STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!! - Strona 323 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 20:46   #9661
Narzecz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 76
GG do Narzecz
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Głównie czytać co tam każą jest to złożony test więc trudno jednoznacznie napisać co tam jest. Standart jest test z figurami czyli masz uzupełnić brakującą figurę (np. masz podane 6 i jedno jest puste a pod spodem masz tez 6 możliwych do wyboru )
do tego dochodzi test "pisemny" np dokończ zdanie 'moja rodzina...." , "z natury jestem..." , "moja wadą jest..." resztę niech inni dopowiedzą
Narzecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:51   #9662
gracjano86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

I ile o mniej wiecej trwa Narzecz? Czyli cos na miare testu na inteligencje dodatkowo o sobie troche spraw..hmm mam nadzeje że będzie dobrze zreszta wychodze z podobnego założenia co ty...Uda to sie uda - nie uda sie, o sie nie uda!! no i do tego troche optymizmu życiowego.
gracjano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:43   #9663
KondziU2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

witam, mam do Was małe pytanko. Niedawno złożyłem papiery do PoSG, kandydatów jest od...... dużo stąd moje pytanie jeżeli teraz podwinie się łapa to kiedy można powtórnie starać się o przyjęcie?? dopiero kiedy znowu ogłoszą nabór czy to jakoś inaczej wygląda??
KondziU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:07   #9664
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Po konsultacjach z aministratorem forum, doszliśmy do wniosku, że przydałby się moderator.
Chętni na moderatora proszeni są o wpis w poniższym wątku:

Poszukiwani chętni na Moderatora forum "Służby mundurowe"

Zachęcam do wpisywania się!

Pozdrawiam,

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
gracjano86 napisał:
I ile o mniej wiecej trwa Narzecz? Czyli cos na miare testu na inteligencje dodatkowo o sobie troche spraw..hmm mam nadzeje że będzie dobrze zreszta wychodze z podobnego założenia co ty...Uda to sie uda - nie uda sie, o sie nie uda!! no i do tego troche optymizmu życiowego.
Narzecz już wybył, to może ja odpowiem, zresztą stronę wcześniej masz odpowiedź Około 5-6h.


KondziU2 jest jakiś okres karencji, bodajże 6 miesięcy ale niech to ktoś jeszcze potwierdzi.
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...


Edytowane przez Dzieciol
Czas edycji: 2010-03-22 o 22:07
Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:35   #9665
frosti75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NOSG
Wiadomości: 79
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

gracjano

caly psycho trwa dosc dlugo roznie zalezy jak sie bedziesz sprezal 5-6 h dobrze sie wyspij, zjedz solidne sniadanie, wez ze soba batonika i cole ;-) dostaniesz serie testow do wypelniania i one pokaza czy masz psycho-predyspozycje. Na koniec porozmawiasz sobie z psycholog prowadzaca testy.

kondziu

to zalezy co masz na mysli mowiac powinie lapa? jak Ci sie powinie na poczatku, tzn podziekuja Ci na wstepie to pewnie za kilka miesiecy mozesz probowac, to chyba nie jest okreslone czasem. Jesli po rozmowie to ta sama sytuacja.Po psychotestach rok, po wario rok, 2 etap mozesz poprawiac po 3 mcach jesli dobrze pamietam wiec to zalezy od poziomu na ktorym Ci sie powinie ta lapa;-) Nie zapominaj o innych sluzbach bo mozesz tam probowac rownolegle.

Gump

Ja tak sobie przeczytalem co Ty piszesz i troszke sie dziwie. Pamietaj ze kazdy z nas placi podatki a to ze polityka kadrowa jest w SG taka a nie inna z reszta jak we wszystkich sluzbach, to mi sie wydaje ze poskarż sie do premiera ze tak to wlasnie zle sie gospodaruje pieniedzmi i Ty jestes w ten sposob skrzywdzony, bo Ty blisko mieszkasz straznicy np... chlopie kogo to obchodzi... to nawet by sie moglo zdawac ze dziala na Twoja niekorzysc... jak sie glebiej nad tym zastanowisz, ale tu Ci nie bede wykladal bo widze ze w temacie operacyjnym wiesz niewiele. Moze mnie stac i ja chce dojezdzac bo lubie rano wstawac ;-)...wazne zebym byl zwarty i gotowy na czas!!! pamietaj tez ze to ze badania lekarskie sa na koncu nic nie oznacza wszystkich elementow rekrutacji nie mozna przeprowadzic w jednym czasie! ktorys z nich musi byc na koncu! wypadlo widocznie na ten, nie boj sie ktos nad tym myslal i jakby co jemu slij zazalenie, bo przeciez nie kadrowcowi czy nawet komendantowi oddzialu. A to ze panie pracuja i sie nie sprawdzaj...hhmmm to przemilcze bo to forum kobiece jesli sie nie myle, tez mam swoje male zastrzenia, ale nie mi to oceniac... sa normy europejskie i musi byc proporcjonalna ilosc kobiet i mezczyzn i tyle... wiem ze tego nie wiedziales ze sa takie regulacje europejskie miedzy innymi tych krajow w ktorych ewnetualnie mozesz sluzyc....

pio77

a Ty chlopie ewidentnie masz problem z ktorym powinienes sie uporac, jak Ty przeszedles testy psychologiczne? Musze Cie zmartwic nawet w krajach europejskich gdzie mi przyszlo pracowac a pro pos w formacjach umundurowanych, na duzo wyzszym poziomie rozwiniecia, tam tez wystepowal nepotyzm, wiec pogódz sie z rzeczywistoscia, i rob co w Twojej mocy zeby osiagnac to co chcesz... tyle...
frosti75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:11   #9666
pio77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 58
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

o alfa i omega sie znalazł mam gdzies twoje rady i nie bede robił niczego co w mojej mocy bo uwazam ze nic na siłe to moje ostatnie podejscie a potem zwyczajnie pokaze im fakulca tak jak to zrobil trident piszac o tym pare stron wczesniej a dzieciolek nawet poskarzyl sie adminowi z uszka strzelił tak ze pewnie niebawem opuszcze to zacne grono fanatykow SG

Edytowane przez pio77
Czas edycji: 2010-03-22 o 23:15
pio77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 03:50   #9667
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Cytat:
Napisane przez pio77 Pokaż wiadomość
o alfa i omega sie znalazł mam gdzies twoje rady i nie bede robił niczego co w mojej mocy bo uwazam ze nic na siłe to moje ostatnie podejscie a potem zwyczajnie pokaze im fakulca tak jak to zrobil trident piszac o tym pare stron wczesniej a dzieciolek nawet poskarzyl sie adminowi z uszka strzelił tak ze pewnie niebawem opuszcze to zacne grono fanatykow SG
Przy takim nastawieniu do ludzi i służby w SG dobrze by było byś już dziś opuścił to forum i grono fanatyków ubiegających się o przyjęcie do SG
__________________
Lepiej to już było.
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 05:56   #9668
Gump
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: BIESY
Wiadomości: 140
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

frosti ,Dzięki za rady zażalenie już mam przygotowane nawet do samego
Prezydenta.Nad tym żeby badania lekarskie były na samym końcu
faktycznie musiał jakiś fachowiec myśleć bez dwóch zdań.
Dziękuję również za wykład o systemie operacyjnym ale zapewniam
Cię że aż takim głąbem w tym temacie nie jestem .
Jeżeli przeczytałeś co ja napisałem to chyba nie do końca zrozumiałeś
nie napisałem że mam żal do SG że mnie nie przyjęli bo mieszkam
obok strażnicy ,choć to jest właśnie atutem a nie na odwrót .
Napisałem wyraźnie iż nie mam do nikogo pretensji .
Wiem również o normach w sprawie przyjęć ale dobrze że
o tym wspomniałeś bo może niektórzy nie wiedzieli.
Pozdrawiam.
__________________
Ostatni Mohikanin Legio Patria Nostra
Gump jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 06:22   #9669
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: STRAŻ GRANICZNA-przykładowe testy-poszukuje!!

Wątek zamykam - kontynuacja znajduje się obok:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post18074041
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.