Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie! - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-10, 09:07   #3301
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny witam się w ten wtorko-piątkowy poranek
Melduję, że zrobiłam dzisiaj pierwszy dzień wyzwania z Moniką (miałam zrobić wczoraj, ale najadłam się placków ziemniaczanych i nie mogłam się ruszyć do wieczora, no brawo ja... :P). Dość fajny był ten trening, mało skoczny, różnorodny i proste ćwiczenia, choć ja się zmęczyłam ☺

Fit, jak napisałaś swoją reakcję na propozycje męża odnośnie fastfoodów, to zobaczyłam siebie... jak usłyszę coś takiego, to aż się oblizuję.

A ćwiczyłaś z jakimś nowym wyzwaniem czy coś ze starych ćwiczeń? Ja szukam jakiegoś zestawu z minibandami, bo kupiłam i się kurzą

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przycupnę tu u Was
Chciałabym nie tyle schudnąć (no może ze 2-3 kg), co ujędrnić i wysmuklić ciało.
Póki co robię krótkie treningi na mięśnie brzucha (moja zmora), ud i pupy, kręcę hula i rozciągam się. Co do diety to... no staram się jeść zdrowo, czysto, pić koktajle owocowe i w ogóle PIĆ więcej, no ale tak jak mówicie - tż rzuci "zamawiamy kebaba" i już ogromna walka w mojej głowie
Plus taki, że do słodyczy mnie tak nie ciągnie. Od kiedy rzuciłam słodzenie kawy/herbaty to spokojnie kosteczka czekolady i już czuję że się zaspokoiłam
Cześć, rozgość się Zazdroszcze Ci tego umiaru w słodyczach


Cytat:
Napisane przez ewku Pokaż wiadomość
Wczoraj przeczytałam taki tekst:

"Badania dowodzą, że lenistwo to naturalna przypadłość każdego nastolatka i nie powinno się go postrzegać jako złe zachowanie" - wniosek: Nie jestem leniwa, tylko jestem nastolatką hahaha

a tak serio, to jeśli będzie jakaś chętna to mogę czasem wrzucać sprawdzone przepisy na jedzonko z niskim IG
___________________

3 dzień orbitreka za mną
za orbitreka
Haha, mnie ostatnio rozbroiło to:



Z przepisów chętnie skorzystam Obiady wprawdzie mamy z diety pudełkowej, ale przydadzą mi się pomysły na 2 sniadania i kolacje
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 09:25   #3302
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przycupnę tu u Was
Chciałabym nie tyle schudnąć (no może ze 2-3 kg), co ujędrnić i wysmuklić ciało.
Póki co robię krótkie treningi na mięśnie brzucha (moja zmora), ud i pupy, kręcę hula i rozciągam się. Co do diety to... no staram się jeść zdrowo, czysto, pić koktajle owocowe i w ogóle PIĆ więcej, no ale tak jak mówicie - tż rzuci "zamawiamy kebaba" i już ogromna walka w mojej głowie
Plus taki, że do słodyczy mnie tak nie ciągnie. Od kiedy rzuciłam słodzenie kawy/herbaty to spokojnie kosteczka czekolady i już czuję że się zaspokoiłam
Witamy u nas! Fajnie, że grono się powiększa ☺

Cytat:
Napisane przez ewku Pokaż wiadomość
Wczoraj przeczytałam taki tekst:

"Badania dowodzą, że lenistwo to naturalna przypadłość każdego nastolatka i nie powinno się go postrzegać jako złe zachowanie" - wniosek: Nie jestem leniwa, tylko jestem nastolatką hahaha

a tak serio, to jeśli będzie jakaś chętna to mogę czasem wrzucać sprawdzone przepisy na jedzonko z niskim IG
___________________

3 dzień orbitreka za mną
Gratki za aktywność i przepisami nie pogardzę ☺

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
A ćwiczyłaś z jakimś nowym wyzwaniem czy coś ze starych ćwiczeń? Ja szukam jakiegoś zestawu z minibandami, bo kupiłam i się kurzą
To nowe wyzwanie zaczęłam
Ja dostałam od TŻ w zeszłym roku pod choinkę gumy i ćwiczyłam z nimi na siłowni, w domu jakoś mi nie idzie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 09:42   #3303
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Dzięki za miłe przyjęcie

Widzę, że o Kołakowskiej pisałyście. Nie do końca sprawdziły się u mnie jej treningi. Podobało mi się, że było takie energetyczne, w sam raz żeby fajnie rozpocząć jakiś letni dzień (bo na jesień to już inna bajka), ale z drugiej strony nie podobało mi się to, że zazwyczaj te ćwiczenia były dość rozbudowane, skomplikowane, czasami łączyła, dajmy na to, 2 pajace z 3 zakrokami i w międzyczasie jeszcze 4 przysiady, tak że zanim załapałam i zaczęłam poprawnie robić to pół czasu mi uciekło. Wolę jednak proste ćwiczenia - jak przysiad to przysiad i tyle, no ewentualnie podskok ale żadnych wygibasów na boki czy machania rękami jednocześnie. Ja wiem, że to pewnie po to, żeby kalorie w dół szybciej leciały, no ale nie bardzo mi to odpowiada.
Treningi z gumami też czasami robię, podobno ładnie tyłek się nimi modeluje
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 09:57   #3304
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe przyjęcie

Widzę, że o Kołakowskiej pisałyście. Nie do końca sprawdziły się u mnie jej treningi. Podobało mi się, że było takie energetyczne, w sam raz żeby fajnie rozpocząć jakiś letni dzień (bo na jesień to już inna bajka), ale z drugiej strony nie podobało mi się to, że zazwyczaj te ćwiczenia były dość rozbudowane, skomplikowane, czasami łączyła, dajmy na to, 2 pajace z 3 zakrokami i w międzyczasie jeszcze 4 przysiady, tak że zanim załapałam i zaczęłam poprawnie robić to pół czasu mi uciekło. Wolę jednak proste ćwiczenia - jak przysiad to przysiad i tyle, no ewentualnie podskok ale żadnych wygibasów na boki czy machania rękami jednocześnie. Ja wiem, że to pewnie po to, żeby kalorie w dół szybciej leciały, no ale nie bardzo mi to odpowiada.
Treningi z gumami też czasami robię, podobno ładnie tyłek się nimi modeluje
Siostro!

Jestem totalnie lewa w jakichkolwiek układach, choreografiach i ledwie umiem zapamiętać jak się tańczy 2-2, odbija się to też na ćwiczeniach. Widząc, że trzeba robić kilka rzeczy jednocześnie, albo w jakimś konkretnym układzie, do odpadam w momencie i sobie truchtam. Mój mózg nie ogarnia.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 10:13   #3305
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Siostro!

Jestem totalnie lewa w jakichkolwiek układach, choreografiach i ledwie umiem zapamiętać jak się tańczy 2-2, odbija się to też na ćwiczeniach. Widząc, że trzeba robić kilka rzeczy jednocześnie, albo w jakimś konkretnym układzie, do odpadam w momencie i sobie truchtam. Mój mózg nie ogarnia.
Haha też jak już nie ogarniałam to po prostu truchtałam albo zwyczajnie podskakiwałam
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 10:17   #3306
ewku
Przyczajenie
 
Avatar ewku
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Jak tylko wrócę do domu, to wrzucę kilka pomysłów na śniadania czy kolacje, ale też obiadowe opcje
__________________
Długoterminowe cele powodują, że nie frustrujesz się krótkoterminowymi porażkami… James Cash Penney

Edytowane przez ewku
Czas edycji: 2020-11-10 o 10:18
ewku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 11:44   #3307
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Powiem szczerze, że siedzenie w domu nie pomaga, znacznie lepiej trzymałam się diety chodząc do pracy, mijając bary,restauracje czy cukiernie niż teraz w domu siedząc przed kompem
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 12:41   #3308
ewku
Przyczajenie
 
Avatar ewku
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

To ja zupełnie odwrotnie. Siedząc w domu codziennie przygotowywałam sobie posiłki bo miałam na to czas. Mogłam również poćwiczyć bo miałam na to czas i chęci. Także co osoba to inne podejście
__________________
Długoterminowe cele powodują, że nie frustrujesz się krótkoterminowymi porażkami… James Cash Penney
ewku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:05   #3309
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez ewku Pokaż wiadomość
To ja zupełnie odwrotnie. Siedząc w domu codziennie przygotowywałam sobie posiłki bo miałam na to czas. Mogłam również poćwiczyć bo miałam na to czas i chęci. Także co osoba to inne podejście
Ja również mam tak, jak Ty.

Pracując z domu odżywiam się zdrowiej, ale przede wszystkim bardziej systematycznie. Jem małe porcje bo wiem, że za 2 godziny znów mogę sobie pozwolić, żeby coś przegryźć na spokojnie.

A kiedy pracowałam czy to za biurkiem czy fizycznie to nie zawsze miałam możliwość żeby zjeść drugie śniadanie, potem obiad, a potem jeszcze jakiś owoc np. Miałam jedną przerwę powiedzmy obiadową, na której wciągałam mega porcję tak żeby zaspokoić głód i tak, żeby już nie burczało w brzuchu do końca pracy.
Po pracy obiad w domu... klasyczny, ziemniory, jakiś kurczak i gotowa surówka bo ja dalej głodna a co tu wymyślać, jak już ta godzina a ja zmęczona! Kolacja? Niee, w sumie to nie chce mi się, ale jak masz jakieś chipsy to chętnie. Najlepiej już w łóżku
Niestety tak to wyglądało przez jakieś 2-3 lata u mnie
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:05   #3310
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Witam sie we wtorek.☕️


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:23   #3311
ewku
Przyczajenie
 
Avatar ewku
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Trochę jak bym czytała o sobie

Chociaż w pracy spokojnie mogę sobie pozwolić na więcej niż jedną przerwę to planowanie jedzenia do pracy mnie mega wkurza. Zabiorę jogurt, owoc, kanapkę, coś tam jeszcze i nie wiem czy będę miała ochotę to zjeść, więc wolę zamówić z ludźmi z pracy obiad gotowy niż jeść swoje... potem się wkurzam, bo jedzenie leży w torbie po 2-3 dni :/

W domu, jem co lubię, chcę to poskaczę, chcę to się położę nawet z kompem pracując nadal.

Reasumując praca zdalna ma wiele zalet ale też minusy, tak samo jak praca w biurze. Nie ma rozwiązania idealnego
__________________
Długoterminowe cele powodują, że nie frustrujesz się krótkoterminowymi porażkami… James Cash Penney
ewku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 13:32   #3312
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Ja się nie odnajduję na zdalce. Nie cierpię. Przez kilka pierwszych dni wiosnę było fajnie, a potem już nie mogłam normalnie funkcjonować. Druga kwestia to że byłam wtedy w mocno nieciekawym momencie życia, no ale ja jednak ogólnie potrzebuję rozdzielenia domu od miejsca pracy. Chyba musiałabym mieć oddzielne pomieszczenie, żeby móc pracować z domu bez uszczerbku na psychice

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:34   #3313
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja się nie odnajduję na zdalce. Nie cierpię. Przez kilka pierwszych dni wiosnę było fajnie, a potem już nie mogłam normalnie funkcjonować. Druga kwestia to że byłam wtedy w mocno nieciekawym momencie życia, no ale ja jednak ogólnie potrzebuję rozdzielenia domu od miejsca pracy. Chyba musiałabym mieć oddzielne pomieszczenie, żeby móc pracować z domu bez uszczerbku na psychice

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
O tak, to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o organizację pracy w domu
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:37   #3314
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
O tak, to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o organizację pracy w domu
No a nie oszukujmy się, mało kto ma akurat "na stanie" nieużywane pomieszczenie w domu czy mieszkaniu

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:48   #3315
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
No a nie oszukujmy się, mało kto ma akurat "na stanie" nieużywane pomieszczenie w domu czy mieszkaniu

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Dokładnie.
Ja niestety rano przerabiam część salonu w pseudo-biuro, a po pracy sprzątam sobie ten mały grajdołek żeby był gotowy do normalnego użytku. O tyle dobrze, że tych gratów nie mam jakoś dużo bo tylko laptop, kalendarz i długopisy
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:52   #3316
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Ja niestety rano przerabiam część salonu w pseudo-biuro, a po pracy sprzątam sobie ten mały grajdołek żeby był gotowy do normalnego użytku. O tyle dobrze, że tych gratów nie mam jakoś dużo bo tylko laptop, kalendarz i długopisy
Mnie też do pracy niewiele potrzeba, ale jednak musiałabym siedzieć przy swoim biurku, którego używam na co dzień no i... Nie. Myślałam, że to odklejone jakieś, ale terapeutka mnie zapewniła, że taka potrzeba rozdzielenia jest normalna i zdrowa. Wiadomo, co kto woli ale ja nie widzę się na stałe na home office. Szczególnie, że teraz mieszkam ze współlokatorką i jej wymagającym psem. Chyba bym się musiała do Tż wynieść.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:59   #3317
ewku
Przyczajenie
 
Avatar ewku
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Rozumiem i szanuję, ja akurat jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mam osobny wolny pokój, który służy za miejsce biurowe. Jak korzystam prywatnie zasadniczo siedzę w salonie czy też sypialni, ale pracując mam biurko, oddzielny monitor i wygodny fotel, komfort pracy to podstawa. Ale komfort psychiczny z pracy jest mega ważny!
__________________
Długoterminowe cele powodują, że nie frustrujesz się krótkoterminowymi porażkami… James Cash Penney
ewku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 13:59   #3318
angellisia
Wtajemniczenie
 
Avatar angellisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 512
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

A ja kocham ho i mogłabym do końca życia tak pracować siedzę w salonie na mięciutkiej sofie pod kocykiem i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angellisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 14:03   #3319
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

No wiadomo, dla każdego coś dobrego mój Tż pracuje teraz zdalnie dla firmy z zupełnie innego miasta i też sobie chwali. Zmieniał pracę dopiero co i wszędzie chcieli zdalnie u niego w branży

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 14:09   #3320
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez angellisia Pokaż wiadomość
A ja kocham ho i mogłabym do końca życia tak pracować siedzę w salonie na mięciutkiej sofie pod kocykiem i nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym siebie widziała
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 16:30   #3321
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Ja tez bym chciała pracować z domu, ale obecna praca mi na to nie pozwala.

Jak wam idzie? Bo u mnie kolejny dzień na plus.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 17:01   #3322
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Miałam dziś zrobić trening ale mam takieego lenia. Za to sporo się dziś nachodzilam i może chociaż hula hoop wpadnie jeszcze

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 17:23   #3323
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Ja dziś 40 minut hula hop i duży kubek koktajlu z bananów i borówek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 20:02   #3324
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

za treningi i dzien na plus
U mnie dzis wpadla tabata i rowerek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 20:50   #3325
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Brawo za treningi! U mnie dziś 15 minut hula hoop (miałam sporą przerwę więc powolutku się oswajam) i rozciąganie do szpagatu. Duuużo mi dalej brakuje, ale chyba jest postęp

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 14:31   #3326
ewku
Przyczajenie
 
Avatar ewku
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Brawo za treningi! U mnie dziś 15 minut hula hoop (miałam sporą przerwę więc powolutku się oswajam) i rozciąganie do szpagatu. Duuużo mi dalej brakuje, ale chyba jest postęp

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
WOW do szpagatu SUPER! Ja jutro wracam po dłuższej przerwie na trening z zespołem (tańce) i między innymi też rozciąganie do szpagatu robimy. Też masz wrażenie że na jedną nogę idzie Ci lepiej?
__________________
Długoterminowe cele powodują, że nie frustrujesz się krótkoterminowymi porażkami… James Cash Penney
ewku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 14:32   #3327
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez ewku Pokaż wiadomość
WOW do szpagatu SUPER! Ja jutro wracam po dłuższej przerwie na trening z zespołem (tańce) i między innymi też rozciąganie do szpagatu robimy. Też masz wrażenie że na jedną nogę idzie Ci lepiej?
Zdecydowanie tak, chyba większość osób ma jedną "lepszą" nogę u mnie jest to lewa.
Co to za tańce?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 14:35   #3328
ewku
Przyczajenie
 
Avatar ewku
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

No i wczoraj zmęczenie materiału, wizyta u lekarza, mąż pakował się na wyjazd więc tylko dla budowania dyscypliny kilka minut na orbitreku.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tak, chyba większość osób ma jedną "lepszą" nogę u mnie jest to lewa.
Co to za tańce?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Mi też łatwiej idzie na lewą nogę

Tańce? Taniec nowoczesny, jazz
__________________
Długoterminowe cele powodują, że nie frustrujesz się krótkoterminowymi porażkami… James Cash Penney
ewku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 15:13   #3329
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez ewku Pokaż wiadomość
No i wczoraj zmęczenie materiału, wizyta u lekarza, mąż pakował się na wyjazd więc tylko dla budowania dyscypliny kilka minut na orbitreku.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------





Mi też łatwiej idzie na lewą nogę



Tańce? Taniec nowoczesny, jazz
Chodziłam kiedyś na nowoczesny
Piąteczka za lewą nogę! Jak kiedyś robiłam gwiazdy i inne takie cuda to też na lewą stronę jako jedyna w grupie, na rurce też jestem lewostronna i wszyscy patrzą jak na kosmitkę

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 15:36   #3330
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Ja dziś chyba zrobię tyłek i uda, bo od siedzenia aż czuję jak się spłaszczam

Potem jeszcze prysznic, kolacja, prasowanie i hmm.. ach no tak, tż mam ostrzyc bo zarośnięty już On ma dzisiaj mecz w tv a ja chyba będę się serialować w sypialni. Taki to wieczór
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-26 13:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.