Nieśmiała poszukuje przyjaciółki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 20:46   #1
miyoko_93
Przyczajenie
 
Avatar miyoko_93
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: okolice Krk
Wiadomości: 13

Nieśmiała poszukuje przyjaciółki


Czuję się jak desperatka pisząc tutaj, ale postanowiłam spróbować wszystkiego. Zacznę może od tego, że jestem bardzo nieśmiała. Nie wychodzę do ludzi, nie mam przyjaciół, ani nawet znajomych, z którymi mogłabym porozmawiać lub się spotkać. Mam jedynie narzeczonego, ale on nie zastąpi mi przyjaciółki. I właśnie dlatego zdecydowałam się tutaj napisać. Może znajdzie się tu dziewczyna w podobnej sytuacji do mojej, która zaakceptuje to, że jestem nieśmiałą i cichą osobą? Mam spore problemy w kontaktach z ludźmi, dlatego potrzebuję osoby wyrozumiałej i cierpliwej, a takiej w swoim życiu jeszcze nie spotkałam. Spotkania w większym gronie w moim przypadku odpadają, ponieważ przy większej liczbie osób całkowicie zamykam się w sobie i nie potrafię się odezwać. Marzy mi się taka przyjaciółka od serca, z którą będę mogła porozmawiać o wszystkim, wyjść gdzieś i spędzić miło czas. Mam 22 lata i mieszkam w Wieliczce, więc fajnie byłoby spotkać osobę w podobnym wieku z moich okolic. W razie czego to mój mail: miyoko_93@wp.pl
miyoko_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:38   #2
Elka880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Nieśmiała poszukuje przyjaciółki

Zapraszam prywatnie
Elka880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 12:38:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.