Palce u stóp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 12:42   #1
kika_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4

Palce u stóp


Witam!
Panie doktorze chodzi o moje palce u stóp. Mam 17 lat... u obu stóp mam dwa palce "zrosnięte" ... nie wiem czy to się zalicza do chirurgii plastycznej, ale chciałabym się dowiedzieć czy można przeprowadzić jakiś zabieg, za pomoca którego mozna je rozdzielić i jak on dokładnie by wyglądał. Czy takie zabiegi są płatne i czy można je wykonac wszędzie, czy tylko w określonych gabinetach. Z góry dziękuję. Pozdrawaim
kika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 21:33   #2
moka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Palce u stóp

też mam ten problem a moze troszke większy prosze o jakiekolwiek informacje na ten temat .
moka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:15   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Palce u stóp

Palcozrost zalicza sie do wad wrodzonych w związku z czym zabiegi wykonywane sa w ramach NFZ. Nalezy zgłosic sie do oddziału chirurgii plastycznej lub oddziału ortopedii, który wykonuje tego typu korekcje. Zabieg polega na rozdzieleniu palców i, w zależnosci od stopnia zrostu, pokrycia przestrzeni miedzypalcowych przeszczepami skóry.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 19:48   #4
Eweel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Palce u stóp

a ja mam nieco inny problem. moje palce wszystkie są oddzielone od siebie i ostatni palec dziwnie stoi.. i co w takiej sytuacji zrobić?
Eweel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 04:02   #5
Please help
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Palce u stóp

Panie doktorze, 2 dni temu miałam przeprowadzony taki zabied rozdzielenia palcozrostu u stopy. To już mój drugi zabieg. Z pierwszym nie bylo problemu.
Teraz jednak czuję duży ból i dyskomfort w drugiej dobie po zabo=iegu, czego nie pamiętam w poprzedniego razu.
Trzymam nogę cały czas do góry aby nie zrobił się zakrzep. Czy mimo to jest on możliwy? Co mi grozi, co powinnam zrobić?
Please help jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.