Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 19:15   #121
domishaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pabianice.
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Cytat:
Napisane przez nicitaaa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka przedłuża u Pani Ewy na Jutrzkowickiej, chyba metoda Racon (to na takie zgrzewy). U niej mi się podoba. Tzn ma fajne długie włoski i zgrzewków u niej nie widać. (przynajmniej ja nie widziałam ) No i wiem, ze włoski ma dobrej jakości, bo chyba słowiańskie. Kumpela nosi już 7 miesiąc i kompletnie nic sie nie dzieje, a włosy wyglądaja "jak nowe"
a nie wiesz ile zaplacila? i jakie dlugie ma te wlosy? ;>
domishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:20   #122
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Czesc dziewczyny mam takie pytanko , czy wiecie moze gdzie w Pce jest jakis frzjer ktory robi warkoczyki chcialam takie dlugie na cala glowe
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:03   #123
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Widze, ze pojawił się watek o Agnieszce z Piotra Skargi...też sie zastanawiam nad wizyta w tym salonie.
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:41   #124
nicitaaa
Przyczajenie
 
Avatar nicitaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Cytat:
Napisane przez domishaa Pokaż wiadomość
a nie wiesz ile zaplacila? i jakie dlugie ma te wlosy? ;>
Niestety zołza nie chciała mi powiedziec :P Ale na pewno nie byłoby jej stać na włosy za 2000-3000 tyś. Więc myślę, ze nie tak bardzo drogo. Jutro bede sie z nią widzieć to ja pomeczę. Najlepiej sama zadzwoń i sie zapytaj A długie ma... Chyba z 50 cm moze dłuższe. Jutro jej zapytam
__________________
Someone That You Think That You Can Trust Is Just Another Way To Day!!
nicitaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:11   #125
domishaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pabianice.
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Cytat:
Napisane przez nicitaaa Pokaż wiadomość
Niestety zołza nie chciała mi powiedziec :P Ale na pewno nie byłoby jej stać na włosy za 2000-3000 tyś. Więc myślę, ze nie tak bardzo drogo. Jutro bede sie z nią widzieć to ja pomeczę. Najlepiej sama zadzwoń i sie zapytaj A długie ma... Chyba z 50 cm moze dłuższe. Jutro jej zapytam
i jakbys mogla mi jeszcze skolowac nr do tego zakladu to bylabym ci wdziecznaa ;**
domishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:26   #126
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja może przed świętami umówię się z tą słynną P. Lidką.
Zależy mi na nowej fryzurce - potrzebuję zmiany na wiosnę Oczywiście zależy mi też na doradzeniu tej fryzury... Bo sama nie mam pojęcia jaką chcę! Wiem jedno muszę ją zmianić w całości!
Pozdrawiam!
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 23:32   #127
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez ZuOla Pokaż wiadomość
Ja może przed świętami umówię się z tą słynną P. Lidką.
Zależy mi na nowej fryzurce - potrzebuję zmiany na wiosnę Oczywiście zależy mi też na doradzeniu tej fryzury... Bo sama nie mam pojęcia jaką chcę! Wiem jedno muszę ją zmianić w całości!
Pozdrawiam!
Zeby zupelnie zmienic fryzurke trzeba trafic na fryzjera, ktory nie boi sie wyzwan i lubi eksperymentowac (a wiem, ze Lidka lubi ) bo sa tez tacy fryzjerzy, ktorzy po prostu nie wierza we wlasne wizje i umiejetnosci i niby uskutecznieja"metamorfoze " a potem wracasz do domu a Twoj chlopak/maz/ojciec nie widzi abosultnie zadnej roznicy :/ a to nie o to chodzi w przemianie
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 14:54   #128
xxxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Cytat:
Napisane przez elleves Pokaż wiadomość
Widze, ze pojawił się watek o Agnieszce z Piotra Skargi...też sie zastanawiam nad wizyta w tym salonie.
W życiu nie polecam nikomu salonu AGNIESZKA w Pabianicach! Ta kobieta nie ma zielonego pojęcia o farbowaniu. Miałam włosy w kolorze bardzo jasny blond, chciałam je zmienic na średni blond, to Pani Agnieszka po 4,5godzinie zmieniła mi kolor na żółto-rudy blond!!! Masakra. I zażyczyła sobie za to 250zł. Jak jej powiedziałam że to nie jest to co chciałam i że włosy są rude to odp. że są świetne i jej się podobają! na tym zakończę moję farbowanie w salonie Agnieszka. Szczerze nie polecam!!!!

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Edytowane przez xxxox
Czas edycji: 2009-03-09 o 14:57
xxxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:05   #129
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Cytat:
Napisane przez xxxox Pokaż wiadomość
W życiu nie polecam nikomu salonu AGNIESZKA w Pabianicach! Ta kobieta nie ma zielonego pojęcia o farbowaniu. Miałam włosy w kolorze bardzo jasny blond, chciałam je zmienic na średni blond, to Pani Agnieszka po 4,5godzinie zmieniła mi kolor na żółto-rudy blond!!! Masakra. I zażyczyła sobie za to 250zł. Jak jej powiedziałam że to nie jest to co chciałam i że włosy są rude to odp. że są świetne i jej się podobają! na tym zakończę moję farbowanie w salonie Agnieszka. Szczerze nie polecam!!!!

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Przydatna wiadomość
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 20:57   #130
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez ZuOla Pokaż wiadomość
Ja może przed świętami umówię się z tą słynną P. Lidką.
Zależy mi na nowej fryzurce - potrzebuję zmiany na wiosnę Oczywiście zależy mi też na doradzeniu tej fryzury... Bo sama nie mam pojęcia jaką chcę! Wiem jedno muszę ją zmianić w całości!
Pozdrawiam!
I właśnie jestem po. Powiem szczerze, że ze mną pojechały 2 osóbki i zadna z nas nie jest zadowolona!
Nie jestem aż tak bardzo wybredna ... Czy kiedyś spotkam takiego fryzjera, który spełni moje oczekiwania?!
Pani Lidka tylko dużo mówi - a fryzura swoją drogą. Za dużo tam dziewczyn pracuje! Raczej się douczają, bo jedna przy mnie pytała jak się robi masaż głowy Jestem w szoku!
Na pewno już tam nie wrócę... Nie polecam!
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:57   #131
satanna
Raczkowanie
 
Avatar satanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pabianice k/Łodzi
Wiadomości: 44
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja chodzę do Moniki (teraz ma salon naprzeciwko Ferum, nie pamiętam nazwy ulicy, pierwsza za "Jamnikiem: ). Od długiego czasu tam chodze i jestem b. zadowolona. Salon ładny, kawa/herbata/gazetka. Zawsze doradzi - i to dobrze . Ja jak ide to mam ochote na zmianę ale nie wiem na co dokładnie. To jedyna fryzjerka, której mówie "ok. jeśli myślisz ze będzie dobrze to rób." i nigdy sie nie zawiodłam. No i np. jak mam dłuższą grzywkę albo coś mi dstaje" na głowie to wpadam tam i mam na miejscu zrobione za darmo.
Ona pracuje na L'Orealach, Matrix, Wella.

Raz byłam tam dalej.... hm... nie pamiętam nazwy chyba GAbrysia, ale nie ona mi robiła, po fryzurkę na studniówkę. I... d****. Paskudne loczki, mnóstwo czasu i w ogóle prawie sie popłakałam. Wyglądałam jak w peruce :/
satanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 20:04   #132
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Drogie Wizażanki - a ja ostatnio odkryłam Panią Eweliną z Jana Pawła - malutki salonik, jak nie mam czasu - to jest w stanie umówić się ze mna na balejaż nawet o 6tej rano w sobotę - a włosy - balejaż 2 blondy i jeden brąz - bardzo precyzyjne wykonanie i włoski się ładnie poźniej błyszcza.

Polecam !!!
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:03   #133
visienko
Przyczajenie
 
Avatar visienko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam,

mam pół-długie włosy i chciałabym zrobić sobie trwałą, ale taką grubą, nieregularną, coś jak Formeniak ostatnio nosi,
tylko nie chcę siana na głowie... znacie kogoś godnego polecenia w Pabianicach kto może zrobić taki wynalazek?

dzięki za odpowiedź,
visienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:31   #134
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez visienko Pokaż wiadomość
Witam,

mam pół-długie włosy i chciałabym zrobić sobie trwałą, ale taką grubą, nieregularną, coś jak Formeniak ostatnio nosi,
tylko nie chcę siana na głowie... znacie kogoś godnego polecenia w Pabianicach kto może zrobić taki wynalazek?

dzięki za odpowiedź,
Byłoby super gdyby dało się taką zrobić, bo mam podobne włoski do niej kolorem i długością, tylko, że Foremniak nie ma trwałej - powiedziano mi w salonie, że ona kręci na prostownicę najprawdopodobniej. Jeśli jednak zdecydujesz się na trwałą to proszę napisz tutaj, do kogo poszłaś i jak wyszło. Na pewno wszystkim się taka wiadomość przyda, bo o ile się nie mylę jeszcze o trwałej tu nie rozmawialiśmy.
Pozdrawiam
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:50   #135
Reniferowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej dziewczyny, przeczytałam wszystkie Wasze doświadczenia i pomyślałam, że też podzielę się moimi.
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Anię z niedużego salonu przy ulicy Warszawskiej, naprzeciwko Ruchu. Fajnie ścina, albo tak jak ktoś chce albo potrafi doradzić. Ja zawsze byłam zadowolona i nie jest zbyt drogo u kosmetyczki Wioli w tym samym miejscu też byłam i nie narzekam Teraz szukam jeszcze jakiegoś fajnego miejsca
Zdecydowanie odradzam fryzjera róg Warszawskiej i Konstantynowskiej, miała być trwała na grubych wałkach, był "pudel" na głowie i wróciłam do domu z płaczem. Dodatkowo bluzka wybarwiona od płynu do trwałej, bo zostałam nim polana :/
Reniferowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:30   #136
visienko
Przyczajenie
 
Avatar visienko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez alphala Pokaż wiadomość
Byłoby super gdyby dało się taką zrobić, bo mam podobne włoski do niej kolorem i długością, tylko, że Foremniak nie ma trwałej - powiedziano mi w salonie, że ona kręci na prostownicę najprawdopodobniej. Jeśli jednak zdecydujesz się na trwałą to proszę napisz tutaj, do kogo poszłaś i jak wyszło. Na pewno wszystkim się taka wiadomość przyda, bo o ile się nie mylę jeszcze o trwałej tu nie rozmawialiśmy.
Hmm, w takim razie spróbuję na prostownicę, dzięki za radę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Trwałej się trochę boję bo nigdy nie robiłam, a że jak wspomniałaś na tym watku o niej jeszcze nie było, dlatego z niecierpliwością czekam na jakieś opinie pabianiczanek na ten temat
pozdrawiam


Cytat:
Napisane przez Reniferowa Pokaż wiadomość
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Anię z niedużego salonu przy ulicy Warszawskiej, naprzeciwko Ruchu. Fajnie ścina, albo tak jak ktoś chce albo potrafi doradzić. Ja zawsze byłam zadowolona i nie jest zbyt drogo u kosmetyczki Wioli w tym samym miejscu też byłam i nie narzekam Teraz szukam jeszcze jakiegoś fajnego miejsca
/
Zgadzam się,
do tej pory nie znalazłam fryzjera idealnego i często podcinam włosy spontanicznie w różnych miejscach w Pabianicach i Łodzi (i zazwyczaj po powrocie do domu troszkę po fryzjerce muszę poprawić).
Mały zakład u Pani Ani to chyba jedyne miejsce gdzie byłam więcej niż 3 razy. Czesała mnie do ślubu (znalazłam fryzurę w gazetce i dokładnie taką mi zrobiła jak chciałam). Ceny baaardzo przystępne. A pani kosmetyczka robi tam całkiem niezły makijaż.

Natomiast nadal szukam w Pabianicach lub okolicy fryzjera z powołania, który/a jest trochę choć twórczy i potrafi wymyśleć coś indywidualnego, a nie powielać dokładnie te same fryzury...

Edytowane przez visienko
Czas edycji: 2009-04-15 o 13:57
visienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 13:59   #137
melodyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam!!
Też cały czas szukam jakiegos dobrego fryzjera, bo za kazdym razem wychodzę nie do końca zadowolona z efektu. Byłam kilka razy w KYOTO akurat polocono mi Pania Justyne-bardzo fajnie obcina, jest bardzo dokładna, wloski później tez sie fajnie układały bez wiekszego wysiłku, niestety ona teraz przyjmuje tylko dopołudnia, a ze wzgledu na mój czas pracy przestałam tam chodzić. Ostatnio skusiłam się na wizytę w salonie YOKO na Poprzecznej- fryzjerka sypmatyczna, troche zbyt krótko mnie obcieła-troche jej wizja-ale szybko po niej włoski odrastaja więc spoko, z układaniem po wizycie u niej nie miałam żadnych problemów w przeciwieństwie do moich koleżanek które u niej były (mimo modelowania wywyijały sie w rózne strony)Musze przestrzec, że suszarka jej przypala skóre głowy i uzywa bardzo cięzkiego lakieru.Fryzura była fajowa póki mi jej lakierem nie spryskała - wszystko oklapło. Choz powiem, że przy pierwszej wizycie bardziej sie starała niż przy drugiej, ale po małej poprawce w domu było naprawde ok. Ostatnio była tam tez moja mama i wyszła załamana- obcięcie ok ale włosy po trwałej sie modeluje na mokro a ona jej najpierw wysuszyła a potem modelowała i efekt był opłakany. Co do czesania na imprezy to polecam fryzjerka Majkę na przeciwko carefura
melodyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 17:13   #138
Martusssia
Zakorzenienie
 
Avatar Martusssia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 3 660
GG do Martusssia
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja wczoraj byłam u fryzjera. Idąc w kierunku SDH'u ulicą Zamkową mijamy Sphix'a i zaraz za nim skręcamy w bramę, a następnie po lewej stronie mamy klatki schodowe. Przy drugiej z nich widnieje szyld zakładu fryzjerskiego. Jest 1 fryzjerka, młoda, uprzejma, wypyta o wszystko w związku z fryzurą, mnie pytała, czy grzywka na okrągło, półokrągło, prosto, końcówki ścinać prosto, cieniować, ile zejść z długości, nawet zapytała, czy użyć lakieru, co zdarzyło mi się pierwszy raz w życiu Za podcięcie końcówek, wycieniowanie włosów na całej długości, ścięcie grzywki i wymodelowanie zapłaciłam 35 zł.
__________________
One of the great moments in life
is realizing that two weeks ago
your body couldn't do what it just did.

Ćwiczę dla siebie!
Martusssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:59   #139
Legs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam,

naczytałam sie o salonie pani Lidki i zdecydowałam się zapisać,a teraz mam ogromnego pietra. Do fryzjera generalnie bardzo nie lubię chodzić, zawsze mam stracha, ale raz na dwa lata odechciewa mi się moich długich włosów.

Zapisałam się własnie do tej pani, tzn w telefonie mi powiedziano, ze do pani Ani, nie wiem, kto zacz, ale bardzo różne opinie tu wyczytałam. Idę za dwa tygodnie (chyba, ze stchórzę, co jest b. prawdopodobne). Włosy mam do pasa, będą do ramion, a teraz mnie uspokójcie, że dobrze zrobiłam zapisując się tam

A może ktoś zna dobrego fryzjera w Aleksandrowie łódzkim?
Legs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 15:46   #140
bsuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

hej,

a ja wlasnie bylam w salonie Agnieszka ul.P.Skargi no i ....ciekawa historia. Ja farbowalam wlosy (na kasztan) i scinalam. Fryzurka fajna, kolor rowniez. Tak wiec ja jestem zadowolona. Wloski miekkie i blyszczace ale....bylam swiadkiem jak jakas pani w trakcie dzwonila do swojej dawnej fryzjerki ze niby cos kolor tu nie wyszedl i czy ona naprawi. Nastepnie z hukiem wybiegla z salonu (chyba nie placac) i nie suszac wlosow. Zaznaczam ze nei byla to p.Agnieszka ale jakas inna fryzjerka bynajmniej atmosfera sie zagescila
bsuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 08:38   #141
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Drogie Wizażanki - wybieram się w lipcu na wesele; w zwiazku z tym, muszę się uczesać i umowalac - czy możecie mi polecić w Pabianicach salon fryzjerski, w którym fajnie czeszą ? Aha, i jakąś dobrą kosmetyczkę ?

Dziękuje i pozdrawiam
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:15   #142
wyrak110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić fryzjerkę Monikę z salonu Monika na ul. Wyspiańskiego. A jeśli chodzi o kosmetyczkę to Ewa z gabinetu "Eva" na ul. 20-Stycznia 70. Wielokrotnie korzystam z usług tych Pań i zawsze byłam bardzo zadowolona.
Natomiast muszę tez dorzucić parę słów do toczącej się wcześniej dyskusji o salonie fryzjerskim Lidia Mahrus. Najkrócej można określić go jako przerost formy nad treścią. Bardzo miła obsługa, ładny salon, nowoczesne podejście do klienta, dobra atmosfera. Ale umiejętności mnie nie zachwyciły. A chyba przede wszystkim o dobrą fryzurę chodzi. Zaraz po przyjściu do domu umyłam włosy. Ścięcie też nieładne - włosy mi się nie układają.
wyrak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 08:47   #143
Legs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

extra, już mam czarne myśli idę dzisiaj wieczorem, dam znać, jak wrócę
Legs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 12:01   #144
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja tam z usług pani Lidki z salonu Lidia Mahrus byłam zachwycona.Najpierw byłam u niej z zamiarem zrobienia sobie loków na moją 18.Bałam się że loczki nawet do rozpoczęcia imprezy nie wytrzymają bo robiłam je o 11 rano.Wytrzymały w nienaruszonym stanie całą imprezę...

Drugi raz byłam u niej przed studniówką i również wyczarowała mi fajną fryzurkę która wytrzymała całą noc

Jutro idę do niej na podcięcie grzywki i końcówek i konsultację bo planuję radykalnie zmienić fryzurę-z włosów ciemny blond kawałek za ramiona na włosy przed ramiona i brązik
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 18:42   #145
dzss
Przyczajenie
 
Avatar dzss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer PABIANICE

Jestem od 4 lat klientką Lidki (jeszcze przed otwarciem salonu) i jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona. Raz jestem zachwycona, kiedy indziej tylko zadowolona ale zawsze jest OK. Włosy mam cały czas zdrowe mimo różnych eksperymentów i łatwe w układaniu. Muszę się przyznać, że z ulgą przeczytałam negatywne opinie o salonie bo coraz trudniej jest umówić się na spotkanie hihi
pozdrawiam
dzss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 08:30   #146
Legs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

uf, jest bardzo dobrze! Jestem bardzo zadowolona! Chociaż nie mam połowy włosów, to fryzura super
Pani Ania mnie ścinała, było bardzo miło, fachowo, cena super, włosy jeszcze bardziej super
Legs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 15:01   #147
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: fryzjer PABIANICE

I już jestem po Pani Lidka znalazła dziś dla mnie czas nie tylko na podcięcie ale i na zmianę fryzury I jestem ZACHWYCONA! Co prawda na początku troszkę ciężko się przestawić z ciemnoblond fal za ramiona to ciemnobrązowych loczków kawałek przed ramiona ale jest świetnie
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:58   #148
wyrak110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dodam, że mnie obcinała p. Ania. Muszę powiedzieć, że dziś wyprostowałam włosy i niestety fryzura wygląda jeszcze gorzej niż jak są naturalnie pofalowane. Nie ma żadnej złośliwości w mojej wypowiedzi. Po prostu bardzo widać, że włosy są z jednej strony dużo krótsze niż z drugiej. Albo dziewczyna nie ma wprawy w cieniowaniu albo po prostu miała gorszy dzień. Dzięki Bogu włosy nie zęby ; ) Ale raczej nie skorzystam już z jej usług. Muszę gdzieś iść wyrównać zatem chętnie poczytam Wasze dalsze opinie o pabianickich fryzjerach.
wyrak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:38   #149
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Również szczerze mogę polecić Panią Agnieszkę z salonu przy ryneczku na bugaju (naprzeciwko starego pawilonu, obok cukierni). Byłam u niej dopiero raz, ale jestem bardzo zadowolona. Robiłam blond pasemka na odrost i kolor wyszedł boski - taki platynowy, ale przy tym wygląda bardzo naturalnie, włosy nie zniszczyły się. Pani Agnieszka nie szczędziła sobie pracy, bardzo starannie wybierała cieniutkie pasemka, na głowie miałam z milion folii. Akcja trwała 3 godziny, ale warto było. Trochę mnie podcięła, uważam, że bardzo ładnie. Wiem, że jest dobra jeśli chodzi o rozjaśnianie, gdyż dziewczyna mojego brata do niej chodzi od lat i zawsze ma śliczny blond - jaśniutki, ale absolutnie nie tandetny, i mimo jej cieniutkich włosów, nadal lśnią.
Atmosfera może nie jest jakaś rewelacyjna, nie potraktują Cię od razu jak "psiapsiółę" ale za to przepięknie pachnie świeżo pieczonymi ciastami z cukierni obok, w której robią wypieki na miejscu.To jest duży atut
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:33   #150
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: fryzjer PABIANICE

Zauważyłam, że zaczęto reklamować dane zakłady fryzjerskie - bo czego można się spodziewać po osobie, która dopiero co się zarejestrowała po negatywnych ocenach ... I ma raptem 1-3 wpisy na ten temat.

Uważajcie zatem kogo czytacie
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.