Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 22:04   #2131
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

No owszem, na pewno przez antybiotyk, co nie zmienia faktu, że stresuje mnie to wszystko razem wzięte i zamierzam wziąć przed snem drugą tabletkę, bo boję się, że tamta o 20 się nie wchłonęła, a dalej jestem w tym nieszczęsnym pierwszym tygodniu + kochałam się ostatnio w niedzielę, więc wolę nie narobić sobie przypału z niewchłoniętą tabletką
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:28   #2132
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hejo
Mam sprawę, duuuużo tu się naczytałam i o antybiotykoterapii podczas brania tabsów ale kurcze nigdy sama nie miałam takiej sytuacji. Ogólnie podczas brania antybiotyków zabezpieczamy się podczas brania i 7 dni po to wiem . Jedno co mnie ciekawi, to to, że biorę antybiotyk od 3go dnia przerwy, dostałam krwawienie, seksu nie było bo i bym nie była w stanie . Dzisiaj mam wziąć tabletkę z nowego blistra, a zostały mi 3 dni kuracji antybiotykiem. Czyli brać normalnie te tabletki i się zabezpieczać po prostu dodatkowo? organizm zarejestruje że je otrzymał prawda? .
-------------------------------------------
Swoją drogą zabawne, pani doktor powiedziała mi że Taromentin nie ma wpływu na antykoncepcję hormonalną, a gdzie nie poczytam wszędzie piszą że ma

Edytowane przez WickedVirgo
Czas edycji: 2014-05-23 o 16:31
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:25   #2133
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jesli abtybiotyk wplywa to sie zabezpiecz. Ja kiedys mialam zamite z pigulkami. Zaczelam brac w srodku cyklu czy jakos no i bralam dwa antybiotyki. Jeden nie wplywal a drugi wpływał i pani dr powiedziala ze bede zabezpieczona od x tabletki - czyli w trakcie antybiotyku wplywajacego ja sprawdzilam interakcje i uzywalam gumek
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 20:56   #2134
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nie no spoko zabezpieczenie będzie, tylko mnie ciekawi czy to że biorę go w przerwie i na początku blistra nie sprawi że jakby całe opakowanie nie będę chroniona takie tam kminy na gorączce
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:38   #2135
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Po 7 dniach od zakonczenie wroci ochrona
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 13:57   #2136
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy przy braniu tabletek fotodepilacja laserem IPL jest niewskazana? czy nie ma to żadnego wpływu?
peearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:38   #2137
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ja tymczasem dostałam wczoraj drugi antybiotyk, na 5 kolejnych dni, yeah I w przeciwieństwie do poprzedniego może wpływać na skuteczność, więc jest fantastycznie, dopiero za jakieś 2 tygodnie będę miała spokój -.- Najgorzej, że się czuję mimo wszystko całkiem dobrze, nie mam ochoty odpuszczać seksu, a nie używaliśmy jeszcze nigdy gumek, mam więc nadzieję, że nic nie zepsujemy, bo schiza mnie zabije
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 15:26   #2138
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 162
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny macie wiedzę na temat leku "mix sedativa"? to jest jakiś lek uspokajajacy , nie moge znalezc informacji na ten temat.. czy osłabia on tabletki anty ? pomocy

jak cos to tabs zazywam o 1 w nocy, a ten lek wypilam o 11 w dzień
bahe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 15:46   #2139
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez bahe Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie wiedzę na temat leku "mix sedativa"? to jest jakiś lek uspokajajacy , nie moge znalezc informacji na ten temat.. czy osłabia on tabletki anty ? pomocy

jak cos to tabs zazywam o 1 w nocy, a ten lek wypilam o 11 w dzień
Może podaj skład. Też nic konkretnego nie znalazłam w googlach, czy to jest jakiś ziołowy o działaniu uspokajającym?
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 16:20   #2140
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 162
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

no wlasnie nie mam skladu, bo dostalam to na pogotowiu
bahe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 17:08   #2141
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez bahe Pokaż wiadomość
no wlasnie nie mam skladu, bo dostalam to na pogotowiu
Szkoda,że nikt nie pytał czy przyjmujesz jakieś leki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 17:38   #2142
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

A w ktorym momencie blistra jestes?

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 17:39   #2143
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, ale mnie dopadła schiza, a już zapomniałam co to za uczucie. Ogólnie w tym miesiącu poszalałam z alko, ale zawsze brałam 3 godziny przed piciem albo tuż po. Raz zwymiotowałam po 10 godzinach od przyjęcia upojeniem alkoholowym, ale myślę, że zdążyła się wchłonąć. Zażywałam ibupromy z tabletkami, ale sprawdziłam, że nie wpływają na ich działanie. Dziś 4 dzień przerwy, wieczór, a ja zawsze do tej pory miałam krwawienie.. A tu nic, a nic, nawet jednej plamki. Myślicie, że coś mogło pójść nie tak?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 18:49   #2144
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mnie dopadła schiza, a już zapomniałam co to za uczucie. Ogólnie w tym miesiącu poszalałam z alko, ale zawsze brałam 3 godziny przed piciem albo tuż po. Raz zwymiotowałam po 10 godzinach od przyjęcia upojeniem alkoholowym, ale myślę, że zdążyła się wchłonąć. Zażywałam ibupromy z tabletkami, ale sprawdziłam, że nie wpływają na ich działanie. Dziś 4 dzień przerwy, wieczór, a ja zawsze do tej pory miałam krwawienie.. A tu nic, a nic, nawet jednej plamki. Myślicie, że coś mogło pójść nie tak?
nie, wszystko ok.
- zwymiotowanie po 10h - bez znaczenia;
- ibupromy (z odp ilością paracetamolu) bez znaczenia.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 18:50   #2145
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mnie dopadła schiza, a już zapomniałam co to za uczucie. Ogólnie w tym miesiącu poszalałam z alko, ale zawsze brałam 3 godziny przed piciem albo tuż po. Raz zwymiotowałam po 10 godzinach od przyjęcia upojeniem alkoholowym, ale myślę, że zdążyła się wchłonąć. Zażywałam ibupromy z tabletkami, ale sprawdziłam, że nie wpływają na ich działanie. Dziś 4 dzień przerwy, wieczór, a ja zawsze do tej pory miałam krwawienie.. A tu nic, a nic, nawet jednej plamki. Myślicie, że coś mogło pójść nie tak?
ale co, jak? bo tu nie ma do czego się przyczepić, a skoro bierzesz te tabletki, to na pewno wiesz, że w ulotce jest napisane, że krwawienie może przyjść każdego dnia przerwy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 08:02   #2146
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Frutti, tak, wiem. Głupi niepokój wywołany brakiem wcześniejszej takiej sytuacji
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 15:35   #2147
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 162
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Szkoda,że nikt nie pytał czy przyjmujesz jakieś leki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a przyjmując w takim razie, że ten lek wpływa na działanie anty, to jak postępowac? tzn był to 15 dzień tabletki gdy zażyłam ten cały "sedativa mix" to teraz zabezpieczac sie przez tydzien innymi metodami? jak np jest to w przypadku brania jakiegos antybiotyku? proszę o pomoc
bahe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 15:36   #2148
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez bahe Pokaż wiadomość
a przyjmując w takim razie, że ten lek wpływa na działanie anty, to jak postępowac? tzn był to 15 dzień tabletki gdy zażyłam ten cały "sedativa mix" to teraz zabezpieczac sie przez tydzien innymi metodami? jak np jest to w przypadku brania jakiegos antybiotyku? proszę o pomoc
ulotka.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 16:15   #2149
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 162
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ulotka.

gdyby w ulotce było coś na ten temat, to nie pisałabym tu na forum
dlatego pytam i proszę o jakieś informacje jesli ktoś wie i jest w stanie mi doradzic na ten temat

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez bahe Pokaż wiadomość
a przyjmując w takim razie, że ten lek wpływa na działanie anty, to jak postępowac? tzn był to 15 dzień tabletki gdy zażyłam ten cały "sedativa mix" to teraz zabezpieczac sie przez tydzien innymi metodami? jak np jest to w przypadku brania jakiegos antybiotyku? proszę o pomoc

na pogotowiu ta babka mi powiedziała ze nie wpływa na tabletki anty, ale totalnie jakos nie moge jej zaufac no i dobrze, ze nie zaufałam i poczytałam troche i jest napisane, że ten lek osłabia, tylko ile sie trzeba zabezpieczac nalezy ustalic z lekarzem jestem w kropce, co Wy byście zrobily na moim miejscu?
bahe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 16:25   #2150
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez bahe Pokaż wiadomość
gdyby w ulotce było coś na ten temat, to nie pisałabym tu na forum
dlatego pytam i proszę o jakieś informacje jesli ktoś wie i jest w stanie mi doradzic na ten temat

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------




na pogotowiu ta babka mi powiedziała ze nie wpływa na tabletki anty, ale totalnie jakos nie moge jej zaufac no i dobrze, ze nie zaufałam i poczytałam troche i jest napisane, że ten lek osłabia, tylko ile sie trzeba zabezpieczac nalezy ustalic z lekarzem jestem w kropce, co Wy byście zrobily na moim miejscu?
trzeba ustalić bo to zależy ile czasu bierzesz.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 16:30   #2151
bahe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 162
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
trzeba ustalić bo to zależy ile czasu bierzesz.

biorę Harmonet od roku i dwóch miesięcy, czyli 14 miesięcy.
w momencie jak wypiłam ten cały lek to byłam przy 15 tabletce .
pffe a Ty co byś zrobiła na moim miejscu?

taka nieuprzejma ta kobieta była, że nic nie powiedziała i wlasnie jak powiedziała ze nie osłabia i nie moze podac tzn skladu tego leku bo to jest ich mixtura, po czym jak mi wydala karte taka jak daja na pogotowiu to jest npisane ze zostało podane "mix sedativa" nie potrzebnie to wypiłam... a przeglądnęłam tą ulotke jeszcze raz i jest ze w wypadku brania leków uspokakajych moze zostac obnizona ochrona i poczytałam ale nigdzie nie ma ile sie zabezpieczac. Tylko jest napisane ze tak jak juz powiedziałam, ze ustalac z lekarzem i wgl.. zadzwonię do mojej gin jeszcze... ale teraz co byś radziła Ty naprzykład?

Edytowane przez bahe
Czas edycji: 2014-05-25 o 16:39
bahe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 17:26   #2152
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez bahe Pokaż wiadomość
biorę Harmonet od roku i dwóch miesięcy, czyli 14 miesięcy.
w momencie jak wypiłam ten cały lek to byłam przy 15 tabletce .
pffe a Ty co byś zrobiła na moim miejscu?

taka nieuprzejma ta kobieta była, że nic nie powiedziała i wlasnie jak powiedziała ze nie osłabia i nie moze podac tzn skladu tego leku bo to jest ich mixtura, po czym jak mi wydala karte taka jak daja na pogotowiu to jest npisane ze zostało podane "mix sedativa" nie potrzebnie to wypiłam... a przeglądnęłam tą ulotke jeszcze raz i jest ze w wypadku brania leków uspokakajych moze zostac obnizona ochrona i poczytałam ale nigdzie nie ma ile sie zabezpieczac. Tylko jest napisane ze tak jak juz powiedziałam, ze ustalac z lekarzem i wgl.. zadzwonię do mojej gin jeszcze... ale teraz co byś radziła Ty naprzykład?
zabezpieczałabym się dodatkowo w trakcie brania antybiotyku i 7 dni po zakończeniu brania
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 17:44   #2153
wildkeed
Raczkowanie
 
Avatar wildkeed
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny Jestem w pierwszym tygodniu drugiego opakowania tabletek Bonadea. Jako okropna paranoiczka i nerwusek leczę się tabletkami uspokajającymi od zeszłego roku, ale ciągle miewam swoje napady lęku. Mój luby często mnie uspokaja mówiąc, że na ulotce tabletek anty jest 99% suteczności a nie 100, bo firmy farmaceutyczne muszą mieć otwartą furtkę (inaczej mieliby mnóstwo pozwów, a nikt nie jest w stanie sprawdzić czy pacjentka np nie pominęła jednej tabletki i dlatego zaszła w ciążę). Czy taki argument ma sens? W sumie potrzebuję, żeby ktoś mnie uspokoił, a widzę, że jest tu mnóstwo dziewczyn z tym samym problemem

Jeszcze jedno pytanie, ale nie wiem czy odpowiednie do tego wątku - jeśli w internecie oraz na ulotce nie ma informacji na temat tego czy Bonadea i moje tabletki uspokajające jakoś na siebie działają, to znaczy, że tego nie robią?

Z góry dzięki i trzymajcie się, dziewczyny
__________________
75~~70~~66~~60

wildkeed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:14   #2154
Amelia_93
Raczkowanie
 
Avatar Amelia_93
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wildkeed Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Jestem w pierwszym tygodniu drugiego opakowania tabletek Bonadea. Jako okropna paranoiczka i nerwusek leczę się tabletkami uspokajającymi od zeszłego roku, ale ciągle miewam swoje napady lęku. Mój luby często mnie uspokaja mówiąc, że na ulotce tabletek anty jest 99% suteczności a nie 100, bo firmy farmaceutyczne muszą mieć otwartą furtkę (inaczej mieliby mnóstwo pozwów, a nikt nie jest w stanie sprawdzić czy pacjentka np nie pominęła jednej tabletki i dlatego zaszła w ciążę). Czy taki argument ma sens? W sumie potrzebuję, żeby ktoś mnie uspokoił, a widzę, że jest tu mnóstwo dziewczyn z tym samym problemem

Jeszcze jedno pytanie, ale nie wiem czy odpowiednie do tego wątku - jeśli w internecie oraz na ulotce nie ma informacji na temat tego czy Bonadea i moje tabletki uspokajające jakoś na siebie działają, to znaczy, że tego nie robią?

Z góry dzięki i trzymajcie się, dziewczyny
No to chyba przy 1 wizycie w sprawie tabletek powinnaś powiedzieć lekarzowi o tym jakie leki bierzesz
__________________
Zwycięstw kopalnie odkryj w sobie,
wszystko siedzi w Twojej głowie!
Amelia_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 18:21   #2155
wildkeed
Raczkowanie
 
Avatar wildkeed
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Owszem, ale te tabletki miałam przepisywane ze względu na bardzo nieregularne i bolesne miesiączki i wtedy najzwyczajniej w świecie nie pomyślałam o tym - głupia ja
__________________
75~~70~~66~~60

wildkeed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 21:21   #2156
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, bylam dzisiaj po recepte na tabletki (koncze opakowanie w czwartek) i okazało się, że moj lekarz ma urlop na 2 tygodnie co zrobic iśc do innego ginekologa żeby mi przepisał? chciałam tez zmienic ginekologa, myslicie jakbym sie zapisala na wizyte i chciala recepte na tabletk, które biore to kazałby mi robić badania?
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-26, 21:31   #2157
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bylam dzisiaj po recepte na tabletki (koncze opakowanie w czwartek) i okazało się, że moj lekarz ma urlop na 2 tygodnie co zrobic iśc do innego ginekologa żeby mi przepisał?
Receptę na anty może Ci wypisać także np. rodzinny. Jeśli jest normalny, nie powinien robić problemu.

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
chciałam tez zmienic ginekologa, myslicie jakbym sie zapisala na wizyte i chciala recepte na tabletk, które biore to kazałby mi robić badania?
Nie sądzę, jeśli powiedziałabyś, że wszystko jest okej i nie chcesz ich zmieniać. Przecież Cię nie zmusi.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:50   #2158
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

o kurde, ten lekarz tez ma urlop myslicie, że jak pójdę do przychodni do szpitala to mi przepiszą?
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:06   #2159
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
o kurde, ten lekarz tez ma urlop myslicie, że jak pójdę do przychodni do szpitala to mi przepiszą?
Myślę, że dowiesz się, jak tam pójdziesz Każdy lekarz może Ci je przepisać.
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:54   #2160
smaaaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 126
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, mam takie pytanie ponieważ idę jutro na usunięcie ósemki, dziś wzięłam ostatnia tabletkę od jutra przerwa, ale od wczoraj zaczęłam plamić delikatnie i dziś się to nasiliło (to moje 3 opakowanie tabletek i wiem, że do 3 wszystko powinno się unormować dlatego jeśli po krwawieniu dalej będę plamić to pójdę do ginekologa) a wiem, ze nie można mieć miesiączki kiedy sie usuwa ósemki dlatego nie wiem jak mam traktować to plamienie, czy mogę normalnie usunąć ósemke czy powiedzieć lekarzowi, że mam miesiączke
smaaaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.