Hurtownia kosmetyczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-29, 08:03   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Hurtownia kosmetyczna


Witajcie,
Mam pomysł na zrealizowanie swoich marzeń i mam nadzieję, że mi pomożecie.
Otóż zamierzam otworzyć hurtownię kosmetyczną. Znalazłyby się tam kosmetyki gabinetowe, sprzęt, artukuły jednorazowego użytku, jednym słowem wszystko. Ofertę chciałabym jeszcze poszerzyć o produkty i sprzęt dla fryzjerów. Mam pomysł, mam lokal i całą zimę na organizację. Nie wiem od czego powinnam zacząć, bo nie wiem jakie są uwarunkowania do otwarcia takiej hurtowni: czy koniecznie muszę być kosmetyczką, jakie są wymagania prawne aby prowadzić tego rodzaju działalność, jak zabrać się do organizacji przedsięwzięcia.
Jeśli ktoś mógłby mi udzielić wskazówek i rad będę wdzięczna. Bo do kogóż najpierw powinnam się zgłosić o poradę jeśli nie do Was drogie wizażanki?
Z góry ogromnie dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-29, 09:02   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Hurtownia kosmetyczna

Najwazniejsza rzecz to KLIENCI (!!!), a zaraz potem dobrzy i wiarygodni DOSTAWCY (konkurencyjne ceny!!!).

Ja zaczalbym od napisania krotkiego business plan'u [img]icons/icon7.gif[/img] Pomaga w przemysleniu przedsiewziecia, nie tylko od strony finansowej ale rowniez organizacyjnej. W necie jest mnostwo wzorow bizz planow...

3mam kciuki [img]icons/icon14.gif[/img]
Zlo
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 06:39   #3
Diva Glamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Hurtownia kosmetyczna

Kochani jestem dyplomowana Kosmetyczka z 3 letnim doswiadczeniem przymiezam sie do otwarcja online beauty shop z kosmetykami, akcesoriami i td. w tym zwiazku pytanko do was czy znacie jakies dobre i duze hurtownie kosmetyczne lub dobrych dostawcow w Lublin lub Warszawa gdzie mozna zaopatrzyc sie w kosmetyki i akcesoria prosze o pomoc Dzieki

Edytowane przez Diva Glamour
Czas edycji: 2013-10-22 o 06:42
Diva Glamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.