Puchnięcie nóg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-20, 09:51   #1
PolnyKwiatuszek
Przyczajenie
 
Avatar PolnyKwiatuszek
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 19

Puchnięcie nóg


Dziewczyny!
czy ktoras moglaby mi polecic jakis skuteczny zel przeciw puchnieciu nog albo tabletki? Jest tego teraz sporo ale nei wiem co byloby dobre. Mam sklonnosc do puchniecie nog do tego jeszcze moje nogi i tak za chude nie sa a szczegolnie lydki......makabra. Biore tabletki detralex nawet pomaga, ale teraz zbliza mi sie miesiaczka i nogi zaczynaja obrzmiewac...Akurat wybieram sie na wesele i wiadomo cala noc na nogach juz widze swoje opuchniete nogi jak balony...Moze pomoglyby mi rajstopy przeciwzylakokowe(na szczescie ich nie mam tylko kilka pajaczkow)?? Pomożcie plissssss
PolnyKwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:06   #2
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Puchnięcie nóg

Hej! Mnie kiedyś też nogi nabrzmiewały latem (jak u Ciebie, do szczupłych nie należą). Stosowałam żele chłodzące (naprawdę chłodziły) głównie z Avonu. Jednak od kilku lat systematycznie się ruszam, także latem (gimnastyka, bieganie, basen). I problem z pobolewaniem i puchnięciem nóg znikł! Czego i Tobie, Polny Kwiatuszku, życzę!
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:08   #3
PolnyKwiatuszek
Przyczajenie
 
Avatar PolnyKwiatuszek
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 19
Dot.: Puchnięcie nóg

mnie nie tylko latem nogi puchna...a co do ruszania sie to nie jestem osiadlym typem i nawet jak wroce z fiitnesu to sa nogi podpuchniete.Normalnie na codzien nogi mi podpuchaja praktycznie zawsze, a jesli np jade pociagiem czy cos to wtedy to sa mocno, ehhh ale dzieki postaram sie wiecej ruszac-tanczyc i skakac na skakance, no i mysle nad tym basenem wiem ze to dobrze robi na to, pozdrawiam
PolnyKwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:27   #4
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Puchnięcie nóg

Polny Kwiatuszku! Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam mówieniem o ruszaniu się. A może warto zapytać lekarza, jak radzić sobie z puchnięciem nóg? Wiem, że taki skutek mogą wywoływać schorzenia nerek. Pozdrawiam
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.