Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 14:38   #1291
MAGDAJ7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 166
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez funykiki Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o panele w kuchni to ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Całe mieszkanie mam w panelach w jednym ciągu. Poza łazienką oczywiście. Co prawda jeszcze nie mieszkamy (stąd ten bałagan i brak dopracowania) jednak póki co jestem zadowolona.
Strasznie mi sie podoba takie ujednolicenie podłogi (bez zbednego misz-maszu), jednak ze wzgledow praktycznych nie zdecyduje sie na to, chociaz szczerze mowiac brałam to pod uwage. Obawiam sie tego, że jak sie cos rozleje i sie szybko nie zetrze to panele "podejda do góry"
MAGDAJ7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 09:30   #1292
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Te podłogowe, drewnopodobne to są Bianco? Hmm, coś mi się nie zgadza.
Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
wprawdzie nie wiem jakie płytki ma gold-fish, ale takie drewnopodobne wypatrzyłam w katalogu paradyża - woodentic i cersanita - imatra
nie zrozumiałam pytania na podłodze mam Paradyż Quercia Brown (zwykły, ładny brąz )
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 11:58   #1293
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

hej
można dołączyć??
aktualnie też remontujemy nasze pierwsze wspólne mieszkanko
Meble do kuchni robiłam na zamówienie. Póki co wygląda tak:


więcej zdjęć na moim blogu
www.nasze4katy.blogspot.com
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3365.jpg (22,6 KB, 140 załadowań)
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 13:50   #1294
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

heloł

szczerze mówiąć mi się nie podobają białe meble... ale każdy ma swój gust najważniejsze żebyś Ty była zadowolona
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:18   #1295
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Miczka - a mi nie mowilas ze ci sie nie podobaja biale meble.

Karolinusienka - ciekawe jak ci wyjdzie.
Poogladalam twojego bloga i widze ze w sypialni masz fajna konstrukcje - na scianie i suficie - ta w ciemniejszym kolorze. Podswietlana.

A ja czekam na decyzje firmy meblarsiej w sprawie wymiany prowadnicy do jednej szuflady spod zlewu. Okazalo sie ze po zdemontowaniu jej przed montazem gazu i wymiana baterii - teraz nie da sie zamontowac ponownie.
Byl pan i sprawdzil jakies 2, 3 tygodnie temu a teraz czekamy na uznanie reklamacji.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:38   #1296
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Sjoanna hehe nie przepadam po prostu może jak są połączone z jakimś żywym kolorem... generalnie nie lubię jasnych źle się czuję nawet sama nie kupuje takich ubrań może dlatego że mam też jasna karnację to się chyba wytłumaczyłam co?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:38   #1297
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Miczka - a mi nie mowilas ze ci sie nie podobaja biale meble.

Karolinusienka - ciekawe jak ci wyjdzie.
Poogladalam twojego bloga i widze ze w sypialni masz fajna konstrukcje - na scianie i suficie - ta w ciemniejszym kolorze. Podswietlana.

A ja czekam na decyzje firmy meblarsiej w sprawie wymiany prowadnicy do jednej szuflady spod zlewu. Okazalo sie ze po zdemontowaniu jej przed montazem gazu i wymiana baterii - teraz nie da sie zamontowac ponownie.
Byl pan i sprawdzil jakies 2, 3 tygodnie temu a teraz czekamy na uznanie reklamacji.
mam nadzieję, że wyjdzie tak jak sobie zaplanowałam póki co wkurza mnie Pan od mebli, a dokładniej jego pracownicy...ehhh oby teraz (za ok.2tygodnie) było już wszystko ok podobno położone są już płytki w kuchni i zabrakło jednego dekoru zobaczę dopiero jutro co i jak i wkleję zdjęcie, jeśli będzie się czym chwalić
jeśli chodzi o sypialnie, to chcieliśmy coś innego i chyba nam się udało ciekawa jestem całości-jak to będzie wyglądać po wstawieniu mebli
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 14:46   #1298
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Znamy to, oj niestety znamy i to nie tylko w Polsce - pan od mebli, hydraulik, majster, sklep.
A ostatnio nam pralka przyjechala z jednodniowym opoznieniem. Dobrze tylko z takim - toc to Wlochy sa w koncu.
Mogli na mieliznie utknac.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:54   #1299
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

karolinusienka za to łazienka boska to projekt czy tak już macie zrobione?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:40   #1300
MAGDAJ7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 166
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

karolinusienka piękna łazienka. Jak sie nazywa kolekcja płytek?
Aha. Gres na podłodze jest matowy czy w połysku?
MAGDAJ7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:58   #1301
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
karolinusienka za to łazienka boska to projekt czy tak już macie zrobione?
łazienka to zdjęcie z netu płytek niestety nie mamy tak dużej łazienki

Płytki to kolekcja querida Paradyż

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez MAGDAJ7 Pokaż wiadomość
karolinusienka piękna łazienka. Jak sie nazywa kolekcja płytek?
Aha. Gres na podłodze jest matowy czy w połysku?
gres jest w macie bardzo chciałam w połysku, ale baliśmy się o bezpieczeństwo przyszłych dzieci

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Znamy to, oj niestety znamy i to nie tylko w Polsce - pan od mebli, hydraulik, majster, sklep.
A ostatnio nam pralka przyjechala z jednodniowym opoznieniem. Dobrze tylko z takim - toc to Wlochy sa w koncu.
Mogli na mieliznie utknac.
nasza pralka czeka na telefon już kupiona i czeka na transport w sklepie
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 16:05   #1302
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
hej
można dołączyć??
aktualnie też remontujemy nasze pierwsze wspólne mieszkanko
Meble do kuchni robiłam na zamówienie. Póki co wygląda tak:


więcej zdjęć na moim blogu
www.nasze4katy.blogspot.com
Czy możesz zdradzić ile kosztowały te meble? A łazienka w 100% w moim guście

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
gres jest w macie bardzo chciałam w połysku, ale baliśmy się o bezpieczeństwo przyszłych dzieci
Ja mam połysk i nawet w skarpetkach się nie mogę poślizgnąć
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:06   #1303
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Kasiuleńka ale ze mnie debil dawno nie wchodziłam na stronę Paradyża najwyraźniej
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 06:43   #1304
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
nie zrozumiałam pytania na podłodze mam Paradyż Quercia Brown (zwykły, ładny brąz )
Bardzo ładny.

U mnie nadal brak kasy (mąż inwestuje w sprzęt komputerowy i takie tam ważne sprawy - piszę to bez ironii, żeby zarobić, często trzeba najpierw wydać), więc moja kuchnia majaczy gdzieś na horyzoncie. Gotuję w kuchni tymczasowej - na kuchence gazowej w salonie. Za to mam czas, aby sobie wszystko poukładać w głowie. Co do zmywarki... nadal wiem, że nic nie wiem.

Pozdrawiam, chwalcie się, dawajcie znać co u Was.

Dziewczyny, które mają swoje kuchnie już jakiś czas proszę, aby podzieliły się spostrzeżeniami - co jest OK, co by jednak zmieniły etc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 07:52   #1305
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Czy możesz zdradzić ile kosztowały te meble?
Razem z szafą wnękową do przedpokoju zapłacimy koło 7 tyś. Cena spora, bo zainwestowaliśmy w samodomykacze w szufladach i w spowalniacze w górnych szafkach
Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
A łazienka w 100% w moim guście
zdjęcia na blogu są zdjęciami ze strony Paradyża
Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Ja mam połysk i nawet w skarpetkach się nie mogę poślizgnąć
te płytki co nam się podobały mega śliskie, bo pozwoliłam sobie w sklepie zdjąć buty i przejść w skarpetkach po płytkach, które nam się podobały i niestety nogi mi się rozjeżdżały

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Kasiuleńka ale ze mnie debil dawno nie wchodziłam na stronę Paradyża najwyraźniej
nie szkodzi zdjęcia łazienki gotowej też wrzucę na bloga
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:46   #1306
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
zdjęcia na blogu są zdjęciami ze strony Paradyża
Wiem, chodziło mi o kolorystykę

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
te płytki co nam się podobały mega śliskie, bo pozwoliłam sobie w sklepie zdjąć buty i przejść w skarpetkach po płytkach, które nam się podobały i niestety nogi mi się rozjeżdżały
Cenna uwaga, w takim razie będę sprawdzać wszystkie
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:47   #1307
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Wiem, chodziło mi o kolorystykę

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------



Cenna uwaga, w takim razie będę sprawdzać wszystkie
aaaa dziękuję
łazienka będzie biało-fioletowa z czarnymi dodatkami juz mamy czarne lustro kupione
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 09:19   #1308
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Ps. przypomniało mi się coś: zraziłam się do ceramiki Pilch, którą mam w łazience. Płytki mają dosyć słabe szkliwo - mieliśmy już kilka wymienianych, wystarczy niezbyt mocne stuknięcie i już się coś zaczyna dziać niedobrego (na szczęście są tanie). Stwierdziłam, że jeżeli tak dalej pójdzie, to po prostu za rok - 1,5 roku wymienimy całą podłogę. Generalnie wiem, że łazienkę bym urządziła na dzień dzisiejszy nieco inaczej - chodzi o płytki podłogowe, ścienne oraz brodzik (zrobiłabym bez siedziska, bo nigdy na nim nie siadamy, za to robi się tam zbieranina butelek). Z toalety, umywalki (Cersanit) oraz szafek łazienkowych (na zamówienie, mega pojemne) jestem zadowolona. A najlepsza na świecie jest moja pralka .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 09:29   #1309
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ps. przypomniało mi się coś: zraziłam się do ceramiki Pilch, którą mam w łazience. Płytki mają dosyć słabe szkliwo - mieliśmy już kilka wymienianych, wystarczy niezbyt mocne stuknięcie i już się coś zaczyna dziać niedobrego (na szczęście są tanie). Stwierdziłam, że jeżeli tak dalej pójdzie, to po prostu za rok - 1,5 roku wymienimy całą podłogę. Generalnie wiem, że łazienkę bym urządziła na dzień dzisiejszy nieco inaczej - chodzi o płytki podłogowe, ścienne oraz brodzik (zrobiłabym bez siedziska, bo nigdy na nim nie siadamy, za to robi się tam zbieranina butelek). Z toalety, umywalki (Cersanit) oraz szafek łazienkowych (na zamówienie, mega pojemne) jestem zadowolona. A najlepsza na świecie jest moja pralka .
jaką masz pralkę
moi rodzice mają brodzik właśnie z siedziskiem i tam na okrągło jest mnóstwo butelek itp...pewnie podczas remontu wymienią brodzik na normalny, głęboki, ale bez siedziska
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-20, 11:26   #1310
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Cytat:
Strasznie mi sie podoba takie ujednolicenie podłogi (bez zbednego misz-maszu), jednak ze wzgledow praktycznych nie zdecyduje sie na to, chociaz szczerze mowiac brałam to pod uwage. Obawiam sie tego, że jak sie cos rozleje i sie szybko nie zetrze to panele "podejda do góry"
ja mam podłogę drewnianą kuchnia salon fotki gdzieś wcześniej o mam fotkę
https://www.facebook.com/pages/Onyks...59237157423118
nie ma problemów nawet jak coś się wyleje i poleży mamy psie miski z wodą grunt to podłoga dobrej jakości (dobry lakier)
Dawno mnie nie było nadrabiam zaległości kuchnia w pełni urządzona i świetnie sie sprawdza no moze oprócz czyszczenia tych białych frontów przy 2 dzieci
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:32   #1311
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

holoł

ja mam Opoczno Afrika w łazience i byłby mega przeboje płytki nierówne, źle zrobione... popsuła się firma mówił mi już gościu jak kupowałam że są non stop reklamcje ale że się udałam to kupiłam.. ja nie żałuje tyle że fachman sobie ponarzekał

mówicie o brodziku w kabinie prysznicowej bo nie załapałam
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:34   #1312
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Miczka dopiszę http://imageshack.us/photo/my-images/543/kucha.jpg/ bardzo fajne fronty fajna kuchnia
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:34   #1313
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Patrila podobają mi się zasłonki i obrus fajnie podświetlone szafki

ja też muszę jeszcze w mojej dołożyć swiatełka
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:39   #1314
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

dodatki to ikea i home&you czyli mało oryginalnie
Tu nie widać tak dobrze podświetleń ale fotki ciężko zrobić witryny robią chyba na naszych gościach największe wrażenie teraz dokupiliśmy zastawę z almi decor i super się prezentuje za szkłem
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:46   #1315
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Patrila robią i widać je zwróciłam na nie uwagę

jejciu ja już się doczekać nie mogę kupowania moich dodatków.....
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:55   #1316
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Patrilla - ja juz ogladalam i podziwialam jakis czas temu twoja kuchnie.

Doris - ja w sumie nie uzywam jeszcze mojej kuchni zbyt intensywnie.

Dzwonili z firmy meblarskiej - uznali reklamacje i przyjada w poniedzialek wymienic szyne i zainstaluja szuflade.
Czyli znajac wloskie realia za jakis tydzien powiem - mam kuchnie wreszcie w calosci.
A potem zrobie ladne zdjecia.

Brakuje mi podswietlen pod szafkami wiszacymi.
I mam wlasnie o to pytanie.
Czy ktoras z was ma zrobione pozniej podswietlenie - nie razem z meblami?
Jak swiatlo z listwy LED sie sprawdza? Nie jest zbyt slabe?
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:22   #1317
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

sjoanna też nie mam oświetleń czekam na wypowiedzi
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:33   #1318
MAGDAJ7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 166
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Patrilla świetna kuchnia. Ja raczej gustuję w nowoczesnych wnętrzach, ale twoja naprawde bardzo mi sie podoba.

Ja również przyłączam sie do pytania Sjoanny
MAGDAJ7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 12:44   #1319
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

znajomi mają dołożone oświetlenie zresztą moje jak patrzę też możnaby założyć "po" zależy od ledów dobrej jakości dadzą radę
Sjoanna dziękuję i czekam podziwiać Twoją oby się pospieszyli
Magda dziękuję ja właśnie chciałam z mężem taką tradycyjną trochę w stylu skandynawsko prowansalskim jak to ujął nasz wykonawca
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'

Edytowane przez Patrilla
Czas edycji: 2012-01-20 o 12:45
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 13:05   #1320
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Nowa kuchnia - zamówić na wymiar, skompletować samemu - doświadczone doradźcie!

Sjoanna też się twojej nie mogę doczekać

Partila mam tak samo jak Magda lubię nowoczesne ale twoja jest ok że tak napiszę
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-18 15:55:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.