Jaki odcień bronzera wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 14:08   #1
edynka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 731

Jaki odcień bronzera wybrać?


Witam

Jestem zdaje się "zimą": ciemne włosy (z daleka zimny brąz, w słońcu złocieją), niebieskie oczy czarrrne brwi, takież rzęsy. Skóra, hmm... niestety z różowawą poświatą, czego nie znoszę, bardzo jasna. DObrze mi w wyrazistych, mocnych, zdecydowanych kolorach.
Nigdy nie miałam bronzera (chcę stosować na całą twarz, lekko) i nie mam pojęcia, czy jest coś, czego powinnam jak ognia unikać?

Avatarek to moje zdjęcie, no ale tam to tylko taki ogólny ogląd
Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.
edynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 14:53   #2
angelikah
Raczkowanie
 
Avatar angelikah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 118
Dot.: Jaki odcień bronzera wybrać?

HEj
pROSZE O JAKIES INNE ZDJECIE, wtedy bede mogla powiedziec cos wiecej o Twoim typie kolorystycznym.
W chwili obecnej ciezko dobrac odpowiedni kosmetyk. POza tym w Twoim przypadku odradzalabym stosowanie bronzerka na cala twarz, gdyz przy jasnej cerze moze tworzyc on maske. Bronzer stosujemy tylko na wybrane partie twarzy (te wypukle, ktore najszybciej sie opalaja,a wiec kosci policzkowe, nosek, brode i czolo)i aplikujemy go z umiarem.
czekam na inne foto.
pozdrawiam
angelikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:33   #3
Astrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
GG do Astrida
Dot.: Jaki odcień bronzera wybrać?

Cytat:
Napisane przez edynka Pokaż wiadomość
Witam

Jestem zdaje się "zimą": ciemne włosy (z daleka zimny brąz, w słońcu złocieją), niebieskie oczy czarrrne brwi, takież rzęsy. Skóra, hmm... niestety z różowawą poświatą, czego nie znoszę, bardzo jasna. DObrze mi w wyrazistych, mocnych, zdecydowanych kolorach.
Nigdy nie miałam bronzera (chcę stosować na całą twarz, lekko) i nie mam pojęcia, czy jest coś, czego powinnam jak ognia unikać?

Avatarek to moje zdjęcie, no ale tam to tylko taki ogólny ogląd
Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.
Witaj, hm skóra z różową poświatą - chyba jesteś typem pośrednim lato/zima, co tłumaczy to że dobrze wyglądasz w wyrazistych ostrych barwach. Na pewno unikaj stosowania brązera na całą twarz codziennie, ten kosmetyk należy stosować bardzo z wyczuciem, jeśli chcesz być opalona bądź po prostu zmienić odcień cery wybierz raczej kosmetyk z serii HD - niewidoczny a zmieniający koloryt skóry, pozdrawiam
Astrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.