Panny Młode 2021 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 12:58   #421
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

No fajnie jest jednak gdy ktoś dojedzie do domu Ta do której teraz na wesele będę szła to właśnie dojeżdża więc to był też duży + przy wyborze

Lottie o kurczę same wydatki Ale skoro było gorzej to niedługo na pewno będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 14:38   #422
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
No fajnie jest jednak gdy ktoś dojedzie do domu Ta do której teraz na wesele będę szła to właśnie dojeżdża więc to był też duży + przy wyborze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam z dojazdem i makijaż i włosy, myślę że fajnie i na luzie jak to ktoś przyjeżdża do Ciebie, ale wiadomo że nie zawsze się da to zrobić.

Wiecie że ja nie miałam pojęcia o tych oszukanych kieliszkach? Świetne to jest, na bank będziemy musieli kupić

Ja się kontaktowałam z firmą która pierwotnie nam drukowała zaproszenia czy mają jakieś rabaty przy kolejnym drukowaniu - wprawdzie nie będziemy wszystkich na nowo robić ale przez ten cały lockdown nie zdążyliśmy wszystkim rozdać a teraz data i tak się zmieniła więc część będziemy musieli dodrukować. Fajnie bo Pani przedzwoniła i powiedziała że drukują dla byłych klientów po kosztach
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 17:59   #423
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Kasia super A z jakiej firmy zamawialiście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 18:16   #424
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

U nas 347 dni

Jak ja bym chciała już kupować obrączki
Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My mamy narzeczeńska bo fotograf dał nam w cenie (kolega będzie naszym fotografem). Ale nie mam pojęcia też kiedy zrobić taką sesję.. Może na jesień jakoś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też mamy w cenie. Wymyśliłam sobie narzeczeńską jesienią, strasznie podobają mi się zdjęcia w lesie. A sesja plenerowa po ślubie będzie wiosną/ latem, może nad morzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 18:34   #425
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
U nas 347 dni

Jak ja bym chciała już kupować obrączki My też mamy w cenie. Wymyśliłam sobie narzeczeńską jesienią, strasznie podobają mi się zdjęcia w lesie. A sesja plenerowa po ślubie będzie wiosną/ latem, może nad morzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też 🤩 tyle mam upatrzonych już wzorów ale najgorzej ze to firma gdzieś z Warszawy totalnie nie po drodze mi, więc mam nadzieję że znajdę takie same u siebie albo może się skusze zamówić przez internet ale najpierw pochodzę po salonach pomierzyć jaka obrączka pasuje do mojego pierścionka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:05   #426
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ja też 🤩 tyle mam upatrzonych już wzorów ale najgorzej ze to firma gdzieś z Warszawy totalnie nie po drodze mi, więc mam nadzieję że znajdę takie same u siebie albo może się skusze zamówić przez internet ale najpierw pochodzę po salonach pomierzyć jaka obrączka pasuje do mojego pierścionka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaka to firma? Bo to akurat moje rejony my wybierzemy pewnie klasyczne z Łazura, ale już bym chciała mieć je w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 19:51   #427
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A jaka to firma? Bo to akurat moje rejony my wybierzemy pewnie klasyczne z Łazura, ale już bym chciała mieć je w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nazywa się luva i mają piękne wzory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 09:22   #428
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

aante_e super pomysł. Jesienne zdjęcia też mi się bardzo podobają

Z obrączkami myślałam, że to będzie prosta sprawa. Chcemy 'zwykłe, klasyczne' ... aleeee któregoś dnia przechodziłam obok Jubilera i z ciekawości weszłam się rozejrzeć i już wiem że to nie będzie takie proste
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 11:02   #429
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Kasia super A z jakiej firmy zamawialiście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamawialiśmy ze strony szczęśliwe chwile, polecam Bardzo fajna obsługa, zaproszenia proste ale świetnej jakości.
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 12:20   #430
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Mają fajną ofertę, takie zaproszenia minimalistyczne. Ale chyba jednak nie na naszą kieszeń

Czy któraś z Was planuje sama zrobić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 13:24   #431
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Mają fajną ofertę, takie zaproszenia minimalistyczne. Ale chyba jednak nie na naszą kieszeń

Czy któraś z Was planuje sama zrobić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam umiejętności

My nie chcemy za dużo wydać na zaproszenia. Na ilu weselach byliśmy, to żadnego zaproszenia nie pamiętam .
na różnych stronach m.in z-milosci.pl jest bardzo dużo wzorów za 1zł z personalizacją i kopertą. Moim zdaniem to wystarczy. Do tego mają masę innych rzeczy które wykonują w tym samym wzorze- winietki, zawiadomienia, krówki, numery stołów i tak dalej.

Podobały mi się na początku zaproszenia w kaszubskim wzorze za 3.20 zł, ale przy 100 sztukach to już 220zł więcej.

Moim zdaniem, są rzeczy na których można zaoszczędzić(jeśli oczywiście się chce) a są takie na których się nie powinno żałować.
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-13, 16:57   #432
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Mają fajną ofertę, takie zaproszenia minimalistyczne. Ale chyba jednak nie na naszą kieszeń

Czy któraś z Was planuje sama zrobić zaproszenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja
Pomagać mi będzie moja uzdolniona macocha (nie lubię tego słowa ) robiła zaproszenia obu córkom swoim wiec i mi zrobi, ma do tego talent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 20:46   #433
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

No to fajnie że masz kogoś kto ma już doświadczenie

Ja też bym chciała zrobić sama ale jeszcze nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Będę musiała porozmawiać z tż, obejrzeć inspiracje i coś zdecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 20:54   #434
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Niewiem jak przekonać mojego TŻ na fotobudke swoją drogą miałyście może doświadczenie z takimi aparatami co od razu drukują zdjęcia ? Jako właśnie do księgi gości? Mam możliwość pożyczenia od kuzynki tylko martwi mnie fakt kto się tym zajmie, kto będzie wymieniał wkłady itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kat_wisz
Czas edycji: 2020-05-13 o 21:04
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 21:28   #435
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

A czemu on jej nie chce? Ja nigdy nie byłam na imprezie gdzie byłaby fotobudka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 21:34   #436
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Nazywa się luva i mają piękne wzory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Luva ma chyba salony w Krakowie i Katowicach, a nie w Warszawie 🧐
Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja nie mam umiejętności

My nie chcemy za dużo wydać na zaproszenia. Na ilu weselach byliśmy, to żadnego zaproszenia nie pamiętam .
na różnych stronach m.in z-milosci.pl jest bardzo dużo wzorów za 1zł z personalizacją i kopertą. Moim zdaniem to wystarczy. Do tego mają masę innych rzeczy które wykonują w tym samym wzorze- winietki, zawiadomienia, krówki, numery stołów i tak dalej.

Podobały mi się na początku zaproszenia w kaszubskim wzorze za 3.20 zł, ale przy 100 sztukach to już 220zł więcej.

Moim zdaniem, są rzeczy na których można zaoszczędzić(jeśli oczywiście się chce) a są takie na których się nie powinno żałować.
Też planuję jakieś zaproszenia w stylu z-milosci. Podobają mi się że strony amelia, ale tak jak mówisz - już wolę tą kasę dołożyć sobie do butów czy zostawić na makijaż/ fryzjera. Ja większość zaproszeń po weselach wyrzucam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 21:36   #437
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie dlatego że byliśmy na dwoch weselach z fotobudka i goscie "rzucili sie" do robienia zdjęć a parkiet pusty TŻ nie chce takiej sytuacji u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ale Luva ma chyba salony w Krakowie i Katowicach, a nie w Warszawie 🧐Też planuję jakieś zaproszenia w stylu z-milosci. Podobają mi się że strony amelia, ale tak jak mówisz - już wolę tą kasę dołożyć sobie do butów czy zostawić na makijaż/ fryzjera. Ja większość zaproszeń po weselach wyrzucam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba coś źle spojrzałam 🤦🏿☠♀️ co nie zmienia faktu że i tak mi nie po drodze bo ja z Pomorza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 07:00   #438
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Też myślałam nad fotobudką, ale jeszcze nie wiem. Mój TŻ za to uparł się na pokaz petard i pieczonego prosiaka, a mi się to jakoś nie widzi.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 08:51   #439
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

My chcemy fotobudke. Byliśmy na weselach gdzie była i fajna później się robi księga gości jak ludzie wklejają te zdjęcia i piszą dwa słowa do PM
Byliśmy też na weselu gdzie był Instax. Leżał na stoliki i obok była instrukcja jak używać i wymieniać wkłady. Niestety za pierwszym razem ciężko zrobić ładne zdjęcie a głupio pstrykać kilka razy bo klisza jest ograniczona. Dlatego bardziej nam się podobały zdjęcia z fotobudki - możesz iść kilka razy, zrobić zdjęcia dla PM, dla siebie, że znajomymi. Jak fotobudka jest 4h to nie jest tak że wszyscy robią zdjęcia bo się nawet nie da jak szlismy i widziałam kilka osób to wracaliśmy na parkiet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 11:43   #440
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Niewiem jak przekonać mojego TŻ na fotobudke swoją drogą miałyście może doświadczenie z takimi aparatami co od razu drukują zdjęcia ? Jako właśnie do księgi gości? Mam możliwość pożyczenia od kuzynki tylko martwi mnie fakt kto się tym zajmie, kto będzie wymieniał wkłady itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam na weselach i z fotobudką i z tymi aparatami.
Moim zdaniem obie opcje fajne, ale jestem chyba bardziej za fotobudką. Nie odczułam nigdy tego tak, że parkiet zrobił się pusty i wszyscy poszli robić zdjęcia. Drukują się dwa zdjęcia i jedno zawsze wklejało się do księgi gości która leżała gdzieś obok, a drugie się zabierało. Zdjęcie z aparatu ma ten minus, że jest tylko jedno, i zazwyczaj goście zatrzymywali je dla siebie..

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Też myślałam nad fotobudką, ale jeszcze nie wiem. Mój TŻ za to uparł się na pokaz petard i pieczonego prosiaka, a mi się to jakoś nie widzi.
Na weselu z fajerwerkami nie byłam, ale znajomi byli i mówili, że goście byli wkurzeni że muszą ubierać się, wychodzić i patrzeć na minutowy pokaz- zrobienie chociaż mini pokazu wychodzi naprawdę drogo.
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 11:49   #441
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja byłam na weselach z fajerwerkami. I kompletnie tego nie rozumiem 🤷☠♀️
Kolorowymaj - jest tak jak piszesz. Trzeba się ubrać (ok w lecie może nie) i wyjść i stać 15 minut tak o. Nawet szczególnie nie oglądam tych fajerwerek bo przecież każdy z nas takie widział i nie jest to nic niesamowitego. I ciężko zebrać wszystkich żeby wyszli z sali
Jedyne co to fotograf może zrobić ładne zdjęcie PM Ale co się komu podoba oczywiście mi byłoby szkoda tyle kasy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 13:27   #442
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dla mnie fajerwerki to też puszczenie z dymem kilku tysięcy jak to mówił menago naszej sali ale jak kogoś stać to czemu nie


Co do mojej księgi gości to bije się z myślami, ważne jest dla mnie zdanie TŻ i nie chce robić mu na przekór byleby mieć ta fotobudke bo on mi powiedział mi się to nie podoba i weź to pod uwagę więc chcę to wziąć pod uwagę bo to też jego dzień więc znalazłam dwie alternatywy

1: instax .. ma trochę plusów trochę minusów, myślałam że może nasz fotograf (który jest naszym znajomym) miałby kogoś kto by np przyszedł na dwie trzy godziny i opiekował się aparatem, zmieniał wklady, robil gościom zdjęcia tyle ile będą chcieli bo wkładów bym kupiła full inaczej bym się bała że jakieś dziecko np weźmie aparat i zniszczy albo wiecie wkłady porwie czy coś

2: znalazłam mega pomysł na księgę gości , jest to forma wielkiego obrazu na płótnie np drzewa i goście na tym obrazie zostawiają odcisk swojego palca i się podpisują a potem to w ramkę i powiesic na ścianę 🤩

Ale się rozpisalam musiałam się wygadać żeby mieć to czarno na białym za i przeciw, w sumie w tym drugim pomyśle nie widzę przeciw 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 13:31   #443
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Na weselu gdzie było takie drzewo do zostawiania odcisku palca też byłam! (widzę że byłam na wielu weselach gdzie były różne "atrakcje").
Pomysł jest faktycznie super. Niestety jak widziałam jak ludzie po alkoholu zaczęli tam robić odciski swoich palcy to niestety zaczęło to wyglądać słabo i ostatecznie nie wiem czy wyszło to co PM chcieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez raspberry21
Czas edycji: 2020-05-14 o 13:33
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 13:55   #444
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Kat_wisz, a może takie coś? mniejsze ryzyko, że pijani goście polecą za bardzo z fantazją
Goście podpisują się na drewnianych serduszkach i wrzucają między dwie szybki, a po wszystkim wsadzasz to w ramkę. Mi się nawet to podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eko-kwiaty-ksiega-gosci-duza-rama-z-serduszkami.jpg (119,2 KB, 49 załadowań)
__________________

Edytowane przez Kolorowymaj
Czas edycji: 2020-05-14 o 13:56
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 13:58   #445
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dobrze dziewczynki że chodzicie często na wesela i jesteście na bieżąco

Właśnie to drewniane mi się nie podoba nie mój klimat
Już prędzej np wolałbym żeby dj co chwilę przypominał o zrobieniu odcisku i np o którejś godzinie by to zabrali co by właśnie goście nie zaszaleli i będzie mówil np że do 21 wpisywać się do księgi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 14:27   #446
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość

2: znalazłam mega pomysł na księgę gości , jest to forma wielkiego obrazu na płótnie np drzewa i goście na tym obrazie zostawiają odcisk swojego palca i się podpisują a potem to w ramkę i powiesic na ścianę 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam na weselu gdzie była taka forma księgi gości i byłoby super , ale jak się do tego dorwały dzieci to za chwile już wyglądało beznadziejnie To jest fajna opcja ale faktycznie tylko wtedy jak ktoś tego w miarę pilnuje albo kiedy wszyscy goście wpiszą się na początku imprezy bo inaczej można nie chcieć mieć tego na ścianie

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Kat_wisz, a może takie coś? mniejsze ryzyko, że pijani goście polecą za bardzo z fantazją
Goście podpisują się na drewnianych serduszkach i wrzucają między dwie szybki, a po wszystkim wsadzasz to w ramkę. Mi się nawet to podoba
Też używałam w praktyce (kurde, no dużo chodzimy po weselach) i taka wersja jest już o wiele fajniejsza tyle że ciężko jest znaleźć coś co będzie dobrze po takich drewienkach pisać- długopisy są za słabe, cienkopisy i żelopisy odpadają, zostają markery/flamastry a te niestety brzydko się po drewnie rozlewają.

Tak czy inaczej wszystko może być super tylko musi być przemyślane. My zostajemy chyba przy klasycznej księdze gości. Fajnie jak goście mogą tam wklejać foty- dlatego albo instax albo ipad+mini drukarka (na jednym weselu spotkaliśmy się z czymś takim i wyszło super, coś jak taka fotobudka DIY )
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-14, 18:24   #447
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Napisałam do naszego fotografa i okazuje się że ma koleżankę która może byłaby chętna zająć się instaxem 🤩 ciekawe co z tego będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 10:13   #448
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

To super faktycznie warto mieć osobę kris się tym zajmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 10:54   #449
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Nasz fotograf ma koleżankę co by się tym zajęła za 150 zł + wkłady 500 zl bo liczyłam żeby było ich ze 200 więc jednak udało się namówić TŻ na fotobudke bo kosztuje 750 za 3h misja wykonana 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 10:29   #450
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

O super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.