Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 10:37   #1201
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Pogoda dzisiaj okropna, leje cały dzień, normalnie można oszaleć
Nasza kotka się rozchorwała, okazało się, że dalej ma robaki Od razu pojechaliśmy do weterynarza i teraz Michasia śpi.

Wizaż coś dzisiaj szaleje, nie mogłam się zalogować.
U mnie wczoraj w ogóle nie było opcji cytowania widocznej. I tez mnie chyba ze dwa razy wylogowało.

A kotek wychodzący jest?

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie jedno - u mnie na wysepce nie wolno czytać, nic robić na kompie (niezwiązanego z pracą). Jak idę przez Galerię to widzę, że inni czytają, mają nawet swoje laptopy. To są jakieś głupie zasady, bo wiadomo, że w poniedziałek nie ma ludzi, to co robić przez 12h?
To są pewnie jakieś wewnętrzne odgórne nakazy. Bez sensu zupełnie.
Wiadomo, że jak klienta masz, to obsługujesz, ale ile można siedzieć bezczynnie i poprawiać towar na półkach?
Mnie absolutnie nie przeszkadza, jeśli sprzedawca czyta lub robi coś innego, jak wchodzę do sklepu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 06:08   #1202
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

U mnie dzisiaj wiosna. Po południu wracam do domu, dzięki tej pogodzie jakoś tak bardziej mi się chce.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 06:11   #1203
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj wiosna. Po południu wracam do domu, dzięki tej pogodzie jakoś tak bardziej mi się chce.
U mnie też chyba wiosna, tzn słońce jest, a jak z temperaturą to jeszcze noe wiem
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 06:28   #1204
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
U mnie też chyba wiosna, tzn słońce jest, a jak z temperaturą to jeszcze noe wiem
Najważniejsze, że nie pada.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 11:46   #1205
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj w ogóle nie było opcji cytowania widocznej. I tez mnie chyba ze dwa razy wylogowało.

A kotek wychodzący jest?



To są pewnie jakieś wewnętrzne odgórne nakazy. Bez sensu zupełnie.
Wiadomo, że jak klienta masz, to obsługujesz, ale ile można siedzieć bezczynnie i poprawiać towar na półkach?
Mnie absolutnie nie przeszkadza, jeśli sprzedawca czyta lub robi coś innego, jak wchodzę do sklepu.
Dokładnie, też nie rozumiem obostrzenia

U nas dziś wiosna jak ta lala, więc zasiałam pierwsze sadzonki !

Oprócz tego zaczęłam biegać z mężem - trzymajcie kciuki, żebym wytrwała
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:17   #1206
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj w ogóle nie było opcji cytowania widocznej. I tez mnie chyba ze dwa razy wylogowało.

A kotek wychodzący jest?

To są pewnie jakieś wewnętrzne odgórne nakazy. Bez sensu zupełnie.
Wiadomo, że jak klienta masz, to obsługujesz, ale ile można siedzieć bezczynnie i poprawiać towar na półkach?
Mnie absolutnie nie przeszkadza, jeśli sprzedawca czyta lub robi coś innego, jak wchodzę do sklepu.
Ja też nie mam z tym problemu, powiem więcej - nawet wolę, kiedy sprzedawca czyta itd. niż gdyby miał wlepiać we mnie wzrok i śledzić każdy mój ruch Oczywiście nie mówię tutaj o kompletnym olewaniu klienta - kiedyś weszłam na szybko do pewnego sklepu, pani za ladą rozmawiała przez telefon, no OK, ale w pewnym momencie rozmowa stała się tak głośna i dynamiczna, że aż głupio mi było przerwać i zapytać o rozmiar

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dokładnie, też nie rozumiem obostrzenia

U nas dziś wiosna jak ta lala, więc zasiałam pierwsze sadzonki !

Oprócz tego zaczęłam biegać z mężem - trzymajcie kciuki, żebym wytrwała
Dasz radę Ja się do biegania kompletnie nie nadaję (choć warunki mam idealne - park pod samym nosem) - padłabym po 100 metrach Za to dzielnie trzymam się orbitreka

U mnie dziś również piękny dzień... Cieplutko, słonecznie, kurier przywiózł 2 nowe flaszki perfum Pierwszy raz w tym roku wyszłam sobie z domu w samej buzie, bez żadnej kurtki
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 13:44   #1207
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Nie uwierzycie, ale kilka dni temu pojawiła się w mojej głowie myśl, żeby ubrać choinkę
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 20:55   #1208
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie, ale kilka dni temu pojawiła się w mojej głowie myśl, żeby ubrać choinkę
Ja mam cały czas światełka i renifera Zenka na komodzie
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 07:45   #1209
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

No to mamy wiosnę Mam otwarty balkon, trochę dziś wieje i coś uczepiło się firanek... Podeszłam, aby to strzepnąć, patrzę, a to spoooory trzmiel Pokręcił się chwilę i poleciał dalej Swoją drogą, nawet lubię te stworzonka Kiedy robi się ciepło, wokół jednego krzewu w parku latają ich całe dziesiątki, jeżeli nie setki - można przejść zaraz obok i żaden nie jest natarczywy, nie atakuje, jeden kiedyś przejechał się chwilę na moim psie i wrócił na gałązkę Za to na osy reaguję tak: i nic na to nie poradzę
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:30   #1210
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Oprócz tego zaczęłam biegać z mężem - trzymajcie kciuki, żebym wytrwała



Ja staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu uprawiać nordic walking, bo lepiej się po nim czuję.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 11:17   #1211
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj w ogóle nie było opcji cytowania widocznej. I tez mnie chyba ze dwa razy wylogowało.

A kotek wychodzący jest?

To są pewnie jakieś wewnętrzne odgórne nakazy. Bez sensu zupełnie.
Wiadomo, że jak klienta masz, to obsługujesz, ale ile można siedzieć bezczynnie i poprawiać towar na półkach?
Mnie absolutnie nie przeszkadza, jeśli sprzedawca czyta lub robi coś innego, jak wchodzę do sklepu.
Nie, Michasia nie wychodzi na dwór, dlatego się zdziwiliśmy tymi robakami. Wydaje mi się, że poprzedni wet to konował, bo ani nas nie pytał o metodę odrobaczania i powiedział, że jak kotek jest mały (wiedział, że wzięliśmy go z ulicy) to wystarczy dwa razy odrobaczyć i potem za pół roku się zgłosić. Poszliśmy do innego i dał nam wybór - tabletki czy płyn na skórę (Profender spot-on). Wybraliśmy płyn na skórę, powiedział nam żeby wrócić za 2 tygodnie na kolejną dawkę i starać się do ukończenia I roku życia odrobaczać ją co miesiąc. Widać po niej, że o wiele lepiej się czuje.

Dokładnie, jak ktoś przychodzi to od razu do niego podchodzę (albo wstaję, chociaż wczoraj przeczytałam, że siedzenie przy kliencie jest niegrzeczne ). Mnie samej też to nie przeszkadza, bo przynajmniej na mnie nie "napada" No ale trudno, nie wolno to nie wolno. Wczoraj stałam i poprawiałam kartoniki z rajstopami przez 6h Jutro i w niedzielę mam maraton (12-10h), więc nie wiem co tam będę robiła jak nie będzie klientów.

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj wiosna. Po południu wracam do domu, dzięki tej pogodzie jakoś tak bardziej mi się chce.
U mnie wczoraj było tak samo, jak wyszłam z pracy to aż mnie oczy bolały od słońca Ale to takie przyjemne uczucie

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dokładnie, też nie rozumiem obostrzenia

U nas dziś wiosna jak ta lala, więc zasiałam pierwsze sadzonki !

Oprócz tego zaczęłam biegać z mężem - trzymajcie kciuki, żebym wytrwała
Tam są w ogóle dziwne zasady, najlepiej przez 12h nie siedzieć i nie jeść Oczywiście się do tego nie stosuję, bo o ile przez 6h jest to możliwe tak przez 12h już na pewno nie

Trzymam kciukersy Chciałabym, żeby TŻ wrócił ze mną do biegania, ale mu się nie chce Ćwiczyć też nie chce, już nie wiem jak go namawiać Może mi się uda w kwietniu, jak już będę miała wolne weekendy.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja też nie mam z tym problemu, powiem więcej - nawet wolę, kiedy sprzedawca czyta itd. niż gdyby miał wlepiać we mnie wzrok i śledzić każdy mój ruch Oczywiście nie mówię tutaj o kompletnym olewaniu klienta - kiedyś weszłam na szybko do pewnego sklepu, pani za ladą rozmawiała przez telefon, no OK, ale w pewnym momencie rozmowa stała się tak głośna i dynamiczna, że aż głupio mi było przerwać i zapytać o rozmiar

U mnie dziś również piękny dzień... Cieplutko, słonecznie, kurier przywiózł 2 nowe flaszki perfum Pierwszy raz w tym roku wyszłam sobie z domu w samej buzie, bez żadnej kurtki
Wiadomo, że takie zachowanie to przegięcie. O dziwo telefon mogę mieć przy sobie (bo w końcu szefowa może chcieć ze mną porozmawiać ). Mnie denerwuje jak ktoś podchodzi się pyta, czy czegoś szukam albo coś w tym stylu. Niestety sama też tak muszę robić, ale póki co zbieram się na odwagę żeby zagadać klienta, średnio mi to idzie.

Co to znowu za perfumy? Ja się w końcu zdecydowałam na Pradę Infusion d'irys edt

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Nie uwierzycie, ale kilka dni temu pojawiła się w mojej głowie myśl, żeby ubrać choinkę
dobra jesteś

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Ja mam cały czas światełka i renifera Zenka na komodzie
Wygrałaś!
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 18:32   #1212
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

A u mnie w mieszkaniu latają komary , zimują te cholerstwa czy jak Zawsze myślałam że na wiosnę wyłazi nowe pokolenie a tu takie kwiatki.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 18:40   #1213
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Co to znowu za perfumy? Ja się w końcu zdecydowałam na Pradę Infusion d'irys edt
A kolejne celebryckie pachnidła Rihanna - Rogue i Katy Perry - Killer Queen Oh So Sheer
Co do Prady, to napaliłam się na Candy Florale Niby ma ukazać się w kwietniu, więc już zbieram piniundze

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
A u mnie w mieszkaniu latają komary , zimują te cholerstwa czy jak Zawsze myślałam że na wiosnę wyłazi nowe pokolenie a tu takie kwiatki.
Ja ostatnio widziałam 2 komary w parku i kapkę w szoku byłam Za to dziś mój pies wrócił z babcinego przydomowego ogródka z dwoma kleszczami na głowie Na szczęście nie zdążyły się jeszcze w niego wpić

A tak w ogóle to dłubałam przed chwilą w pudełku z YC, trafiłam na świąteczne zapachy i jakoś tak z automatu zaczęłam nucić Deck the Halls lalalalalalalala...
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 00:20   #1214
Martita 88
Zakorzenienie
 
Avatar Martita 88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 13 211
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
A to teraz zaczyna się jakiś okres godowy u kotów czy cuś? Pytam, bo ostatnio osiedlowe koty wydają z siebie takie dźwięki, że strach się bać Może to jakieś ich godowe nawoływanie?

No, upodobania mam kapkę dziwne Z resztą ten... Oglądając "Ludzką stonogę 2" (lepiej nie będę tutaj opisywać o który fragment w szczególności mi chodzi ) zajadałam się budyniem czekoladowym i rżałam przy tym jak niepełnosprytna, więc o czym my tu rozmawiamy...

A tak z ciekawości: jak pobierają Ci krew patrzysz na to, czy wolisz jednak odwrócić się w inną stronę? Pytam, bo moja mama też jest taka wrażliwa na tym punkcie, ale przy pobieraniu co chwilę zerka, a później prawie ją cucić trzeba
czasami mam ochote zrobić tak jak Ferdek Kiepski-ciepnąć w nie kapciem, albo innym kamlucem

sory ale nie mogłam sie powstrzymać

ja patrze ale jak mi w jednym szpitalu pobierała krew to "dziure" do tej pory widać,czasami pytają jakiej grubości igłą mi pobierali

ładna pogoda była posiedziałam w parku z książką i co chwila ktoś pocinał z kijkami
niektórym młodym tak dogrzało że na krótki rękaw chodzili....

dziś(sobota) też ma być ciepło a ja od rana na wydziale
__________________
What you see here
What you do here
What you hear here
Let it stay here
2.07.2013- prawo jazdy w kieszeni
Martita 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:06   #1215
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ja dziś z psem byłam na seminarium i w dżinsach i w topie było mi zdecydowanie za gorąco, makabra! pogoda cudną, choć mówią, ze jutro ma być brzydko...

Dziś nie biegaliśmy bo na 9 miałam to semi i bym czasowo z wszystkim nie wyrobiła, bo godzinę drogi od nas to było, jutro nadrobimy
Na niedziele mamy tez zaplanowane odwiedziny u noworodka naszej kumpeli



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 18:33   #1216
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ja dziś z psem byłam na seminarium i w dżinsach i w topie było mi zdecydowanie za gorąco, makabra! pogoda cudną, choć mówią, ze jutro ma być brzydko...

Dziś nie biegaliśmy bo na 9 miałam to semi i bym czasowo z wszystkim nie wyrobiła, bo godzinę drogi od nas to było, jutro nadrobimy
Na niedziele mamy tez zaplanowane odwiedziny u noworodka naszej kumpeli



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Jakie seminarium?

No ja dzisiaj szłam tylko do fryzjera, ubrałam niby cienką kurtkę, ale zaraz ją ściągnęłam, bo za ciepło a parę dni temu była zimnica straszna
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 20:30   #1217
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Z motywacji generalnie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:27   #1218
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Wiecie że jeszcze 275 dni? U mnie dzisiaj brzydko na dworze' w porównaniu z wczorajszym dniem to prawie zima.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:38   #1219
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Nie, Michasia nie wychodzi na dwór, dlatego się zdziwiliśmy tymi robakami. Wydaje mi się, że poprzedni wet to konował, bo ani nas nie pytał o metodę odrobaczania i powiedział, że jak kotek jest mały (wiedział, że wzięliśmy go z ulicy) to wystarczy dwa razy odrobaczyć i potem za pół roku się zgłosić. Poszliśmy do innego i dał nam wybór - tabletki czy płyn na skórę (Profender spot-on). Wybraliśmy płyn na skórę, powiedział nam żeby wrócić za 2 tygodnie na kolejną dawkę i starać się do ukończenia I roku życia odrobaczać ją co miesiąc. Widać po niej, że o wiele lepiej się czuje.
Maniek też jest znajdą. Właśnie leży mi na kolanach i mruczy.
A robaki to można przynieść nawet do domu na butach. Ale wiadomo, większe ryzyko, że kot coś złapie, jak wychodzący jest. Ja swojego też odrobaczam regularnie tym preparatem na kark, bo do pyska to nie da sobie niczego wcisnąć.
Dobrze, że zmieniliście weta i kotka czuje się lepiej.

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Tam są w ogóle dziwne zasady, najlepiej przez 12h nie siedzieć i nie jeść Oczywiście się do tego nie stosuję, bo o ile przez 6h jest to możliwe tak przez 12h już na pewno nie
No przegięcie.Teraz najlepiej, jakby pracownik w ogóle przez 12 godzin stał, nie jadł, nie korzystał z toalety. Masakra.
A taka bezczynność męczy najbardziej.

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Wygrałaś!
No ba

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
A u mnie w mieszkaniu latają komary , zimują te cholerstwa czy jak Zawsze myślałam że na wiosnę wyłazi nowe pokolenie a tu takie kwiatki.
Mnie wczoraj komar użarł. Widziałam też trzmiele, motyle, dużo małych żab, jaszczurki - pracowałam cały dzień w ogrodzie z mężem.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to dłubałam przed chwilą w pudełku z YC, trafiłam na świąteczne zapachy i jakoś tak z automatu zaczęłam nucić Deck the Halls lalalalalalalala...
Ja też ostatnio miałam chęć zapalić jakiś wosk świąteczny.

Wczoraj paliliśmy gałęzie, a potem w popiele upiekliśmy ziemniaki
A jeśli pogoda dopisze, to za tydzień będzie obiad z grilla.
Dziś już chłodniej, zapowiadają deszcz przynajmniej do środy.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 10:22   #1220
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Zimno. Ale weekend ma być ładny i pogoda na najbliższe 2 tygodnie jest całkiem, całkiem.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:16   #1221
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

A u mnie burza
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:34   #1222
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
A u mnie burza
Poważnie? Koooocham burze - i te małe i te większe

U nas pogoda nieciekawa od soboty, dziś pada właściwie przez cały dzień
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 18:06   #1223
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Burze? Nieźle... U mnie tylko deszcz. W ogóle kwitną już forsycje, liście się zaczynają zielenieć...
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:38   #1224
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Hej moja choineczka nadal stoi na komodzie...
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 20:44   #1225
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Dobry wieczór

U mnie l4, kręgosłup siadł. Cieszę się chwilą oddechu od pracy i cieszę oczy mieszkankiem pogoda do niedzieli była piękna, a teraz chłodno i wilgotno. Staram się odzyskać niedawno utraconą wiarę w siebie,swoją wartość,umiejętności i całą radość. Czas nastroić się pozytywnie
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:18   #1226
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Burze? Nieźle... U mnie tylko deszcz. W ogóle kwitną już forsycje, liście się zaczynają zielenieć...
U mnie tak samo. Listki na drzewach są, forsycja pięknie się żółci, kwitną krokusy, żonkile, a tulipany potrzebują jeszcze kilku ciepłych dni.

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Hej moja choineczka nadal stoi na komodzie...
To zdecydowanie Ty wygrałaś

Cytat:
Napisane przez Jelizawieta Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

U mnie l4, kręgosłup siadł. Cieszę się chwilą oddechu od pracy i cieszę oczy mieszkankiem pogoda do niedzieli była piękna, a teraz chłodno i wilgotno. Staram się odzyskać niedawno utraconą wiarę w siebie,swoją wartość,umiejętności i całą radość. Czas nastroić się pozytywnie
Współczuję, też czasem mi kręgosłup dokucza. I doskonale rozumiem pozostałe problemy. Trzymaj się


Wczoraj pod Lidlem wieczorem mieliśmy małą przygodę. Rozrusznik nam siadł, musieliśmy samochód pchać. A lało tak, że nic nie było widać. Całą noc była ulewa. A dziś bardzo zimno i ponuro.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:38   #1227
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Co za chamstwo, wywaliło mojego posta z wczoraj
Ja dziś stanowczo zostaję w łóżeczku pada i jest 1 stopień na plusie brrr
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 10:55   #1228
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Hej!
Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
A u mnie burza
U mnie pierwsza burza była 2 tygodnie temu - padał śnieg i grzmiało.

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Hej moja choineczka nadal stoi na komodzie...



U mnie dzisiaj miał być śnieg, ale na szczęście tylko trochę pokropiło i nawet słońce co jakiś czas wychodzi.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 11:50   #1229
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

Ja tez uwielbiam burze! Jeden z psów moich rodziców z kolei boi sie panicznie nie mam jak Was śledzić, bo na wsi internet sie wyczerpał :P

A u nas typowo marcowa pogoda - raz rażące słońce, a potem oberwanie chmury.

Nie wiem jak Wy, ale ja wyjątkowo cieżko znoszę przedwiośniu w tym roku - jestem słaba, senna, jak wracam z pracy do domu to na dziób padam i marze o łóżku, nawet odcinka serialu nie jestem w stanie obejrzeć :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 11:51   #1230
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Coraz bliżej Święta! Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. V

A ja się dzisiaj wkurzylam, bo facet nie odwołał lekcji / albo szkoła zapomniała o tym ze miało go nie być (nie wiem, jeszcze się nie dowiedziałam jak było) i pojechałam na lekcje, a gościa nie było! I to nie że jechalam 15 minut do firmy, tylko żeby zdążyć na 9 rano musialam wyjść z domu o 7.15. Potem jak sie okazało, że lekcji nie ma, to musiałam czekać na busa aż do 11, bo jeździ co godzinę/dwie i dotarłam do domu o 12.30
Masakra, świetny początek dnia i tygodnia!
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63

Edytowane przez dorot_qa
Czas edycji: 2014-03-25 o 13:59
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 08:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.