Dzień darmowej dostawy - zbiorczy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 08:42   #2371
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
za to goodies ma lekkiego minusa, bo informacja o zamówieniu i zapłacie jest tylko na ich stronie w moich danych, żadnego info na maila nie dostałam, odpowiedzi na moje pytanie też nie. niby na fb napisali, że do jutra wyślą wszystkie zamówienia, ale no jakoś tak dziwnie...
mam takie same odczucia, wpłata zaksięgowana, przesyłka wciąż w realizacji i zero informacji...
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:44   #2372
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ale się wkurzyłam od rana! Przyszła paczka z goldenlook z odżywkami, dwa kallosy strzaskane, porobiłam zdjęcia już miałam z pretensjami pisać, patrzę na karton a tam "paczkę przepakowano, koniecznie proszę spisać protokół szkody". Pierwszy raz w życiu widziałam taką naklejkę, a kurier się "śpieszył" jakby go stado diabłów goniło.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:48   #2373
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Też bym coś jeszcze kliknęła sobie na prezent
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:53   #2374
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam od rana! Przyszła paczka z goldenlook z odżywkami, dwa kallosy strzaskane, porobiłam zdjęcia już miałam z pretensjami pisać, patrzę na karton a tam "paczkę przepakowano, koniecznie proszę spisać protokół szkody". Pierwszy raz w życiu widziałam taką naklejkę, a kurier się "śpieszył" jakby go stado diabłów goniło.
Z tymi maskami to jakieś przegięcie - co oni, rzucali nimi? Ja nie zamówiłam, ale miałam już jedną w koszyku i teraz się cieszę, bo jakbym dostała taką przesyłkę to bym chyba oszalała ze złości.


Ezebra naszykowała paczkę do paczkomatu, natomiast list polecony nadal nie jest ruszony - teraz żałuję, że nie dałam wszystkiego do jednej paczki, ale strona tak się zacinała, że bałam się, że w końcu nic nie zamówię i przy edytowaniu pewnie wszystko znów by się zacięło ech...
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:57   #2375
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Parę minut temu był u mnie kurier z zamówieniem z Tołpy

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 08:58   #2376
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Za dużo nie wskóram, ale zadzwoniłam na infolinie i dzisiaj jeszcze ma do mnie przyjechać kurier i spisać protokół szkody, o którym "zapomniało mu się". Nie lubię się wyżywać na ludziach z powodu ich pracy, ale ten nie jest zupełnie niewinny - a ostatnio mam nastrój na zrobienie komuś awantury. Zwłaszcza że to ten sam kurier, który wpisał wczoraj że odbiorca niedostępny, mimo tego że nasłuchiwałam i cały dzień spędziłam w domu czekając na paczki.
__________________
Instagram.

Edytowane przez DzikaWozkowa
Czas edycji: 2014-12-05 o 09:01
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:03   #2377
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ja od kilku lat zamawiam wszystkie paczki do pracy, w domu praktycznie mnie nie ma, a że branża specyficzna... kurierzy chodzą jak w zegarku i nie mam nigdy powodów do narzekania
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 09:14   #2378
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Ja od kilku lat zamawiam wszystkie paczki do pracy, w domu praktycznie mnie nie ma, a że branża specyficzna... kurierzy chodzą jak w zegarku i nie mam nigdy powodów do narzekania
Ja też najczęściej nie mam powodów do narzekania, nigdy problemów nie było, a tu takie cyrki. A najlepsze jest to, że on będzie mi jeszcze dwie paczki dostarczał Gwarantuje mu, że nie ruszy tyłka sprzed drzwi dopóki dokładnie nie sprawdzę zawartości paczek.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:14   #2379
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam od rana! Przyszła paczka z goldenlook z odżywkami, dwa kallosy strzaskane, porobiłam zdjęcia już miałam z pretensjami pisać, patrzę na karton a tam "paczkę przepakowano, koniecznie proszę spisać protokół szkody". Pierwszy raz w życiu widziałam taką naklejkę, a kurier się "śpieszył" jakby go stado diabłów goniło.
O matko. Ale jakby co to goldenlook jest porządny i wysle nowe
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:15   #2380
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Ja też najczęściej nie mam powodów do narzekania, nigdy problemów nie było, a tu takie cyrki. A najlepsze jest to, że on będzie mi jeszcze dwie paczki dostarczał Gwarantuje mu, że nie ruszy tyłka sprzed drzwi dopóki dokładnie nie sprawdzę zawartości paczek.
Wychowasz go sobie, zobaczysz
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:20   #2381
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
O matko. Ale jakby co to goldenlook jest porządny i wysle nowe
No tak, ale będą pewnie chcieli protokołu szkody. A kurier chciał mnie bez tego zostawić
Poza tym mam wrażenie, że coś jest nie tak z materiałęm słoiczków z których są te nowe, kolorowe kallosy. Bananowy i algowy trzasnął, czekoladowy, który jest w białym opakowaniu jest w całości. Na dodatek dosłownie prawie w rękach się kruszą.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 09:24   #2382
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4921500 6]
A dla mnie postawa kogoś, kto zrobił zakupy z darmową wysyłką i będzie potulnie czekał nie wiadomo ile, bo przecież wysyłka jest za free, jest żałosna i pokazuje brak szacunku do swoich wydanych pieniędzy
[/QUOTE]
Żałosne jest rzucanie się w wątku po DWÓCH dniach od DDD, a szacunek to ja mam przede wszystkim do ludzi, w przeciwieństwie do Ciebie.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość

Szacunek do pieniądza mam - wszak zaoszczędziłam, ale szacunek do człowieka i wyrozumiałość również, poczekam, nie spieszy mi się, jeść mam co, a reszta to tylko przyjemności.
Otóż to.
Jak po tygodniu dalej będzie ciemno i głucho, to też będę zirytowana, ale dwa dni, nie ośmieszajcie się.
Dostałam info z Nowej Farmacji, a Minti powinnam mieć dzisiaj w paczkomacie. Jeszcze tylko 2x ekobieca.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:38   #2383
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Mam paczkę z apteki w sieci a robilam zamowienie dopiero ok 22 wieczorem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:43   #2384
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

U mnie minti będzie chyba dzisiaj, bo widzę status paczki, że jest już na mojej poczcie.

Dziwię się, że Kallosy tak pękają Miałam kiedyś ten mleczny i wydawało mi się, że opakowanie jest dość mocne... Z drugiej strony kurierzy często nie dbają o paczki. Na przykład jakieś 2 tygodnie temu przyszła mi oliwa w kawałkach...To był prezent od kogoś, dobrze zapakowany i była naklejka - uwaga szkło! I co? Chyba kopią te paczki. Kurier UPS.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 09:47   #2385
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
U mnie minti będzie chyba dzisiaj, bo widzę status paczki, że jest już na mojej poczcie.

Dziwię się, że Kallosy tak pękają Miałam kiedyś ten mleczny i wydawało mi się, że opakowanie jest dość mocne... Z drugiej strony kurierzy często nie dbają o paczki. Na przykład jakieś 2 tygodnie temu przyszła mi oliwa w kawałkach...To był prezent od kogoś, dobrze zapakowany i była naklejka - uwaga szkło! I co? Chyba kopią te paczki. Kurier UPS.
Ale ja też miałam kallosy już, bywało że słoik mi spadł i nic mu się nie stało. A te nowe, w kolorowych opakowaniach mają słoiki z trochę innego materiału i on jest kiepski. Dlatego podejrzewam że może być plaga pękających bananowych/algowych/jagodowych.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:06   #2386
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Ale ja też miałam kallosy już, bywało że słoik mi spadł i nic mu się nie stało. A te nowe, w kolorowych opakowaniach mają słoiki z trochę innego materiału i on jest kiepski. Dlatego podejrzewam że może być plaga pękających bananowych/algowych/jagodowych.
No tak, wiem wiem, ale ogólnie chodzi mi o to, że kurierzy nie obchodzą się zbyt delikatnie z paczkami Ale kurcze, Kallosy tak są popularne, a oni zmieniają opakowania na gorsze

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2014-12-05 o 10:07
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:47   #2387
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Ale ja też miałam kallosy już, bywało że słoik mi spadł i nic mu się nie stało. A te nowe, w kolorowych opakowaniach mają słoiki z trochę innego materiału i on jest kiepski. Dlatego podejrzewam że może być plaga pękających bananowych/algowych/jagodowych.
Mi właśnie wczoraj też przyszedł roztrzaskany bananowy Kallos i jestem na 90% pewna że jagodowy z ezebry też taki przyjdzie bo wysłany listem poleconym
Odechciewa się tych przesyłek
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:48   #2388
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Hmm... zawsze kupowałam Kallosy stacjonarnie i na szczęście nigdy opakowania mi się nie uszkodziły.
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:49   #2389
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
Mi właśnie wczoraj też przyszedł roztrzaskany bananowy Kallos i jestem na 90% pewna że jagodowy z ezebry też taki przyjdzie bo wysłany listem poleconym
Odechciewa się tych przesyłek
Nie strasz, ja również czekam właśnie na jagodową maskę z ezebry wysłaną listem poleconym. Już wysłana: dziś lub w poniedziałek do mnie dotrze.
Do mnie już prawie wszystkie zamówienia dotarły. Została tylko ezebra i dwa zamówienia z L'occitane. które nie zostały nawet wysłane
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 10:51   #2390
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
Mi właśnie wczoraj też przyszedł roztrzaskany bananowy Kallos i jestem na 90% pewna że jagodowy z ezebry też taki przyjdzie bo wysłany listem poleconym
Odechciewa się tych przesyłek
współczuję Wam tych masek. Coś się słabo przyłożyli do pakowania Dlatego ja tak bardzo jestem zadowolona z Krosna, zaskoczyli mnie potężnie - zamówiłam 12 szklanek, które nie dość, że były dobrze owinięte folią bąbelkową, to jeszcze znajdowały się w środku ogromnego (!) pudła wypełnionego całowicie takimi długaśnyyyymi gąbkami, identycznymi jak te do mycia naczyń, tylko węziej pociętymi. Duży plus dla tego sklepu, nic się nie miało prawa potłuc.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:53   #2391
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

W sumie zapakowane same maski były nieźle, bo w dużo warstw folii i taśmy klejącej, miałam problem żeby to rozpakować. Pozostałe kallosy, w białych opakowaniach są w całości. Zewnętrzne nie wiem jak wyglądało, bo całość jest w kartonie DPD z naklejkami " paczka przepakowana". Swoją drogą, nie widziałam nigdy wcześniej czegoś takiego
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 10:59   #2392
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Sprawdziłam status przesyłki z ezebry i utknęła ona w Lublinie w dniu nadania 03.12 Ma ktoś z Was podobną sytuację?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:02   #2393
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
W sumie zapakowane same maski były nieźle, bo w dużo warstw folii i taśmy klejącej, miałam problem żeby to rozpakować. Pozostałe kallosy, w białych opakowaniach są w całości. Zewnętrzne nie wiem jak wyglądało, bo całość jest w kartonie DPD z naklejkami " paczka przepakowana". Swoją drogą, nie widziałam nigdy wcześniej czegoś takiego
No to dobrze że chociaż dobrze były opakowane, bo moja to w kopertę bąbelkową, pewnie jakaś inna paczka ją przygniotła i plastik poszedł

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam status przesyłki z ezebry i utknęła ona w Lublinie w dniu nadania 03.12 Ma ktoś z Was podobną sytuację?
Mam to samo mam nadzieję, że nie siedzą w Lublinie bo nic z nich nie zostało
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:13   #2394
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
współczuję Wam tych masek. Coś się słabo przyłożyli do pakowania Dlatego ja tak bardzo jestem zadowolona z Krosna, zaskoczyli mnie potężnie - zamówiłam 12 szklanek, które nie dość, że były dobrze owinięte folią bąbelkową, to jeszcze znajdowały się w środku ogromnego (!) pudła wypełnionego całowicie takimi długaśnyyyymi gąbkami, identycznymi jak te do mycia naczyń, tylko węziej pociętymi. Duży plus dla tego sklepu, nic się nie miało prawa potłuc.
Ja zamawiałam szkło, kubki itd. na dajar i też owinęli każdą rzecz masą folii, paczka była uzupełniona takimi kartonowymi, miękkimi wypełniaczami. Na kartonie było kilka naklejek uwaga szkło i też była otulona folią. Kurier podał mi ją takim śmiesznym, typowym gestem, gdy się przekazuje coś delikatnego

Dobrze pamiętam, że zamawiałaś coś z home&you? Dostałaś już paczkę? Mi wczoraj napisali, że przekazali kurierowi, dostałam nr do śledzenia, ale na stronie wyskakuje jako nieprawidłowy. I nie wiem czy ktoś się pomylił z nr czy po prostu maila wysłali na wyrost, po wygenerowaniu etykiety.
A to jest paczka na która najbardziej się nie mogę doczekać, uwielbiam ładne drobiazgi I boję się też, żeby przez weekend na sortowni się jej coś nie przytrafiło, bo tam też mam delikatne rzeczy


A z ezebry zamawiałam kallosa bananowego, jak była promocja na wysyłkę z kartą visa na allegro. Z tym, że to była paczka w kartonie, przyszła cała, ale nie była niczym owinięta.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2014-12-05 o 11:15
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:19   #2395
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość

Dobrze pamiętam, że zamawiałaś coś z home&you? Dostałaś już paczkę? Mi wczoraj napisali, że przekazali kurierowi, dostałam nr do śledzenia, ale na stronie wyskakuje jako nieprawidłowy. I nie wiem czy ktoś się pomylił z nr czy po prostu maila wysłali na wyrost, po wygenerowaniu etykiety.
A to jest paczka na która najbardziej się nie mogę doczekać, uwielbiam ładne drobiazgi I boję się też, żeby przez weekend na sortowni się jej coś nie przytrafiło, bo tam też mam delikatne rzeczy

Zamawiałam ale moja paczka ma wciąż statut przekazane do realizacji No ale powiedzmy, że z tym mi się tak bardzo nie pali. Irytuję się natomiast zamówieniem z Minti, coś mi mówi, że przyjdzie dopiero na poniedziałek, a chciałam w weekend wykorzystać kupione tam rzeczy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:19   #2396
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Apteka Olimpijska wysłała mi zamówienie.
Za pobraniem, kurier. Pewnie bedzie w poniedziałek.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:24   #2397
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam status przesyłki z ezebry i utknęła ona w Lublinie w dniu nadania 03.12 Ma ktoś z Was podobną sytuację?
Też mam w drodze paczkę 48, nadaną 3 i też utknęła gdzieś po drodze. Poczta nie wyrabia. U mnie panowie z poczty roznoszą przesyłki do 21, a te, które nie zdążą lub nie zmieściły się następnego dnia rano. Mają też dodatkowych kurierów.

Jeżeli to był list polecony, to one nie mają podanych na śledzeniu punktów pośrednich. Najczęściej pojawia się tylko urząd nadania i doręczenia. Więc pewnie jest w drodze, ale pojawi się w śledzeniu dopiero jak dojedzie do Twojego miasta.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Zamawiałam ale moja paczka ma wciąż statut przekazane do realizacji No ale powiedzmy, że z tym mi się tak bardzo nie pali. Irytuję się natomiast zamówieniem z Minti, coś mi mówi, że przyjdzie dopiero na poniedziałek, a chciałam w weekend wykorzystać kupione tam rzeczy.
Minti zamawiałam i opłaciłam po północy, wysłali 2.12, wczoraj była u mnie.
Mi wysłali przesyłką firmową poleconą, to jest coś takiego jak polecony ekonomiczny, więc może iść dłużej.

Tylko do mnie pocztą przychodzą paczki dość szybko, często ekonomiczne w czasie dla priorytetu, bo mieszkam przy głównym oddziale poczty na mój rejon.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2014-12-05 o 11:27
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:33   #2398
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 69
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
odebrałam dziś paczkę z wapteki (moje produkty nie podrożały, a o tym fakcie już przeczytałam po zamówieniu. pomimo, że u mnie wszystko gra z zamówieniem, to pierwszy i ostatni raz u nich kupiłam). ale co mnie zdziwiło :
-karton cefarmu
-nadawca to apteka słoneczna (wtf?
i jedyne, co świadczy że zamawiałam w waptece to taśma z ich nazwą, którą oklejono kartonik
Z tego co wiem to wapteka i apteka słoneczna to to samo - apteki słoneczne są stacjonarne, a wpteka internetowa No szkoda, że ten dzień darmowej dostawy jakoś nie wyszedł do końca, ale i tak to najtańsza apteka, jaką widziałam - przynajmniej jeżeli chodzi o rzeczy, które przeważnie kupuję w aptekach. A tak z ciekawości - co zamówiłaś?
piwoniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:45   #2399
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Sprawdziłam status przesyłki z ezebry i utknęła ona w Lublinie w dniu nadania 03.12 Ma ktoś z Was podobną sytuację?
Ja
Powinna w poniedziałek dojść.
U mnie najpóźniej we wtorek, bo listonosz nie zawsze jeździ w poniedziałki

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:49   #2400
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Do mnie dziś dotarła przesyłka od Minti i jak zwykle wszystko ok przesyłka bardzo fajnie zabezpieczona, w kartonie, piękna bibułka. A cienie+pomadka+rozświetla cz oczywiście w folii bąbelkowej, pędzel Hakuro w folijce obok

w paczkomacie są już przesyłki od ekobieca i naszezoo, ale to odbiorę dopiero po pracy. Ezebra w drodze
iceina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-11 13:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.