Zwi±zek z m³odszym facetem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2021-10-07, 18:03   #1
IwonaRozalia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomo¶ci: 40

Zwi±zek z m³odszym facetem


Witam. Ostatnio poznalam m³odszego o 8 lat faceta. Ja 35 on 27. Przyznam, ze nigdy nie umawia³am siê z m³odszymi. Ewentualnie rok nie wiêcej. Zastanawiam siê nad przysz³o¶ci± tej znajomo¶ci, czy ma sens. Ogólnie nie jest facetem z moich marzeñ, nie jest jako¶ mega przystojny. Ale jedno co mnie ci±gnie do niego, to to z jakim szacunkiem zwraca siê do mnie. Jego trbieganie.

Jakie sa wasze do¶wiadczenia w takich zwi±zkach?
IwonaRozalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-07, 22:40   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Cytat:
Napisane przez IwonaRozalia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Ostatnio poznalam m³odszego o 8 lat faceta. Ja 35 on 27. Przyznam, ze nigdy nie umawia³am siê z m³odszymi. Ewentualnie rok nie wiêcej. Zastanawiam siê nad przysz³o¶ci± tej znajomo¶ci, czy ma sens. Ogólnie nie jest facetem z moich marzeñ, nie jest jako¶ mega przystojny. Ale jedno co mnie ci±gnie do niego, to to z jakim szacunkiem zwraca siê do mnie. Jego trbieganie.

Jakie sa wasze do¶wiadczenia w takich zwi±zkach?
Tu nie wiek jest problemem. Facet Ci siê powinien bardzo podobaæ (nie musi byæ obiektywnie przystojny), poci±gaæ Ciê, czym¶ Ci imponowaæ, a nie ¿e "wezmê, bo mi³y". Twój post zabrzmia³ (mo¿e niechc±cy) jak bardzo ch³odna kalkulacja a to nie nie wró¿y zbyt dobrze. Z braku laku go chcesz?

Moja siostra jest z facetem z dok³adnie tak± ró¿nic± wieku, nawet roczniki bardzo podobne i fajnie im siê uk³ada, ale oni s± w sobie szczerze zakochani i sob± zafascynowani.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 01:29   #3
IwonaRozalia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Nie zabrzmia³o to ch³odno. Masz racjê. Tersz spojrza³am na sytuacjê inaczej. Dziêkujê
IwonaRozalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 10:21   #4
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3 819
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Czyli ogólnie w facecie podoba Ci siê tylko to ¿e odnosi siê do Ciebie z szacunkiem? To powinna byæ podstawa podstaw!
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 10:34   #5
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 4 266
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Ja jestem od 2 lat w zwi±zku z ch³opakiem o 11 lat m³odszym. O ile kto¶ nie wie to nie zauwa¿a tej ró¿nicy wieku, ja wygl±dam m³odziej, on dojrzalej jeste¶my na podobnym etapie ¿ycia, tzn oboje pracujemy, ja co prawda zarabiam du¿o lepiej i on mieszka w moim domu, ale jako¶ siê pouk³adali¶my i na co dzieñ nie zauwa¿am tej ró¿nicy wieku.
pempek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 10:48   #6
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 4 488
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Wiek przeszkoda byæ nie musi (sama mam mê¿a 5 lat m³odszego) ale to, ¿e podoba Ci siê jedynie jego zabieganie i szacunek do Ciebie ju¿ tak.

Wys³ane z mojego Mi 9 Lite przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa siê go³êbiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pe³en pretensji"
Za s³ownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowuj±cy siê sztucznie, kryguj±cy siê»
2. «zbyt wyszukany, ¶wiadcz±cy o z³ym gu¶cie»
Paprotka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 14:31   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 645
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Równie¿ uwa¿am, ¿e przeszkod± nie jest ró¿nica wieku, a Twoja ocena tego ch³opaka. Nie za przystojny, a jedno co ciê ci±gnie do niego, to jego szacunek. S³abiutko.
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2021-10-08, 15:41   #8
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 5 769
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Ja spotyka³am siê (i obecnie spotykam) tylko z m³odszymi, raz mia³am rówie¶nika. Jako¶ tak siê sk³ada, ¿e czê¶ciej mam zainteresowanie od m³odszych ni¿ od starszych, i te¿ z dojrza³ymi lud¼mi raczej nie umiem znale¼æ porozumienia.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 16:06   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 645
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja spotyka³am siê (i obecnie spotykam) tylko z m³odszymi, raz mia³am rówie¶nika. Jako¶ tak siê sk³ada, ¿e czê¶ciej mam zainteresowanie od m³odszych ni¿ od starszych, i te¿ z dojrza³ymi lud¼mi raczej nie umiem znale¼æ porozumienia.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo.
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 16:43   #10
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 15 988
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Cytat:
Napisane przez Mija62 Poka¿ wiadomo¶æ
Równie¿ uwa¿am, ¿e przeszkod± nie jest ró¿nica wieku, a Twoja ocena tego ch³opaka. Nie za przystojny, a jedno co ciê ci±gnie do niego, to jego szacunek. S³abiutko.
No có¿ szacunek to równie¿ fundament zwi±zku... uwa¿am, ¿e mega przystojny facet, który mnie nie szanuje nie mia³ by szans, a na pewno by siê spali³y na starcie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój blog, mój ¶wiat KLIK
Tepsa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-08, 18:04   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Cytat:
Napisane przez Tepsa Poka¿ wiadomo¶æ
No có¿ szacunek to równie¿ fundament zwi±zku... uwa¿am, ¿e mega przystojny facet, który mnie nie szanuje nie mia³ by szans, a na pewno by siê spali³y na starcie
A kto¶ tu mówi, ¿e szacunek jest niewa¿ny? Tylko sam w sobie zwi±zku nie poci±gnie. Fundamenty zwi±zku to sk³adowa kilku warto¶ci. Plus nad tym wszystkim musi byæ jednak wzajemne podobanie siê w sobie. I ogólnie wzajemno¶æ.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-08, 18:38   #12
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 808
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

8 lat to w sumie ma³o znam prary z wiêksz± ró¿nic±. Moim zdaniem wiek nie ma takiego znaczenia w¶ród osób na tym samym etapie ¿ycia 🤷☠♀️

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-10, 14:32   #13
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 2 508
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Taka ró¿nica na takim etapie ¿ycia to nic. Ale samo to ¿e rozpytujesz ludzi co s±dz± o zwi±zku z ró¿nic± wieku gdy typ wcale ciê nie zainteresowa³ ani tym bardziej zauroczy³ i JEDYNIE co ciê ci±gnie do niego to zwracanie siê z szacunkiem i zabieganie jest ju¿ totalnie od czapy, wieje desperacj± i nieudaniem tej relacji bo te 2 rzeczy to absolutnie podstawa podstaw, a nie jaki¶ czynnik co przyci±ga, wyró¿nia na tle innych czy równowa¿y inne rzeczy na minus.

Cytat:
Napisane przez IwonaRozalia Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie nie jest facetem z moich marzeñ, nie jest jako¶ mega przystojny. Ale jedno co mnie ci±gnie do niego, to to z jakim szacunkiem zwraca siê do mnie. Jego trbieganie
Overcooked jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-11, 18:13   #14
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 521
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Je¿eli to by³oby co¶ wiêcej ni¿ "zabiega o mnie jak nikt inny", radzi³abym Ci wej¶æ w to. Ale je¶li masz siê spotykaæ z facetem z braku laku, odpu¶æ.



Nie jeste¶ chyba do niego przekonana. I nie chodzi mi o ró¿nicê wieku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-10-13, 23:45   #15
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: po³udniowy zachód
Wiadomo¶ci: 672
Dot.: Zwi±zek z m³odszym facetem

Cytat:
Napisane przez IwonaRozalia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Ostatnio poznalam m³odszego o 8 lat faceta. Ja 35 on 27. Przyznam, ze nigdy nie umawia³am siê z m³odszymi. Ewentualnie rok nie wiêcej. Zastanawiam siê nad przysz³o¶ci± tej znajomo¶ci, czy ma sens. Ogólnie nie jest facetem z moich marzeñ, nie jest jako¶ mega przystojny. Ale jedno co mnie ci±gnie do niego, to to z jakim szacunkiem zwraca siê do mnie. Jego trbieganie.

Jakie sa wasze do¶wiadczenia w takich zwi±zkach?
to zale¿y od Ciebie, czy Tobie to pasuje. Ale chyba w Twoim wieku ju¿ wiesz, ¿e nie ma idea³ów a szacunek to podstawa.
Ja osobi¶cie po 30 dopiero spotka³am siê z zainteresowaniem m³odych ch³opaków i mnie to trochê krêpuje... co wiêcej im m³odsi tym bardziej bezczelni w tym zabieganiu. Mój dobry kolega robi sobie ¶mieszki z mojego mlodocianego absztyfikanta, ale twierdzi, ¿e jak mia³ 21 lat to te¿ go krêci³y du¿o bardziej panie 30+...Mam natomiast kole¿ankê, która ma 36 lat i ma faceta lat 28 i sobie chwali... Wiêc mo¿e spróbuj
__________________
jest miêdzy nami gra, gra jak ¶wiat stara....
AdHd1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-10-14 00:45:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.