zawsze ładne powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 19:56   #1
izabela2202
Przyczajenie
 
Avatar izabela2202
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 15
Question

zawsze ładne powieki


witam
czy moze wie ktos co mozna nalozyc na powieki przed cieniem zeby sie nie ciapal i nie zostawial kresek
izabela2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:58   #2
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: zawsze ładne powieki

bazę.
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:20   #3
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: zawsze ładne powieki

Podkład, puder, baza Zobacz na KWC, jest duży wybór.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:59   #4
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: zawsze ładne powieki

Ja stosuję kroplę, dwie korektora w płynie, wcieram a potem biały cień rozprowadzam na powiece i na to wybrane cienie - trzymają się nawet 12 godzin
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 23:19   #5
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: zawsze ładne powieki

Baza!! Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu zakupiłam sobie bazę pod cienie i zastanawiam się właśnie dlaczego wcześniej jej nie używałam. to koniec mojej wieloletniej udręki! wszystkie cienie po góra 4 godzinkach znajdywały się całe w załamaniach powiek. wydałam dzisiaj 30 zł na bazę artdeco i tadatm!! wszystko na swoim miejscu, nakłada się lepiej i nic się nie rozmazuje!
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 23:43   #6
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zawsze ładne powieki

Baza... W różnej postaci.
Metodą prób i błędów na pewno trafisz na swoją, bo wybór jest spory, a na każdym oku inna spisuje się najlepiej (chyba, że będziesz miała szczęście i przy pierwszej stwierdzisz, że nie chcesz już innej

Najczęściej polecane i używane to bazy: Lumene, Artdeco, MAC, Inglot, Urban Decay.

Do czasu, kiedy zakupisz możesz zrobić tak jak żurawinka, ale przy moich głęboko osadzonych powiekach ten sposób się średnio sprawdzał. Ale stosowałam go do czasu, gdy nie odkryłam idealnego dla siebie połączenia (baza lumene na gołą powiekę- bez podkładu, na to żelowy biały liner na całą powiekę (kremowo się rozprowadza, świetnie chwyta cienie, a jak zaschnie, jest nie do zdarcia przez cały długi dzień) i na to cienie.

Poza tym- wyszukiwarka się kłania, bo takich wątków już sporo było
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 00:06   #7
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: zawsze ładne powieki

cathy: i niestety będzie jeszcze więcej takich wątków bo Sylwester się zbliża a wyszukiwarka gryzie...

Urban Decay jak dla mnie bezkonkurencyjna. Na to paint pot Painterly i cienie wmurowane w powiekę. Póki płyn do demakijażu nas nie rozłączy...

Niestety dostępna jedynie przez Ebay, a to pewnie na wczoraj ma być... ? Jeśli nie to polecam zamówić, jeśli tak - Art Deco może być dobra, bo ja z Lumene nie jestem zadowolona
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 00:24   #8
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zawsze ładne powieki

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
cathy: i niestety będzie jeszcze więcej takich wątków bo Sylwester się zbliża a wyszukiwarka gryzie...

Urban Decay jak dla mnie bezkonkurencyjna. Na to paint pot Painterly i cienie wmurowane w powiekę. Póki płyn do demakijażu nas nie rozłączy...

Niestety dostępna jedynie przez Ebay, a to pewnie na wczoraj ma być... ? Jeśli nie to polecam zamówić, jeśli tak - Art Deco może być dobra, bo ja z Lumene nie jestem zadowolona
wiesz, myślałam raczej, że sabbatha wstawi tu swoje , jak to ona potrafi przy kolejnym takim samym wątku, ale nie, chyba przegapiła, więc ja się wychyliłam

No i widzisz, to jest własnie to, o czym pisałam- nie ma jednej bazy dla wszystkich- dla mnie Lumene jest lepsza niż Art Deco A do UDPP podchodzę jak pies do jeża i co się zdecyduję kliknąć na ebayu, to się wycofuję A teraz, kiedy znalazłam idealne dla siebie cementowe połączenie Lumene i linera CS, to szanse, że się spotkam z tą bazą zmniejszyły się drastycznie

Pewnie to niewiele pomoże i za kilka dni znowu będziemy czytać prośbę o doradzenie co na powieki, żeby cienie się lepiej trzymały.
Walka z wiatrakami.
izabela2202 - mam nadzieję, że chociaż nasze rady się przydadzą
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:28   #9
izabela2202
Przyczajenie
 
Avatar izabela2202
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 15
Dot.: zawsze ładne powieki

witam
dzieki dziewczyny za pomoc i wybaczcie ja jestem tu nowa i niebardzo jeszcze wiem jak sie korzysta z forum moze to dziwne ale do tej pory mnie to nie jaralo pozdrawiam
izabela2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:39   #10
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: zawsze ładne powieki

izabela2202: my rozumiemy, że jesteś nowa i że Cię to mogło wcześniej nie jarać - spoko! nikt nie rodzi się z palcami na klawiaturze i kontem na forum. tylko że jak się zaczyna to warto przeczytać wątki które są podpięte na samej górze w stylu "REGULAMIN FORUM" o ten: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263839

Tam jest naprawdę dużo wyjaśnione i nie wiem czemu ludziska się tak boją tych wątków... Przecież to właśnie pomocy ma służyć jak się zaczyna forumową przygodę.

cathy
: coś sądzę, że ile nas tutaj Wizażanek tyle opinii i baz godnych polecenia! ja swoją znalazłam, Ty też - pozostaje po prostu metoda prób i błędów
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.