Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-17, 10:05   #3961
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
@yes, ja poznałam mojego meza w pracy wiec go girl, skoro odchodzi, to tym bardziej, nic nie tracisz.


Ja tez i to pracujac jeszcze razem po prostu go nienawidzilam, jak odeszlam to on do mnie zagadal na fb i tak sie zaczelo, a miesiac temu wzielismy slub
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 10:25   #3962
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Chyba pobije rekord narzekania w tym miesiącu. Jeszcze wytrzymać dziś i jutro,bo w piątek wzięłam wolne,w końcu na święta odpocznę.

Usłyszałam jak szef rozmawia po kątach o mnie z pracownikami, i chyba im nie pasuje,sama nie wiem. Ale mi się cholernie przykro zrobiło,nie wiem jak się zachować. Mam ochotę pójść powiedzieć,że jeśli ma coś do mnie to niech powie-ja się nie obrażam,a oboje sobie zaoszczędzimy nerwów.
Zaraz się okaże, że nie będę miała czego tu szukać po okresie próbnym i pewnie dowiem się w ostatni dzień...
Serio mam ochotę pójść i powiedzieć,że jak ma coś do mnie,to niech mówi. Ale wtedy by wiedzieli,że usłyszałam
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 10:29   #3963
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Drzewo, a nie mozesz po prostu podejsc do szefa i zapytac jak ocenia dotychczas Twoja prace, czy ma jakieś uwagi itp.? Przecież to normalna rozmowa przełożony-pracownik.
Ja tak robiłam zawsze po paru tygodniach w nowym miejscu, zeby wiedziec czy jest ok, czy powinnam jednak coś zmienić.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 10:34   #3964
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

To fajny pomysł z tą informacją zwrotną.
Ale z drugiej strony, nawet jeśli byś poszła i powiedziała, że słyszałaś, że o Tobie mówią, to co? Zrobi im się głupio a przy okazji może się czegoś dowiesz, czego od Ciebie oczekuje i też sama będziesz mogła powiedzieć, czego Ci brakuje.

A z innej strony; sądzisz, że tak czy inaczej, masz szansę na pozostanie tam dłużej? Nie chcę być okrutna, czy coś, ale mnie się wydaje, z tego co piszesz, że nie pasujecie do siebie z tym miejscem i ludzie tam to wiedzą.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 10:37   #3965
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Spróbuję,ale po świętach,bo już mnie szlag trafia

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
To fajny pomysł z tą informacją zwrotną.
Ale z drugiej strony, nawet jeśli byś poszła i powiedziała, że słyszałaś, że o Tobie mówią, to co? Zrobi im się głupio a przy okazji może się czegoś dowiesz, czego od Ciebie oczekuje i też sama będziesz mogła powiedzieć, czego Ci brakuje.

A z innej strony; sądzisz, że tak czy inaczej, masz szansę na pozostanie tam dłużej? Nie chcę być okrutna, czy coś, ale mnie się wydaje, z tego co piszesz, że nie pasujecie do siebie z tym miejscem i ludzie tam to wiedzą.
Nie wiem. Niby planują,co będę robić w lipcu,wrześniu,ale może tak gadają tylko. Ja mam umowę do końca czerwca.
Jakbym miała sama oceniać,to rzeczywiście niezbyt się dogadujemy.
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 11:12   #3966
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Nie wiem. Niby planują,co będę robić w lipcu,wrześniu,ale może tak gadają tylko. Ja mam umowę do końca czerwca.
Jakbym miała sama oceniać,to rzeczywiście niezbyt się dogadujemy.
Hmm.. no to oby, trzymam kciuki
Ale mam kiepskie przeczucia co do tego miejsca

BTW... a propos przeczuć ..

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
A do tego mam przeczucie, że ktoś się w tym tygodniu odezwie, oby się sprawdziło
Informuję, iż otwieram działalność na wróżkę ,
Właśnie miałam fajny telefon z firmy z branży. Odpowiedziałam na ich ogłoszenie, które okazało się, że było ogłoszeniem skierowanym na asystenta, ale zaproponowali mi rekrutację na coś wyższego, gdzie będę mogła wykorzystywać swoje doświadczenie

Rozmowa w środę, jaram się
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 11:18   #3967
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ja tez i to pracujac jeszcze razem po prostu go nienawidzilam, jak odeszlam to on do mnie zagadal na fb i tak sie zaczelo, a miesiac temu wzielismy slub
Ja też poznałam męża w pracy. Odwrotnie, wtedy go bardzo lubiłam, a teraz nie zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 11:28   #3968
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Hmm.. no to oby, trzymam kciuki
Ale mam kiepskie przeczucia co do tego miejsca

BTW... a propos przeczuć ..



Informuję, iż otwieram działalność na wróżkę ,
Właśnie miałam fajny telefon z firmy z branży. Odpowiedziałam na ich ogłoszenie, które okazało się, że było ogłoszeniem skierowanym na asystenta, ale zaproponowali mi rekrutację na coś wyższego, gdzie będę mogła wykorzystywać swoje doświadczenie

Rozmowa w środę, jaram się
Ale fajnie
Weź mi coś wywróż,skoro jesteś szeptuchą
Znajdę w końcu coś, co będzie mi pasować?

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Facet to mnie wyklnie,najpierw umowa zastępstwo,która nie dawała zdolności kredytowej,teraz pewnie po okresie próbnym podziękują i znów zero kredytu. Ja się mu nie dziwie,sam nie ma zdolności kredytowej,a ja nie mogę nic na stałe dostać...też jestem sfrustrowana tym wszystkim. Też chce mieć własny kąt
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 11:41   #3969
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Kafkazmlekiem
Trzymam kciuki, super info!
Maggie Q
To chyba fajnie trafione. Zbieraj kasiurę i siły lub pomysły na czas po powrocie
drzewosandalowe
To wygląda jak celowe działanie, abyś sama zrezygnowała, albo dowód na to aby nie przedłużać umowy, bo się nie nadajesz. I jeszcze do tego towarzystwo wzajemnej adoracji. Rozmowy chyba niewiele już mogą pomóc, bo co może powiedzieć właściciel 8 podwładnym trzymającym sztamę... Rozglądaj się za czym innym, szkoda chyba tracić czasu na większe zaangażowanie.
A żeby było pozytywnie, takie doświadczenia też czegoś uczą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 11:49   #3970
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Ale fajnie
Weź mi coś wywróż,skoro jesteś szeptuchą
Znajdę w końcu coś, co będzie mi pasować?

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Facet to mnie wyklnie,najpierw umowa zastępstwo,która nie dawała zdolności kredytowej,teraz pewnie po okresie próbnym podziękują i znów zero kredytu. Ja się mu nie dziwie,sam nie ma zdolności kredytowej,a ja nie mogę nic na stałe dostać...też jestem sfrustrowana tym wszystkim. Też chce mieć własny kąt
Przemyślcie dobrze
Znajoma właśnie tak wtopila, kupiła z mężem mieszkanie ba kredyt, wyremontowali, a tu musieli zmienić pracę i on dostał świetna, ale w innym mieście. Ona do niego dołączy, ale z mieszkaniem sam problem.

A swoją drogą ja się lubię przeprowadzać, też tak macie? Zazdroszczę ludziom, że mają jeszcze możliwość szukania pracy po Polsce, pomieszać w innym mieście, w innym kraju...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

A z ludźmi nigdy nie można powiedzieć. Może są po prostu dziwni. Pogadaj koniecznie na miesiąc przed zakończeniem umowy, będziesz wiedziała czy szukać pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 11:55   #3971
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Kafkazmlekiem
Trzymam kciuki, super info!


Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Ale fajnie
Weź mi coś wywróż,skoro jesteś szeptuchą
Znajdę w końcu coś, co będzie mi pasować?[COLOR="Silver"]
hmmm..
Kochana, widzę, że znajdziesz, ale jeszcze trochę wody w rzece musi upłynąć

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
A swoją drogą ja się lubię przeprowadzać, też tak macie? Zazdroszczę ludziom, że mają jeszcze możliwość szukania pracy po Polsce, pomieszać w innym mieście, w innym kraju...
Nie
Fajnie było się przeprowadzić od mamy i zamieszkać z facetem
Ale potem, podczas rocznej podróżny, wielokrotnie zmienialiśmy mieszkania, mieszkaliśmy to tu, to tam, różne okresy czasu i to było nawet fajne, ale bardzo tęskniłam za swoim własnym mieszkaniem
A jak tęskniłam za swoim miastem to masakra
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 12:01   #3972
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Mahdab,przemyślane
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 13:09   #3973
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja tak do 30-stki lubiłam zmieniać mieszkania, mogłam nawet za granicą siedzieć. Ale potem już mi się to przejadlo i zapragnelam mieć własny kąt więc kupiliśmy swoje mieszkanie na kredyt i jest git. A pracy i tak nie szukam w innych miastach, jestem na to za wygodna dobrze mi tu, gdzie mieszkam, blisko do rodziny, mam dużo znajomych, za granicą też za tym tesknilam więc na dłuższe siedzenie się tam się nie nadawalam
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 13:22   #3974
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Właśnie wróciłam po ostatnim dniu pracy ale radość! Zaczynam teraz 2 tyg. urlopu.
Ja dotychczas lubiłam się przeprowadzać, ale teraz czuję taka potrzebę posiadania czegoś swojego. Mieszkam na granicy woj. śląskiego i małopolskiego, więc dla mnie lokalizacja póki co idealna. Zaczynam od maja nową pracę i o ile to miejsce będzie nadal optymalne, to bedziemy budować tutaj dom (pod laskiem, na górce ). Na szczęście obędzie się bez kredytów itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 13:52   #3975
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Mahdab,przemyślane
To w porządku

Ja też tęsknię za domem. Ale jak mieszkałam gdzie indziej, to tez tęskniłem za tamtym domem
A tak wogole ja jeszcze nie czuje żebym miała swoje miejsce/swoje miasto, chociaż duże prawdopodobieństwo, że już zostanę gdzie jestem.

Słuchajcie w mojej nowej pracy jest nowy prezes świr i chce mnie przenieść do innego działu z którym nie mam nic wspólnego i nie interesuje mnie. Katastrofa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 14:25   #3976
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Słuchajcie w mojej nowej pracy jest nowy prezes świr i chce mnie przenieść do innego działu z którym nie mam nic wspólnego i nie interesuje mnie. Katastrofa.
O bosz.. tacy są najgorsi. A jakoś tłumaczy ten swój wspaniały pomysł?


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam po ostatnim dniu pracy ale radość! Zaczynam teraz 2 tyg. urlopu.
Ja dotychczas lubiłam się przeprowadzać, ale teraz czuję taka potrzebę posiadania czegoś swojego. Mieszkam na granicy woj. śląskiego i małopolskiego, więc dla mnie lokalizacja póki co idealna. Zaczynam od maja nową pracę i o ile to miejsce będzie nadal optymalne, to bedziemy budować tutaj dom (pod laskiem, na górce ). Na szczęście obędzie się bez kredytów itp.
O, a ja myślałam, że Ty w Warszawie mieszkasz
Fajny taki domek Też mi się trochę marzy, ale jak myślę, ile tam sprzątania i innych robót przy takim domu to już wolę moje mieszkanie w bloku, przy parku
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:05   #3977
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
O bosz.. tacy są najgorsi. A jakoś tłumaczy ten swój wspaniały pomysł?




O, a ja myślałam, że Ty w Warszawie mieszkasz
Fajny taki domek Też mi się trochę marzy, ale jak myślę, ile tam sprzątania i innych robót przy takim domu to już wolę moje mieszkanie w bloku, przy parku
Tak. Potrzeba firmy. Dobro firmy.
Trochę się wściekłam, nie wyobrażam sobie jakbym zrezygnowała z poprzednieh pracy i teraz coś takiego. Gdybym wiedziała, to bym chyba nie wybrała tej firmy.

Taki domek pod lasem to moje marzenie
Może kiedyś się doczekam.
A wcześniej mieszkalam w bloku przy parku.
Tera mieszkam w domu w mieście i sobie chwale, na mniejszej przestrzeni jakoś więcej się bałagani.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:18   #3978
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jeżeli propozycja przesunięcia okaże się prawdziwa, no to co, albo się zgadzasz albo grzecznie podziękujesz i pójdziesz swoją drogą
Wiesz już co zrobisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 17:12   #3979
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
A swoją drogą ja się lubię przeprowadzać, też tak macie? Zazdroszczę ludziom, że mają jeszcze możliwość szukania pracy po Polsce, pomieszać w innym mieście, w innym kraju...
Ja jestem chora na myśl o przeprowadzce. Nie chce mi się już. Po przeprowadzce do Wrocławia na dodatek ciężko mi było nawiązać znajomości, bo trafiłam do małego oddziału, kilka osób na krzyż. Dopiero teraz, po roku, mogę powiedzieć, że moje życie towarzyskie jest udane.


Do mnie zatrudnili 2 juniorów. Jeden chłopak ciągle tak narzeka, że sobie myślę po co mam tracić czas na jego wdrażanie skoro zapowiada się, że zaraz ucieknie. Serio, to takie nie fair, bo podejrzewam, że w samym Wrocławiu znaleźli by dziesiątki osób, które by się cieszyły z możliwości jakie dostaną w tej firmie, a on ciągle narzeka, bo to nie jest to co sobie wymyślił w głowie... :/ moja zmiana zespołu jest m.in. uzależniona od tego czy się wdroży i jak się wdroży. Chociaż już powiedziałam, że jak spierdzieli to albo zmieniam zespół za 3 miesiące albo odchodzę, bo nie będę czekała następnych 3 miesięcy aż wdroży się inna osoba.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 19:45   #3980
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
O, a ja myślałam, że Ty w Warszawie mieszkasz
Fajny taki domek Też mi się trochę marzy, ale jak myślę, ile tam sprzątania i innych robót przy takim domu to już wolę moje mieszkanie w bloku, przy parku
A skąd w stolicy byłam może 3 razy w życiu ale nie urzekła mnie.
Sprzątanie ewentualnego domu też mnie przeraża, bo obecne 37mkw czasami nas przerasta, lecz nie będę się tym martwić na zapas mąż lubi pracę dookoła domu, dla niego to hobby i sposób na relaks. Ja najwyżej wspomoge się jakaś panią w środku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 21:14   #3981
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Dziewczyny poszłam za Waszymi radami i dziś przyyatakowałam przystojniaka w pracy

Poszedł do kuchni i zamknął drzwi za sobą. No to ja się tak wahałam wahałam a po pewnym czasie stwierdziłam ze "a co mi tam" i polazlam tam. Jadł (sam) akurat kawałek ciasta, które przyniósł nowy typ jako "ciasto wkupne" . I mówi „na zimno zdecydowanie lepszy!” A ja „ja jadłam rano wtedy jeszcze tez był OK”. I mówię „a Ty co? Zamierzasz jakieś ciasto na odchodne zrobić?”. A on „nie no, predzej na piwo zaproszę”. A ja „dobrze, w takim razie czekam na to zaproszenie ” i uciekłam!


może być?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

stotek gratulacje! masz już ten eta za sobą teraz wypoczyyywaj
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 22:33   #3982
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Yes, najbardziej mi się podoba Twoja zalotna ucieczka

Trzymam kciuki za zaproszenie
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 11:52   #3983
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Nie wiem jak u was, ale u mnie cisza. Może już firmy żyją świętami i jakiś będzie odzew od wtorku
Mi się wydaje, że w moim przypadku firmy już rzadko kiedy się do mnie odzywają, bo widzą , że nie pracuje od paru miesięcy i to ich zniechęca do mnie... Znów mam chyba dołujące samopoczucie.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:06   #3984
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Jeżeli propozycja przesunięcia okaże się prawdziwa, no to co, albo się zgadzasz albo grzecznie podziękujesz i pójdziesz swoją drogą
Wiesz już co zrobisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia.
Zależy od kilku czynników.
Czy dostanę nowe warunki i jakie, myślę porozmawiac o tym za ok miesiąc.
Czy znajdę w tym czasie inna interesująca pracę.
Jeśli nie, podpisze umowę i zobaczę co dalej, być może będę dalej szukać pracy.
Ale zrobili mi wielkie świństwo.


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A skąd w stolicy byłam może 3 razy w życiu ale nie urzekła mnie.
Sprzątanie ewentualnego domu też mnie przeraża, bo obecne 37mkw czasami nas przerasta, lecz nie będę się tym martwić na zapas mąż lubi pracę dookoła domu, dla niego to hobby i sposób na relaks. Ja najwyżej wspomoge się jakaś panią w środku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tak źle
Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszłam za Waszymi radami i dziś przyyatakowałam przystojniaka w pracy

Poszedł do kuchni i zamknął drzwi za sobą. No to ja się tak wahałam wahałam a po pewnym czasie stwierdziłam ze "a co mi tam" i polazlam tam. Jadł (sam) akurat kawałek ciasta, które przyniósł nowy typ jako "ciasto wkupne" . I mówi „na zimno zdecydowanie lepszy!” A ja „ja jadłam rano wtedy jeszcze tez był OK”. I mówię „a Ty co? Zamierzasz jakieś ciasto na odchodne zrobić?”. A on „nie no, predzej na piwo zaproszę”. A ja „dobrze, w takim razie czekam na to zaproszenie ” i uciekłam!


może być?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

stotek gratulacje! masz już ten eta za sobą teraz wypoczyyywaj
Super. Tak, że nie wiadomo ani troche czy to jest po koleżeńsku czy jednak coś więcej. Tak lubię

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u was, ale u mnie cisza. Może już firmy żyją świętami i jakiś będzie odzew od wtorku
Mi się wydaje, że w moim przypadku firmy już rzadko kiedy się do mnie odzywają, bo widzą , że nie pracuje od paru miesięcy i to ich zniechęca do mnie... Znów mam chyba dołujące samopoczucie.
To nie wpisuj w cv, że nie pracujesz i z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:09   #3985
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

U mnie jakoś trochę lepiej. W zeszłym tygodniu byłam na rozmowie, w tym, w poniedziałek, też, wczoraj mnie zaprosili do kolejnego miejsca na rozmowę po świętach. I wpadło też wczoraj rozpatrywanie z bardzo fajnej oferty.

Ja też mam już kilka miesięcy przerwy i też mnie to martwi coraz bardziej. Pocieszam się, że rozmawiałam z kilkoma osobami, które mają doświadczenie w poszukiwaniu pracownika, że podobno to nie jest problem dla pracodawcy.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:10   #3986
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Mam wpisane od kiedy do kiedy pracowałam w danej firmie. Łatwo sobie wyliczyć ile już nie pracuję.
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:12   #3987
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Mam wpisane od kiedy do kiedy pracowałam w danej firmie. Łatwo sobie wyliczyć ile już nie pracuję.
Domyślam się. Nie wpisuj tej drugiej daty i z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:13   #3988
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
U mnie jakoś trochę lepiej. W zeszłym tygodniu byłam na rozmowie, w tym, w poniedziałek, też, wczoraj mnie zaprosili do kolejnego miejsca na rozmowę po świętach. I wpadło też wczoraj rozpatrywanie z bardzo fajnej oferty.

Ja też mam już kilka miesięcy przerwy i też mnie to martwi coraz bardziej. Pocieszam się, że rozmawiałam z kilkoma osobami, które mają doświadczenie w poszukiwaniu pracownika, że podobno to nie jest problem dla pracodawcy.
Kafka ja codziennie wysyłam CV,gdyz oferty są. Niby spełniam 100% wymagań, a jednak nikt sie do mnie nie odzywa. Dlatego obstawiam, że może ich zraża ten długi czas mojego bezrobocia
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:15   #3989
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Domyślam się. Nie wpisuj tej drugiej daty i z głowy.
Dobra, no, a co jak poproszą o telefon dla rekomendacji? A świadectwa pracy nie daje się w nowym miejscu pracy?

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Kafka ja codziennie wysyłam CV,gdyz oferty są. Niby spełniam 100% wymagań, a jednak nikt sie do mnie nie odzywa. Dlatego obstawiam, że może ich zraża ten długi czas mojego bezrobocia
Ja też mam czasami takie przestoje
Odezwą się w końcu, zobaczysz
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 12:17   #3990
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Świadectwo pracy daje się dopiero przy zatrudnieniu - i to tylko wtedy, gdy chce się, żeby naliczało 26 dni urlopu. Ale ja też bym wolała nie kłamać w takiej sprawie, nie lubię ściemniać w CV.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 14:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.