Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-26, 21:57   #2221
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jagoda91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemny blond
Je¿eli ten kasztan ma tylko odcieñ kasztanu to spoko pofarbuj jeszcze raz. Zmiana z koloru blond do br±zu szamponetk± jest trudna. Ja z jasnego rudego blondu chcia³am przej¶æ na br±z i mia³am br±z tylko do pierwszego mycia. Po prostu zmiana koloru w³osów o tyle tonów wymaga powtórnego wprowadzenia ciemnego pigmentu we w³osy

Cytat:
Napisane przez majkka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam ma³y, dra¿ni±cy problem

Na pocz±tku kwietnia tego roku pofarbowa³am w³osy szamponetk± Joanny, kasztanowy br±z. By³ to mój trzeci raz z tym szamponem. Za ka¿dym razem kolor nie sp³uka³ siê do koñca, a ja farbowa³am, gdy widzia³am, ¿e kolor nie jest ju¿ równy (mniej wiêcej po miesi±cu, mo¿e troszkê pó¼niej). Od kwietnia kolor trzyma siê na w³osach, koñcówki s± bardzo ciemne, góra w³osów po³yskuje na mied¼/rudy i widaæ tam te¿ mój naturalny kolor. Nie wiem co mam zrobiæ Czy czekaæ a¿ siê spierze, pofarbowaæ?
Rób jak chcesz (; Mo¿esz przej¶æ w stronê bardziej rudych nawet. Bêdzie odmiana
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 22:28   #2222
majkka
Raczkowanie
 
Avatar majkka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kujawy.
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Nie, nie, rudy to nie dla mnie chcia³abym, ¿eby kolor znikn±³, myjê w³osy szamponem przeciw³upie¿owym i dupcia jakie s± jeszcze sposoby na zmycie szamponetki oprócz soku z cytryny?
majkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 22:46   #2223
Jagoda91
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Do Chatul No tak tylko, ¿e rok temu farbowa³am szamponetka burgund z Joanny i naprawde ³adnie i równo zafarbowa³a, a teraz z tego Marionu kupi³am.... musze chyba jutro kupiæ t± Joannê
__________________
Z ka¿dym dniem zmieniam siê
Zmieniam siê i wiem
¯e istotna jest to zmiana
Z ka¿dym dniem wiêcej wiem
A to bardzo w ¿yciu mi pomaga

£.

Edytowane przez Jagoda91
Czas edycji: 2009-07-26 o 22:48
Jagoda91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-27, 16:23   #2224
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majkka Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie, rudy to nie dla mnie chcia³abym, ¿eby kolor znikn±³, myjê w³osy szamponem przeciw³upie¿owym i dupcia jakie s± jeszcze sposoby na zmycie szamponetki oprócz soku z cytryny?
Moja metoda to polaæ umyte w³osy 20% roztworem wody z sol±, na to czepek i rêcznik i tak kilka godzin :P Ale za stan w³osów po zabiegu nie odpowiadam :P

Cytat:
Napisane przez Jagoda91 Poka¿ wiadomo¶æ
Do Chatul No tak tylko, ¿e rok temu farbowa³am szamponetka burgund z Joanny i naprawde ³adnie i równo zafarbowa³a, a teraz z tego Marionu kupi³am.... musze chyba jutro kupiæ t± Joannê
Ale burgund to co¶ zupe³nie innego. U mnie wszystkie rude, czerwone i fioletowe te¿ siê d³ugo trzymaj±, za to br±zy i czerwnie schodz± w trybie natychniastowym.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-31, 12:46   #2225
MagdulaRules
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Ruda szamponetka

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Poka¿ wiadomo¶æ
To prawda, nie uzyskasz na swoich w³osach takiego jasnego odcienia rudego, ale wklejam Ci mój, jaki uzyska³am na mojej br±zowej glowie po szamponetce Marion - Tycjan.
a po jakim czasie zmy³ ci siê ten kolor ?? bo mi co¶ zej¶æ nie chce a musze szybko zmyæ!
MagdulaRules jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-31, 13:47   #2226
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 3 477
Dot.: Ruda szamponetka

Witam

Mam pytanie , mam pasmeka robione rozjasniaczem - ostatnie odrosty byly robione 2/3 miesiace temu. Chcialabym zrobic sobie szamponetke innego odcieniu niz moj wlasny blond i teraz pytanie- czy zlapie tylko to co bylo rozjasniane bardziej czy wszystko powinno byc roznomiernie w 1 kolorze? i jak po "zejsciu" koloru? spowortem bede miala widoczne robione przedtem pasemka?

A moze poprostuzrobioc szamponetke na wlosach od dolu? tam gdzie nie bylo rozjasnienia?

Mam nadzieje ze nie napisalam tego zbyt chaotycznie i przepraszam za taka ilosc pytan , jestem malo doswiadczona w sprawach koloryzacji
__________________
Nie mo¿esz zmieniæ wszystkiego.
Mo¿esz za to zmieniæ jedn±, ma³± rzecz.
I tak to dzia³a.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 16:00   #2227
Tirosoma
Zadomowienie
 
Avatar Tirosoma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1 991
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Wczoraj kupi³am szamponetkê z Palette.
Kolor - czerwieñ granatu.
Nigdy nie farbowa³am w³osów, a ¿e czerwienie mi siê bardzo podobaj±, postanowi³am spróbowaæ.
Mój naturalny kolor w³osów - br±z, pomiêdzy jasnym a ¶rednim, ale bardziej w stronê jasnego (s± jeszcze ja¶niejsze ni¿ na zdjêciach, 'wyp³owia³y' mi).
Czy my¶licie ¿e na moich w³osach ³adnie bêdzie wygl±da³a ta czerwieñ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg czerwieñgranatu.jpg (22,4 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mojewlosy.jpg (35,9 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyyyyy2.jpg (134,2 KB, 47 za³adowañ)
Tirosoma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 18:50   #2228
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Nie rób!
Tzn. je¶li bardzo chcesz, to na swoj± odpowiedzialno¶æ.
Ale radzê najpierw poczytaæ o palette. Nie do¶æ, ¿e kolor ci na 90% zostanie i bêdzie pó¼niej bardzo brzydki i sprany, to jeszcze ta ca³a paletta bardzo zniszczy i przesuszy ci w³osy.
Poszukaj czego¶ lepszego, bo palette to chyba najgorszy wybór.
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 19:42   #2229
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Wiem, ¿e du¿o dziewczyn ma z³± opiniê o Palette, wiêc na pewno co¶ w tym jest- chocia¿ z drugiej strony jak raz zrobisz to nie powinno siê staæ nic strasznego Twoim w³osom- ale kolor pewnie nie zejdzie do koñca, tylko nieco wyblaknie.
Ja sama robi³am kilka lat temu rubinowe pasemka szamponetk± Palette
( kondycja moich w³osów raczej siê nie pogorszy³a).
W ogóle s± one raczej jak szampon koloryzuj±cy, a w odcieniach czerwieni trzymaj± siê jeszcze d³u¿ej. Na pewno wiêc z³apie Ci Twoje w³osy i kolor bêdzie intensywny i bêdzie fajnie wygl±da³. Je¶li jednak chcesz co¶ ³agodniejszego, co powinno siê zmyæ, to kup szamponetkê Delii, Joanny lub Marion.
Muszê jeszcze dodaæ, ¿e kole¿anka ostatnio farbowa³a w³osy kilka razy pod rz±d farb± Palette i mówi, ¿e s± w dobrej kondycji, co zreszt± widaæ.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-17, 20:38   #2230
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

No tak, warto podkre¶liæ, ¿e u ka¿dego mog± byæ inne "skutki" bo ró¿ni± nas struktury w³osa ;-) Jak masz zdrowe i mocne w³osy to nie powinno byæ ostrych konsekwencji ale jak masz liche, cienkie itd. to ja bym nie ryzykowa³a.
W ogóle nie ufam palette, i podobno testuje na zwierzêtach! Co dla mnie jest wieeeeeelkim minusem..
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-18, 09:23   #2231
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Joanna Multi Cream Color

ja mam pytanie, mam nadziejê ¿e kto¶ mi odpowie
farbowa³am parê razy w³osy szamponetk± z joanny kawowy br±z i kolorek jest cudny, bardzo mi siê podoba i chcia³abym go mieæ na d³u¿ej, bo niestety czêsto myjê w³osy i szybko schodzi
widzia³am w drogerii trwa³± farbê joanny multi cream color, taki sam odcieñ jak szamponetka, pude³ko wygl±da prawie tak samo.. no i tu moje pytanie - czy kolor wyjdzie taki sam? czy te farby s± zrobione tak jakby po to, ¿e jak komu¶ siê spodoba odcieñ szamponetki to mo¿e siêgn±æ po trwa³± farbê?
jamboa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 17:03   #2232
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Joanna Multi Cream Color

Generalnie te farby wychodz± ciemniej ni¿ szamponetki, ale odcieñ najczê¶ciej siê zgadza³. Tylko,¿e ja u¿ywa³am kolorów: kasztanowy i orzechowy.

A mo¿e kto¶ inny u¿ywa³ kawowego?
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-18, 18:23   #2233
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: Joanna Multi Cream Color

ja u¿ywa³am kawowy br±z ale z szamponu koloryzuj±cego ;p jak dla mnie prawie dobrze jak farba, d³ugo siê trzyma, a ³adnie schodzi i odrostów nie widaæ. tzn. na pocz±tku kolor jest z czerownymi refleksami, potem troszke br±zowieje i rudzieje
__________________
„Je¶li siê nie obudzisz, nigdy nie bêdziesz wiedzieæ, o czym ¶ni³e¶.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-20, 12:12   #2234
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Joanna Multi Cream Color

kurcze bylam w paru drogeriach i nigdzie nie ma tej farby kawowy braz moze jest tylko szamponetka a farby takiej nie ma? szkoda by bylo bo kolor cudny.. a orzechowy i kasztanowy braz to odpada bo cos za jasny tak na pudelku wyglada.. moze ktos robil czekoladowym albo cynamonowym brazem? zalezy mi na kolorze najbardziej zblizonym do szamponetki kawowy braz.. moze doradzi ktos albo fotke wstawi? dzieki z gory
jamboa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 09:50   #2235
cygaretka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Joanna Multi Cream Color

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie!

Mam nadzieje,¿e nie dubluje tematu
Jesli jednak moja wyszukiwarka mnie oszuka³a, proszê o wybaczenie

Co s±dzicie o farbach Joanna Multi Cream Color ?

KWC --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...eam-color.html
Uwielbiam produkty firmy Joanna! Chyba nie jestem odosobniona w tym
Szczególnie polubi³am z tej firmy kolory: orzechowy br±z i kasztanowy.

A Wy macie swoje ulubione kolory?

W za³±czniku moje w³osy w jasnym idzennym ¶wietle (troszkê kolory zblad³y).
Witam. Wczoraj u¿y³am po raz pierwszy tej farby, kolor kasztanowy br±z. jest WSPANIA£A!!! Uwa¿am , ¿e do piêt nie dorastaj± jej wszystkie Welle i L'oreale, które kosztuj± do¶æ du¿o, a efekt jest czêsto bardzo mizerny. Po Multi Color Cream moje w³osy s± niesamowicie b³yszcz±ce, miêkkie, a kolor piêkny. Oczywi¶cie znacznie ciemniejszy ni¿ na próbniku, ale tak jest zawsze, gdy k³adzie siê farbê na do¶æ ciemne w³osy. Przy nak³adaniu farby prawie w ogóle nie ma zapachu, konsystencja jest gêsta i po raz pierwszy farba nie sp³ywa³a mi z w³osów i nie musia³am wycieraæ szyji i czo³a chusteczkami. Polecam serdecznie, bêdê ju¿ tylko tej farby u¿ywaæ, ale na pewno wypróbujê te¿ inne odcienie. Za tak± cenê(nieca³e 7z³, ale s± i tañsze okazje) naprawdê warto, a nie wydawaæ po 20-30z³ na przereklamowane farby. Pozdrawiam))))))))))
cygaretka76 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 10:07   #2236
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Joanna Multi Cream Color

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze bylam w paru drogeriach i nigdzie nie ma tej farby kawowy braz moze jest tylko szamponetka a farby takiej nie ma? szkoda by bylo bo kolor cudny..
O rzeczywi¶cie nie ma takiego odcieniu w farbach.
Dziwne,¿e nie ma takich samych odpowiednikach szamponetek w farbach. Powinny byæ!
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 11:47   #2237
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 664
Dot.: Joanna Multi Cream Color

ja tez nigdzie nie widzialam tych farb, a chetnie bym wyprobowala...
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak ma³o czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 19:08   #2238
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Joanna Multi Cream Color

Cytat:
Napisane przez cygaretka76 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Wczoraj u¿y³am po raz pierwszy tej farby, kolor kasztanowy br±z. jest WSPANIA£A!!! Uwa¿am , ¿e do piêt nie dorastaj± jej wszystkie Welle i L'oreale, które kosztuj± do¶æ du¿o, a efekt jest czêsto bardzo mizerny. Po Multi Color Cream moje w³osy s± niesamowicie b³yszcz±ce, miêkkie, a kolor piêkny. Oczywi¶cie znacznie ciemniejszy ni¿ na próbniku, ale tak jest zawsze, gdy k³adzie siê farbê na do¶æ ciemne w³osy. Przy nak³adaniu farby prawie w ogóle nie ma zapachu, konsystencja jest gêsta i po raz pierwszy farba nie sp³ywa³a mi z w³osów i nie musia³am wycieraæ szyji i czo³a chusteczkami. Polecam serdecznie, bêdê ju¿ tylko tej farby u¿ywaæ, ale na pewno wypróbujê te¿ inne odcienie. Za tak± cenê(nieca³e 7z³, ale s± i tañsze okazje) naprawdê warto, a nie wydawaæ po 20-30z³ na przereklamowane farby. Pozdrawiam))))))))))

a mozesz wstawic zdjecie swoich wloskow? prooooooosze bo jestem ciekawa tego kasztana i waham sie ktorego brazu uzyc bo jest ich ze 4
jamboa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-22, 09:17   #2239
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 2 554
Dot.: Joanna Multi Cream Color

jamboa

Te¿ malowa³am kasztanowym
Fotka w 1 po¶cie.
Wyj¶ciowy kolor to ciemny blond.
__________________
Nazywam siê Emilka i... JestemW£OSOMANIACZK¡!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 16:11   #2240
panibumbum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

hm, hm no mam ma³y dylemat i nie wiem czy w dobrym w±tku to piszê
ale liczê na czyj±¶ pomoc.
a wiêc no mam 17 lat, farbujê w³osy od 5 lat. z ró¿nymi efektami..
i nie s± no a¿ tak zniszczone. mia³am na g³owie wszystkie kolory, jedynie blond nie farb±, a w dzieciñstwie naturalnie by³am platynk± ;p
teraz mam na g³owie co¶ czego nie potrafiê nazwaæ, hm taki rudawo-br±zowy-ciemnyblond. niektórzy mówi±, ¿e to kasztan, ale jako¶ mi siê on nie podoba.
no i chcê sobie zrobiæ jaki¶ ³adny br±z, nie za ciemny, bo ju¿ wiem jaki to ból mieæ na g³owie czarno, kiedy chcia³o siê mieæ ten wymarzony 'czekoladowy br±z'. poprostu taki ciep³y, ³adny br±z. liczê na pomoc. bo czyta³am tu ju¿ o paru farbach i by³am zdecydowana na palette deluxe kasztan lub czaruj±cy br±z. no ale trochê siê zniechêci³am. liczê ¿e mi co¶ doradzicie ;>
z góry dziêkujê
panibumbum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-26, 09:09   #2241
beatka68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 10
Jaki szampon koloryzuj±cy ?

Mam pro¶be , prosze doradzcie mam pasemka jednak brazowy kolor pasemek sie zmyl i jest rudy czy moge po³ozyæ szampon koloryzujacy i jaki kolor aby wlosy nie wyszly zielone ani rude ?
beatka68 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 11:07   #2242
jamboa
Raczkowanie
 
Avatar jamboa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

a ja mam pytanie - farbowa³ kto¶ szamponem koloryzuj±cym do 24 myæ z Joanny Multi Soft Color? ja mam w³osy naturalne ciemny blond i waham siê miêdzy 2 odcieniami - czekoladowy br±z albo korzenny br±z i nie mogê siê zdecydowaæ.. doradzi³aby mi która¶ który jest ³adniejszy? albo najbardziej wdziêczna by³abym za zdjêcia ufarbowanych w³osów tymi kolorkami ¿eby porównaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg b02ce7c0000e1db649c80a64.jpg (18,5 KB, 60 za³adowañ)
jamboa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 09:54   #2243
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

piekny ten kolorek...
co ja moge powiedziec o szamponach koloryzujacych? uwielbiam je!!! obecnie uzywam zielonego i niebieskiego, efekty oszalamiajace
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 13:20   #2244
kseniaczek
Raczkowanie
 
Avatar kseniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

dziewczyny, czy która¶ z Was u¿y³a szmponu koloryzuj±cego Garnier Color&Shine odcieñ: mro¼ny kasztan , czekolada lub naturalny br±z?? chcia³abym sobie o ton przyciemniæ w³oski, dodam,¿e mam br±zowe

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

dodam, ¿e mam ja¶niejsze w³osy ni¿ na zdjêciu ;p
__________________
w drzwiach skrzypi±cych bez sensu
kseniaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 23:11   #2245
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 11 395
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=color+shine
tu jest w±tek o tych farbach.
__________________
"Wy macie t± Wasz± solidarno¶æ Wiza¿anek, ¿e dwadzie¶cia lat temu to WY by¶cie obali³y komunizm"
z³ota mêska my¶l
Kasza Manna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 11:08   #2246
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jamboa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam pytanie - farbowa³ kto¶ szamponem koloryzuj±cym do 24 myæ z Joanny Multi Soft Color? ja mam w³osy naturalne ciemny blond i waham siê miêdzy 2 odcieniami - czekoladowy br±z albo korzenny br±z i nie mogê siê zdecydowaæ.. doradzi³aby mi która¶ który jest ³adniejszy? albo najbardziej wdziêczna by³abym za zdjêcia ufarbowanych w³osów tymi kolorkami ¿eby porównaæ
Ja farbowa³am czekoladowym br±zem i kolor wyszed³ ³adny, chocia¿ lekko inni ni¿ na pude³ku. Bardzo mi siê podoba³ i jestem zadowolona, chocia¿ minê³y ju¿ 2 miesi±ce i kolor siê spra³ (co mia³am nadziejê, ¿e nast±pi) to widaæ jeszcze przyciemnienie, w³osy nie wygl±daj± sztucznie tylko naturalnie. Naturalny mam taki typowy, polski br±z.
Za to moja kuzynka mia³a naturalnie blond i farbowa³a siê korzennym. W³osy jej wysz³y rude. Teraz jej siê sp³uka³ do hmm... blondu w rudym odcieniu.
Ogólnie polecam t± farbê, ³atwo i przyjemnie siê u¿ywa, ³adny zapach, nie niszczy w³osów, kolor wychodzi ciekawy (w moim przypadku) i gdybym mia³a farbowaæ nastêpny raz, to bym ponownie jej u¿y³a. Szkoda tylko, ¿e ciê¿ko dostêpna.
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 11:27   #2247
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Exly Poka¿ wiadomo¶æ
W ogóle nie ufam palette, i podobno testuje na zwierzêtach! Co dla mnie jest wieeeeeelkim minusem..
Testuj± Tak samo L'Oreal, Garnier [ który jest jego czê¶ci± ] i wiele wiele innych.
Ale na szczê¶cie s± te¿ Delie, Mariony i Joanny, które testowane na zwierzêtach nie s±

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
piekny ten kolorek...
co ja moge powiedziec o szamponach koloryzujacych? uwielbiam je!!! obecnie uzywam zielonego i niebieskiego, efekty oszalamiajace
Zielony i niebieski szampon koloryzuj±cy? Jakiej firmy? Gdzie kupujesz? *_*
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 15:18   #2248
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

no poniewaz nie jestem w Polsce, to chyba niewazne, gdzie kupuje
a zwykle to s± manic-panic, nietestowane btw
podziwiajcie efekty

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-01 o 19:57
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 15:52   #2249
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
no poniewaz nie jestem w Polsce, to chyba niewazne, gdzie kupuje
a zwykle to s± manic-panic, nietestowane btw
podziwiajcie efekty
¦wietne I jak dobrze, ¿e nie testowane
SPróbujê je w necie dorwaæ D³ugo siê na w³osach trzymaj±? I jaka jest aplikacja? Taka sama jak przeciêtnych szamponetek?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 16:57   #2250
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

no,no, bo ja nietestowane sie staram kupowac
a panic panic to fajna firma, maj± ciekawe cienie, pudry i takie tam, mamy tutaj sklepik dla mrocznych ludzi, zwykle robie tam zakupy
a trzymaja sie na wlosach dosyc dlugo, tylko oczywiscie z czasem p³owiej±. o, a najlepsze s± takie jednorazowe szamponetki, to nawet na ciemnych wlosach mozna miec srebro
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.