Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 12:55   #1951
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

madziastanczyk widzę, że pracowity weekend przed Tobą powodzenia w załatwianiu wszystkich spraw
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:05   #1952
Ifcia513
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 349
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

mam prośbę, wiem, że o tym już kiedyś było ale nie chce mi się szukać teraz bo nie mam zbyt dużo czasu. powiedzcie mi jakie biura podróży polecacie żeby nie było z nimi problemów i gdzie najlepiej jechać w podróż poślubną
__________________

Ifcia513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:18   #1953
syrwia81
Rozeznanie
 
Avatar syrwia81
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 628
GG do syrwia81
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

ja byłam w styczniu w Egipcie z biurem podróży Itaka, ogólnie z wycieczki jestem bardzo zadowolona ale z biura podróży nie, co prawda są różne opinie na temat tego biura ale ja osobiście nie byłam zadowolona. Natomiast kilka lat temu również w Egipcie byłam z biurem Alfa Star i tutaj nie mogę na nic narzekać, jest różnica w cenie ale również da się odczuć różnicę w obsłudze. Tak że ja bym wybrała to drugie biuro ale to tylko mój wybór, nie chcę żeby później było na mnie
tu masz link do fajnego forum Egipskiego http://forum.gazeta.pl/forum/f,622,Egipt.html poczytaj, może coś wybierzesz
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONKA


NIKOLA - 05-03-2012

Edytowane przez syrwia81
Czas edycji: 2010-03-18 o 13:20
syrwia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:37   #1954
lammpeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 82
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Lowczyni, mi kiedyś solpadine pomogło na ból zęba, może spróbuj, jak nie przejdzie to najlepiej zadzwoń do dentystki, może to lekarstwo uciska Ci jakiś nerw- a w tym wypadku żadne leki nie pomogą
lammpeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:18   #1955
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Kurczę, tydzień mnie nie było, a forum zmieniło się nie do poznania, tylko jakieś kłótnie i ciskanie gromami...

Srubka, gratuluję piątki, jeśli dobrze zapamiętałam, to prowadziłaś lekcję z polskiego? Bo ja też kiedyś to przechodziłam

A chciałam się pochwalić, że zamówiliśmy już obrączki u złotnika, tylko na razie nie mam jeszcze zdjęć. Ale są delikatne, z małą wstawką białego złota, koszt nam wyszedł ok. 700 zł (za rozmiary 8 i 14).
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:22   #1956
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
mam prośbę, wiem, że o tym już kiedyś było ale nie chce mi się szukać teraz bo nie mam zbyt dużo czasu. powiedzcie mi jakie biura podróży polecacie żeby nie było z nimi problemów i gdzie najlepiej jechać w podróż poślubną
Wcześniej podróżowałam z Orbisem i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Byłam bardzo zadowolona z obsługi, hoteli itp. Ogólnie po prostu dbają o swojego klienta. Ale oczywiście widać to i w cenie. W tym roku postanowiliśmy wypróbować właśnie jakieś tańsze biuro i padło na Itakę. Niestety opinie wydam dopiero w październiku Lecimy do Egiptu.
A miejsce które bym proponowała na podróż poślubną to moja najukochańsza Grecja. Jestem w niej zakochana po uszy Polecam jak najbardziej.
__________________


Edytowane przez agulack
Czas edycji: 2010-03-18 o 14:28
agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 14:49   #1957
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Lowczyni na prawdziwy ból zęba tylko ketonal, ale jest na receptę...

Ach podróż poślubna.. rozmarzyłam się, z chęcia pojechałabym na jakąś wyspę. W zeszłym roku byliśmy na Majorce z Ecco Holiday i było ok. Polecam Majorkę, a szczególnie wypożyczenie samochodu i jeżdżenie po całej wyspie: jest bardzo dużo pięknych plaż, takich małych i romantycznych, czasem bardzo skalistych ale ta cała otoczka idealna dla zakochanej pary! A przy takie widoki, że zapiera dech w piersiach no i nie ma namolnych Arabów sprzedawców

Edytowane przez flawless
Czas edycji: 2010-03-18 o 14:55
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 15:28   #1958
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
A tak całkowicie z innej beczki Dziewczyny poradźcie mi co wziąść na ból zęba. no jakiś koszmar, apap nie pomaga, ibuprom też ketonal również. Byłam u dentystki rozwierciła mi zęba (bo dokładnie nie wiem który mnie boli, od czwórki do ósemki) włożyła lekarstwo i jest wcale nie jest lepiej. Czuje się jakbym miała całą lewą stronę sparaliżowaną, boli mnie już nawet ucho, gardło oczy, czoło. Pomaga mi tylko jak trzymam w ustach zimną/lodowatą wodę Jestem strasznie tym zmęczona całą noc nie spałam.
Spróbuj może kupić najzwyklejszy Sachol i smaruj nim dziąsła. Ja 2 lata temu przed wyjazdem do pracy za granicę leczyłam zęba. Jak już byłam we Włoszech to tak mnie zaczął boleć, że nic mi nie pomagało. Żadne tabletki- nic. Tylko właśnie tak jak Tobie przechodziło mi na chwilę po płukaniu zimną wodą. I co się okazało, koleżanka miała Sachol i mówi mi posmaruj sobie, nie zaszkodzi. No i chodziłam z tym Sacholem i smarowałam to dziąsło nad zębem i pomogło Jak ręką odjął
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:29   #1959
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

dziewczyny, ja chyba przez te wierszyki wyjdę na chciwą bo mam taki:
Niech wiadomym się stanie, iż równie mocno jak róża, tulipan czy stokrotka
ucieszy nas wino lub wypełnione kupony totolotka


Srubka ja od tego roku uczę w szkole- pierwszy tydzień to był koszmar... te 30 par oczu patrzących na ciebie i czekających na każdą Twoją wpadkę... ehhh....
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...



Edytowane przez 17072010
Czas edycji: 2010-03-18 o 15:45
17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 17:01   #1960
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

[QUOTE=17072010;17975155]dziewczyny, ja chyba przez te wierszyki wyjdę na chciwą bo mam taki:

Niech wiadomym się stanie, iż równie mocno jak róża, tulipan czy stokrotka



ucieszy nas wino lub wypełnione kupony totolotka





Fajniutki ten Twój wierszyk, chyba Ci go podwędze.
Biedna Lowczyni, rozumiem Cię kochana co to znaczy ból zęba. Od ponad 3lat panicznie boję się dentysty ,aż ciarki mnie przechodzą jak siadam na fotel, a to wszystko przez szalonego stomatologa który wyrywał mi zęba na żywca przez 2godz. Koszmar i ból niesamowity, później zapalenie ucha środkowego, drżenie powiek, opuchlizna i antybiotyk przez cały tydzień. Przeklęty sadysta!
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 17:20   #1961
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cześć Dziewczyny! Potrzebuje pilnie Waszej pomocy!!!!
Proszę, napiszcie mi ile złotnik potrzebuje czasu na zrobienie obrączek jeśli damy mu złoto?? I czy polecacie jakiegoś w Kielcach? Okazało sie ze mamy swoje złoto i mozemy zamiast kupować, zrobić ze swojego obraczki.
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 18:35   #1962
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziękuję za gratulacej. Próbuję uczyć j. polskiego. Nie wiem czy przyszłość chciałabym wiązać z tym zawodem. Choć z lekcji na lekcję(tych które prowadzę) wydaje mi się, że chyba tak...Ale..jestem b. żywiołową osobą, już same studia doprowadzają mnie do szału teraz może już się przyzwyczaiłam do ciągłego czytania, ale na początku siedzieć 6 godzin w bezruchu było dla mnie koszmarem. Nie fascynuje mnie literatura a efekt jaki końcowy...czyli stosunkowo wszechstronna wiedza, obycie i wygadanie Marzy mi się bycie rzecznikiem prasowym,(w prokuraturze, policji lub straży) po tych studiach planuję iść na SGH na public relations( podyplomowe). Lub pracować w firmie i być piarowcem Uwielbiam nowe zadania i wyzwania. Mój znak zodiaku to Lew dlatego jak mi coś wychodzi lub ktoś mnie pochwali to moja grzywa rośnie i to mobilizuje mnie do dalszych sukcesów. Choć tak jak mówię, że praca w szkole też ma swoje plusy(i minusy) i może jak byłoby mnie na to stać to zostanę nauczycielką. Mój mąż musi dużo zarabiać, bo z kredytem hipotecznym na głowie i rodzinką ciężko chyba(brak potwierdzonych inf. dotyczących pensji nauczycielskiej) jest utrzymać się z nauczycielskiej pensji-ale wakacje i święta wolne.
17072010-no to gratuluję pracy Do szkoły jest się b. ciężko dostać, bo zazwyczaj jak dostaje się tam posadę to odchodzi się w wieku emerytalnym.A uczysz w podstawówce, gimnazjum czy liceum?

Niestety nie znam sprawdzonych sposobów na ból zęba ani nie wiem ile złotnik potrzebuje czasu na zrobienie obrączek.
Ale znów potrzebuję Waszej pomocy, moja bratowa chce iść na opalanie natryskowe-Kochaniutkie powiedzcie gdzie dobrze wykonują taki zabieg

Ja też kiedyś strasznie bałam się chodzić do dentysty,a to tez przez dentystkę szkolną, która wyrywała mi co prawda mleczaka, ale ze stanem zapalnym-na żywca. Od jakichś 8 lat mam jedną sprawdzoną dentystkę, chodzi do niej 3/4 mojej rodziny i bardzo sobie chwalimy. Na początku zawsze robiłam nawet najmniejsza kropeczkę ze znieczuleniem, ale teraz siadam odważnie i nawet nie proszę o zastrzyk, bo to bardziej boli niż 1 min. borowania, ale dentystka zdobywała moje zaufanie dobre 6 lat
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka

Edytowane przez srubka87
Czas edycji: 2010-03-18 o 18:44
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:38   #1963
stokko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
A tak całkowicie z innej beczki Dziewczyny poradźcie mi co wziąść na ból zęba. no jakiś koszmar, apap nie pomaga, ibuprom też ketonal również. Byłam u dentystki rozwierciła mi zęba (bo dokładnie nie wiem który mnie boli, od czwórki do ósemki) włożyła lekarstwo i jest wcale nie jest lepiej. Czuje się jakbym miała całą lewą stronę sparaliżowaną, boli mnie już nawet ucho, gardło oczy, czoło. Pomaga mi tylko jak trzymam w ustach zimną/lodowatą wodę Jestem strasznie tym zmęczona całą noc nie spałam.
Ja tak trochę po fachu, więc z objawów jakie przedstawiasz wynika, że masz ostre zapalenie miazgi i/lub tkanek okołowierzchołkowych. A Twoja stomatolog musiała się "lekko" omsknąć z diagnozą i otworzyła Ci najprawdopodobniej nie tego zęba, który jest chory. Moja rada- idź do dobrego lekarza, zrób rtg, i każ dentyście zrobić test na żywotność miazgi i w ten sposób znajdzie źródło bólu, a nie na chybił trafił, będzie Ci ktoś zęby umartwiał... kieleccy specjaliści od siedmiu boleści...
stokko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:44   #1964
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacej. Próbuję uczyć j. polskiego. Nie wiem czy przyszłość chciałabym wiązać z tym zawodem. Choć z lekcji na lekcję(tych które prowadzę) wydaje mi się, że chyba tak...Ale..jestem b. żywiołową osobą, już same studia doprowadzają mnie do szału teraz może już się przyzwyczaiłam do ciągłego czytania, ale na początku siedzieć 6 godzin w bezruchu było dla mnie koszmarem. Nie fascynuje mnie literatura a efekt jaki końcowy...czyli stosunkowo wszechstronna wiedza, obycie i wygadanie Marzy mi się bycie rzecznikiem prasowym,(w prokuraturze, policji lub straży) po tych studiach planuję iść na SGH na public relations( podyplomowe). Lub pracować w firmie i być piarowcem Uwielbiam nowe zadania i wyzwania. Mój znak zodiaku to Lew dlatego jak mi coś wychodzi lub ktoś mnie pochwali to moja grzywa rośnie i to mobilizuje mnie do dalszych sukcesów. Choć tak jak mówię, że praca w szkole też ma swoje plusy(i minusy) i może jak byłoby mnie na to stać to zostanę nauczycielką. Mój mąż musi dużo zarabiać, bo z kredytem hipotecznym na głowie i rodzinką ciężko chyba(brak potwierdzonych inf. dotyczących pensji nauczycielskiej) jest utrzymać się z nauczycielskiej pensji-ale wakacje i święta wolne.
17072010-no to gratuluję pracy Do szkoły jest się b. ciężko dostać, bo zazwyczaj jak dostaje się tam posadę to odchodzi się w wieku emerytalnym.A uczysz w podstawówce, gimnazjum czy liceum?

Niestety nie znam sprawdzonych sposobów na ból zęba ani nie wiem ile złotnik potrzebuje czasu na zrobienie obrączek.
Ale znów potrzebuję Waszej pomocy, moja bratowa chce iść na opalanie natryskowe-Kochaniutkie powiedzcie gdzie dobrze wykonują taki zabieg

Ja skończyłam fizykę i informatykę. Uczę obecnie w 3 szkołach- liceum i 2 technikach... co do pensji.... hmmmmm..... za etat wychodzi mi na rękę 1400zł z groszami. Tylko z tym czasem w tygodniu to jest tak że dziś miałam 6 godzin a do domu dotarłam po 4, bo zawsze jeszcze "coś", do tego musze się na jutro przygotować, napisać sprawdziany itp.... nie mówiąc o sprawdzeniu tych co dziś były do tego mnóstwo papierkowej roboty i wymagań dyrekcji.... gdyby nie te chwile wolnego to po roku pracy chyba bym już zwariowała
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:48   #1965
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

17072010-zgadza się, że to tak się tylko wydaje, że nauczyciel to pracuje kilka godzin w tygodniu i luzik, ale wszyscy zapominają o pracy w domu. Do każdej lekcji przez pierwsze kilka lat trzeba się przygotować, napisać konspekt. W moim przypadku kilka razy w roku sprawdzić zeszyty( w podstawówce), sprawdzić parę dyktand i wypracowań...Wiem co to znaczy... choć mało kto to docenia-niestety.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:58   #1966
17072010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 153
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
17072010-zgadza się, że to tak się tylko wydaje, że nauczyciel to pracuje kilka godzin w tygodniu i luzik, ale wszyscy zapominają o pracy w domu. Do każdej lekcji przez pierwsze kilka lat trzeba się przygotować, napisać konspekt. W moim przypadku kilka razy w roku sprawdzić zeszyty( w podstawówce), sprawdzić parę dyktand i wypracowań...Wiem co to znaczy... choć mało kto to docenia-niestety.
ja też sprawdzam zeszyty z fizyki- żeby chociaż jedną dobrą ocenę mieli i jakoś co niektórym 2 wyszła
__________________
...Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe...


17072010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:06   #1967
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczynki znacie może jakieś miejsce gdzie miło i przyjemnie przebiją dziecku uszy, bo moja 5-letnia księżniczka marzy o kolczykach ale całkiem nie wiemy gdzie się wybrać.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:22   #1968
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Hej dziewczynki Ja tradycyjnie raz na jakiś czas się odzywam ale tradycyjnie non stop czytam niestety nie dało się ominąć tych mniej przyjemnych ehhh... No u mnie niedługo zacznie się ostry hardcor ponieważ na załatwienie wszystkich spraw będę mieć aż tydzień czasu, włącznie z zapraszaniem gości Eninka 84- jeśli chodzi o złotników to słyszałam, że tydzień wystarczy ale dopiero to sprawdzę 29marca temat ten był już poruszany- jeśli coś znajdę to napewno napiszę, napewno jest złotnik tam z tyłu Namezji hmmm... skleroza niestety!!
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:43   #1969
monnagiovanna
Raczkowanie
 
Avatar monnagiovanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 206
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Eninka84 złotnik jest też na ul. Winnickiej, numer chyba 23, prawie na samym dole tej ulicy, ale nie wiem, ile czasu potrzebuje na zrobienie obrączek, my mu daliśmy pół roku
__________________
Synuś 17.04.2013
monnagiovanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:01   #1970
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

A Eninka znalazłam jeszcze: dziewczyny na forum jeszcze polecały :
-pracownia złotniczaJ.Pożogi na Staszica
- jubiler na Paderweskiego (tutaj jakby na rondzie - pod ZDZem)
-Piotr Szczepanik ma swój zakład na osiedlu Bocianek (na środku osiedla na I piętrze w pawilonach).
- Anne Kauch Bąk ma pracownie złotniczą na małej albo dużej
to tyle co udało mi się znaleść
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:47   #1971
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacej. Próbuję uczyć j. polskiego. Nie wiem czy przyszłość chciałabym wiązać z tym zawodem. Choć z lekcji na lekcję(tych które prowadzę) wydaje mi się, że chyba tak...Ale..jestem b. żywiołową osobą, już same studia doprowadzają mnie do szału teraz może już się przyzwyczaiłam do ciągłego czytania, ale na początku siedzieć 6 godzin w bezruchu było dla mnie koszmarem. Nie fascynuje mnie literatura a efekt jaki końcowy...czyli stosunkowo wszechstronna wiedza, obycie i wygadanie Marzy mi się bycie rzecznikiem prasowym,(w prokuraturze, policji lub straży) po tych studiach planuję iść na SGH na public relations( podyplomowe). Lub pracować w firmie i być piarowcem Uwielbiam nowe zadania i wyzwania. Mój znak zodiaku to Lew dlatego jak mi coś wychodzi lub ktoś mnie pochwali to moja grzywa rośnie i to mobilizuje mnie do dalszych sukcesów. Choć tak jak mówię, że praca w szkole też ma swoje plusy(i minusy) i może jak byłoby mnie na to stać to zostanę nauczycielką. Mój mąż musi dużo zarabiać, bo z kredytem hipotecznym na głowie i rodzinką ciężko chyba(brak potwierdzonych inf. dotyczących pensji nauczycielskiej) jest utrzymać się z nauczycielskiej pensji-ale wakacje i święta wolne.
17072010-no to gratuluję pracy Do szkoły jest się b. ciężko dostać, bo zazwyczaj jak dostaje się tam posadę to odchodzi się w wieku emerytalnym.A uczysz w podstawówce, gimnazjum czy liceum?

Niestety nie znam sprawdzonych sposobów na ból zęba ani nie wiem ile złotnik potrzebuje czasu na zrobienie obrączek.
Ale znów potrzebuję Waszej pomocy, moja bratowa chce iść na opalanie natryskowe-Kochaniutkie powiedzcie gdzie dobrze wykonują taki zabieg

Ja też kiedyś strasznie bałam się chodzić do dentysty,a to tez przez dentystkę szkolną, która wyrywała mi co prawda mleczaka, ale ze stanem zapalnym-na żywca. Od jakichś 8 lat mam jedną sprawdzoną dentystkę, chodzi do niej 3/4 mojej rodziny i bardzo sobie chwalimy. Na początku zawsze robiłam nawet najmniejsza kropeczkę ze znieczuleniem, ale teraz siadam odważnie i nawet nie proszę o zastrzyk, bo to bardziej boli niż 1 min. borowania, ale dentystka zdobywała moje zaufanie dobre 6 lat
srubko kochana, daj mi proszę namiary na tą Twoją dentystkę bo ja właśnie jestem na etapie szukania nowej..
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:53   #1972
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość
A Eninka znalazłam jeszcze: dziewczyny na forum jeszcze polecały :
-pracownia złotniczaJ.Pożogi na Staszica
- jubiler na Paderweskiego (tutaj jakby na rondzie - pod ZDZem)
-Piotr Szczepanik ma swój zakład na osiedlu Bocianek (na środku osiedla na I piętrze w pawilonach).
- Anne Kauch Bąk ma pracownie złotniczą na małej albo dużej
to tyle co udało mi się znaleść
Jestescie Kochane !!! dziękuję bardzo za pomoc, myslałam ze 2 m-ce to juz za pozno zeby cos zrobic, ale chyba jednak nie Dlatego jutro ide w miejsca o których mi napisałyscie!~Dziekuje pięknie!!!!

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

a jak tak czytam o tej Waszej pracy nauczycielek....jeju ależ mi sie czasy szkolne przypomniały Ale gratuluje Wam odwagi, w takich czasach, gdzie "dzieci" sa wychowane albo raczej niewychwane...ja bym sie po prostu bała tego zawodu
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:40   #1973
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Jestescie Kochane !!! dziękuję bardzo za pomoc, myslałam ze 2 m-ce to juz za pozno zeby cos zrobic, ale chyba jednak nie Dlatego jutro ide w miejsca o których mi napisałyscie!~Dziekuje pięknie!!!!
Kochana to daj znać ja tam z tymi terminami jest bo mi powiedział , że w ciągu nawet tyg. są w stanie się wyrobić ale jak kiedyś czytałam to dziewczyny pisały, że marzec to ostateczny termin na wyrobienie obraczek na czerwiec- lipiec więc już sama nie wiem czekam na szczegółową relację z jutrzejszego rajdu po złotnikach!
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:05   #1974
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

srubka87
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:40   #1975
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

stoko wysłałam do Ciebie wiadomość na priva.
Ja po poludniu znów wylądowałam u dentysty, usneła mi ner w zębie wypełnila kanały dała antybiotyk. I dopóki działało znieczulenie 21.30 troche sobie pospałam. A teraz znów wszystko od nowa, antybiotyk druga tabletkę wziełam, ketonal też i bez zimnej wody w ustach nie jestem w stanie wytrzymać. Chya kolejna noc mam z głowy
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 07:10   #1976
aga_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczynki a ja chciałam zapytać czy słyszałyście coś o studio avi z Chabrowej??Bo ja nadal jestem na etapie poszukiwania kamerzysty i fotografa

Miłego dnia Wam życzę
aga_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 07:50   #1977
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

[QUOTE=srubka87;17980175]17072010-zgadza się, że to tak się tylko wydaje, że nauczyciel to pracuje kilka godzin w tygodniu i luzik, ale wszyscy zapominają o pracy w domu. Do każdej lekcji przez pierwsze kilka lat trzeba się przygotować, napisać konspekt. W moim przypadku kilka razy w roku sprawdzić zeszyty( w podstawówce), sprawdzić parę dyktand i wypracowań...Wiem co to znaczy... choć mało kto to docenia-niestety.[/QUOTE


żeby nie używac słów brzydkich na to co napisałaś, bo niestety mam swoje bardzo negatywne zdanie o nauczycielach jako grupie zawodowej głównie z racji tego że mam z nimi częsty kontakt zawodowy, niestety, przytocze tylko słowa mojej kolezanki - notabene nauczycielki z kilkuletnim stażem, która za nim dostała etat w szkole dorabiała w innych branzach - "kazdy nauczyciel powinien troche popracować w innym zawodzie, zeby potem docenic to co ma w szkole.....", zreszta wielu nauczieli, którzy zetknęli sie z 8godzinnym lub 12godzinnym trybem pracy w innych zawodach mówią to samo, wiec nie narzekajcie, inni maja gorzej..... a po za tym ponoć to forum slubne
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:03   #1978
Alice the Bride
Raczkowanie
 
Avatar Alice the Bride
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Meana kupilam buty! Firmy Arte di Roma. Kupiłam je w sklepie Elizabeth w Wawie (wpisz w google Elizabeth buty). Chyba widzialam te twoje. Na ich stronce jest numer do ich dwóch sklepów. Zadzwoń i zapytaj. W tym na Pradze maja olbrzymi wybór butów. Obok jest sklep z art. ślubnymi wiec przy okazji kilka pierdułek pokupowałam Zdjecia moich skarbów wkleje w nd bo dzisiaj już nie bede miala czasu bo od razu po pracy do Kielc śmigam W koncu
__________________
Oświadczył się 1.1.2009 o godz 0:00
Nasz ślub 22.05.2010

Alice the Bride jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:04   #1979
gosi5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 332
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez madziastanczyk Pokaż wiadomość
Oj dawno mnie tu nie było... Nagrywamy z zespołem płytkę demo i cały czas siedzę w prywatnym studio w Busku-jutro też....

selva9 nie masz racji... Ty w ogóle nie rozumiesz, bądź nie chcesz zrozumiec istoty tego co dziewczyny ci próbowały przekazac.... Karteczka z napisem typu "tak samo jak bukiet kwiatów ucieszy nas butelka słodkiego wina" jest tylko informacją dla gości, żeby np. 100 razy nie odpowiadac na jedno i to samo pytanie. Poza tym skoro gośc nie ma obowiązku kupowania kwiatów to i nie ma obowiązku pojawienia sie na weselu. Czyż nie??? To bedzie jego wybór... A prawda jest taka że w Polsce i myślę że w innych krajach też, zwyczajem jest dawanie kwiatów przy składaniu życzeń i tak się to też przyjęło na ślubach... Dla mnie nie kupic kwiatów na ślub to tak jakby iśc śpiewac bez mikrofonu A że kwiaty szybko więdną i musimy je wyrzucic to coraz częściej wymyślamy różne ich zamienniki żeby miec pamiątkę od gości na dłużej, bądź żeby ktoś inny z tego skorzystał, np. dzieci.
Wydaje mi się że nie ma co dyskutowac na ten temat...
dobrze powiedziane głupio tak składac życzenia bez drobnego, symbolicznego jedynie ale jednak podarunku-niekoniecznie kwiatów, choć już jedna róza itp wyglada lepiej niz pusta łapka, no ale i tak najważniejsze powinny być życzenia prosto z serca, a nie wymuszone regułki
gosi5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:12   #1980
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
stoko wysłałam do Ciebie wiadomość na priva.
Ja po poludniu znów wylądowałam u dentysty, usneła mi ner w zębie wypełnila kanały dała antybiotyk. I dopóki działało znieczulenie 21.30 troche sobie pospałam. A teraz znów wszystko od nowa, antybiotyk druga tabletkę wziełam, ketonal też i bez zimnej wody w ustach nie jestem w stanie wytrzymać. Chya kolejna noc mam z głowy
Mi pomógł Nimesil po wyrwaniu 6. Brałem ketonal, który działał słabo więc żona coś tam poszukała w "magicznej" książce i wypisała mi receptę na nimesil, który działał super.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.