"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 07:07   #4771
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jakoś przy zeszłej edycji na Fb ktoś pytał co własnie z Szymonem i Agnieszka i jakaś dziewczyna napisała ze nie sa razem, a wie bo pracuje z Agnieszką
Szkoda, ale może lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:16   #4772
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Nikt nie oglądał dzisiejszego odcinka?
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:31   #4773
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Oglądałam
Moje wrażenia . U Seweryna same bardzo zadbane dziewczyny. Tu na plus ta w kręconych włosach . Chyba najbardziej naturalna z dziewczyn . Diana piekna , ale ten makijaż... Mysle , ze bez niego tez by byla atrakcyjna .

Jakub ma dwie fajne babki , czego chciec więcej. Ta 34 latka przypomina mi bardzo Marceline z Top Model. Sadze , ze moze byc zainteresowana nie tyle Jakubem , o ile jego majątkiem . Obym sie mylila .
U Slawka bylo kilka naturalnie ładnych dziewczyn , jemu widać najbardziej spodobała się Bambi
Adriana Jego kandydatki nie wbily mi się w pamięć. Widac , ze nie byl do konca zadowolony .
U Waldka najciekawiej. Facet 46 lat , szuka dziewczyny kilka lat młodszej , ale takiej po 30 . Myślałam , ze pekne . Jednak trzeba przyznać , ze jego panie nie powalaja . Sa ledwo po 40 stce , a wygladaja po prostu staro... Trudny wybór .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:50   #4774
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Nudy straszne...
Najlepsza była Pani która sie pomyliła i zamisat do Jakuba napisała do... Waldemara

Bardzo fajne dziewczyny u Sławka, u Seweryna w sumie tez ok, ale czy coś bedzie z tego?
Taka fajna ta dziewczyna do Jakuba przyjechała toż wyglada jak jego córka, ok pomijam wygląd ale to to taki z przyrośniętym ego ze hej-tyle listów miał a tylko dwie godne go poznac na żywo (no jedna na łaczach) , nie dałabym rady jak ta Anna,niech ucieka póki czas
Co do Waldka no tu żle bardzo żle i chyba faktycznie zrezygnuje w następnym odcinku... Nie no serio naprawde takie nie tego tego babki, prócz jednej w krótkich włosach, w zeszłej edycji Marek miał 44 ten ma 46 i do Marka super babki napisały i przyjechały, a tutaj no...
Adrian tam mogą być jaja i jako jedyny może rozruszą tą denna edycje, no niech sie cos dzieje bo usnąć mozna

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-09-15 o 21:52
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 05:17   #4775
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Nikt nie oglądał dzisiejszego odcinka?
Ja oglądałam, momentami się nudziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Dużo babeczek wyglądało na dużo starsze. A jedna (chyba była u Jakuba) to przecież wyglądała jak jego córka, co ona tam robi już bym prędzej się spodziewała, że napisze np do Adriana albo Sławka. No i najlepsza była ta, której list pisała koleżanka, zdjęcie też wybierała... widać było, że Adrian jest niepocieszony tym faktem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 06:40   #4776
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Mnie się spodobała ta z London co ołkłord ciszy nie kciala i pracuje w restaurant z gwiastkom miszelina.
Niezła typiara


Ogólnie jak zwykle w takich odcinkach - sztywno i głupio. I cmokanie na trzy. Nuda.

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
-

Dużo babeczek wyglądało na dużo starsze.

Prawda. Nie wiem co ci ludzie z sobą robią, bo naprawdę czasem byłam w szoku.
Ale z drugiej strony - pod tym względem idealnie pasują do staro wyglądających kandydatów.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-09-16 o 06:41
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 07:07   #4777
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Oglądałam
Moje wrażenia . U Seweryna same bardzo zadbane dziewczyny. Tu na plus ta w kręconych włosach . Chyba najbardziej naturalna z dziewczyn . Diana piekna , ale ten makijaż... Mysle , ze bez niego tez by byla atrakcyjna .

Jakub ma dwie fajne babki , czego chciec więcej. Ta 34 latka przypomina mi bardzo Marceline z Top Model. Sadze , ze moze byc zainteresowana nie tyle Jakubem , o ile jego majątkiem . Obym sie mylila .
U Slawka bylo kilka naturalnie ładnych dziewczyn , jemu widać najbardziej spodobała się Bambi
Adriana Jego kandydatki nie wbily mi się w pamięć. Widac , ze nie byl do konca zadowolony .
U Waldka najciekawiej. Facet 46 lat , szuka dziewczyny kilka lat młodszej , ale takiej po 30 . Myślałam , ze pekne . Jednak trzeba przyznać , ze jego panie nie powalaja . Sa ledwo po 40 stce , a wygladaja po prostu staro... Trudny wybór .
Niezłe podsumowanie.

Mnie się podobało zdziwienie kilku panów, że niektóre panie "nie wyglądają jak na zdjęciu". Gdzie nie chodziło o jakieś drastycznie różnice, a o to, że kobieta po prostu zmieniła kolor włosów. No cóż, powinni jednak zrozumieć, że fryzura może sporo zmienić w wyglądzie i pani mająca na zdjęciu np. warkoczyki niekoniecznie przyjdzie tak uczesana na spotkanie. Z drugiej strony, gdybym wysłała zdjęcie na coś takiego, to jednak starałbym się o aktualne i potem za dużo w wyglądzie nie zmieniała, aby facet miał jednak szanse na rozpoznanie mnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-09-16 o 07:09
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 07:37   #4778
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Nikt nie oglądał dzisiejszego odcinka?
Obejrzałam i musiałam ochłonąc przez noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 07:48   #4779
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Podobało mi się sporo kobiet. Ładne dziewczyny, choć czasem makijaż trochę za mocny. Ale ogólnie na plus.
Panie 40+ wyglądały jak 50+. Ta w tym kapeluszu z piórem to mnie zabiła swoim wyglądem. Gdyby zrobić jej włosy, jakiś delikatny makijaż i ubrać po ludzku to zrobiłaby wrażenie. A tak to..wygladala, jak koza zza krzaka.
Jakub, naprawdę gość z wygórowanym ego. Chyba jeszcze porządnie w dupę od życia nie dostał i mam wrażenie, że będzie chciał kupić laski (bardzo ładne) podróżami , prezentami etc.
U Sławka powiewało nudą, ale dziewczyny dość fajne, takie normalne.
Seweryn, dla mnie trochę fałszywy. Wysyła wyraźnie sprzeczne sygnały. Mierzy wyżej niż może. I ta blondyneczka 21latka, jak głupuutka gąska, chichrajaca nie wiadomo z czego dzieci chce a sama jeszcze fu bździu w głowie.
Adrianowi, nadal z oczu źle patrzy. Szczwany lis. Bardzo na plus wypadła ta blondynka, z którą rozmawiał przez Skype.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:18   #4780
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
U Waldka najciekawiej. Facet 46 lat , szuka dziewczyny kilka lat młodszej , ale takiej po 30 . Myślałam , ze pekne . Jednak trzeba przyznać , ze jego panie nie powalaja . Sa ledwo po 40 stce , a wygladaja po prostu staro... Trudny wybór .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze szkoda mi go było.
On może nie jest super przystojny, jest łysy, ale nie wygląda staro.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-09-16 o 08:19
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:42   #4781
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Szczerze szkoda mi go było.
On może nie jest super przystojny, jest łysy, ale nie wygląda staro.
Trochę jest sam sobie winien. Mógł w zerówce okreslic jakich kobiet szuka-ze młodszych bo chce miec jeszcze dzieci, i wtedy TE panie by nie napisały, on nie dostałby sie do 5-tki nie byłoby dramatu/
Swoja droga z edycji na edycje coraz mniej listów, panie próbują "bokami"poznać tych rolników-nie dziwie sie w sumie, po tym jaki hejt spada zwykle na te kandydatki... W następnej edycji beda musieli chyba statystki zatrudniac....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 09:25   #4782
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Swoja droga z edycji na edycje coraz mniej listów, panie próbują "bokami"poznać tych rolników-nie dziwie sie w sumie, po tym jaki hejt spada zwykle na te kandydatki... W następnej edycji beda musieli chyba statystki zatrudniac....

Podobno tak było w tej edycji z Jakubem. Z tą dziewczyna, którą wybrał już podobno wcześniej poznał się na fb (piszą, że jest już w ciąży), nawet chciał się wycofać, ale było już za późno i stąd tylko ją jedną wybrał. No ale nie wiem ile w tym prawdy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 09:29   #4783
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87174138]Mnie się spodobała ta z London co ołkłord ciszy nie kciala i pracuje w restaurant z gwiastkom miszelina.
Niezła typiara


Ogólnie jak zwykle w takich odcinkach - sztywno i głupio. I cmokanie na trzy. Nuda.

---------- Dopisano o 06:40 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------




Prawda. Nie wiem co ci ludzie z sobą robią, bo naprawdę czasem byłam w szoku.
Ale z drugiej strony - pod tym względem idealnie pasują do staro wyglądających kandydatów.[/QUOTE]Już ci kandydaci w porównaniu do tych babeczek wyglądali chyba młodziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Podobało mi się sporo kobiet. Ładne dziewczyny, choć czasem makijaż trochę za mocny. Ale ogólnie na plus.
Panie 40+ wyglądały jak 50+. Ta w tym kapeluszu z piórem to mnie zabiła swoim wyglądem. Gdyby zrobić jej włosy, jakiś delikatny makijaż i ubrać po ludzku to zrobiłaby wrażenie. A tak to..wygladala, jak koza zza krzaka.
Jakub, naprawdę gość z wygórowanym ego. Chyba jeszcze porządnie w dupę od życia nie dostał i mam wrażenie, że będzie chciał kupić laski (bardzo ładne) podróżami , prezentami etc.
U Sławka powiewało nudą, ale dziewczyny dość fajne, takie normalne.
Seweryn, dla mnie trochę fałszywy. Wysyła wyraźnie sprzeczne sygnały. Mierzy wyżej niż może. I ta blondyneczka 21latka, jak głupuutka gąska, chichrajaca nie wiadomo z czego dzieci chce a sama jeszcze fu bździu w głowie.
Adrianowi, nadal z oczu źle patrzy. Szczwany lis. Bardzo na plus wypadła ta blondynka, z którą rozmawiał przez Skype.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie, ta 21 latka co się co chwilę chichotała, no tragedia ja mam 20 lat, a się tak nigdy nie zachowywałam, mam wrażenie, że jest bardzo dziecinna albo wręcz głupiutka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 09:33   #4784
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Podobno tak było w tej edycji z Jakubem. Z tą dziewczyna, którą wybrał już podobno wcześniej poznał się na fb (piszą, że jest już w ciąży), nawet chciał się wycofać, ale było już za późno i stąd tylko ją jedną wybrał. No ale nie wiem ile w tym prawdy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też czytałam że poznał w międzyczasie po emisji odcinka zero panią weterynarz (te dwie co niby wybrał mają inne zawody) i że czekaja na dziecko, chciał zrezygnowac całkiem ale mu nie pozwolono już, czy to prawda?
Jesli chciał zrezygnować to powinni mu pozwolić, a następny z listy który był w odcinku zero do programu powinien trafić.
Po co znowu takie przekręty robic jak z Kasiąi Piotrem... Produkcja nie uczy sie na błedach i nie dziwie sie ze i ogladalnosć tak leci w dół///

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-09-16 o 09:34
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:36   #4785
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Czuje że to będzie najgorszy sezon ze wszystkich. Nuda, nuda, nuda.


W dodatku kandydaci naprawdę przeciętni. Może producenci powinni jednak do 7 edycji wybrać młodszych i co najwyżej 1 emeryta, no i z 1 kobietę, bo szkoda że nie ma kobiety.


U tych dwóch najstarszych, to w ogóle że czuję że dojdzie do jakiejś spiny, ten 46-latek chyba sobie odpuści całkowicie, bo panie które do niego przyjechały, no już mocno "zmęczone życiem", a on też z wymaganiami wyskoczył jak szalony, mimo że młody już nie jest.


U tych młodych no fajne dziewczyny i mają z czego wybrać.


Póki co najbardziej pozytywny kandydat to ten strażak.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 10:50   #4786
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

U Waldemara duże wrażenie zrobiła na mnie Małgorzata. Ładna kobieta, zadbana, piękny uśmiech. Waldkowi chyba się spodobała. Karolina jest najmłodsza ze wszystkich kandydatek, a wygląda niekorzystnie.

U Seweryna faworytką będzie piękna Marlena. Podziwiam te młode dziewczyny za taką determinację. Ślub, dzieci, pyk.

U Adriana Karolina rysowniczka super i Ania mama czterolatka. Fajne babki, a on kawał buraka.

Ledwo zapamiętałam kandydatki Sławka. Najbardziej zestresowaną śmieszkę z jednym okiem. Spaliłabym się ze wstydu, gdybym była na jej miejscu
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:11   #4787
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

O tak ta rysowniczka była super, widac taka swojska dziewczyna z poczuciem humoru, śliczna twarz choć troszkę przy kosci, i nie wiem czy jej nie odrzuci z tego powodu, no zobaczymy. Ale takie osoby sa własnie potrzebne w programie, fajnie sie to oglada wtedy.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:17   #4788
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Mnie zaskoczyła ta panna z Islandii, taka trochę "waga ciężka", a pozostałe kandydatki miał szczupłe raczej. Znowu fotka z przed 50 kg mniej ?
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:26   #4789
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez vikinng Pokaż wiadomość
Mnie zaskoczyła ta panna z Islandii, taka trochę "waga ciężka", a pozostałe kandydatki miał szczupłe raczej. Znowu fotka z przed 50 kg mniej ?
Tak mi się zdaje, że na zdjęciu z Islandii wyglądała inaczej, ale może to kwestia takiego ujęcia zdjęcia w oku kamery?
Mój mąż jeszcze chciał dodać, że faceci ubrani są po buracku ciągle te koszule białe z ciemniejszymi kołnierzykami i kolorowymi guzikami. Chyba to domena rolników, bo w mieście nikt takich nie nosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 11:31   #4790
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tak mi się zdaje, że na zdjęciu z Islandii wyglądała inaczej, ale może to kwestia takiego ujęcia zdjęcia w oku kamery?
Mój mąż jeszcze chciał dodać, że faceci ubrani są po buracku ciągle te koszule białe z ciemniejszymi kołnierzykami i kolorowymi guzikami. Chyba to domena rolników, bo w mieście nikt takich nie nosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni chyba nie umieją się po prostu ubrać u mnie nikt tak nie chodzi ubrany, nawet starsi panowie trzymają klase

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:31   #4791
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez vikinng Pokaż wiadomość
Mnie zaskoczyła ta panna z Islandii, taka trochę "waga ciężka", a pozostałe kandydatki miał szczupłe raczej. Znowu fotka z przed 50 kg mniej ?
Ale u którego bo nie kojarzę
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:34   #4792
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale u którego bo nie kojarzę
U Sławomira, była tak z ciemnymi włosami w czerwonej kiecce. Ładna buzia, oczy. Ale takie mocno rubensowskie kształty. Mi się osobiście bardzo spodobała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:38   #4793
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
U Sławomira, była tak z ciemnymi włosami w czerwonej kiecce. Ładna buzia, oczy. Ale takie mocno rubensowskie kształty. Mi się osobiście bardzo spodobała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha ok teraz ja kojarzę ale nie załapałam ze z Islandii ona
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:39   #4794
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
U Sławomira, była tak z ciemnymi włosami w czerwonej kiecce. Ładna buzia, oczy. Ale takie mocno rubensowskie kształty. Mi się osobiście bardzo spodobała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ladna kobieta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 14:37   #4795
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Znowu przynajmniej dwie blondynki przyjechały z odrostem jak od linijki. Co te baby mają w głowach, żeby się nie ogarnąć przed występem w TV.
Naprawdę piękna jest tylko Marlena. Kilka mogłoby wyglądać lepiej, gdyby nie straszny makijaż i włosy.
Faceci nadal mi się mylą, nie mam pojęcia który jest który. Tylko Adriana kojarzę i ten facet na bank pokaże, że ma okropny charakter.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 15:04   #4796
Supciok
Raczkowanie
 
Avatar Supciok
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: W domu
Wiadomości: 64
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Czemu odnoszę wrażenie, że najmłodsze kandydatki Seweryna co mają po 19-20 lat to szukają faceta "bankomatu"? No nie wierzę, że już w tym wieku chcą się wpieprzać w obiadki i pieluchy? A wy co sądzicie?
__________________
Kiedyś to było
Supciok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 15:06   #4797
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Supciok Pokaż wiadomość
Czemu odnoszę wrażenie, że najmłodsze kandydatki Seweryna co mają po 19-20 lat to szukają faceta "bankomatu"? No nie wierzę, że już w tym wieku chcą się wpieprzać w obiadki i pieluchy? A wy co sądzicie?
Mojego TŻ też to dziwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:14   #4798
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Supciok Pokaż wiadomość
Czemu odnoszę wrażenie, że najmłodsze kandydatki Seweryna co mają po 19-20 lat to szukają faceta "bankomatu"? No nie wierzę, że już w tym wieku chcą się wpieprzać w obiadki i pieluchy? A wy co sądzicie?
Niekoniecznie... To też taki wiek gdzie wiele dziewcząt potrafi nadal być dość infantylna, mają naiwny obraz zabawy w dom, i jeszcze dokładnie nie rozumieją co to oznacza.

Są też i takie jak jedna z moich koleżanek - miała 18 lat i juz wtedy szczerze marzyła o dzieciach i posiadaniu rodziny - to była jej misja, jej cel życiowy i 5 lat później go zrealizowała. 7 lat po ślubie, a ona szczęśliwa, spełnia sie w roli matki i żony i niczego nie żałuje. Tego od młodej dziewczyny pragneła i to ma.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-09-16 o 16:16
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:29   #4799
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Znowu przynajmniej dwie blondynki przyjechały z odrostem jak od linijki. Co te baby mają w głowach, żeby się nie ogarnąć przed występem w TV.
Naprawdę piękna jest tylko Marlena. Kilka mogłoby wyglądać lepiej, gdyby nie straszny makijaż i włosy.
Faceci nadal mi się mylą, nie mam pojęcia który jest który. Tylko Adriana kojarzę i ten facet na bank pokaże, że ma okropny charakter.
A to TV wymaga "ogarnięcia się"? Poza tym może dla nich ogarnięcie się polega na czymś innym niż farbowanie odrostów.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:57   #4800
telewidz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 48
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Pierwsza randka, przychodzi dziewczyna i mówi chcę mieć 3kę dzieci a najlepiej 5tkę bo tyle ma, rodzeństwa ... Powodzenia. Już to chyba było grane z tą dziewczyną z Bieszczad.
telewidz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.