Jaką dobrą i niedrogą farbą do włosów uzyskać efekt perłowych/platynowych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 11:52   #1
malutka270712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2

Jaką dobrą i niedrogą farbą do włosów uzyskać efekt perłowych/platynowych włosów


Hej.

Jeśli kategoria wątku jest zła, proszę o przeniesienie jego tam gdzie należy, gdyż nie wiem totalnie gdzie go umieścić bo jest to mój pierwszy wątek na tej stronie

Więc tak, problem jak w tytule. Od zawsze farbowałam włosy na super jasny kolor wręcz można powiedzieć że biały/platynowy. Czuje się w tym kolorze po prostu najlepiej. Problem w tym że moją farbę którą farbowałam włosy cały czas wycofali i od tego czasu nie mogę znaleźć takiej aby efekt był zadowalający.
Mam długie włosy więc zależałoby mi na farbie, która pokryje włosy za 1 razem, żebym nie musiała kupować kilku farb jak i też zależy mi na niezbyt drogiej farbie bo farbuje włosy co miesiąc bo po miesiącu mam straszne odrosty.

W załączniku dodałam zdjęcie koloru włosów jakie miałam kiedyś i jakie chciałabym mieć teraz. Jak ktoś zna jakąś farbę co da taki efekt (chociaż zbliżony) jak na zdjęciu będę wdzięczna.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wosy-platynowy-blond-zdjcia-50_2.jpg (47,3 KB, 9 załadowań)
malutka270712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:39   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaką dobrą i niedrogą farbą do włosów uzyskać efekt perłowych/platynowych włosó

Wella Koleston 12/81. Najlepsza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 13:47   #3
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Jaką dobrą i niedrogą farbą do włosów uzyskać efekt perłowych/platynowych włosó

polecam wątek "Białe włosy" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=35
tam dziewczyny wielu rad udzielają, wstawiają efekty farbowania różnymi farbami.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 09:38   #4
malutka270712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką dobrą i niedrogą farbą do włosów uzyskać efekt perłowych/platynowych włosó

dziękuje za odpowiedzi.

co do farby Wella niestety koloryzowałam już ją włosy i efekt niestety nie był zadowalający, nie wyszły mi takie białe perłowe włosy

dziękuje również za link do innego wątku, postaram się przeczytać go całego i może coś w nim znajdę, oby
malutka270712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-27 10:38:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.