Batiste spray do stylizacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-23, 10:51   #1
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506

Batiste spray do stylizacji


Witam. W Rossmannie pojawiły się nowe spraye do stylizacji Batiste. Chciałabym zakupić spray, który uniesie włosy u nasady i teraz zastanawiam się nad Batiste spray powiększające objętość włosy lub spray teksturyzujący?
Myślę, jeszcze nad sprayem przeciw puszeniu. Czy rzeczywiście działa w deszczowe dni?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 13:51   #2
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Batiste spray do stylizacji

Ja mogę napisać o sprayu przeciw puszeniu - nie ma praktycznie żadnego działania. Nie wiem, jakie masz włosy (bo skoro potrzebujesz i kosmetyków unoszących od nasady i tych przeciw puszeniu, to dla mnie dziwne trochę), ja mam kręcone i puszące. Spray daje taki efekt, że lekko wygładza włosy w dotyku, nie plączą się tak bardzo. Jeśli chodzi o puszenie, to bardzo delikatnie zmniejsza objętość. Moje włosy wyglądają źle zaraz po rozczesaniu, są wtedy najbardziej napuszone, muszę je na chwilę związać, żeby się uspokoiły. Spryskane batiste wyglądają tak samo. Plus to ładny zapach, ale od tego są perfumy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 11:14   #3
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Batiste spray do stylizacji

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Ja mogę napisać o sprayu przeciw puszeniu - nie ma praktycznie żadnego działania. Nie wiem, jakie masz włosy (bo skoro potrzebujesz i kosmetyków unoszących od nasady i tych przeciw puszeniu, to dla mnie dziwne trochę), ja mam kręcone i puszące. Spray daje taki efekt, że lekko wygładza włosy w dotyku, nie plączą się tak bardzo. Jeśli chodzi o puszenie, to bardzo delikatnie zmniejsza objętość. Moje włosy wyglądają źle zaraz po rozczesaniu, są wtedy najbardziej napuszone, muszę je na chwilę związać, żeby się uspokoiły. Spryskane batiste wyglądają tak samo. Plus to ładny zapach, ale od tego są perfumy
Moje włosy stały sie cienkie od prostowania, dlatego łatwo je przeciążyć kosmetykami, które zawierają dużo silikonów. Po prostowaniu są przyklapnięte, jakby tłuste. Ale jak tylko wyprostuje włosy, to przy wilgotnym powietrzu, efekt utrzymuje się bardzo krótko, bo włosy ponownie się kręcą, puszą i mam jedno wielkie siano na głowie.
Czyli po umyciu, włosy są puszyste, sianowate, a po prostowaniu są przyklapnięte, tłuste, ale reagujące na wilgoć w powietrzu.
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2016-10-29 o 13:56
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-29 12:14:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.