Misja w Zambii - cz. IV - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 12:04   #3481
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Talking Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

A propos pompy, zadalem pytanie na forum Stowarzyszenia, _MAMA_ bylas na forum w nastepnych dniach, ale chyba go nie zauwazylas, w kazdym razie nadal nie wiedzialem, czy to dobra pompa, ktora znalazlem; no i zabawnie bo laduje w Belgii, wlaczam telefon i pierwszy SMS jaki dostaje to nie standardowe "Witaj w UE, ceny polaczen to..." tylko "Kupisz te pompe czy nie?" No nie kupie, bo nie wiem, czy dobra. Proste. Jak tak bedziecie szukac sponsora, to nie dziwcie sie prosze, ze sponsor nie zamierza marnowac kasy jak nie jest pewien, czy dobrze ja wyda. Sponsor musi miec pelna informacje

ChoosingHope, super zdjecia tych paczek! Daj wiecej jak masz, w kazdym razie ja lubie ogladac takie akcje
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 15:35   #3482
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Chwilke mnie tu nie bylo- przepraszam , ale moja 6 miesieczna corka zajmuje mi caly moj czas- uwielbiam to

Widze ze troche potyczek slownych tu bylo, ale najwazniejsze ze chcemy pomagac

Mam pytanie czy dalej jest mozliwosc kupna dziecku kozy, jesli tak to jaki jest tego koszt?

A to nasz Innocent ze swoja paczka, ponoc to bardzo radosny chlopiec, ale przed aparatem powaznieje
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 21:41   #3483
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Animator Pokaż wiadomość
Ja po prostu latem jeżdżę do Klawerianek do Krosna a w Rzeszowie mam przesiadkę na Jasło i Krosno i wtedy mam możliwość "wpaść" na chwilę do Ciebie.

Przydałby mi się tylko Twój telefon bym zadwonił we właściwej chwili czy jesteś w domu i gdzie w Rzeszowie jest Wasz dom.
Ad.1. To jak będziesz odwiedzał Siostry to i mnie odwiedź

Ad.2. Ok, już wysyłam na PW.

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o kontakt miłego Pana, który dzwonił dziś ok. 20:00 do pani Agnieszki Agness_19 w sprawie zakupów do mojej paczki. Dziękuję
Byłam na 100000 % że to był Animator

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość
Będę też reklamować Szpital Misyjny, ale mocno trzymajcie kciuki, żeby to coś dało, bo jak do tej pory, to stracony czas. .


Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość
no i zabawnie bo laduje w Belgii, wlaczam telefon i pierwszy SMS jaki dostaje to nie standardowe "Witaj w UE, ceny polaczen to..." tylko "Kupisz te pompe czy nie?"

ChoosingHope, super zdjecia tych paczek! Daj wiecej jak masz, w kazdym razie ja lubie ogladac takie akcje
Ad.1. A co Ty robisz w Belgii? Aleś ambitny, po pompę aż do Belgii jechać

Ad.2. Ja też uwielbiam takie zdjęcia oglądać

Cytat:
Napisane przez Karotka87 Pokaż wiadomość
Seona, wydaje mi się, że powinnaś nie wyciągać Małej z łóżeczka. Najlepiej do niej wogóle nie mówić nic i nie świecić światła.

Mój Mały wczoraj przeszedł samego siebie, chciał żeby go w nocy nosić na rękach, żeby mógł bawić się włosami ssać smoczek i najlepiej żebym podskakiwała nosząc go
Mój mąż podniósł tylko głowę z nad poduszki i powiedział "Kłusem mama kłusem!!!"
Ad.1. Karotka, ale ona sama do nas przyłazi Wychodzi z łóżeczka i taka zamroczona biedna przychodzi i jak nas widzi w łóżku to się cieszy i wybudza i chce się bawić Ale jak śpi z nami i się wybudzi to jest to samo Jak była młodsza, to czasem udawało się jej nie wyciągać, pogłaskać i zasypiała. Światła to już od dawna nie świecimy, bo ona tam lezie jak ćma

Ad.2. Mojemu mężowi to się strasznie podobało i teraz też gada do mnie

Cytat:
Napisane przez Dla ciebie J. Pokaż wiadomość
Przegapiłaś mały szkopuł mojej wypowiedzi:
po 2-3 tygodniach sie przestawi na Twoje.
Nikt nie mówił ,że bedzie łatwo,ale skutkuje,choć wiem,że 2-3 tygodnie to długo.
Jola, ja od ponad roku karmię ją na śpiocha i ona i tak się w swoim czasie obudzi Może nie dzień w dzień, bo czasem nie chce mi się mleka robić i idę spać i czekam aż się obudzi Ale ja to praktykowałam nawet dłużej niż 3 tygodnie.

Pati ma takie fazy, bo to że budzi się w nocy na mleko czy herbatkę mi nie przeszkadza, bo są dni, że napije się, przytuli i zasypia od razu. Ale jak zacznie jej się faza na te nocne zabawy, to normalnie załamka I nie wiem od czego to zależy. Nijak ma się to do skoków rozwojowych, diety, faz księżyca i innych cudów na kiju Mam całe kalendarze zapisane co jadła, jak się bawiła, czy była na spacerze, o której godzinie itp. itd. aby coś wyeliminować, coś dodać i NIC. Nie ma w tym żadnego sensu

Czekam aż jej to przejdzie

Cytat:
Napisane przez Meeru Pokaż wiadomość
Chwilke mnie tu nie bylo- przepraszam , ale moja 6 miesieczna corka zajmuje mi caly moj czas- uwielbiam to

A to nasz Innocent ze swoja paczka, ponoc to bardzo radosny chlopiec, ale przed aparatem powaznieje
Ad.1. Myślałam o Tobie i Mai ostatnio. Jak tam mała?

Ad.2. Suuuuper zdjęcie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 12:04   #3484
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Joluś kupiłam dzisiaj 12 paczek podpasek Wyślę w przyszłym tygodniu. Dla zainteresowanych za 12 opakowan zapacilam 20.80
__________________




suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:00   #3485
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Seona U nas leczymy rodzinne przeziebienie
Ale ogolnie to wspaniale, uwielbiam bycie mama
I te slodkie usmiechy o kazdej porze dnia
Ale widze ze Wasz kochany misie lubi nocne zabawy

Ja ruszylam akcje zbierania rzeczy do paczki ktora wysle w styczniu
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 20:20   #3486
basiaczek11
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 470
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość
I zmówcie modlitwę za moją mamę - proszę..
Będę pamiętać
__________________
Pozdrawiam Basia


Adopcja Serca na facebooku:

Adopcja Serca


basiaczek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 09:07   #3487
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

MartaiMaciej Mysle o Twojej mamusi
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 14:07   #3488
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Jolu bardzo dziękuję za list od Bernarda
Paul Mumba użył na koniec mojego ulubionego zwrotu " last, but not the least"
Pozdrawiam
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 15:04   #3489
grutkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Witam wszystkich serdecznie,
jestem nową mamą małego Eddiego Mubanga Załącznik 3491471 i od razu mam pytank:. Jak mogłabym kupić świnki czy też kozę dla małego? Przepraszam jeżeli pytam o coś oczywistego ale dopiero się wdrażam w bycie mamą na odległość
Niestety chyba spóźniłam się na składkę do paczki z podkładami czy jeszcze można?

Dziękuję za odpowiedź i pomoc i wybaczcie "raczkowanie" w temacie. Piszcie na priva i forum.

Pozdrawiam ciepło
Marzena
grutkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:22   #3490
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

KOCHANI
Pani Agnieszka wysłała mi dziś paczkę. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do akcji.
Wkrótce planuję wspólne zakupy kosmetyków Linomag, aby mamusie w Zambii miały czym pielęgnować dzidziusie.
Chętne osoby proszę o kontakt.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 20:32   #3491
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

grutkosia - witaj
raczej nie ma możliwości zakupu zwierzaczków swoim podopiecznym kiedys tak było ale to za dużo pracy dla siostry i nie zawsze rodzina jest zdlona do hodowli zwierzaka

a podpaski to cały czas będą aktualne

Anastazja - jesteś genialna klask i:

NewRock -
przepraszam nie zauważyłam tamtego wątkui normalnie nie traktuje tak potencjalnych sponsorów tytlko w stosunku do Ciebie tak sobie pozwoliłam
odpisałam ci na forum stowarzyszenia ale dzięki za zainteresoanie

pozdrawiam wszystkich

Marta - i ty mozesz zostać misjonarzem
- takie hasło miałam kiedys na aukcjach i pasuje do Ciebie

_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 09:37   #3492
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Przyszła właśnie paczka od Pani Agnieszki. Jest tego z 15 kilo
64 podkłady poporodowe
63 pieluchy
1 paczuszka gazików z alkoholem do dezynfekcji pępuszka
4 butelki do karmienia
Powyższe rzeczy będę sukcesywnie dołączała do 20 kilowych paczek do Zambii.
ROZPOCZYNAM ZAKUPY LINOMAG
http://www.sklep.ziololek.pl/?p=prod...st&iCategory=3
kosmetyki dla dzieci
http://www.sklep.ziololek.pl/?p=prod...st&iCategory=6
witaminki dla mam
Proszę, aby chętne osoby zgłaszały się przez PW. Niestety w tym wypadku musimy to zorganizować tak, że wybieracie sobie produkty, które chcecie zakupić i wpłacacie mi pieniądze na konto. Ja później zrobię jedne zakupy dla wszystkich.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:35   #3493
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj na tym spotkaniu, powiedziałam Paniom, że one załatwiają tu swój biznes i zapytałam, czy ja mogę załatwić również biznes chorych, głodnych dzieci. Zgodziły się oczywiście, dałam im przygotowane materiały i poopowiadałam o działalności misji, wolontariuszy, rodziców Adopcyjnych i o Stowarzyszeniu (każda dostała również wydrukowaną deklarację) Panie były bardzo wzruszone, miały łzy w oczach i chyba się wkońcu mi coś udało. Jeszcze jeden lekarz (cały czas przysłuchiwał się mojemu monologowi) poprosił, aby mu jutro podrzucić takie same materiały i oczywiście dostanie.
.
Marta i Maciej
Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
KOCHANI
Pani Agnieszka wysłała mi dziś paczkę. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do akcji.
Wkrótce planuję wspólne zakupy kosmetyków Linomag, aby mamusie w Zambii miały czym pielęgnować dzidziusie.
Chętne osoby proszę o kontakt.
Anastazja Czy masz nowy numer komórki? Operator nie potrafi mnie z Tobą połączyć, a mogę do Ciebie "wpaść" by Ci pomóc w robieniu tych paczek; tylko chciałbym Cię zastać w domu.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:50   #3494
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

grutkosia - i inni którzy nie otrzymali newslettera
W związku z ogromną ilościa zapytań dotyczących okresu świątecznego oraz szczegółowych cen różnych produktów w Zambii, pozwalam sobie przekazać jeszcze jedną wiadomość.

Poniżej znajdą Państwo listę produktów wraz z canami. Obejmuje ona podstawowe rzeczy kupowane zwykle naszym Podopiecznym.

Przekazuje wypowiedź otrzymaną od s.Józefy:

Cyt: „Ten czas jest trudny tutaj dla ludzi szczegolnie okres swiateczny - tzw.przednowek.ludzie sa glodni. Jak maja mozliwosc zakupienia czegos to ida do sklepu tu na market po tzw. groceries” (zakupy spożywcze).

Wg ważności i posiadanych środków zakupy obejmują: mąka kukurydziana, olej, ryż, fasola, cukier, sol, kapenta, ,jajka, pasta do prania, vaselina, mydlo - to sa podstawowe produkty.

Później ubrania dla dzieci, spodnie, buty, spodniczki,T shirt, szkolne rzeczy.

Na pozostałe zwykle nikogo nie stać.

1. paczka żywnościowa obejmująca m.in. ryż, fasolę 5kg, worek maki kukurydzianej 50 kg, wieprzowiny 1 kg, olej 750 ml, cukier 2 kg, jajka x 30 szt, słodycze(cukierki) x ok.150 szt - to koszt rzędu 45-55 USD

2. paczka żywnościowa + trochę chemii gospodarczej (mydło, pasta do prania, do zębów etc) to koszt wspomnainy powyżej plus około 10-12 USD

3. zwierzęta hodowlane:

a) kura: 12 USD

b) świnki : (informacja od s.Józefy) cyt: „proponowalabym aby gdyby ktos chcial kupic rodzinie to swinki, para zaraz po odstawieniu od matki K 200,00 (43 USD) ,troszke wieksze i samodzielniejsze para K 300,000 (65 USD)”

4. materac – 75 USD

5. plecak – 8 -12 USD

6. piłka – 7 - 11 USD

7. jeden zestaw ubrań (uśredniając) plus para butów to koszt rzędu 30-35 USD

95% rzeczy wymienionych powyżej musi dotrzeć do Mpanshyi z najbliższego miasta - Lusaki, oddalonej o prawie 250 km.



Forma dokonywania zakupów:

Najczęściej obdarowana Rodzina zostaje wezwana na misji razem z koordynatorem idzie na market by dokonać zakupów spożywczych wg wartości i wskazań z przelewu.

Rzeczy pozostałe zakupowane są w pewnych odstępach czasu w Lusace w zależności od możliwości transportowych i również przekazywane na miejscu w Mpanshyi (lub wiosce docelowej) do rąk własnych dziecka lub jego opiekuna.

Marta - stowarzyszenie jeszcze nie jest OPP więc nie można przekazać 1 % podatku - co do PIT-a to na te chwilę nie pomogę

_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 23:51   #3495
Markos
Raczkowanie
 
Avatar Markos
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 280
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaiMaciej Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań, może gdzieś to już było pisane, ale wybaczcie z racji na "wiek". Mogę już mieć sklerozę.
1. Czy Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego? (Może mi ktoś zadać pytanie czy wpłatę na jakiś cel na Stowarzyszenie można odliczyć od podatku, i muszę to wiedzieć).

2. Czy znam prawidłowy KRS ? Czy to KRS 0000341374 ?

3. Wiem, że odliczenia na Zgromadzenie Sióstr odlicza się od podatku w Picie O, ale nie mam pojęcia czy w pozycji 13 i 14, czy w poz. 15 i 16. (chodzi tu o dziennik ustaw z 2000 nr. 14, poz. 176, art 26 ust 1 pkt 9.)
(...)
Może mi to ktoś napisać, ewentualnie mnie poprawić?
ad. 1
Tak, jak napisała MAMA nie mamy statusu OPP (Organizacji Pożytku Publicznego), więc odpada przekazanie 1 % podatku z rozliczenia rocznego.
Czym innym jest natomiast darowizna - tę można sobie odpisać od dochodu. Nasza działalność przebiega w sferze pożytku publicznego i wpłaty (darowizny) na takie cele można sobie odpisać(tu nie musimy mieć statusu OPP) (art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873 ze zm.) Istnieją tu oczywiście pewne zastrzeżenia: łączna kwota odliczeń z tytułów określonych w art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych nie może przekroczyć w roku podatkowym kwoty stanowiącej 6% dochodu. Należy też mieć to odpowiednio udokumentowane (wysokość darowizny jest udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego, a w przypadku darowizny innej niż pieniężna - dokumentem, z którego wynika wartość tej darowizny; dowody wpłat na rachunek bankowy obdarowanego, muszą zawierać - oprócz numeru tego rachunku - nazwisko darczyńcy, kwota darowizny, jak również na jaki cel ją przekazano).

Polecam zapoznanie się z tym artykułem: http://www.podatki.biz/artykuly/14_9461.htm - choć to jest odpowiedź na konkretny przypadek, to zawarte są tam ogólne regulacje prawne.

Firmy też mogą odpisywać sobie od dochodu darowizny przekazane na nasze Stowarzyszenie.

ad.2 Tak, to jest nasz KRS

ad. 3 Trzeba zapytać jakiegoś księgowego znającego się na tych wszystkich PIT-ach
Markos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:30   #3496
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Wiktor dzięki za chęć pomocy Ja mam ten sam numer co zawsze. Może mój operator płata figle, bo jestem w trakcie przenoszenia numeru do Play. Ja teraz wyjeżdżam do rodziny. Wkrótce się też przeprowadzam, więc Cię zaproszę na kawkę już do nowego domku
Jedną paczkę już wysłałam. Dobrze, że w centrach handlowych są koszyki, bo inaczej to bym chyba na pocztę nie doniosła tej paczki. Trochę taka nieporęczna, bo duża.
Kompletuję kolejna pakę. Jeśli ktoś z Was ma coś ciężkiego np. książki to może mi podesłać. Te podkłady zajmują trochę miejsca, a są lekkie. Wczoraj próbowałam spakować kolejną paczkę, ale wyszło mi tylko 10 kilo. Także potrzebuję coś ciężkiego.
AGA- masz tą pompę, jak coś to ją chętnie przygarnę do paczki.
KOCHANI PRZYPOMINAM O ZAKUPACH LINOMAG. Na razie niestety zero chętnych, może to zły pomysł
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 11:19   #3497
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Anastazja - pompę zakupił Krzysztof i obiecał sie zająć wysyłką, teraz czekam na kontakt drugiego sponsora , który obiecał pokryć resztę kosztów - więc od Krzysztofa zależy czy będzie robił swoja paczke czy sie dorzuci, ale raczej zrobi swoja paczkę bo ta pompa też ponad 10 kg z końcówkami będzie ważyła

Linomag - super pomysł - cierpliwości
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:57   #3498
tereska
Rozeznanie
 
Avatar tereska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 744
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś z Was ma coś ciężkiego np. książki to może mi podesłać. Te podkłady zajmują trochę miejsca, a są lekkie. Wczoraj próbowałam spakować kolejną paczkę, ale wyszło mi tylko 10 kilo. Także potrzebuję coś ciężkiego.
AGA- masz tą pompę, jak coś to ją chętnie przygarnę do paczki.
KOCHANI PRZYPOMINAM O ZAKUPACH LINOMAG. Na razie niestety zero chętnych, może to zły pomysł
Ja mam sporo nowych podręczników do angielskiego /rozne poziomy/i troche uzywanych ksiąźeczek dla dzieci, chętnie bym je wysłała .
Do akcji "kosmetykowej " tez się przyłączę. Uwazam, ze to świetny pomysł, zwłaszcza ze Ty podjęłaś się sama wszystko załatwić i nie trzeba latać po sklepach i główkować co kupić.
Anastazja- podaj adres i nr konta na pw.

dla wszystkich.
__________________
http://marzycielskapoczta.pl/
mozna pomóc wysyłając kartkę chorym dzieciom





tereska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 22:52   #3499
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Wiktor dzięki za chęć pomocy Ja mam ten sam numer co zawsze. Może mój operator płata figle, bo jestem w trakcie przenoszenia numeru do Play. Ja teraz wyjeżdżam do rodziny. Wkrótce się też przeprowadzam, więc Cię zaproszę na kawkę już do nowego domku
Jedną paczkę już wysłałam. Dobrze, że w centrach handlowych są koszyki, bo inaczej to bym chyba na pocztę nie doniosła tej paczki. Trochę taka nieporęczna, bo duża.
KOCHANI PRZYPOMINAM O ZAKUPACH LINOMAG. Na razie niestety zero chętnych, może to zły pomysł
Nastka Witaj- dziękuję za wyjaśnienia. Ja też jestem teraz w Play (byłem w plusie). A widzisz, jak jechałaś do centrum na zakupy to trzeba było zadzwonić to bym Ci pomógł, może bym znalazł czas? Dziękuję za zaproszenie na kawkę, ciekawe gdzie teraz się przeprowadzasz? dalej czy bliżej Mikulczyc, bo jak w Mikulczycach to Ci mogę maluchy popilnować a Ty możesz sobie iść do pracy. Na ten Linomag już patrzałem ale dziś mi sie już kończy dzień, zaraz przyjdzie mój Skarb i oświadczy mi, że idzie spać, co jest równoznaczne z "zgaś światło i kompa". Pozdrawiam Ciebie Dawida i dzieciaki.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:23   #3500
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Buziaki dla Kornelka - Synka Blla Dzisiaj kończy roczek Jak ten czas zleciał
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:10   #3501
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

gratki dla Mamusi roczniaka i jubilata

własnie pompa do podlewania ogródka została wysłana przez Krzysztofa - trzymajcie kciuki aby jak najszybciej cała i zdrowa doszła

a czytał kto artykuł we wczorajszej Wyborczej w dodatku Katowickim ?

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2010-10-30 o 17:12
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:50   #3502
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Jolu dziekuje za list
Bylam mile zaskoczona bo okazalo sie ze koperta babelkowa ktora wyslalam w tamtym roku jednak doszla
Buziaczki dla rocznego solenizanta
Pochwale sie wam moja 6 miesieczna corcia, jej usmiechy sprawiaja ze zycie jest mega kolorowe

Edytowane przez Meeru
Czas edycji: 2010-10-30 o 21:52
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:08   #3503
ChoosingHope
Raczkowanie
 
Avatar ChoosingHope
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Connecticut, USA
Wiadomości: 212
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Meeru-Maja naprawde cudo! Usmiech wspanialy, a fryzura pierwsza klasa. Moja Nadia tez miala byc Majka, ale nie wiedzialam, jak tu ludzie beda wymawiac jej imie, wiec zrobila sie Nadia. Teraz w wieku 2.5 lat mowi na siebie "Nienia".

Tereska-jak przezylas upaly w Connecticut?? Wizyta u rodziny pewnie sie udala.

Blla-sto latek dla Kornelka! Mam nadzieje, ze mieliscie fajna impreze.

Anastazja-pomysly z zakupami super! Duzo radosci bedzie w Zambii.

Do wszystkich--poslalam w lipcu do Zambii paczke M&M's. Tak na probe, bo mi maz uswiadomil, ze one powstaly w czasie wojny, zeby Amerykanie mogli swoim chlopakom na froncie wysylac slodkosci z domu. No i doszly bez problemow, a u nas upal byl w lipcu straszny, a w dniu, kiedy dotarly do Misji byly 42 stopnie Celsjusza.
ChoosingHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:40   #3504
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

ChoosingHope Nadia tez super imie, a Maya wlasnie ze wzgledu na wymowe nie jest Maja bo nie chcielismy zeby wymawiali ( Madzia) czasami Maya wymawiaja )Meja ) ale ogolnie Maya jako Maja, ale namieszalam , mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:49   #3505
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Meeru Pokaż wiadomość
Pochwale sie wam moja 6 miesieczna corcia, jej usmiechy sprawiaja ze zycie jest mega kolorowe
Słodziak I fryzura piękna Moja ma fryzurę typu czeski metal lub disco polo Tylko z tyłu jej rosną i mogę jej koński ogon zrobić

Cytat:
Napisane przez ChoosingHope Pokaż wiadomość
Do wszystkich--poslalam w lipcu do Zambii paczke M&M's. Tak na probe, bo mi maz uswiadomil, ze one powstaly w czasie wojny, zeby Amerykanie mogli swoim chlopakom na froncie wysylac slodkosci z domu. No i doszly bez problemow, a u nas upal byl w lipcu straszny, a w dniu, kiedy dotarly do Misji byly 42 stopnie Celsjusza.


Cytat:
Napisane przez Meeru Pokaż wiadomość
ChoosingHope Nadia tez super imie, a Maya wlasnie ze wzgledu na wymowe nie jest Maja bo nie chcielismy zeby wymawiali ( Madzia) czasami Maya wymawiaja )Meja ) ale ogolnie Maya jako Maja, ale namieszalam , mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
We not speak americano Rozumiemy, rozumiemy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 20:58   #3506
blla
Raczkowanie
 
Avatar blla
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 180
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Dziękujemy za pamięć i życzenia Nie mogę uwierzyć, że już minął rok mojego MACIERZYŃSTWA

Meeru córcia śliczna - no i fryzura rewelacja!!!!

A tak wygląda mój roczniaczek
blla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 11:40   #3507
Meeru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów/ UK
Wiadomości: 108
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

blla Ale slodziak
Meeru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:27   #3508
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Blla, słodki Widzę, że ma te skarpetki - kapciuszki. Moja Pati też takie ma, ale przewraca się w nich. Musi mieć takie trzymające kostkę. Dziwne, bo w normalnych skarpetach popierdziela jak mały samochodzik
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 21:42   #3509
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Meeru Pokaż wiadomość
Buziaczki dla rocznego solenizanta
Pochwale sie wam moja 6 miesieczna corcia, jej usmiechy sprawiaja ze zycie jest mega kolorowe
Meru Córcia - marzenie, nic tylko się cieszyć.

Cytat:
Napisane przez blla Pokaż wiadomość
Dziękujemy za pamięć i życzenia Nie mogę uwierzyć, że już minął rok mojego MACIERZYŃSTWA

Meeru córcia śliczna - no i fryzura rewelacja!!!!

A tak wygląda mój roczniaczek
blla Gratulacje dla rodziców a dla dzieciaka wszystkiego najlepszego - rośnij zdrowo synku
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:52   #3510
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Misja w Zambii - cz. IV

ANIMATOR
Niestety teraz będziesz miał do mnie zdecydowanie dalej. Przeprowadzamy się do Nowego Chechła za Tarnowskimi Górami. W lecie możesz do nas wpaść nad jeziorko, a jesienią na grzybki Oj pomoc w opiece by mi się przydała. Dawid ciągle w pracy, a w przyszłym roku czekają go egzaminy, więc w większości muszę liczyć na siebie. Chociaż sztukę robienia kilku rzeczy na raz coraz lepiej opanowuję
Czy są jeszcze chętni na zakupy LINOMAG?
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.