Dziwna miesiaczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 17:01   #1
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136

Dziwna miesiaczka


Kochane mam pytanie ... dostalam miesiaczke za wczesnie o 5 dni ... trwala ona 3 dni nawet nie cale 3 dni ... i nie byla obfita. Wczesniej robilam test ale wyszla I kreska. Czy moze byc spowodowane to ciaza. A chcialabym podkreslic ze kochalam sie z partnerem w ostatni dzien ostatnije miesiaczki i dzien pozniej bez zabezpieczenia i zakonczyl we mnie.
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:06   #2
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Dziwna miesiaczka

Trudno powiedzieć.miesiączka nie zawsze może tak samo wyglądać co miesiąc wiele czynników na to działa.cóż zrób drugi test dla pewności.A jeżeli to Cię nie uspokoi to idz do ginekologa.
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:07   #3
Oliwka00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dziwna miesiaczka

No wlasnie w czwartek mam wizyte ale i tak sie stresuje bardzo
Oliwka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:26   #4
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Dziwna miesiaczka

Według mnie to nie ciąża
+są 2 tematy o prawdopodobieństwach ciąży, więc nie ma potrzeby zaśmiecania forum ;>
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:24   #5
Emzylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwna miesiaczka

Hej jeśli już gadacie o jakiś dziwnych miesiączkach to zadam Wam takie pytanko. Niedawno też się martwiłam, że jestem w ciąży po tym jak spóźniała mi się miesiączka ok. 10 dni, pojechałam do gin zrobiła mi usg do wewnątrz i powiedziała, że ciąży nie ma, przepisała mi leki duphaston, zażywałam je ok 2 tygodni, miesiączka się wciąż nie pojawiła (a powinna) zrobiłam teścik, ciąży wciąż brak, po tygodniu dostałam miesiączkę ale jest baaardzo ciemna (prawie czarna) i widać na niej skrzepy. czy powinnam się martwić? obfitość miesiączki jest raczej normalna, tylko martwią mnie te skrzepy.
Emzylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:42   #6
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Dziwna miesiaczka

Cytat:
Napisane przez Emzylka Pokaż wiadomość
Hej jeśli już gadacie o jakiś dziwnych miesiączkach to zadam Wam takie pytanko. Niedawno też się martwiłam, że jestem w ciąży po tym jak spóźniała mi się miesiączka ok. 10 dni, pojechałam do gin zrobiła mi usg do wewnątrz i powiedziała, że ciąży nie ma, przepisała mi leki duphaston, zażywałam je ok 2 tygodni, miesiączka się wciąż nie pojawiła (a powinna) zrobiłam teścik, ciąży wciąż brak, po tygodniu dostałam miesiączkę ale jest baaardzo ciemna (prawie czarna) i widać na niej skrzepy. czy powinnam się martwić? obfitość miesiączki jest raczej normalna, tylko martwią mnie te skrzepy.
Skrzepy to norma podczas miesiączek. Okres Ci się spóźnił, więc "krew" spędziła w macicy więcej czasu. Nie powinnaś się o nic martwić.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.