podstarzały erotoman-gawędziarz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-05, 17:11   #3731
Wilkolacek
Przyczajenie
 
Avatar Wilkolacek
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ktoś ją zmuszał? Dzieliłabym to, co "podobno Agnieszka mówi" przez 2 lub 3, bo:
1. Nie wiadomo, czy rzeczywiście coś mówi, czy ktoś sobie w necie głupoty wypisuje,
2. Nawet jeżeli ona jest źródłem informacji (rewelacji) to nie wiadomo na ile to prawda, a na ile jakieś jej żale.
Tak, czy inaczej rozstanie jednej i drugiej stronie wyjdzie na dobre, bo oni się nawet nie lubili. A on to przedwcześnie podstarzały erotoman-gawędziarz.

Ja tylko napisałam, co jej koleżanka pisała. Nie mnie oceniać czy owa znajoma kłamie czy nie, ale może ją zmuszali do wzięcia kredytu, tak samo jak do oddawania wypłaty? Ja bym takowej opcji nie wykluczała, a chwilówki nawet bez wiedzy osoby na którą się bierze chyba nie jest problemem wziąć. Nie wiem dokładnie jak działają chwilówki, bo nigdy nie musiałam na szczęście z nich korzystać, ale wydaje mi się, że nawet wiedzieć specjalnie nie musiała, że wzięli na nią. Co do tego, że się nie lubili, to fakt, jakoś za szybko to było, już na pierwszym spotkaniu wyznawanie miłości i planowanie przyszłości? Takie nagłe zakochania jak dla mnie mało kiedy się sprawdzają. Erotoman z niego na 200% i to bardzo obleśny . Jak go widzę, to mam wrażenie, że chętnie by 12 letnim dziewczynką pokazywał kotki w piwnicy
Wilkolacek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 16:28   #3732
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Właśnie oglądam ostatni odcinek, super że Radek znalazł miłość. Oby to już na zawsze. Sympatyczny, pracowity, niech mu się układa jak najlepiej

No i Grabarz jaki zauroczony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 20:35   #3733
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Radek nadal jest z nią.
Grabarz z tamtą już nie jest, jest nawet filmik gdzie się z niej wyśmiewa.
Pani Ela wrzuciła zdjęcie pana Jacka, więc nadal razem.
No a pączki nie są razem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:17   #3734
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

A czym zyje w tym tygodniu facemorda? 3 tygodnie temu Jarek, tydzien temu Asia. Kto teraz? Bo nuda.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

A czym zyje w tym tygodniu facemorda? 3 tygodnie temu Jarek, tydzien temu Asia. Kto teraz? Bo nuda.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:26   #3735
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
A czym zyje w tym tygodniu facemorda? 3 tygodnie temu Jarek, tydzien temu Asia. Kto teraz? Bo nuda.
nic ciekawego.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 10:51   #3736
Romannka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 43
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ostatnio strasznie wieje nudą w tym programie. Może lepiej żeby jednak zakończyli tą błazenadę.
Romannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-09, 13:04   #3737
Przypau
Przyczajenie
 
Avatar Przypau
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Z kosmosu
Wiadomości: 10
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Romannka Pokaż wiadomość
Ostatnio strasznie wieje nudą w tym programie. Może lepiej żeby jednak zakończyli tą błazenadę.
Lepiej nie bo zawsze na nocnej zmianie można zabić czas
Przypau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-11, 17:16   #3738
lomai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez nowiki Pokaż wiadomość
Odwołana została organizacja wesela (genialne zdjęcie, grafik płakał jak publikował): https://www.facebook.com/Kulinariawe...11146512239309
Chciałoby się rzec "Koniec miłości, majtki na d*pę"
no właśnie, ona ma takie jasne spodnie, czy jeszcze nie zdążyła tych majtek naciągnąć?



fajnie, że dziewczyna uniknie tego trójkąta z Pączkiem i jego matką, ale byłam strasznie ciekawa jej ślubnej sukienki i tego warkocza, co już jako fryzura próbna robił furorę
lomai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 09:21   #3739
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Strażak Paweł ma dziewczynę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 15:33   #3740
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez lomai Pokaż wiadomość
byłam strasznie ciekawa jej ślubnej sukienki i tego warkocza, co już jako fryzura próbna robił furorę
O Jezusie, co to bylo... Zazdroszcze jej takich kolezanzk jak ta fryzjerka.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 22:01   #3741
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Romannka Pokaż wiadomość
Ostatnio strasznie wieje nudą w tym programie. Może lepiej żeby jednak zakończyli tą błazenadę.
Zgadzam się z tym, że wieje nudą. Dużo sytuacji jest robionych pod widza, taka "ustawka". W październiku od premiery serialu minie już 7 lat. Według mnie najlepsze czasy to okres pierwszych 2-3 lat. Pewnie dopóki będzie dobra oglądalność, a taka jeszcze jest, to będą dalej kręcić. Też mi się wydaje, żeby lepiej to zakończyć w dobrym momencie.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Przy okazji dotarła bardzo smutna informacja - w sobotę miał miejsce pogrzeb pana Stasia z serialu. Podobno chorował i zmarł na raka.
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 23:58   #3742
Wilkolacek
Przyczajenie
 
Avatar Wilkolacek
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
O Jezusie, co to bylo... Zazdroszcze jej takich kolezanzk jak ta fryzjerka.

Z tego co na fb było pisane, to prawdziwa fryzjerka nie zgodziła się pokazać przed kamerami (jakoś mnie to nie dziwi) i została poproszona Agnieszki znajoma, aby udawała fryzjerkę.
Wilkolacek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 11:19   #3743
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=e34a1c06f5f164a7b72d1a6 48546881dcad63643_5ee55a7 2d6212;87076118]
(...)

Przy okazji dotarła bardzo smutna informacja - w sobotę miał miejsce pogrzeb pana Stasia z serialu. Podobno chorował i zmarł na raka.[/QUOTE]

On miał dom (w sensie jak na standardy serialu taki troszkę "lepszy") i często chodził w garniturze, pod krawatem? Coś kojarzę, ale słabo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 11:36   #3744
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

informacja trochę nie jasna... nazwisko jest przez t a pan Stasio jest przez d. no i w węgrowie jest taki człowiek który by pasował do przekręconego nazwiska.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 16:31   #3745
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Moze warto by napisac do “Glosu Wegrowa”, moze odwiedza Pana Stasia i bedzie kolejny wywiadzik (w razie by zyl)
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 17:36   #3746
tina86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 25
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Jestem z Węgrowa i potwierdzam, że Pan Stasio zmarł w tamtym tygodniu.
tina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:54   #3747
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przykra wiadomość...



A tak z innej beczki, na fejsie należ

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Pisze z telefonu i dodał mi się post sam jakimś cudem, nie umiem tego teraz skasować

Chciałam napisać, żebyście weszli sobie na lebowskiphoto.pl jest tam sesja Jarka. Na jednej z grup fotograficznych na fejsie, do których należę, ktoś dodał.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-16, 15:15   #3748
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zdjęcia fajne. Ale Jarusia a tam nie widze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2019-08-17 o 19:15
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-17, 17:01   #3749
leila2012
Przyczajenie
 
Avatar leila2012
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 7
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

a wojtek z ola ma syna czy corke?
__________________
szczęścia i miłościbadz dobra dla siebie
leila2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-18, 20:58   #3750
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ja też nie znalazłam zdjęć Jarusia na tej stronie.

A tak btw. nie macie takiego wrażenia że Arkadiusz (ten od tego że dziewczyna nie może mieć wyższego wykształcenia bo będzie się wywyższać) nie ma w sobie coś z psychola? Jest dla mnie taki mega niepokojący w tych swoich wypowiedziach zawsze
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.