Starania o dzidzię od 2018 roku - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-13, 18:02   #811
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Ojej :-( Moze sprobuj sie jakos zrelaksowac? Wieczor z filmem i czekolada albo jakies domowe spa? :-( Kiedy masz obrone?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------




No tak, pisalas o tym. Kurcze tyle nas ze ciezko zapanietac. Tez mam nadzerke ale u ilu ginow bylam tylu mi mowilo ze nic z tym sie nie robi.
Obrone mam w czwartek. Chyba siw nerwicy dorobilam. Zaczelam panikowac i mniw glowa boli. Mam jeszcze pytania do nauki a nie pamiętam tych z początku. Dramat... czuje się tępa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 18:54   #812
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Klamerka, mi gin i internista przepisali badania tarczycowe, krew, mocz, różyczkę i toksoplazmozę. Podobno często tez kierują na badania na przeciwciała na cytomegalię. Idź, pogadaj, jak powiesz, że chcesz się starać o dziecko to będą wiedzieli co zapisać

Kwas bym brała - tak jak dziewczyny pisały, niewiele kosztuje, a wady cewy nerwowej i ogółem problemy z prawidłowym funkcjonowaniem układu nerwowego to ciężki kawał chleba. Wierz mi, nie chcesz, żeby Twoje dziecko je miało

Trinette, przytulam! Na doła najlepsze jest pójście spać, bo przeważnie następnego dnia rano jest lepiej. Będzie dobrze, naprawdę! Nie myśl już dzisiaj, nie ucz się, olej

A co do cieszenia się ciążą...pewnie się tak uahaham, że od razu rozpowiem najbliższym, a po serduszku albo czymś tam reszcie. Nie umiem długo trzymać tajemnic. W zasadzie to jestem patologicznym przypadkiem braku takich umiejętności

Liven, Ty już nie czytaj tych historii! Wiesz, że możesz umrzeć przechodząc przez ulicę? Jak ma się zdarzyć to się zdarzy, nie masz na to wpływu, więc luuuz

Jakby się nam wszystkim chcącym i robiącym udało na Mikołaja to by było suuupeeer! Mąż mi obiecał, że się bardziej przyłoży w grudniu do robienia dzieci, więc jest nadzieja (nieduża, ale zawsze ;P)
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 06:02   #813
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Dzień dobry

We wtorki wcale nie wstaje się łatwiej niż w poniedziałki

Gajaa - ja tez mojego musze bardziej zmobilizowac

Trinette - mam nadzieje ze wraz z nowym dniem nowe mozliwosci i czujesz sie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 06:15   #814
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

A daj spokój z tym wtorkiem! Jestem nieprzytomna! O 3:00 obudził mnie katar morderca, o 5:00 wstawał mąż i zaciął mu się budzik -dzwonił dobrą minutę i obudził wszystkich w okolicy, a o 5:20 zadzwonił mój. Pocieszam się, że poranna zmiana oznacza wczesne wyjście z pracy ;P

Mobilizuj! Taka mobilizacja to sama przyjemność! (Chociaż jak mi mòj refleksyjnie powiedział-i kota można zagłaskać ;P)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 06:24   #815
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
A daj spokój z tym wtorkiem! Jestem nieprzytomna! O 3:00 obudził mnie katar morderca, o 5:00 wstawał mąż i zaciął mu się budzik -dzwonił dobrą minutę i obudził wszystkich w okolicy, a o 5:20 zadzwonił mój. Pocieszam się, że poranna zmiana oznacza wczesne wyjście z pracy ;P

Mobilizuj! Taka mobilizacja to sama przyjemność! (Chociaż jak mi mòj refleksyjnie powiedział-i kota można zagłaskać ;P)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie stale godziny pracy niestety. W domu będę o 17 ale za to jutro wolne

A w czwartek zaprosiłam @,zawsze się widzimy w czwartek ale jeszcze nie potwierdziła czy wpadnie cyc nie boli jeszcze,brzuch i kręgosłup też nie a zazwyczaj zapowiadała się kilka dni przed.
Pewnie się spóźni na złość bo jej odcięłam dopływ hormonów.

Koty nasze dwa tż często glaszcze wiec ja mu pokaże jak to jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 06:27   #816
wrzosova
Rozeznanie
 
Avatar wrzosova
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 905
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Dzień dobry dziewczyny. Mi najgorzej się wstaje właśnie we wtorek 🙄 otworzyłam okno na noc i jak się obudziłam to gorzko pozalowalam tej decyzji. O tyle w nocy jest fajnie spać w zimnie pod ciepła kołdra, o ile wstawanie w ten mróz to jakaś masakra. Ale zahartowana jestem 😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.'
A.Schopenhauer
wrzosova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 06:39   #817
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez wrzosova Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny. Mi najgorzej się wstaje właśnie we wtorek otworzyłam okno na noc i jak się obudziłam to gorzko pozalowalam tej decyzji. O tyle w nocy jest fajnie spać w zimnie pod ciepła kołdra, o ile wstawanie w ten mróz to jakaś masakra. Ale zahartowana jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym się bała że pająki mi do domu w nocy przez okno wejdą 🤣 a boję się ich strasznie!
Szczególnie jesień/ zima w Anglii straszą tymi wielkimi pajakami które szukają ciepła i schronienia dla siebie i swoich pociech
W lato otwieram na noc bo nasz dom tak gorący że bym skisła jak ogór ale wiecznie żyje w stresie wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 06:41   #818
wrzosova
Rozeznanie
 
Avatar wrzosova
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 905
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Ja bym się bała że pająki mi do domu w nocy przez okno wejdą 🤣 a boję się ich strasznie!
Szczególnie jesień/ zima w Anglii straszą tymi wielkimi pajakami które szukają ciepła i schronienia dla siebie i swoich pociech
W lato otwieram na noc bo nasz dom tak gorący że bym skisła jak ogór ale wiecznie żyje w stresie wtedy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby jakieś weszły to kot by się nimi zajął zanim zdążyła bum je zobaczyć niby mieszkam na 1wszym piętrze ale nigdy tu nie uraczylam pająka czy nawet latem komarów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.'
A.Schopenhauer
wrzosova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 06:53   #819
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez wrzosova Pokaż wiadomość
Jakby jakieś weszły to kot by się nimi zajął zanim zdążyła bum je zobaczyć niby mieszkam na 1wszym piętrze ale nigdy tu nie uraczylam pająka czy nawet latem komarów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koty mam dwa i raczej nie mogę na nich polegać.
Okazje wykazać miały się nie raz i zamiast zjeść osobnika to się nim bawiły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 07:01   #820
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość

Pomysl co by sprawilo abyś się lepiej poczuła. Może zadzwoń do przyjaciółki? Zamów jakieś jedzenie na wynos na które masz mega ochotę? Kąpiel i film jakis może?
Ja wiem że łatwo się mówi bo jak jest dół to dół i tyle ale przykro nam tu wszystkim jest jak czytamy jak Ci źle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyjaciółek raczej nie mam a bliskie kolezanki. Wczoraj pogadalam z jedną to faktycznie stres zszedl. Wieczorem TŻ przytulił i jest w miarę ok.
W weekend idziemy na urodziny i wczoraj ciuchy przymierzalam... przytylam przez te głupia obronę, aż wściekła jestem. Muszę po niej wrócić na fitness i na silownie. Jeszcze parę dni... Ale za to muszę kupić jakąś sukienke...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Trinette, przytulam! Na doła najlepsze jest pójście spać, bo przeważnie następnego dnia rano jest lepiej. Będzie dobrze, naprawdę! Nie myśl już dzisiaj, nie ucz się, olej

A co do cieszenia się ciążą...pewnie się tak uahaham, że od razu rozpowiem najbliższym, a po serduszku albo czymś tam reszcie. Nie umiem długo trzymać tajemnic. W zasadzie to jestem patologicznym przypadkiem braku takich umiejętności

Jakby się nam wszystkim chcącym i robiącym udało na Mikołaja to by było suuupeeer! Mąż mi obiecał, że się bardziej przyłoży w grudniu do robienia dzieci, więc jest nadzieja (nieduża, ale zawsze ;P)
Za to dziś po śniadaniu muszę przysiasc ale bez nerwów już i po kolei. Wszystkiego umiec nie będę ale może fartem...

Ja na pewno od razu nie będę się cieszyć i rozpowiadać. Nauczyłam się przez ostatnie 2lata, że im mniej mówisz znajomym tym lepiej się uklada. Tak też jest z TŻ Najblizsze osoby w realu wiedza o zareczynach. Nie wiem czy to zależy od tego, że ludzie są cholernie zazdrosni jak Ci się układa czy życzą jednak zle...

Uda nam się jak nie na Mikołaja to później

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 08:06   #821
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Trinette jest coś w tym o czym mówisz-że lepiej się układa kiedy człowiek swoim szczęściem się nie dzieli ze wszystkimi. Ja przez dlugi czas się do tego stosowalam i wszystko było super, a jak tylko postanowiłam się pochwalić moim szczesciem, to wszystko się posypało, dlatego teraz cicho sza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 08:40   #822
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

My powiemy na pewno najblizszej rodzinie po zobaczeniu ❤ Reszcie na pewno nie bo macie racje z tym, ze im mniej ludzie o nas wiedza tym lepiej i ja tez nie raz sie o tym przekonalam ;-) Ale najblizszej rodzinie chce powiedziec, bo nawet jesli byloby potem cos nie tak to niechcialabym ukrywac co sie dzieje albo dopiero wtedy mowic o ciazy. Jakos tak zmienilo mi sie zdanie na ten temat. Ale tez duzo zalezy od tego jakie kto ma relacje z rodzina

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez wrzosova Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny. Mi najgorzej się wstaje właśnie we wtorek 🙄 otworzyłam okno na noc i jak się obudziłam to gorzko pozalowalam tej decyzji. O tyle w nocy jest fajnie spać w zimnie pod ciepła kołdra, o ile wstawanie w ten mróz to jakaś masakra. Ale zahartowana jestem 😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak to przy otwartym oknie w to zimno? :O U mnie w nocy dzis mialo byc -2 :O

Edytowane przez Franiczka88
Czas edycji: 2017-11-14 o 08:39
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 08:50   #823
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

My po pierwszym usg powiedzieliśmy tesciom i mojej mamie. Ale teściowa wypaplala swojej córce czyli Tz siostrze, wiec od razu jej chłopak się dowiedział. Jak się okazało ze juz jest serduszko to powiedzialam swojemu rodzenstwu i brat Tz i jego narzeczona się dowiedzieli. I chyba teściowa powiedziała swoim siostrom i mamie. Ale tak to chyba nikt więcej nie wie. Tz powiedział swojemu szefowi no i u mnie w pracy wiedzieli - żebym nie dzwigala. Wiec wszystkim nie obwieszczalam ☺ ale jak się okazało ze dzidzius umarl to powiedzialam tylko mamie, teściowej i narzeczonej szwagra bo to moja kumpela. A reszta się dowiedziała właśnie od mojej mamy i tesciowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

U nas dziś w nocy był mróz zresztą wczoraj też. I wczoraj w dzień trochę śniegu popadalo nieuchronnie nadchodzi zima.

Wczoraj dostaliśmy dotacje za krówki

A ja jestem chora. Nos cały zawalony i okropny kaszel. I jak tu się starać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 09:15   #824
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Trinette jest coś w tym o czym mówisz-że lepiej się układa kiedy człowiek swoim szczęściem się nie dzieli ze wszystkimi. Ja przez dlugi czas się do tego stosowalam i wszystko było super, a jak tylko postanowiłam się pochwalić moim szczesciem, to wszystko się posypało, dlatego teraz cicho sza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w poprzednim związku się nie stosowalam(długo było w miarę ok), ale teraz po prostu się boję, że TŻ się coś odwiedzi Za bardzo mi na nim zależy.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
My powiemy na pewno najblizszej rodzinie po zobaczeniu Reszcie na pewno nie bo macie racje z tym, ze im mniej ludzie o nas wiedza tym lepiej i ja tez nie raz sie o tym przekonalam ;-) Ale najblizszej rodzinie chce powiedziec, bo nawet jesli byloby potem cos nie tak to niechcialabym ukrywac co sie dzieje albo dopiero wtedy mowic o ciazy. Jakos tak zmienilo mi sie zdanie na ten temat. Ale tez duzo zalezy od tego jakie kto ma relacje z rodzina [COLOR="Silver"]
Nie no... mamie powiem. Była ze mną w najgorszych chwilach i źle bym się czuła, gdyby nie wiedziała co się dzieje.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 09:30   #825
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ja w poprzednim związku się nie stosowalam(długo było w miarę ok), ale teraz po prostu się boję, że TŻ się coś odwiedzi Za bardzo mi na nim zależy.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Nie no... mamie powiem. Była ze mną w najgorszych chwilach i źle bym się czuła, gdyby nie wiedziała co się dzieje.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Witajcie Dziewczeta, niestety ledwo zyje goraczka katar bol zatok masakra, bylamu lekarza wczoraj i niechcieli mnie przyjac bo jeden lekarz na cala przychodnie a pacjetow na10 lekarzy musze probowac dzis po pracy marze o zwolnieniu bo odmiesiaca tak mnietrzymaraz lepiej raz gozej az w koncu doszlo do tego stopnia ze muszeto chorobsko wylezec, dobrze Nemm napisala i jaktu sie starac...
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 09:34   #826
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

My pewnie powiemy szybko teściom (bo z nimi mieszkamy) i moim rodzicom, a tak to im mniej osób wie tym lepiej, z czasem powiem u siebie w pracy, ale tak naprawdę będę myśleć o tym jak już ciąża będzie.
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 09:39   #827
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
My pewnie powiemy szybko teściom (bo z nimi mieszkamy) i moim rodzicom, a tak to im mniej osób wie tym lepiej, z czasem powiem u siebie w pracy, ale tak naprawdę będę myśleć o tym jak już ciąża będzie.
my uzgodnilismy ze niebedziemy sie spieszyc z poinformowaniem rodzinki bedziemy czekac z ta decyzja pewnie do serduszka ale wiadomo ze tak sie mowi a jak przyjdzie co do czego to bedzie dziki szal i bede chciala sie chwalic wszystkim
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 09:40   #828
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Ja po prostu jestem po ciążowych przejsciach i postanowiłam,że jak teraz będę w ciąży to powiem dopiero po pierwszych badaniach prenatalnych jak wszystko będzie w porządku, nie chcę żeby rodzina przez 3mc się stresowała czy wszystko w porządku, wystarczy ze ja i mąż będziemy przeżywać, a w pracy mam zamiar powiedzieć jak bedzie już coś widać chyba, że wczesniej jakieś zwolnienie ujawni ciążę ech można sobie gdybać, byłoby cudownie juz być w tej ciąży, niech już będzie 2018 r. bo ja póki co mam zakaz zachodzenia do stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 09:50   #829
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Ja po prostu jestem po ciążowych przejsciach i postanowiłam,że jak teraz będę w ciąży to powiem dopiero po pierwszych badaniach prenatalnych jak wszystko będzie w porządku, nie chcę żeby rodzina przez 3mc się stresowała czy wszystko w porządku, wystarczy ze ja i mąż będziemy przeżywać, a w pracy mam zamiar powiedzieć jak bedzie już coś widać chyba, że wczesniej jakieś zwolnienie ujawni ciążę ech można sobie gdybać, byłoby cudownie juz być w tej ciąży, niech już będzie 2018 r. bo ja póki co mam zakaz zachodzenia do stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kobitki ktore sa po przejsciach napewno tez maja swoje powody, czy mowic od razu czy nie rozumiem w zupelnosci choc nie bylo mi dane zaswiadczyc ciazy jeszcze...
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 09:59   #830
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Hej dziewczyny,
Przepraszam jeśli nie na temat Też planujemy z mężem zacząć starania około marca. Muszę zmniejszyć moj wynik tsh i planujemy zacząć zdrowszy tryb życia. Chciałabym brać oprócz kwasu foliowego jakiś komplet witamin, ale tyle tego że się gubię. Może polecicie jakiś konkretny przed ciążą? I jak to jest z choliną? Przed ciążą już zacząć brać czy w trakcie?
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:01   #831
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Przepraszam jeśli nie na temat Też planujemy z mężem zacząć starania około marca. Muszę zmniejszyć moj wynik tsh i planujemy zacząć zdrowszy tryb życia. Chciałabym brać oprócz kwasu foliowego jakiś komplet witamin, ale tyle tego że się gubię. Może polecicie jakiś konkretny przed ciążą? I jak to jest z choliną? Przed ciążą już zacząć brać czy w trakcie?

Witaj A co to jest ta cholina?
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:06   #832
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Witaj A co to jest ta cholina?
Cholina ponoć wspomaga rozwój układu nerwowego u dziecka i zmniejsza ryzyko zespołu Downa.
Wiem, że najgorsze co można zrobić to panikować, ale ja już czuję się nienajmłodsza (w przyszłym roku 29 lat) i bardzo boję się, żeby z dzidzią było wszystko ok

Edytowane przez Ryksa
Czas edycji: 2017-11-14 o 10:09
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:08   #833
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Franiczka jak Twoje poszukiwania pracy? cos sie udalo znalesc?
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:22   #834
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Cholina ponoć wspomaga rozwój układu nerwowego u dziecka i zmniejsza ryzyko zespołu Downa.
Wiem, że najgorsze co można zrobić to panikować, ale ja już czuję się nienajmłodsza (w przyszłym roku 29 lat) i bardzo boję się, żeby z dzidzią było wszystko ok
No to się poczułam staro... weź ochloń Staro to możesz się czuć ok 40tki bo moim zdaniem dopiero wtedy można się bać o ciążę itp. A teraz... kombinować

Edit.
Znalazłam takie cos... porównując kilka suplementów, które bierzemy.

http://opieka.farm/opracowania/witam...eraly-w-ciazy/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:24   #835
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Cholina ponoć wspomaga rozwój układu nerwowego u dziecka i zmniejsza ryzyko zespołu Downa.
Wiem, że najgorsze co można zrobić to panikować, ale ja już czuję się nienajmłodsza (w przyszłym roku 29 lat) i bardzo boję się, żeby z dzidzią było wszystko ok

No troche przesadzasz z tym wiekiem Tez w przyszlym roku bede miec 29 lat. A wieksze ryzyko z tego co wiek jest dopiero po 35 r.z.





Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
Franiczka jak Twoje poszukiwania pracy? cos sie udalo znalesc?

Nie :-(
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:31   #836
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
No troche przesadzasz z tym wiekiem Tez w przyszlym roku bede miec 29 lat. A wieksze ryzyko z tego co wiek jest dopiero po 35 r.z.
Pewnie temu panikuję, że wszystkie, WSZYSTKIE moje znajome już mają dzieci a nawet dwoje Ale ok, tylko spokój nas uratuje

Cytat:
Edit.
Znalazłam takie cos... porównując kilka suplementów, które bierzemy.

http://opieka.farm/opracowania/witam...eraly-w-ciazy/
Dzięki za linka!
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:36   #837
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Pewnie temu panikuję, że wszystkie, WSZYSTKIE moje znajome już mają dzieci a nawet dwoje Ale ok, tylko spokój nas uratuje



Dzięki za linka!
Moje też mają i co? 2/3 z mojej starej paczki. Za to z pracy 2 na macierzyńskim, 2 maja male dzieciaki a reszta o tym nie mysli - za mlode lub dopiero ukladaja zycie.
Nie potne się dlatego, że mi się życie ułożyło jak ułożyło. Zadowolona w końcu jestem z obecnym narzeczonym (śmiesznie to brzmi w tym wieku) i się układa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 10:45   #838
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Moje też mają i co? 2/3 z mojej starej paczki. Za to z pracy 2 na macierzyńskim, 2 maja male dzieciaki a reszta o tym nie mysli - za mlode lub dopiero ukladaja zycie.
Nie potne się dlatego, że mi się życie ułożyło jak ułożyło. Zadowolona w końcu jestem z obecnym narzeczonym (śmiesznie to brzmi w tym wieku) i się układa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Też nie mam zamiaru się ciąć Ale ostrzegawcza lampka już mi się zapala po prostu i myślę, że każdej z nas się ona zapala w indywidualnym momencie
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 11:25   #839
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Hmm tez bym chętnie powiedziała jak najpóźniej wszystkim. Szczególnie ze jestem po poronieniu. Ale mieszkamy z tesciami wiec się nie da ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Witaj Ryksa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 11:26   #840
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Starania o dzidzię od 2018 roku

Cytat:
Napisane przez keri87 Pokaż wiadomość
Ja to się boję, że jak za bardzo na luzie do tego podejdziemy to potem może być za późno i tak już wszyscy dookoła mi mówią, że za długo zwlekaliśmy także niby na luzie zaczynamy, ale jednak uważam, że badania przed ciążą warto zrobić żeby w razie czego poprawić wyniki, bo w trakcie ciąży może być trudniej. Także morfologię polecam obowiązkowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Morfologia i owszem, podstawowe badania, ale pakiety hormonów, moim zdaniem za wcześnie.

Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
w naszym przypadku lekarz kazal zaczac od meza niz ode mnie wolal to najpierw sprawdzic niz mnie faszerowac lekami niepotrzebnie
U mnie to samo. Ja miałam zrobić hormony, mąż badanie nasienia, bez jego wyników, nie ma leczenia - tak nam mówił lekarz.

Ja po iui musiałam leżeć 15 minut głową w dół (fotel ginekologiczny mi tak ustawili, żebym miała tyłek wyżej jak głowę)
Ja miałam wszystko na nfz. Płaciłam tylko za leki, i jedno usg prywatnie.

Moja dyrektora w planach na nowy rok szkolny już uwzględnia, że mnie nie będzie zobaczymy
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-11 21:36:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.