Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja w這s闚 i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla os鏏, kt鏎e interesuj si stylizacj fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog喚bi swoj wiedz, podzieli si do鈍iadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G這suj帷y: 66. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-03-01, 17:14   #811
volver
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Zaryzykowa豉m i zam闚i豉m Philipsa HP 8260.
Jak przetestuj, dam zna.
volver jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-03, 21:42   #812
agatoniks
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Mo積a nie suszy w這s闚 suszark tylko czeka a same wyschn - tak jak mo積a chodzi pieszo zamiast je寮zi
Z suszarkami jest jak z ka盥ym innym sprz皻em. Mo積a kupi za 20 z i by zadowolonym ale tylko do czasu kiedy mo積a skorzysta z prawdziwej suszarki i zobaczy a w豉軼iwie poczu r騜nic. Ja z racji zaj璚ia mam mo磧iwo嗆 "potestowania" r騜nych modeli cz瘰to tych z wy窺zej p馧ki ale tak瞠 tych tanich. Wierzcie mi nie trzeba by wysublimowanym fryzjerem, 瞠by dostrzec r騜nic. Je郵i dbasz o w這sy - a zar璚zam, 瞠 warto - i sta Ci na wydatek powy瞠j 80z rozgl康nij si za sprz皻em Babyliss. W mojej ocenie to najlepszy sprz皻 dost瘼ny na naszym rynku. Na pewno znajdziesz co dla siebie.
Je瞠li dysponujesz sum ok. 200z warto zainwestowa w suszark w postaci szczotki obrotowej.
Je瞠li bed konkretne pytania do konkretnych modeli Babyliss ch皻nie odpowiem w tym w徠ku
agatoniks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-04, 08:32   #813
agnisia029
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

Cytat:
Napisane przez agatoniks Poka wiadomo嗆
Mo積a nie suszy w這s闚 suszark tylko czeka a same wyschn - tak jak mo積a chodzi pieszo zamiast je寮zi
Z suszarkami jest jak z ka盥ym innym sprz皻em. Mo積a kupi za 20 z i by zadowolonym ale tylko do czasu kiedy mo積a skorzysta z prawdziwej suszarki i zobaczy a w豉軼iwie poczu r騜nic. Ja z racji zaj璚ia mam mo磧iwo嗆 "potestowania" r騜nych modeli cz瘰to tych z wy窺zej p馧ki ale tak瞠 tych tanich. Wierzcie mi nie trzeba by wysublimowanym fryzjerem, 瞠by dostrzec r騜nic. Je郵i dbasz o w這sy - a zar璚zam, 瞠 warto - i sta Ci na wydatek powy瞠j 80z rozgl康nij si za sprz皻em Babyliss. W mojej ocenie to najlepszy sprz皻 dost瘼ny na naszym rynku. Na pewno znajdziesz co dla siebie.
Je瞠li dysponujesz sum ok. 200z warto zainwestowa w suszark w postaci szczotki obrotowej.
Je瞠li bed konkretne pytania do konkretnych modeli Babyliss ch皻nie odpowiem w tym w徠ku
Hej! Co s康zisz o tej....

http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

dokona豉m dobrego wyboru ???
agnisia029 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-05, 10:02   #814
wiolcis69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 199

moim zdaniem dobrego mam bardzo podobny model i sprawdza si dobrze
wiolcis69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-05, 13:45   #815
kumat
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438

cze嗆 dziewcz皻a

chcia豉bym zakupi suszark do w這s闚 , moj pierwsz profesjonaln

nie mam zbyt du篡ch wymaga

chodzi o to aby podnosi豉 w這sy ( u nasady )

co polecacie ?
kumat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-06, 18:21   #816
volver
Raczkowanie

Obieca豉m, 瞠 oceni Philipsa HP 8260 wi璚 to robi.

Zaczn od tego, 瞠 nie mia豉m nigdy profesjonalnej suszarki. Od 10 lat u篡wa豉m severina za 70z wi璚 nie mam por闚nania.
W這sy mam rozja郾iane i generalnie s bardzo przesuszone oraz zniszczone.

Po pierwszym wysuszeniu (przy ustawieniu max nadmuchu i temperatury) by豉m rozczarowana - nie by這 瘸dnej r騜nicy w stosunku do mojej starej suszarki.
Podczas kolejnej pr鏏y zmieni豉m usatwienia na pozycj TP (delikatne suszenie - optymalna temperatura i ochrona przed przegrzaniem w這s闚) i zakocha豉m si w tej suszarce. W這sy by造 widocznie wyg豉dzone i nie musia豉m ich prostowa.
Jedyny minus to ci篹ar i gabaryt suszarki. M鎩 stary severin nie jest ma造 ale w por闚naniu do philipsa to piku

J窷li kto ma jakie pytania dot. tego modelu to zapraszam
Stary 2012-03-09, 18:58   #817
Alsou
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

Cytat:
Napisane przez volver Poka wiadomo嗆
Obieca豉m, 瞠 oceni Philipsa HP 8260 wi璚 to robi.

Zaczn od tego, 瞠 nie mia豉m nigdy profesjonalnej suszarki. Od 10 lat u篡wa豉m severina za 70z wi璚 nie mam por闚nania.
W這sy mam rozja郾iane i generalnie s bardzo przesuszone oraz zniszczone.

Po pierwszym wysuszeniu (przy ustawieniu max nadmuchu i temperatury) by豉m rozczarowana - nie by這 瘸dnej r騜nicy w stosunku do mojej starej suszarki.
Podczas kolejnej pr鏏y zmieni豉m usatwienia na pozycj TP (delikatne suszenie - optymalna temperatura i ochrona przed przegrzaniem w這s闚) i zakocha豉m si w tej suszarce. W這sy by造 widocznie wyg豉dzone i nie musia豉m ich prostowa.
Jedyny minus to ci篹ar i gabaryt suszarki. M鎩 stary severin nie jest ma造 ale w por闚naniu do philipsa to piku

J窷li kto ma jakie pytania dot. tego modelu to zapraszam
Ja mam pytanie, czy ona jej faktycznie taka cicha? bo w jakiej gazecie (chyba Cosmopolitan) przeczyta豉m 瞠 to jedna z najbardziej cichych suszarek, dlatego te si zastanawiam czy jej nie kupi bo mi m捫 marudzi 瞠 go rano budze masz mo瞠 napisane na opakowaniu poziom ha豉su (decybele)?!
Alsou jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 11:07   #818
kahaaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Cze嗆 Dziewczyny,

w豉郾ie planuj zakup suszarki, poniewa mam kr璚one w這sy koniecznie z dyfuzorem. Gdzie czyta豉m o suszarce babyliss z obrotowym dyfuzorem, czy kt鏎a z Was j przetestowa豉? Czy w og鏊e jest to nieistotne?

Pozdrawiam
kahaaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-12, 11:11   #819
volver
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alsou Poka wiadomo嗆
Ja mam pytanie, czy ona jej faktycznie taka cicha? bo w jakiej gazecie (chyba Cosmopolitan) przeczyta豉m 瞠 to jedna z najbardziej cichych suszarek, dlatego te si zastanawiam czy jej nie kupi bo mi m捫 marudzi 瞠 go rano budze masz mo瞠 napisane na opakowaniu poziom ha豉su (decybele)?!

Wg mnie nie jest cicha ale nie jest te przesadnie g這郾a. Ha豉suje tak jak moja stara suszarka.
Wieczorem sprawdz pude趾o oraz ulotk i dam zna
Stary 2012-03-12, 18:45   #820
volver
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alsou Poka wiadomo嗆
Na ulotce podany jest poziom ha豉su: Lc=85dB [A]
Stary 2012-03-24, 21:44   #821
smalls
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

A co s康zicie o suszarkach szwajcarskiej firmy Valera? Profesjonalne kosztuj ok 240-280 z i w necie maj bardzo dobre opinie. Ja przyznaj pierwszy raz s造sz t nazw. Czy kt鏎a z Was spotka豉 si ju z produktami wymienionej firmy?
smalls jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-26, 20:22   #822
czekol_ada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Przeczyta豉m kilka ostatnich stron w徠ku i pogubi豉m si totalnie.

Poszukuj suszarki do 150z.
Chce aby posiada豉 funkcj jonizacji, zimny nawiew, dyfuzor, kilka stopni pr璠ko軼i (najch皻niej minimum 3) i temperatury oraz du膨 moc, mo磧iwo嗆 szybkiego suszenia.
Widz 瞠 najwi璚ej os鏏 poleca Remingtona, Babyliss (+Rowente-jednak chyba w tym przypadku w takiej cenie nie ma nic fajnego).
Mo瞠 kto pomo瞠?

Musz zam闚i suszark na dniach a zupe軟ie nie wiem na co si zdecydowa
czekol_ada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-27, 14:06   #823
agnisia029
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

Cytat:
Napisane przez czekol_ada Poka wiadomo嗆
Przeczyta豉m kilka ostatnich stron w徠ku i pogubi豉m si totalnie.

Poszukuj suszarki do 150z.
Chce aby posiada豉 funkcj jonizacji, zimny nawiew, dyfuzor, kilka stopni pr璠ko軼i (najch皻niej minimum 3) i temperatury oraz du膨 moc, mo磧iwo嗆 szybkiego suszenia.
Widz 瞠 najwi璚ej os鏏 poleca Remingtona, Babyliss (+Rowente-jednak chyba w tym przypadku w takiej cenie nie ma nic fajnego).
Mo瞠 kto pomo瞠?

Musz zam闚i suszark na dniach a zupe軟ie nie wiem na co si zdecydowa
ja kupi豉m tak:

i jestem bardzo zadowolona.

Polecam
agnisia029 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-21, 15:09   #824
czekol_ada
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Pytanie do posiadaczy suszarek Remingtona.
Czy dostali軼ie jak捷 kart gwarancyjn?
Swoj suszark dosta豉m tylko z paragonem i zastanawiam si czy nie powinno by jeszcze co.
czekol_ada jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-24, 09:47   #825
wiolcis69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekol_ada Poka wiadomo嗆
Pytanie do posiadaczy suszarek Remingtona.
Czy dostali軼ie jak捷 kart gwarancyjn?
Swoj suszark dosta豉m tylko z paragonem i zastanawiam si czy nie powinno by jeszcze co.
wydaje mi si, 瞠 jest to zale積e od sklepu, niekt鏎e daj dodatkowe karty gwarancyjne, w innych podstaw do reklamacji jest sam paragon
Stary 2012-05-16, 12:32   #826
szafiarka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 175

witajcie, powiedzcie mi dziewczyny ktore robia sobie loczki dyfuzorem, czy on bardzo ulatwia ten proces?? czy lekkim nawiewem i zimnym powietrzem ugniatajac wlosy jest ten sam efekt co dyfuzorem ?
bo nie kazda fajna suszarka ma dyfuzor a lubie sobie wloski czasem "pougniatac"

szafiarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-29, 12:25   #827
firstaustria11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Przy wyborze suszarki do w這s闚 nale篡 przede wszystkim przemy郵e do jakiego rodzaju w這s闚 b璠zie stosowana.

Nie nale篡 wybiera urz康zenia o maksymalnej mocy je郵i masz kr鏒kie w這sy. Wystarczy urz康zenie o mocy ok. 1200 W. G瘰te i d逝gie w這sy wymagaj suszarki o wi瘯szej mocy (np. 2000 W), im wi瘯sza moc urz康zenia tym suszenie b璠zie trwa這 kr鏂ej.

Wiele zale篡 od kondycji Twoich w這s闚. Je郵i s delikatne a potrzebuj codziennego modelowania wybierz urz康zenie, kt鏎e ma kilka zakres闚 regulowania temperatury oraz si造 nawiewu. Dzi瘯i temu b璠ziesz mog豉 ustawi zr騜nicowane kombinacje tych parametr闚 i kontrolowa, czy w這sy s nara穎ne na dzia豉nie zbyt wysokiej temperatury.

W przypadku w這s闚 szczeg鏊nie podatnych na uszkodzenia, nale篡 zaopatrzy si w urz康zenie posiadaj帷e opcj jonizacji, kt鏎a chroni w這sy, zapobiega elektryzowaniu si w這s闚 i wyg豉dza je.

Je郵i suszarka ma Ci s逝篡 g堯wnie do suszenia w這s闚 wystarczy, je郵i b璠zie wyposa穎na w podstawowe funkcje, bez dodatkowych nak豉dek, takich jak dyfuzor i ko鎍闚ka prostuj帷a.

Je郵i opr鏂z suszenia w這s闚 chcia豉by np. zwi瘯szy ich obj皻o嗆, lub je podkr璚i , kup suszark wyposa穎n w dodatkowe nak豉dki, np. koncentrator o w御kiej szczelinie oraz dyfuzor. One u豉twi modelowanie i zwi瘯sz optycznie ilo嗆 w這s闚.
firstaustria11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-26, 09:32   #828
dixie1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 146

Kupi豉m j po przeczytaniu opinii u Was Dziewczyny , w promocji w Euro Rtv Agd za 119 z .

Musz napisa , 瞠 to trafny wybor Od razu widz r騜nice -wlosy miekkie i delikatne ! Moja stara suszarka by豉 zawyk豉 z 2 cieplym nawiewami ... Ta jest troszke wieksza ale mysle , 瞠 sie przyzwyczaje .
dixie1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-27, 07:50   #829
Suzzi11
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 467

Cze嗆 Dziewczynki

W豉郾ie przymierzam si do kupna nowej suszarki. Od zawsze mia豉m 'jak捷 tam suszark w domu' zwyk陰, tani. Teraz od kiedy zacz窸am wi瘯sz uwag po鈍i璚a moim w這som, zdecydowa豉m si kupi bardziej profesjonaln suszark. Jednak zupe軟ie nie mam rozeznania w鈔鏚 firm.

W這sy mam bardzo delikatne i cienkie blond z drobnymi pasemkami, za 這patki. Szukam suszarki, kt鏎a nie b璠zie ich bardzo przesusza豉 i niszczy豉, przyda豉by si r闚nie funkcja prostowania (joniacja?).
Widz, 瞠 du穎 dziewczyn kupuje ten model: http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

Podoba mi si r闚nie seria z Babyliss Elegance, mo瞠 kt鏎a z Was ma z ni jakies do鈍iadczenia?

My郵icie, 瞠 nadawa豚y si do mojego rodzaju w這s闚?
Pozdrawiam Was ciep這!

Edytowane przez Suzzi11
Czas edycji: 2012-08-27 o 07:56
Suzzi11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-04, 13:49   #830
wiolcis69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Suzzi11 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczynki

W豉郾ie przymierzam si do kupna nowej suszarki. Od zawsze mia豉m 'jak捷 tam suszark w domu' zwyk陰, tani. Teraz od kiedy zacz窸am wi瘯sz uwag po鈍i璚a moim w這som, zdecydowa豉m si kupi bardziej profesjonaln suszark. Jednak zupe軟ie nie mam rozeznania w鈔鏚 firm.

W這sy mam bardzo delikatne i cienkie blond z drobnymi pasemkami, za 這patki. Szukam suszarki, kt鏎a nie b璠zie ich bardzo przesusza豉 i niszczy豉, przyda豉by si r闚nie funkcja prostowania (joniacja?).
Widz, 瞠 du穎 dziewczyn kupuje ten model: http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

Podoba mi si r闚nie seria z Babyliss Elegance, mo瞠 kt鏎a z Was ma z ni jakies do鈍iadczenia?

My郵icie, 瞠 nadawa豚y si do mojego rodzaju w這s闚?
Pozdrawiam Was ciep這!
prostowanie? je郵i chodzi這 Ci o jonizacj to ona nie prostuje w這s闚 tylko sprawia, 瞠 si nie elektryzuj i s jakie takie mi瘯kie po wysuszeniu :P no suszarka kt鏎 wrzuci豉 jest dobra, szukaj czego z du膨 regulacj temperatury i zimnym nawiewem bo je郵i masz s豉be w這sy to u篡waj ni窺zych temperatur do suszenia, mo瞠 by najwy窺za pr璠ko嗆 ale ni窺za temp.
Stary 2012-09-05, 16:50   #831
fiolusiek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 474

Dziewczyny potrzebuj pomocy

Chce kupi w miar dobr suszark do max 120 z, w這sy mam do ramion. Susz je okazjonalnie raz w miesi帷u albo raz na 2 tyg, a czasem raz na d逝gi czas. Wcze郾iej mia豉m zwyk陰 suszark, a teraz chcia豉bym kupi co lepszego, mo瞠cie mi podpowiedzie kt鏎a b璠zie dobra

http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5000.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5020.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5010.html
fiolusiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-12, 14:23   #832
wiolcis69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Poka wiadomo嗆
Dziewczyny potrzebuj pomocy

Chce kupi w miar dobr suszark do max 120 z, w這sy mam do ramion. Susz je okazjonalnie raz w miesi帷u albo raz na 2 tyg, a czasem raz na d逝gi czas. Wcze郾iej mia豉m zwyk陰 suszark, a teraz chcia豉bym kupi co lepszego, mo瞠cie mi podpowiedzie kt鏎a b璠zie dobra

http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5000.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5020.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5010.html
pozycja 2 albo 3 ale chyba lepsza b璠zie ta 2100W
Stary 2012-09-13, 19:49   #833
odfronia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Zastanawiam si nad kupnem tej oto suszarki

http://allegro.pl/suszarka-babyliss-...612666032.html

Ma dobre parametry, du膨 moc, jonizacj, dyfuzor, nawiew zimnego powietrza itd.
Nie jest ona dla mnie, ja nie u篡wam suszarek, wi璚 nie znam si na nich
To ma by prezent dla przyjaci馧ki o d逝gich prostych w這sach maj帷ych sk這nno嗆 do elektryzowania si.
Prosz o porad!!
odfronia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-17, 13:48   #834
wiolcis69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez odfronia Poka wiadomo嗆
Zastanawiam si nad kupnem tej oto suszarki

http://allegro.pl/suszarka-babyliss-...612666032.html

Ma dobre parametry, du膨 moc, jonizacj, dyfuzor, nawiew zimnego powietrza itd.
Nie jest ona dla mnie, ja nie u篡wam suszarek, wi璚 nie znam si na nich
To ma by prezent dla przyjaci馧ki o d逝gich prostych w這sach maj帷ych sk這nno嗆 do elektryzowania si.
Prosz o porad!!
parametry spoko, firma bardzo dobra, prezent mo瞠 by bardzo udany
Stary 2012-09-18, 14:10   #835
Pietruszkowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 318
GG do Pietruszkowa

Witajcie r闚nie zastanawam si nad kupnem suszarki. Mam dosy d逝gie , grube i ci篹kie w這sy. Ostatnio ta wpad豉 mi w oko http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...614206461.html. Dobry wyb鏎?
Pietruszkowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-18, 16:28   #836
wiolcis69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pietruszkowa Poka wiadomo嗆
Witajcie r闚nie zastanawam si nad kupnem suszarki. Mam dosy d逝gie , grube i ci篹kie w這sy. Ostatnio ta wpad豉 mi w oko http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...614206461.html. Dobry wyb鏎?
wyb鏎 dobry, cho tu widz brak jest koncentratora, a bez niego ci篹ko si uk豉da w這sy (bynajmniej mi), ale og鏊nie ten model jest bardzo dobry, moja kole瘸nka go ma, ale w wersji niebieskiej, tu masz aukcje z koncentratorem : ) http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...631055228.html
Stary 2012-09-20, 15:05   #837
Diditka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Kobietki, kt鏎a suszarka z dyfuzorem jest lepsza?
Philips HP 8182/00 czy Babyliss d495E ?
Mam w這sy 鈔edniej d逝go軼i, cienkie, falowane, poddane na uk豉danie, niestety cz瘰to robi si sianko z nich.....Chcia豚ym temu zaradzi. Prosz, pom騜cie!
Diditka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-02, 17:23   #838
Karo Kopi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny mo瞠 kt鏎a mog豉by pom鏂, szukam suszarki z "prawdziwym zimnym nawiewem" (jak Remington AC5000, AC5010, AC5011, D2011, AC8000(nowo嗆)) kt鏎y dzia豉豚y bez konieczno軼i ci庵貫go trzymania przycisku. Producent Remingtona napisa mi, 瞠 niestety we wszystkich z zimnym trzeba trzyma przycisk. Znalaz豉m opinie o D5020 w kt鏎ej dziewczyna chwali豉 sobie w豉郾ie zimny nawiew i to 瞠 nie trzeba trzyma przycisku, znacie ten model, faktycznie nie trzeba go trzyma a nawiew jest zimny nie ch這dny? Je郵i macie suszark z zimnym nawiewem innej firmy to te prosz o pomoc, poniewa susz w這sy tylko zimnym i po tym jak moja przedpotopowa suszarka si popsu豉 znalezienie innej z zimnym kt鏎y by nie dzia豉 tylko w momencie trzymania "guziczka" nie jest takie 豉twe.
Karo Kopi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-03, 13:55   #839
wiolcis69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karo Kopi Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠 kt鏎a mog豉by pom鏂, szukam suszarki z "prawdziwym zimnym nawiewem" (jak Remington AC5000, AC5010, AC5011, D2011, AC8000(nowo嗆)) kt鏎y dzia豉豚y bez konieczno軼i ci庵貫go trzymania przycisku. Producent Remingtona napisa mi, 瞠 niestety we wszystkich z zimnym trzeba trzyma przycisk. Znalaz豉m opinie o D5020 w kt鏎ej dziewczyna chwali豉 sobie w豉郾ie zimny nawiew i to 瞠 nie trzeba trzyma przycisku, znacie ten model, faktycznie nie trzeba go trzyma a nawiew jest zimny nie ch這dny? Je郵i macie suszark z zimnym nawiewem innej firmy to te prosz o pomoc, poniewa susz w這sy tylko zimnym i po tym jak moja przedpotopowa suszarka si popsu豉 znalezienie innej z zimnym kt鏎y by nie dzia豉 tylko w momencie trzymania "guziczka" nie jest takie 豉twe.
tego modelu nie znam ;/ jedyna kt鏎a mi przychodzi do g這wy to suszarka BaByliss Turbo Shine 5116U, moja kole瘸nka jej u篡wa, i tam w豉郾ie zimny si w陰cza tak jak normalne ustawiania pr璠ko軼i, je郵i chodzi o zimny nawiew to pami皻aj, 瞠 jest to powietrze pobierane z otoczenia, suszarka nie ch這dzi powietrza...
Stary 2012-10-03, 20:25   #840
phiber
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cze嗆 dziewczyny
Chcia豉bym kupi suszark z dyfuzorem . Zastanawiam si nad tymi
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...-phd9760.bhtml
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...p8182-00.bhtml lub
http://www.philips.pl/c/pielegnacja-...hp8183_00/prd/
czy mog造by軼ie mi doradzi kt鏎a by豉by lepsza?
phiber jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.