Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-30, 07:52   #991
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Witam nową mamę i gratuluję serduszek.
Wychodzę! Krwiaka już nie ma, tętno jest. Jedyny problem, że te początki łożyska dotykają ujścia szyjki, na szczęście jeszcze dużo czasu, żeby się podniosło więc nie tracę nadziei. Mogą być lekkie plamienia więc mam nie panikować. Ale narazie życie królowej angielskiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super.teraz tylko leżeć i pachnieć 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Już pijesz glukoze? Miałas kiedyś problem z cukrem? Ja mam przypisane 12 badań ale glukozy na razie nie pije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nie miałam nigdy. Dostałam mnóstwo badań, może dlatego że mam wszystko za darmo z pakietu to lekarz zlecił, nie mam pojęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:02   #992
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Właśnie kami dziwnie z tą krzywa cukrowa. Standardowo robi się po 25 tygodniu no chyba że są problemy z cukrem to wtedy wcześniej. Zapędził się ten lekarz chyba nie ominie cię to badanie drugi raz niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Angel super że nie ma krwiaka. Teraz słodkie lenistwo w domu jak cudownie było w pierwszej ciąży.... Leżeć i nic nie robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:05   #993
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Właśnie kami dziwnie z tą krzywa cukrowa. Standardowo robi się po 25 tygodniu no chyba że są problemy z cukrem to wtedy wcześniej. Zapędził się ten lekarz chyba nie ominie cię to badanie drugi raz niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Angel super że nie ma krwiaka. Teraz słodkie lenistwo w domu jak cudownie było w pierwszej ciąży.... Leżeć i nic nie robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, ja Chyba bzika dostanę. Wszystkie książki świata przeczytam. Oby się łożysko podniosło bo inaczej cała ciąża będzie leżąca i wtedy będę musiała wziąć dziekanke raczej. Się okaże. A to się podobno często zmienia także. Za tydzień wizyta to może już bedzue cos innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:51   #994
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Bacardi_ Pokaż wiadomość
Oj tak, ceny wszelkich badań powalają 🤪 dziś jestem po badaniu krwi i wydałam 325zl


danya Trzymaj się Kochana! Cieszę się, że masz wsparcie w rodzinie. To bardzo ważne

zabuzabu Czekamy na Ciebie

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
ja już po wizycie dzieć ma 2,5 cm, serduszko bije


Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Czesc
Czytam was od kilku dni. Termin mam na 02.04.
Do tej pory bylam na jednym usg i w pon ide do innego lekarza u ktorego bede prowadzic ciaze.
Cześć!

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Dziś u mnie deszcz, trochę się da odsapnac
Nie pisałam wczoraj - dzieciątko prawie 1 cm i serduszko bije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna wiadomość!

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Cześć! nazywam się Wiola i wszystko wskazuje na to, że spodziewam się drugiego Maluszka termin porodu mam 1.05 ale z racji tego, że miałam cc to pewnie w kwietniu już będzie planowane kolejne cięcie nie tak dawno byłam tu na grupie październikowych mam 2018, z dziewczynami trzymamy super kontakt do dziś w grupie na fb wybaczcie ale nie mam czasu nadrobić wszystkich postów, mój Wojtuś ma obecnie 10,5 msc i poświęcam mu każdą wolną chwilę, bo za chwilę będzie tego czasu mniej narazie borykam się z myślami, co my takiego narobiliśmy, jak sobie poradzimy, jak żyć
Będzie dobrze Cześć!

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ja już po pobraniu 9 próbek i po wypiciu glukozy. Teraz sobie posiedzę 2 godziny 🤯🤯🤯🤯
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Witam nową mamę i gratuluję serduszek.
Wychodzę! Krwiaka już nie ma, tętno jest. Jedyny problem, że te początki łożyska dotykają ujścia szyjki, na szczęście jeszcze dużo czasu, żeby się podniosło więc nie tracę nadziei. Mogą być lekkie plamienia więc mam nie panikować. Ale narazie życie królowej angielskiej
Cudowna wiadomość!! Oszczędzaj się

Ja dziś mam pierwszą wizytę! Aaa!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 08:53   #995
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A było już coś widać na usg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie miałam, dopiero w ok 11-12tyg

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Witaj Wiola
Ja jestem mamą z września 2017! I też się zastanawiam co my narobiliśmy aaa i też nie przespałam nocy dłużej niż 3 godziny jeszcze chyba od czasów sprzed urodzin synka.... Nie ukrywam że marzę o porządnym śnie. Tym czasem w drodze do pracy.... Po pobudkach co 2h ( jak nie syn to siku mi się chce ;p albo zwyczajnie mnie coś budzi bo śpię jak mysz pod miotła)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piątka juz po takim czasie sen to abstrakcja
Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ja już po pobraniu 9 próbek i po wypiciu glukozy. Teraz sobie posiedzę 2 godziny 🤯🤯🤯🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Witaj 🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szybko ta glukoza, oby wyszla ok
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Witam nową mamę i gratuluję serduszek.
Wychodzę! Krwiaka już nie ma, tętno jest. Jedyny problem, że te początki łożyska dotykają ujścia szyjki, na szczęście jeszcze dużo czasu, żeby się podniosło więc nie tracę nadziei. Mogą być lekkie plamienia więc mam nie panikować. Ale narazie życie królowej angielskiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super! teraz juz z górki, delektuj się leżeniem
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:05   #996
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość


danya Trzymaj się Kochana! Cieszę się, że masz wsparcie w rodzinie. To bardzo ważne

zabuzabu Czekamy na Ciebie



Cześć!

Świetna wiadomość!

Będzie dobrze Cześć!

Powodzenia

Cudowna wiadomość!! Oszczędzaj się

Ja dziś mam pierwszą wizytę! Aaa!
Powodzenia, daj znać trzymamy kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:16   #997
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Witajcie,
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Witam nową mamę i gratuluję serduszek.
Wychodzę! Krwiaka już nie ma, tętno jest. Jedyny problem, że te początki łożyska dotykają ujścia szyjki, na szczęście jeszcze dużo czasu, żeby się podniosło więc nie tracę nadziei. Mogą być lekkie plamienia więc mam nie panikować. Ale narazie życie królowej angielskiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super . Odpoczywaj!
Mam takie samo zalecenie. Życie na lenia. Pewnie z racji wieku. Żadnego sprzĂâ˜â˜☠tania itd.a tydzieĂą temu byłam u rodziców i umyłam im podłogi . Oboje chorzy i starzy już. Mam też zakaz noszenia więcej niż 2kg. Biegać też nie mogę nawet jak to dr określiła podbiegać np. do autobusu .

Ostatnio musiałam wymuszać pierwszeĂąstwo w kolejce w sklepie i w kinie w kolejkach. Ludziom się wydaje,że jak kobieta w ciĂâ˜â˜☠ży ma mały brzuch,jest w poczĂâ˜â˜☠tkowej ciĂâ˜â˜☠ży,to może stać. Nic bardziej mylnego. Musiałam jechać do rossmana na zakupy i patrzę kolejka na 15 osób,bo promocja..a mi słabo i niedobrze,a podbrzusze boli...No yo podeszłam do obsługi sklepu i zapytałam,czy w tym sklepie kobiety w ciĂâ˜â˜☠ży majĂâ˜â˜☠ pierwszeĂąstwo. Babka mówi tak..,ale żadnego info przy kasie nie było. Mówi niech Pani podejdzie do kasy z boku i powie...Mówię nie chcę się narażać na komentarze osób z kolejki...a ona na to to ja z PaniĂâ˜â˜☠ pójdę. I powiedziała głośno do ludzi w kolejce :pani jest w ciĂâ˜â˜☠ży i źle się czuje i byłam narychmiast obsłużona. Myślę,że w każdym sklepie powinno być takie info przy kasach.


Czuję się tak żle, że wczoraj wieczorem pomyślałam, co ja narobiłam. Zachciało mi się dziecka na starość. Nie wiem , czy to z racji wieku tak fatalnie znoszę tą ciążę, czy każda ciąża jest inna. Każdy dzień to jakaś masakra. Każda godzina dłuży się przez te mdłości. Leżę w łóżku i skupiam się na tym,żebym nie zwymiotować. Wszystko co zjem zaraz podchodzi mi do gardła . Z każdym dniem gorzej. Nie pomaga herbata z imbiru. Nie mogę ruszyć się z domu. Dziecko chce jechać na baseny odkryte, koniec wakacji , pogoda piękna, można by skorzystać jeszcze z lata, a ja leżę bez życia w domu, a ona ze mną się kisi. Jak tylko wyjdę na ten upał, to zaraz mdłości potęgują się.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-08-30 o 09:32
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 09:25   #998
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jak już mowa o oszczędnym trybie to jak to jest u was? Bardziej teraz pytanie do dziewczyn, które nie mają krwiaka ani plamien. Ja się nie oszczędzam. Podnosze i noszę syna 13,5kg. W pracy wbiegam na 4 piętro, wg mam pracę w biurze i w terenie. Generalnie mój tryb życia nic a nic się nie zmienil. Zwyczajnie nie jest to łatwe nawet gdybym chciała. Czekam do wtorkowej wizyty i mam coraz bardziej czarne myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"

Edytowane przez triss
Czas edycji: 2019-08-30 o 09:40
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:40   #999
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Ja dziś mam pierwszą wizytę! Aaa!
Powodzenia!Daj znać jak wyjdziesz .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-08-30 o 09:41
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:43   #1000
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witajcie,To super . Odpoczywaj!
Mam takie samo zalecenie. Życie na lenia. Pewnie z racji wieku. Żadnego sprzĂâ�â�tania itd.a tydzieĂą temu byłam u rodziców i umyłam im podłogi . Oboje chorzy i starzy już. Mam też zakaz noszenia więcej niż 2kg. Biegać też nie mogę nawet jak to dr określiła podbiegać np. do autobusu .

Ostatnio musiałam wymuszać pierwszeĂąstwo w kolejce w sklepie i w kinie w kolejkach. Ludziom się wydaje,że jak kobieta w ciĂâ�â�ży ma mały brzuch,jest w poczĂâ�â�tkowej ciĂâ�â�ży,to może stać. Nic bardziej mylnego. Musiałam jechać do rossmana na zakupy i patrzę kolejka na 15 osób,bo promocja..a mi słabo i niedobrze,a podbrzusze boli...No yo podeszłam do obsługi sklepu i zapytałam,czy w tym sklepie kobiety w ciĂâ�â�ży majĂâ�â� pierwszeĂąstwo. Babka mówi tak..,ale żadnego info przy kasie nie było. Mówi niech Pani podejdzie do kasy z boku i powie...Mówię nie chcę się narażać na komentarze osób z kolejki...a ona na to to ja z PaniĂâ�â� pójdę. I powiedziała głośno do ludzi w kolejce :pani jest w ciĂâ�â�ży i źle się czuje i byłam narychmiast obsłużona. Myślę,że w każdym sklepie powinno być takie info przy kasach.


Czuję się tak żle, że wczoraj wieczorem pomyślałam, co ja narobiłam. Zachciało mi się dziecka na starość. Nie wiem , czy to z racji wieku tak fatalnie znoszę tą ciążę, czy każda ciąża jest inna. Każdy dzień to jakaś masakra. Każda godzina dłuży się przez te mdłości. Leżę w łóżku i skupiam się na tym,żebym nie zwymiotować. Wszystko co zjem zaraz podchodzi mi do gardła . Z każdym dniem gorzej. Nie pomaga herbata z imbiru. Nie mogę ruszyć się z domu. Dziecko chce jechać na baseny odkryte, koniec wakacji , pogoda piękna, można by skorzystać jeszcze z lata, a ja leżę bez życia w domu, a ona ze mną się kisi. Jak tylko wyjdę na ten upał, to zaraz mdłości potęgują się.
Nie przejmuj się, ja mam 23 lata i pierwsza ciąża a czuje się tak samo jak Ty.. Totalnie rozleniwiona, ciągle śpiąca i do tego najlepiej jakbym cały czas leżała żeby nie zwymiotowac.. A te upały wcale w niczym nie pomagaja chyba po prostu musimy to przetrwać, trzymam kciuki żeby jak najszybciej nam przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:44   #1001
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Jak już mowa o oszczędnym trybie to jak to jest u was? Bardziej teraz pytanie do dziewczyn, które nie mają krwiaka ani plamien. Ja się nie oszczędzam. Podnosze i noszę syna 13,5kg. W pracy wbiegam na 4 piętro, wg mam pracę w biurze i w terenie. Generalnie mój tryb życia nic a nic się nie zmienil. Zwyczajnie nie jest to łatwe nawet gdybym chciała. Czekam do wtorkowej wizyty i mam coraz bardziej czarne myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam krwiaka i plamień, ale pewnie z racji mojego wieku dostałam takie zalecenia, a może i tego guza co mam..W pierwszej ciąży 10lat temu również robiłam wszystko i nie miałam żadnego problemu. Nie bolało mnie podbrzusze, nie miałam nawet takich mdłości jak obecnie. Normalnie robiłam zakupy, nosiłam siatki, sprzątałam w domu, myłam okna. Teraz mi zabroniono. Do 41 tygodnia chodziłam wszędzie z wielkim brzuchem i nie miałam ograniczeń. Dziecko urodziło się zdrowe.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-08-30 o 10:00
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 09:51   #1002
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja właśnie wewnętrzne czuję że też powinnam się oszczędzać. 35 lat. Dwa poronienia. Ale zwyczajnie nie mam jak :/ może jak we wtorek będzie ok na USG i w końcu będzie można powiedzieć o ciąży będzie jakoś łatwiej . Będzie wymówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:52   #1003
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też jakoś się nie oszczędzam. Dźwigam moje kochane 11 kg i narazie do pracy normalnie chodzę a pracuje w biurze. Nie wiem czy przez te upały ale dużo szybciej się męczę i ciągle mi się chce spać. Curly może jak pogoda zelzeje i zrobi się chłodniej to się lepiej poczujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 09:56   #1004
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Jak już mowa o oszczędnym trybie to jak to jest u was? Bardziej teraz pytanie do dziewczyn, które nie mają krwiaka ani plamien. Ja się nie oszczędzam. Podnosze i noszę syna 13,5kg. W pracy wbiegam na 4 piętro, wg mam pracę w biurze i w terminie. Generalnie mój tryb życia nic a nic się nie zmienil. Zwyczajnie nie jest to łatwe nawet gdybym chciała. Czekam do wtorkowej wizyty i mam coraz bardziej czarne myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie za bardzo sie oszczedzam. Nikt za mnie nie zajmie sie dzieckiem a klocek wazy12 kg czy domem. Nie zdarzylam wrocic po macierzyńskim do pracy wiec tyle mi odpada ale tez by nie bylo taryfy ulgowej. To jest juz nas dwie z czarnymi myslami przed wizytą, nie mam dobrych przeczuc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 10:02   #1005
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, ja mam 23 lata i pierwsza ciąża a czuje się tak samo jak Ty.. Totalnie rozleniwiona, ciągle śpiąca i do tego najlepiej jakbym cały czas leżała żeby nie zwymiotowac.. A te upały wcale w niczym nie pomagaja chyba po prostu musimy to przetrwać, trzymam kciuki żeby jak najszybciej nam przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To pewnie każda ciąża jest inna. Łączę się w bólu i mam nadzieję,że szybko Nam to przejdzie i będziemy mogły cieszyć się ciążą.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 10:17   #1006
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
Nie za bardzo sie oszczedzam. Nikt za mnie nie zajmie sie dzieckiem a klocek wazy12 kg czy domem. Nie zdarzylam wrocic po macierzyńskim do pracy wiec tyle mi odpada ale tez by nie bylo taryfy ulgowej. To jest juz nas dwie z czarnymi myslami przed wizytą, nie mam dobrych przeczuc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miej czarnych myśli. Wszystko będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 10:37   #1007
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Nie miej czarnych myśli. Wszystko będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 11:51   #1008
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Za mnie też nikt dzieci nie nosi. Roczna tylko 7,5 ale czterolatka w miesiąc złapał kilogram i ma prawie 14 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 12:41   #1009
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Za mnie też nikt dzieci nie nosi. Roczna tylko 7,5 ale czterolatka w miesiąc złapał kilogram i ma prawie 14 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to masz ciężar podwójny. Apropo mój dwulatek a tez prawie 14 ;p raz 13,5 raz 13,8 wychodzi na wadze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 13:51   #1010
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
No to masz ciężar podwójny. Apropo mój dwulatek a tez prawie 14 ;p raz 13,5 raz 13,8 wychodzi na wadze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieci są różne poprostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 14:30   #1011
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty! Nie dopuszczajcie do siebie tych czarnych myśli, na pewno wszystko będzie dobrze!!
Ja przed kazda wizyta mam takiego stresa i jestem prawie pewna ze cos będzie nie tak. Scisk w zoladku, ostatnio tętno przed wizyta mierzone w recepcji wyszlo 109! A wszystko jest dobrze i maluch rosnie jak na drozdzach

Dla zle-czujacych-sie powiem na pocieszenie, ze mi od 2 dni jest jakby lepiej. Zaczelam 10 tydzień i jakby mniej mam mdlosci, wczoraj nawet drzemki nie zrobiłam w ciągu dnia Podobno najwyższy pozion bety jest w 9 tyg a potem już powoli spada, a tym samym zmniejszają się dolegliwości. Mam nadzieje ze wlasnie wkroczyłam w ta faze No chyba ze te moje homeopatyczne granulki tak dzialaja
Tak ze już niedługo będzie lepiej!!!

Ja chyba zdecyduje się na ten test genetyczny NIFTY. Robi się go już od 10 tygodnia, ma się pewność praktycznie 100% ze nie ma trisomii. A do tego można poznac płeć tylko cena mnie przeraza, ale chyba to odżałuje...
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 15:37   #1012
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość



Ja chyba zdecyduje się na ten test genetyczny NIFTY. Robi się go już od 10 tygodnia, ma się pewność praktycznie 100% ze nie ma trisomii. A do tego można poznac płeć tylko cena mnie przeraza, ale chyba to odżałuje...
Planujesz robić pakiet podstawowy czy rozszerzony? Cały czas się zastanawiam czy sprawdzić też mikrodelacje.

U mnie dzisiaj zaczął się 10. tydzień - już nie zarodek a płód


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 16:17   #1013
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Planujesz robić pakiet podstawowy czy rozszerzony? Cały czas się zastanawiam czy sprawdzić też mikrodelacje.

U mnie dzisiaj zaczął się 10. tydzień - już nie zarodek a płód


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Chyba ten podstawowy, ale jeszcze się zastanawiam. A ty tez robisz?? ciekawa jestem jak wygląda wynik, czy to tylko tak/nie??
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 17:40   #1014
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Chyba ten podstawowy, ale jeszcze się zastanawiam. A ty tez robisz?? ciekawa jestem jak wygląda wynik, czy to tylko tak/nie??
Na tę chwilę jestem nastawiona, że robię. Wpisz sobie w google grafika "test nifty wynik" to wyświetli Ci się przykładowy wynik prawidłowy i nieprawidłowy, zobaczysz jak to wygląda.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 18:13   #1015
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Czesc!

Podczytywalam Was tylko z doskoku przez ostatnie 3 dni. W temacie oszczedzania sie to u mnie raczej nie bardzo. Wlasnie wracam z dwudniowej inwentaryzacji, umeczylam sie na maxa (bez dzwigania, bo to liczenie palet z towarem, ale bieganie po magazynie i pelne skupienie byc musialo), ten upal nie pomagal. myslalam, ze chociaz sie wyspie bez dziecka, ale w hotelu bylo tak goraco, ze spac sie nie dalo...
Nie wiem czy kolezanki sie cos nie domyslaja, bo sie wina z nimi nie napilam do kolacji, no ale nikt nic nie mowil.
Z mezem sie tylko minelam w drzwiach - przejelam starszaka, a on wyjechal... Ale jutro jade z Mlodym na tydzien do rodzicow, to w koncu odpoczne.
A tak na codzien, to praca, kursy z wozkiem do zlobka, bieganie za prawie-dwulatkiem, noszenie, dom... Nie wiem co by bylo jakbym musiala lezec.


Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 19:02   #1016
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Czesc!

Podczytywalam Was tylko z doskoku przez ostatnie 3 dni. W temacie oszczedzania sie to u mnie raczej nie bardzo. Wlasnie wracam z dwudniowej inwentaryzacji, umeczylam sie na maxa (bez dzwigania, bo to liczenie palet z towarem, ale bieganie po magazynie i pelne skupienie byc musialo), ten upal nie pomagal. myslalam, ze chociaz sie wyspie bez dziecka, ale w hotelu bylo tak goraco, ze spac sie nie dalo...
Nie wiem czy kolezanki sie cos nie domyslaja, bo sie wina z nimi nie napilam do kolacji, no ale nikt nic nie mowil.
Z mezem sie tylko minelam w drzwiach - przejelam starszaka, a on wyjechal... Ale jutro jade z Mlodym na tydzien do rodzicow, to w koncu odpoczne.
A tak na codzien, to praca, kursy z wozkiem do zlobka, bieganie za prawie-dwulatkiem, noszenie, dom... Nie wiem co by bylo jakbym musiala lezec.


Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
U mnie podobnie. Praca żłobek dom i nie ma kiedy odpocząć. Ja się w ogóle nie czuje jak w ciąży. Nic mi nie dolega tak naprawdę. Niektórzy powiedzą żebym się cieszyła a ja sobie już wkręcam czarne myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 21:26   #1017
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej mało się ostatnio odzywałam bo miałam kijowy humor i nie chciałam żeby się Wam udzielił. Dzisiaj wieczorem wylądowałam w na izbie przyjęć bo miałam plamienie. Okazało się że z moją kropelką jest ok ale mam małego krwiaka. Zostawili mnie na obserwacji na kilka dni. Co się strachu najadłam to moje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-31, 05:49   #1018
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Hej mało się ostatnio odzywałam bo miałam kijowy humor i nie chciałam żeby się Wam udzielił. Dzisiaj wieczorem wylądowałam w na izbie przyjęć bo miałam plamienie. Okazało się że z moją kropelką jest ok ale mam małego krwiaka. Zostawili mnie na obserwacji na kilka dni. Co się strachu najadłam to moje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję ale dobrze że z dzidzia wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-31, 06:26   #1019
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

W pierwszej ciąży miałam się właśnie mocno oszczędzać, Luteina, Duphaston itp, mdłości i słabnięciach do 7 miesiąca w 9 spanie na pół siedząc bo zgaga. I szczerze mówiąc to trochę z tego powodu odwleklam tą ciąże. Kiedyś mi się marzyło prawie rok po roku, ale gdyby było tak samo to musiałabym zatrudnić opiekunkę, naprawdę. Mama przy każdym spotkaniu mi powtarzała żebym w ciążę teraz nie za chodziła bo będzie tragedia, bo albo nie dopilnuje wtedy jeszcze maluszka albo poronie jak będzie powtórka z ciąży. Teraz jest dużo łatwiej, usiądę sobie na ławce, syn biega po placu zabaw. Gotować nie wiadomo czego nie muszę bo je w przedszkolu obiad, a mąż sobie coś ogarnie, przez ten najgorszy czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-31, 06:32   #1020
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
W pierwszej ciąży miałam się właśnie mocno oszczędzać, Luteina, Duphaston itp, mdłości i słabnięciach do 7 miesiąca w 9 spanie na pół siedząc bo zgaga. I szczerze mówiąc to trochę z tego powodu odwleklam tą ciąże. Kiedyś mi się marzyło prawie rok po roku, ale gdyby było tak samo to musiałabym zatrudnić opiekunkę, naprawdę. Mama przy każdym spotkaniu mi powtarzała żebym w ciążę teraz nie za chodziła bo będzie tragedia, bo albo nie dopilnuje wtedy jeszcze maluszka albo poronie jak będzie powtórka z ciąży. Teraz jest dużo łatwiej, usiądę sobie na ławce, syn biega po placu zabaw. Gotować nie wiadomo czego nie muszę bo je w przedszkolu obiad, a mąż sobie coś ogarnie, przez ten najgorszy czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja się cieszę że nie mam takich obowiązków. Tak jak piszesz mąż sobie sam coś ogarnie a ja mogę się opierniczać cały dzień. Nie wyobrażam sobie że musiałabym teraz opiekować się maluszkiem. Podziwiam Was dziewczyny
Plamienie ustaje więc chyba jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.