Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-16, 07:39   #391
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hm jednak mąż mnie uświadomił, że na naszych warsztatach też o tym mówili to nie wiem jak ja słuchałam

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------





Dziewczyny przytulam jutro będzie lepiej
Uważnie słuchałaś ale akurat Ci to umknęło

Tym razem po glukozie mi się tak spać chce ze szok ale 30 min jeszcze i koniec siedzenia

Purple, Pati przytulam jutro będzie lepiej.

A jeszcze zaktualizuje Wam sprawę odnośnie segmentu. Mąż stwierdził, że faktycznie to nie jest dobry pomysł i też jest na nie już tak na 100%. Wcześniej się jeszcze wahał z tego względu ze chciał pomóc rodzicom bo oni mu bardzo dużo pomogli zanim my zaczęliśmy być razem. Na szczęście moje argumenty go przekonały i obydwoje jesteśmy na nie. Ulżyło mi nie powiem teraz tylko załatwić sprawę z teściami i temat się zakończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 07:40   #392
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
W ogole zawsze jak jakis kwas wyjdzie nie umiem sie cieszyc dniem, bede miala zrypany humor az maz mi go nie poprawi. No jakas nienormalna jestem... czasami wolalabym sie pozrec i pogodzic niz tak o , nie wiedziec o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O losie Pati, witaj w klubie. U nas w domu to on jest nadwornym pajacem i jak przychodzi w złym humorze to słoneczko przestaje nade mną świecić i świat mi się kończy

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hm jednak mąż mnie uświadomił, że na naszych warsztatach też o tym mówili to nie wiem jak ja słuchałam

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------









Dziewczyny przytulam jutro będzie lepiej





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 07:42   #393
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
O losie Pati, witaj w klubie. U nas w domu to on jest nadwornym pajacem i jak przychodzi w złym humorze to słoneczko przestaje nade mną świecić i świat mi się kończy








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahahahah, zrobilas mi dzień.
Że też człowiek nie moze byc gruboskórny i twardodupny jak już ma miękkie serce 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 07:46   #394
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Uważnie słuchałaś ale akurat Ci to umknęło

Tym razem po glukozie mi się tak spać chce ze szok ale 30 min jeszcze i koniec siedzenia

Purple, Pati przytulam jutro będzie lepiej.

A jeszcze zaktualizuje Wam sprawę odnośnie segmentu. Mąż stwierdził, że faktycznie to nie jest dobry pomysł i też jest na nie już tak na 100%. Wcześniej się jeszcze wahał z tego względu ze chciał pomóc rodzicom bo oni mu bardzo dużo pomogli zanim my zaczęliśmy być razem. Na szczęście moje argumenty go przekonały i obydwoje jesteśmy na nie. Ulżyło mi nie powiem teraz tylko załatwić sprawę z teściami i temat się zakończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super najważniejsze to się zgadzać w tych kluczowych kwestiach
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 07:50   #395
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No i super najważniejsze to się zgadzać w tych kluczowych kwestiach
No w końcu poszedł po rozum do głowy

Chociaż już teraz wiem że gdyby się okazało że on jest na tak, a ja na nie, to nie przekonywał by mnie na siłę tylko poszedłby za mną.

Oprócz dzisiejszego dnia zostało mi 7 pracujących 🤩 ta perspektywa napawa mnie radością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:00   #396
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Tez moge dzis pomekolic tak mi dokuczaja te cierpnace rece ze masakra. A jak nie cierpna to bola. Zespol ciesni nadgarstka mnie chyba dopadl ciezko mi cokolwiek zrobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:14   #397
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Tez moge dzis pomekolic tak mi dokuczaja te cierpnace rece ze masakra. A jak nie cierpna to bola. Zespol ciesni nadgarstka mnie chyba dopadl ciezko mi cokolwiek zrobic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to nocami od okolic 4-5 miesiąca. Na prawym potrafi dopaść za dnia, kiedy dużo siedzę przed kompem. Ponoc po porodzie powinno samo ustąpić

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 08:33   #398
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No w końcu poszedł po rozum do głowy

Chociaż już teraz wiem że gdyby się okazało że on jest na tak, a ja na nie, to nie przekonywał by mnie na siłę tylko poszedłby za mną.

Oprócz dzisiejszego dnia zostało mi 7 pracujących ta perspektywa napawa mnie radością

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No i tak ma być przy kimś w sytuacji konfliktowej to zawsze mąż za mną stoi dopiero jak jesteśmy sami to ewentualnie mi powie, że uważa inaczej

Już bliżej niż dalej tyle się naczekałaś


Muszę zdjąć hybrydę ze stóp, będzie gimnastyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:35   #399
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Tez tak slyszalam. Ale w takim stanie to ja niczego nie wyprasuje przez 2 miesiace. Moze kolezanka fizjoterapeutka mi cos pomoze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:43   #400
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
No i tak ma być przy kimś w sytuacji konfliktowej to zawsze mąż za mną stoi dopiero jak jesteśmy sami to ewentualnie mi powie, że uważa inaczej

Już bliżej niż dalej tyle się naczekałaś


Muszę zdjąć hybrydę ze stóp, będzie gimnastyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wolałam dogadać się z nim przed spotkaniem z teściami, żebym nie miała później zdziwienia konkret.

Cieszę się bardzo bo już mi coraz ciężej. Tym bardziej że żeby dotrzeć do pracy muszę się przesiąść to raz a dwa brzucha ludzie nie widzą. A jednak stanie nie jest już fajne bo trochę mi ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:43   #401
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Witam się w 8 miesiącu . Dziękuję za gratulacje, odnośnie wczorajszego dnia, wczoraj udalo nam sie nawet obejrzeć 3 sale . Wieczorem byliśmy na bezpiecznym maluchu i było super, tylko jak dla mnie za długo... Nie wzięłam ze sobą nic do jedzenia i już okropnie bolały mnie plecy. Na poczatku listopada ide na stand up, mam bilety w 1 rzedzie i się tak zastanawiam jak ja dam radę wysiedzieć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 08:49   #402
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja wolałam dogadać się z nim przed spotkaniem z teściami, żebym nie miała później zdziwienia konkret.

Cieszę się bardzo bo już mi coraz ciężej. Tym bardziej że żeby dotrzeć do pracy muszę się przesiąść to raz a dwa brzucha ludzie nie widzą. A jednak stanie nie jest już fajne bo trochę mi ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fakt, im większy brzuch tym mniej widoczny przez innych
No i przede wszystkim niebezpiecznie ja ostatnio jak wracałam ze szpitala to zajęłam cudem jakieś miejsce, i całe szczęście bo za chwilę tak zahamował tramwaj, że wszyscy co stali polecieli do przodu :/ jakby mnie tyle osób popchnęło to w życiu bym się nie utrzymała. Dlatego już nigdzie nie jeżdżę jak nie muszę

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Witam się w 8 miesiącu . Dziękuję za gratulacje, odnośnie wczorajszego dnia, wczoraj udalo nam sie nawet obejrzeć 3 sale . Wieczorem byliśmy na bezpiecznym maluchu i było super, tylko jak dla mnie za długo... Nie wzięłam ze sobą nic do jedzenia i już okropnie bolały mnie plecy. Na poczatku listopada ide na stand up, mam bilety w 1 rzedzie i się tak zastanawiam jak ja dam radę wysiedzieć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Też mi było ciężko wysiedzieć, strasznie niewygodne krzesła.
Może na ten stand up weź jakąś poduchę pod tyłek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 08:56   #403
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Witam się w 8 miesiącu . Dziękuję za gratulacje, odnośnie wczorajszego dnia, wczoraj udalo nam sie nawet obejrzeć 3 sale . Wieczorem byliśmy na bezpiecznym maluchu i było super, tylko jak dla mnie za długo... Nie wzięłam ze sobą nic do jedzenia i już okropnie bolały mnie plecy. Na poczatku listopada ide na stand up, mam bilety w 1 rzedzie i się tak zastanawiam jak ja dam radę wysiedzieć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też zrobiłam ten błąd że nic nie wzięłam do jedzenia. Na szczęście warsztaty były w szpitalu i jakiś sklepik był otwarty to mogłam zjeść. Ale też mi było ciężko siedzieć a byliśmy z miesiąc temu.
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Fakt, im większy brzuch tym mniej widoczny przez innych
No i przede wszystkim niebezpiecznie ja ostatnio jak wracałam ze szpitala to zajęłam cudem jakieś miejsce, i całe szczęście bo za chwilę tak zahamował tramwaj, że wszyscy co stali polecieli do przodu :/ jakby mnie tyle osób popchnęło to w życiu bym się nie utrzymała. Dlatego już nigdzie nie jeżdżę jak nie muszę





Też mi było ciężko wysiedzieć, strasznie niewygodne krzesła.
Może na ten stand up weź jakąś poduchę pod tyłek?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety mam wrażenie że niektórzy kierowcy uważają że wożą worki z ziemniakami a nie ludzi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:03   #404
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dziewczyny, które mają koszule z Dolce Sonno, brałyście swój rozmiar, czy większy?
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:34   #405
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Mam urlop Lejdis!!

Moja koleżanka bedzie chodzic za mnie przez czas mojego macierzyńskiego. Szkoda mi jej , widze ze jest wkurzona, ale szefowa nikogo nie znalazła a ona sie zgodziła...

No ale, otwieram
Teraz ide 8tyg po porodzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

To bedzie moj pierwszy wolny weekend od stycznia, nie licząc gdy byłam na urlopie 2tyg... to i tak urlop zaczelam w niedziele bo trzeba bylo isc w pt i sb do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:39   #406
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają koszule z Dolce Sonno, brałyście swój rozmiar, czy większy?
Ja wzięłam swój. Wejść wejdę, ale moje cycki chyba by wolały ten jeden rozmiar wyżej.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mam urlop Lejdis!!

Moja koleżanka bedzie chodzic za mnie przez czas mojego macierzyńskiego. Szkoda mi jej , widze ze jest wkurzona, ale szefowa nikogo nie znalazła a ona sie zgodziła...

No ale, otwieram
Teraz ide 8tyg po porodzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

To bedzie moj pierwszy wolny weekend od stycznia, nie licząc gdy byłam na urlopie 2tyg... to i tak urlop zaczelam w niedziele bo trzeba bylo isc w pt i sb do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No nareszcie! Należy Ci się.

Śniłam dzisiaj, że urodziłam dziecko w przedpokoju. Akcja toczyła się tak szybko, że nie zdążyłam nic zrobić i miałam już główkę między nogami. Czas na porąbane sny - start.

Dziewczyny, które macie dziecki ułożone główkowo - zastanawiam się jakie to uczucie? Mój nacisk na żebra zmalał, za to od wczoraj wieczora czuję jakby mi coś gmerało przy pęcherzu, kilka razy nawet zabolało i czuję jakby mi żabka skakała zaraz nad łonem. Myślicie, że mały fiknął do wyjścia?
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:42   #407
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mam urlop Lejdis!!

Moja koleżanka bedzie chodzic za mnie przez czas mojego macierzyńskiego. Szkoda mi jej , widze ze jest wkurzona, ale szefowa nikogo nie znalazła a ona sie zgodziła...

No ale, otwieram
Teraz ide 8tyg po porodzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

To bedzie moj pierwszy wolny weekend od stycznia, nie licząc gdy byłam na urlopie 2tyg... to i tak urlop zaczelam w niedziele bo trzeba bylo isc w pt i sb do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstraczyli już nie idziesz do pracy wogóle? Zazdroszczę

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość


Dziewczyny, które macie dziecki ułożone główkowo - zastanawiam się jakie to uczucie? Mój nacisk na żebra zmalał, za to od wczoraj wieczora czuję jakby mi coś gmerało przy pęcherzu, kilka razy nawet zabolało i czuję jakby mi żabka skakała zaraz nad łonem. Myślicie, że mały fiknął do wyjścia?
Mój młody jest od połówkowego ułożony do wyjścia, a czuję go bez zmian przede wszystkim gdzieś nad pępkiem, rzadziej w okolicach podpępkowych. Nie kumam:/
To jak już się zmobilizowałam, żeby się odezwać zamiast tylko podczytywać, to zapytam jeszcze o te rzeczy z lidla:
1. https://www.lidl-sklep.pl/LUPILU-Pie...uki/p100266986
2. https://www.lidl-sklep.pl/LUPILU-Rec...o=also_clicked


Te ręczniczki od jutra będą stacjonarnie po 20 PLNów

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2019-10-16 o 09:44
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:42   #408
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Tak juz nie idę do pracy. Chyba im jakies ciasto zrobie dobre na przyszly poniedzialek i zawioze. W sensie architektom i sprzedawcom. Jestem taka szczesliwa bo już ledwo dychałam w tym sklepie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:44   #409
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ekstraczyli już nie idziesz do pracy wogóle? Zazdroszczę
Hejka Rafi! Co tam u Ciebie, jak samopoczucie?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ekstraczyli już nie idziesz do pracy wogóle? Zazdroszczę

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------


Mój młody jest od połówkowego ułożony do wyjścia, a czuję go bez zmian przede wszystkim gdzieś nad pępkiem, rzadziej w okolicach podpępkowych. Nie kumam:/
Ja też nic z tego nie kumam. Jak myślę, że już mam jakiś trop to za chwilę czuję kopniaki zupełnie innej strony świata. Do wizyty niecały tydzień.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 09:46   #410
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Moj jest ulozony glowkowo dupke ma nad moim pepkiem i tam sie wypina konkretnie a kopie nawet 2-3cm pod biustem w zebra , widze ze w zaleznosci czy jest buzka do mnie czy do swiata te ruchy sa inne. Ale ja go mam po jednej stronie. Tylko po prawej . Leon byl po lewej. Po Leonie mam z lewej rozstępy az na zebrach a po Tymku bede miala prawa w paski. nie wiem co tu robic. Wstalismy dzis z Leo szybko wypilam z nim kawe jak malowalismy kredkami i teraz mi plan dnia poległ wstawie zupe i ogarne lazienki na początek ...



Rafi jak u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:49   #411
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Fajne te tetry moze wezme na próbkę a ręczniki ja wole biale bo moge wtedy wyprac w 90° i kupie z kika chyba. Cos tego typu. Mialam z Leo jeden i byl okay. ale jednak te z Ikea byly lepsze mimo wszystko, szkoda ze ich juz nie ma :/Screenshot_20191016-104838_Google.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:54   #412
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Fajne te tetry moze wezme na próbkę a ręczniki ja wole biale bo moge wtedy wyprac w 90° i kupie z kika chyba. Cos tego typu. Mialam z Leo jeden i byl okay. ale jednak te z Ikea byly lepsze mimo wszystko, szkoda ze ich juz nie ma :/Załącznik 7694641

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te z ikea, które mają obecnie są okropnie brzydkie. Ja zamówiłam z Hubi World, allegro, taki jak ten poniżej i wydaje się być super. Bardzo mięciutki, już po praniu. Patrzyłam żeby kupić jak największy rozmiar, żeby posłużył też dłużej.

Jeśli chodzi o Lidlowe to się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia. Ale cena tych ręczników jest bardzo zachęcająca. Chyba bym wzięła na próbę.

Mam jeszcze okrycie z Motherhood i ten otulacz, co Pati kiedyś pisała, że jest beznadziejny. Serio, myślałam że ta firma jest porządniejsza. Już po pierwszym praniu pojawiły się zrollowane kuleczki, a ceny mają raczej wysokie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Przechwytywanie.PNG (138,0 KB, 52 załadowań)
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-10-16 o 09:58
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:56   #413
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ale ladny! Moze tez poszukam cos na amazon czy ebay, szkoda ze u mnie nie ma allegro i Hubi World

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:56   #414
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Tak sobie Dziewczyny Zaraz cztery tygodnie miną od tego nieszczęsnego usg, a ja się kompletnie nie potrafię ogarnąć. Idę na kolejne usg w poniedziałek do prowadzącego i zobaczymy. Niby nie ma dramatu,prowadzący uspokaja, ale jestem tak spanikowana, że odbiera mi to jakąkolwiek radość z tej ciąży. Siedzę i czytam internety, mogłabym chyba doktorat z hipotrofii już napisać. Jednym słowem miękka faja ze mnie
No i cały czas jestem w pracy- czekam aż przyjdzie dziewczyna, która ma mnie zastąpić, ale miała przyjść już 5 tygodni temu i cisza-raz w tygodniu po prostu telefonicznie opóźnia termin swojego przyjścia o kolejny tydzień. Ja rozumiem, że jest rynek pracownika, ale w głowie mi się takie coś nie mieści. Tak czy siak zwolnienie mogę wziąć dopiero od listopada (bo inaczej stracę sporo $$$), ale jak nie będę miała już siły to wezmę po prostu urlop.
Ale czytam Was regularnie cały czas i jestem na bieżąco
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:58   #415
lava_cake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Dziewczyny, wiem, że było milion razy o pieluchach, ale proszę nie odsyłać mnie do lupki

włozyłam sobie do koszyka na razie takie, kierując się głownie gramaturą, bo te białe chcę mieć tylko do przewijania. Czy to będzie dobra gramatura i rozmiar na dupkę?
https://allegro.pl/oferta/pieluchy-t...lux-7475398106

Edytowane przez lava_cake
Czas edycji: 2019-10-16 o 10:01
lava_cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 09:59   #416
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Rafi kurcze ale moze warto wyluzować? Wiem, ze to trudne ale zobacz nawet... ile u nas czy na wątkach pobocznych jest takich malutkich dzieci. I nikt sie nie martwi, moim zdaniem niepotrzebnie Ciebie lekarz nakręcił i trafil na taka biedna panikarę no. Ciesz sie tą ciążą bo niewiele Ci zostalo / nam zostało czasu a szkoda żebyś miala same wspomnienia zwiazane ze stresem.....
Trzymam kciuki za poniedziałek, ja tez mam usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:05   #417
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzięki Voice, chyba też wezmę swój. W sumie, zawsze mogę wymienić, w końcu mam Smarta
Ja mam jeden ręcznik z Lidla, wydaje się być w porządku, ale jeszcze go nie pralam na pewno dokupie sobie jeszcze 1 przynajmniej, jeśli jeszcze będą w Lidlu.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:06   #418
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Tak sobie Dziewczyny Zaraz cztery tygodnie miną od tego nieszczęsnego usg, a ja się kompletnie nie potrafię ogarnąć. Idę na kolejne usg w poniedziałek do prowadzącego i zobaczymy. Niby nie ma dramatu,prowadzący uspokaja, ale jestem tak spanikowana, że odbiera mi to jakąkolwiek radość z tej ciąży. Siedzę i czytam internety, mogłabym chyba doktorat z hipotrofii już napisać. Jednym słowem miękka faja ze mnie
No i cały czas jestem w pracy- czekam aż przyjdzie dziewczyna, która ma mnie zastąpić, ale miała przyjść już 5 tygodni temu i cisza-raz w tygodniu po prostu telefonicznie opóźnia termin swojego przyjścia o kolejny tydzień. Ja rozumiem, że jest rynek pracownika, ale w głowie mi się takie coś nie mieści. Tak czy siak zwolnienie mogę wziąć dopiero od listopada (bo inaczej stracę sporo $$$), ale jak nie będę miała już siły to wezmę po prostu urlop.
Ale czytam Was regularnie cały czas i jestem na bieżąco
Czas płynie bardzo szybko. Wkrótce wszystko się wyjaśni i mam nadzieję, że maluch wynagrodzi Ci cały ten stres i zamieszanie. Wszystko będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że było milion razy o pieluchach, ale proszę nie odsyłać mnie do lupki

włozyłam sobie do koszyka na razie takie, kierując się głownie gramaturą, bo te białe chcę mieć tylko do przewijania. Czy to będzie dobra gramatura i rozmiar na dupkę?
https://allegro.pl/oferta/pieluchy-t...lux-7475398106

Jeśli chodzi o rozmiar, to ja kupiłam gównie 60x80 i 70x80, ale coś gdzieś czytam, ze dla noworodka będą za duże. No i rozmyślam teraz co robić, bo zaraz się okaże że mi tetra zajmuje całą komodę. Gramaturę brałam 140.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-10-16 o 10:08
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:08   #419
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że było milion razy o pieluchach, ale proszę nie odsyłać mnie do lupki

włozyłam sobie do koszyka na razie takie, kierując się głownie gramaturą, bo te białe chcę mieć tylko do przewijania. Czy to będzie dobra gramatura i rozmiar na dupkę?
https://allegro.pl/oferta/pieluchy-t...lux-7475398106
Gramatura spoko, ale tutaj chyba Gosia wrzucała link do takich polecanych. Zaraz postaram się odszukać, ale raczej zapisywałam go na domowym komputerze, a nadaję z pracy.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Dzięki Voice, chyba też wezmę swój. W sumie, zawsze mogę wymienić, w końcu mam Smarta
Ja mam jeden ręcznik z Lidla, wydaje się być w porządku, ale jeszcze go nie pralam na pewno dokupie sobie jeszcze 1 przynajmniej, jeśli jeszcze będą w Lidlu.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicja, a zamawiasz te koszule z Dolce Sonno na allegro a nie u nich na stronie? Taniej jest? Które sobie wybrałaś?
Wogóle powiem Wam, że zrobiłam wreszcie w excelu listę rzeczy, których nie mam ( czyli 99 %) z linkami i cenami i podsumowanie $$$ mnie zabiło. Nie spodziewałam się, że tyle to wszystko kosztuje- już teraz jest koło 8000 PLN, a nie wiem czy o wszystkim pamiętałam.Albo to wszytsko tyle kosztuje albo ja nie umiem kupować:/

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2019-10-16 o 10:11
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-16, 10:11   #420
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Kupiłam tetry 70x80 o gramaturze 140g/m2, z tego linku
https://allegro.pl/oferta/pielucha-t...owe-6997120224

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Gramatura spoko, ale tutaj chyba Gosia wrzucała link do takich polecanych. Zaraz postaram się odszukać, ale raczej zapisywałam go na domowym komputerze, a nadaję z pracy.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------


Alicja, a zamawiasz te koszule z Dolce Sonno na allegro a nie u nich na stronie? Taniej jest? Które sobie wybrałaś?
Zamówię na allegro, bo nie będę musiała dodatkowo płacić za przesyłkę
Wybrałam te:
https://allegro.pl/oferta/koszula-no...ant=5785454148

https://allegro.pl/oferta/koszula-no...y-m-6661130311
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.