Straż Graniczna - co na wstępnej rozmowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 11:56   #1
moniczkuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9

Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2


Cześć jestem nową osoba na forum nie cały miesiąc temu złożyłam papiery do SG obecnie czekam na rozmowę. Wiem że pewnie te pytanie nie raz już padło na forum ale zadam je jeszcze raz i cierpliwych proszę i dziękuje za odpowiedź: O co pytają na tej rozmowie?
moniczkuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:56   #2
Diabelek_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 47
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Wróóóóciłam )
Nie było tak źle jak sobie wyobrażałam......Komisja wymagająca precyzyjnych odpowiedzi ale też można było odczuć że to nie kaci.

Przechodzę do pytać bo co niektórzy się niecierpliwią.....co nie rekrut_84??
Tak więc pytania nie tylko moje ale też osób, którzy ze mną byli
A więc na początku autoprezentacja, zainteresowania, hobby, dlaczego staram się do SG a nie do służby celnej albo innej mundurówki, nazwiska ministrów sprawiedliwości i MSWiA, z jakimi państwami graniczy Polska, pytania dotyczące UE (cele), strefy Schengen (co to jest SIS oraz gdzie znajduje się miasteczko SCHENGEN, jakie panstwa chca przystapic do Schengen w 2010), NATO, nazwiska komendantów, uzywki, nałogi, czy w rodzinie jest ktos karany, czy masz znajomych z problemami alkoholowymi, narkotykami, przestępstwami, zadania SG, co określa zadania i zakres funkcjonariuszy SG, jakie wydziały podlegają komendantowi, kto wchodzi w skład władzy wykonawczej i ustawodawczej w kraju..... NO!!!!!
To wszystko co zapamiętałam.... Wiem że nie wszyscy przeszli przez tą rozmowę pozytywnie. Ja mam do przodu.
.....Co można stwierdzić?? - pytania są najróżniejsze!!!
Mam nadzieję że pomogłam.... : )
Diabelek_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:27   #3
Narzecz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 76
GG do Narzecz
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez moniczkuss Pokaż wiadomość
Cześć jestem nową osoba na forum nie cały miesiąc temu złożyłam papiery do SG obecnie czekam na rozmowę. Wiem że pewnie te pytanie nie raz już padło na forum ale zadam je jeszcze raz i cierpliwych proszę i dziękuje za odpowiedź: O co pytają na tej rozmowie?
Nauka radziecka zna rożne przypadki pytań na rozmowie..od motywacji po opisanie siebie w języku angielskim,przez pytania o UE i Schengen, zadania i struktura SG jest w czym wybierać
zapraszam na stronę z szczegółami rozmowy kwalifikacyjne w SG
http://www.rekrutsg.pun.pl/viewtopic.php?id=7
nie zaszkodzi poczytać o autoprezentacji siebie. Powodzenia
Narzecz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 13:03   #4
chmielu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Straż Graniczna - co na wstępnej rozmowie?

u mnie wyglądało to tak: autoprezentacja, wykształcenie, hobby, zainteresowania, co wiem o zewnętrznej i wewnetrznej granicy polskiej (chodzi tu oczywiście o UE i strefe schengen), dlaczego akurat SG?, jak wyobrażam sobie zakwaterowanie (najlepiej odpowiedzieć że coś sie wynajmiena własny koszt), no i pytanie o narko: kiedy ostatnio, jakie.
chmielu87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:46   #5
Radzik99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: PoOSG
Wiadomości: 13
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej, przede wszystkim zapytają Cię dlaczego SG, chyba u każdego tak było. Mnie pytali o zadania SG, na jakiej ulicy jest Komenda Główna SG w Wawie. Kiedy był koniec I WŚ, z którego roku jest ustawa o SG oraz musiałem im trochę o sobie opowiedzieć .
Radzik99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.