Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 11:29   #151
sysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

witam!
bylam kilka razy w zyciu u fryzjera i za kazdym razem u innego i nigdy nie wyszlam zadowolona. Niedawno trafilam na dabrowskiego przy konopnickiej do takiego mlodego chlopaka jestem bardzo zadowolona. POlecam bardzo!!!
a i bylam tez na wyspianskiego w salonie, moze i milo mnie obsluzono ale nie doradzono i wyszlam z trwala ktora ladnie wygladala tylko jeden dzien!! Wielki minus!
sysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:20   #152
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witajcie, zwracam się z prośbą do moderatorów o wyczyszczenie wątku z ewidentnych reklam.

Do oszustów z reklamowanych salonów - taka reklama to dla was antyreklama! Nauczcie się tego raz na zawsze i nie próbujcie robić z nas idiotek, bo wam się to nie uda!
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 14:20   #153
dann6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam. Ostatnio byłam dwukrotnie na sławnej ulicy Wrzosowej w Pabianicach. Za pierwszym razem miałam rzekomo wycieniowane włosy, żeby się ponoć lepiej układały. Okazało się jednak, że lewa strona była o wiele krótsza od prawej. Pomyślałam ,że każdemu może się zdarzyć gorszy dzień. Za drugim razem po obcięciu włosy wyglądały tak samo, powycinane we wszystkie strony, nierówne i w ogóle układać się nie chciały. Po drugiej wizycie u pani Ani i zapłaceniu prawie 40 złotych, powiedziałam sobie ,że trzeciego razu nie będzie. Poza tym osoba myjąca głowę tłumaczy, że podczas mycia woda się do uszu nalewać musi. Pewnie i musi ale bez przesady. Szukam kogoś innego. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniach porządnego fryzjera, bo to w końcu nasz czas, nasze pieniądze i nasze kiepsko wyglądające po wizycie włosy.
dann6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 07:44   #154
melodyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej. Byłam ostatnio w studiu urody VENA myslałam, że wyjde z fajna fryzurką ale niestety. Pani fryzjerka wycieniowałam mi włosy ale niestety ta fryzura nie ma żadnego kształtu i wyglądu !!!+ włosy się średnio układają, zawiodłam się bardzo i do tego zpałaciłam prawie 60 zł za nic. Już bardziej zadowolona wychodziłam z YOKO, bo fryzurka miała fajny kształt i włoski sie fajnie układały, choc nie ukrywam, ze nie wiem jakby pani z YOKO poradziła sobie z innym rodzajem fryzury bo na V. Beckham wychodzi jej świetnie
melodyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:35   #155
Carolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Szczerze, zarejestrowałam się na forum tylko po to aby skomentować ten wątek. Ja jestem załamana poziomem pabianickich fryzjerów. Kiedyś chodziłam do Trendy do pani Moniki, w sumie fajnie, ale nie jakieś wow, a podkreślam, że szukam fryzjera artysty który doradzi, zaproponuje i nie boi się swoich pomysłów. Pani Monika postępuje dość zachowawczo, kierując się zasadą, lepiej mniej niż za dużo. Potem odwiedzałam salon Norbiego. Nic specjalnego, mają tam własną wizję, kiedy chciałam lekkie loki, zrobiono ze mnie dziewczynkę idącą do pierwszej komunii, a kiedy irokeza - gniazdo na głowie. Potem trafiłam do salonu Agnieszka, wówczas byłam zadowolona, chociaż były to czasy fryzury a'la Rihhana, więc nic co wymagało szczególnych umiejętności. Następnie poszłam do pani Ani z Wrzosowej, byłam wściekła. Temat rzeka. Zrobiła mi jeden bok krótszy drugi dłuższy i zauważywszy moją minę, zapytała czy lubię asymetrię, miałam do wyboru albo odpowiedzieć tak, albo obciąć się na łyso. Następnie nalała na moją głowę tyle lakieru, że czułam się jakbym miała cukier na włosach. Tragedia. Pierwszy raz płakałam po wyjściu z salonu. A chciałam dodać , że szłam wtedy na wesele. Jedynym akcentem fryzury na wesele, było podkręcenie jednego pasma włosów, które po wyjściu natychmiast się wyprostowało. A masaż głowy przy myciu, przypominał ugniatanie ciasta, zamiast relaksu czułam ból. Jak dla mnie zero profesjonalizmu.
Carolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:23   #156
Madzia1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

ja moge polecic mloda dziewczyne KAMILE z Veny ktora szybko sie rozwija,umie doradzic,ale przed zmiana fryzury wszystko uzgadnia z klientka.juz oblecialam kilka salonow i w pabianicach i w lodzi ale ona tylko umie mnie obciac.robi naturalne fryzury a tapiry i lakiery no ale dziewczyny...ile nas jest tyle opinii.ja moge polecic

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

a co do ceny faktycznie jest drogo ale to nie ona ustala cennik tylko szefowa,z tego co sie dowiedzialam bedzie zmieniac salon i to w centrum ale pomimo tego bedzie taniej
Madzia1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 10:23   #157
szmaragda83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dzień dobry, szukam fryzjera, który zrobi mi świetną trwałą i przy okazji podetnie włosy, tyle, ile proszę (nie 20 cm za dużo . W Łodzi zrobił to Hirek na Piotrkowskiej, ale za 300 zł (miałam kupon konkursowy , a chciałabym zrobić to tym razem za własne (mniejsze) pieniądze. Koleżanka poleca pania Mariolę na Wileńskiej - ktoś był i zna? Jeśli tak, proszę o opinię
szmaragda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 15:33   #158
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez szmaragda83 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, szukam fryzjera, który zrobi mi świetną trwałą i przy okazji podetnie włosy, tyle, ile proszę (nie 20 cm za dużo . W Łodzi zrobił to Hirek na Piotrkowskiej, ale za 300 zł (miałam kupon konkursowy , a chciałabym zrobić to tym razem za własne (mniejsze) pieniądze. Koleżanka poleca pania Mariolę na Wileńskiej - ktoś był i zna? Jeśli tak, proszę o opinię
Niestety nie znam salonu, o którym piszesz. Ja robiłam trwałą w salonie Gabi na Powstańców Warszawy. Nie wiem, jakiego efektu oczekujesz, co znaczy dla Ciebie "świetna trwała", więc powiem tylko tyle, że ja ostatecznie jestem zadowolona - z fryzury nie byłam od razu, ale teraz już mi się podoba, natomiast z samej usługi od początku tak (pisałam już o tym w wątku dot. trwałej). I podobało mi się to, że nie ścięto mi połowy włosów zapewniając wcześniej, że będzie to jedynie podcięcie końcówek.
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 16:12   #159
szmaragda83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

Świetna trwała dla mnie to taka, która się nie rozpadnie po miesiącu i nie zniszczy włosów. Pierwszy robiłam trwałą w Pabianicach na Poprzecznej 5 (salon Nefretete) i nie polecam - zamiast fal o które prosiłam zrobiono mi afro na całej głowie, która po miesiącu oklapło, a włosy wysuszyły się na wiór i wypadały. Drugi raz - w salonie Hirek Coifurre w Łodzi - zrobiono mi naprawdę fajne fale, a włosy są w dużo lepszym stanie. Teraz szukam podobnej jakości za mniejsza kasę
szmaragda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:58   #160
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam po dłużej przerwie ) po 1wsze to Alphala mam do Ciebie goracą prośbe czy mogłabys wysłać mi swoje aktualne zdjęcie jak Twoje włoski wyglądają teraz?
Ja byłam dłuzszy czas za granicą i tam farbowałam włosy na ciemny brąz,teraz mam rozjaśnione pasemkami o jakims dziwnym kolorze ni to miedz ni ciemny blond -nijako poprostu://
Chce się umówić do P.Lidki jak tylko będę w Polsce tak kolo 10-11.09. niech cos mi z tym zrobi

Pozdrowionia dla wszystkich!!)
PS.Czekam na foteczki
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:26   #161
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Gosiu,
nie ma sprawy, wyślę Ci na PW linka do zdjęć na naszej-klasie.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 14:13   #162
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

kurcze jeszcze do mnie nic nie dotarło na poczte:/// (

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

juz wszystko mam jest okidziękuje kochana super teraz masz te włoski a ja dalej sie będę męczyc hehe)
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:51   #163
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

hejka wszystkim
Jutro jestesm umowiona do salonu 'Sylwia' rozjasnianie przy ul.Moniuszki 72b bylyscie tam?Jak robia wloski?bylyscie zadowolone?Jest drogo?ja mam ciemny braz z miedzianymi pasemkami ale chcialabym takie jak na obrazku obok,myslicie ze cos z tego wyjdzie?A moze wy macie jakies doswiadczenia z jakiegos rozjasniania?Jesli tak to piszcie i wkejajcie zdjecia bo jestem bardzo ciekawa,ja dam znac jutro jak poszlo i czy nie bedzie walka bo zawsze u lidki robilam takie 'cięższe sprawy'
Pozdrawiam Was!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hiojlhuk.jpg (32,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uiuouo.jpg (52,3 KB, 72 załadowań)
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:45   #164
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

bylam i wyszlo tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (33,5 KB, 137 załadowań)
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:08   #165
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

no cóż, stwierdzam, że ani troszkę to nie jest blond, ale może i taki efekt Cię satysfakcjonuje. Chcesz dalej rozjaśniać, czy tak jest OK?
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 07:48   #166
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

musze odczekac z 2-3mce i wtedy dalej rozjasniam
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:04   #167
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Wiesz co....jeśli Cię w ogóle interesuje opinia osoby postronnej, to moja jest taka: nie rozjaśniaj już, do twarzy Ci w tym ciepłym brązie jakoś nie widzę Cię w blondzie, zwłaszcza przeglądając fotki na NK. Pozdrawiam
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 23:26   #168
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Gosiu, ja tez uważam, że wyglądasz świetnie w tym kolorze i nie zmieniaj na blond.

A może wiecie, do jakiego fryzjera w Pabianicach lub okolicy udać się by z jasnego blondu wrócić do ciemnego blondu (naturalnego koloru).

Byłam u Jacka przy ryneczku na Bugaju, ale jego wizja (moje długie blond włosy w całości przefarbować na brąz, który zmyje się do ciemnego blondu) trochę mnie przeraziła.

Co radzicie ?

Pozdrawiam Pabianiczanki )))))))))
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 12:06   #169
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Też jestem ciekawa.....Miałam kiedyś jasny brąz nałożony na jasny blond i niestety zmywał się raczej na rudo nić na złoty blond. Raczej nie polecam tej metody.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 13:49   #170
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

ja bylam w salonie sunpower w pce bardzpo fajne mlode dziewczyny jedna taka w czerwono czarnych wlosach chyba Karolina ma na imie nie jestem pewna ale chyba Karolina nie boi sie wyzwan i zrobi z wlosami to co chce klientka)fajnadziewczyn a
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:18   #171
nataszka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam wszystkie dziewczyny
Jestem tu "swiezakiem" Przeczytalam wszystkie wasze opinie bardzo dokladnie...
I postanowilam wybrac sie do salonu na Wrzosowej, jestem umowiona tam na jutro.
Rozmawialam z wieloma fryzjerkami w naszym miescie i zadna nie chciala sie podjac zdejmowania koloru z moich wlosow (ciemny braz) a u Pani Lidii pelna profeska Usiadlam, porozmawialam, obejrzeli moje wlosy i stwierdzili ze nie widza najmniejszego problemu w tym zeby zdjac mi kolor. W innych salonach fryzjerki nawet nie dotknely moich wlosow:/
Przez cale zycie bylam blondynka ale cos mi strzelilo do glowy i przefarbowalam sie na braz...
Jak bylam blondynka chodzilam do salonu "ona i on" na bugaju kolo biedronki. Bylam zachwycona Niestety Karolina nie sciaga koloru wiec musialam poszukac kogos innego... jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze wszystko sie uda
pozdrawiam
nataszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:04   #172
zuzia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: fryzjer PABIANICE

Trafiłam na tą stronę szukając fryzjera na Wszystkich Świętych, dzwoniłam do kilku salonów, które polecałyście ale niestety nigdzie nie było wolnych miejsc np. w "metamorfozach" pani powiedziała, że na podcięcie włosów mogę przyjść za około 2 miesiące - masakra!!
Wracając w sobotę z zakupów trafiłam przez przypadek do salonu Prestige na rogu Moniuszki i Powstańców Warszawy. Ku mojemu zaskoczeniu długo czekać nie musiałam, termin fryzjer wyznaczył mi na za dwa dni. Generalnie fryzjerów nie lubię. Często zmieniam bo mało kiedy wychodzę zadowolona. No więc przede mną stanęło nowe wyzwanie - Prestige Z rozmowy wynikło, że chłopak - chyba Arek - który mnie obsługiwał, wcześniej pracował w szkole stylizacji i wizażu więc trochę odetchnęłam, mając nadzieję że będzie ok. No i było. Na początku trochę ze mną pogadał o tym co robię z włosami na codzień, jakich używam kosmetyków i czego oczekuję. Później zaproponował nową fryzurkę. Zanim zaczął działać, wytłumaczył co będzie robił. Fryzura miała być łatwa do ogarnięcia na codzień. Przeszłam małą metamorfozę. Miałam włosy do łopatek i ściełam na asymetrycznego bobka. Z wizyty jestem bardzo zadowolona, a szczególnie z ceny, bo zaplaciłam tylko 55zł. Fyzura się sprawdziła. Rodzinka zachwycona. Już umówiłam się na kolor (który ma podkreślić asymetrię). Tak więc szczerze polecam!
zuzia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 10:50   #173
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: fryzjer PABIANICE

Hej.
ja mam sprawdzonego fryzjera na Retkini, ale ostatnio kuzynka poleciła mi saln Norbi (ul. Piękna, na rogu z Moniuszki). Czy macie daświadczenia. Ona była zadowolona, ale ostatnio była prawie rok temu. Czy polecacie ten salon? I jakie tam są ceny? Buziaki
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 07:10   #174
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Teraz mam taki kolorek włosów (tj.załączonym zdjęciu) od wizyty u fryzjera w Pce ws salonie SunPower minęły 2 i poł miesiaca i mam juz dwu centrymetrowe odrosty wyglada to wporzadku tylko tyle ze zachcialo mi sie zeby moje wloski były jeszcze jasniejsze
Wczoraj miałam chwile słabości (kolezanka sama rozjasniala sobie wloski w domu i dosyc ładnie jej to wyszlo)wiec polecialam po rozjaśniacz jednak w ostaniej chwili się opamietałam zapisze sie jutro do fryzjera i niech zrobi mnie to profesjonalnie nie bede bala sie ze wyjdzie jakas żółć czy cos co nie bedzie mi sie potem podobac.
Chciałabympiaskowy blondzic z platynowymi pasemkami ciekawa jestem czy wyjdzie juz z moich wlosowdołańczam zdjątka tych kolorków.Jak myślicie darady??

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia wszystkim wizażystką

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2009-12-14 o 12:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 11:54   #175
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

witaj ponownie
ja myślę, że da radę......ale.......
w pewnym momencie sama miałam takie włosy - piasek+platyna - i powiem szerze, że wyglądało to źle. Nie chodzi o to, że mi było nie do twarzy, po prostu włosy wyglądają wtedy trochę jak siwe i to 1) postarza, 2) wygląda nienaturalnie, bo nie ma takiego naturalnego koloru, 3) włosy wyglądają na bardziej suche i zniszczone, zresztą takie są po takim rozjaśnianiu, 4) paskudne odrosty.
Najśmieszniejsze jest to, że teraz mam swój wymarzony kolor, a uzyskałam go po katastrofie fryzjerskiej jaką było niedomówienie z fryzjerką i efekt czarnych pasemek na jasnym blondzie (chciałam pasemka średni blond). Poprosiłam panią żeby mi te pasemka z powrotem rozjaśniła. 5 godzin na stołku fryzjerskim, ale udało się i jest super.

aaaale decyzja należy do Ciebie. Widzę, że się strasznie napaliłaś na jasny blond. Ja nadal będę obstawać przy tym, że najlepiej Ci w takim ciepłym, lekko kasztanowym jasnym brązie.

Pozdrawiam
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:19   #176
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

hejka))no bardzo chce ten blond musze zobaczyc sama jak w nim wygladam
Jutro na 10sie zapisalam pasemka masz i nie ma fotki to jak to takmozna chce zobaczyca na NK nie ma zdjątek bonie widzialam wstawiaj szybciutko)
Pozdrowionka!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 18:48   #177
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

na NK mam aktualne zdjęcie. Co prawda nie widać pasemek, ale właśnie o to mi chodziło - taki subtelny melanż. Może bardziej refleksy niż pasemka. I jak sama napisałaś wyszło naturalnie dzięki całej tej katastrofie - lepiej niż bez niej hihi
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 23:01   #178
Kiciaaa07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witajcie

Założyłam to konto właściwie tylko dlatego , że przypadkowo wpadłam na to forum i szczerze mówiąc zainteresowało mnie

Otóż; miałam troszkę przygód z fryzjerami w Pabianicach ..

Próbowałam w salonie p. Agnieszki, aczkolwiek nie byłam do końca zadowolona z mojej fryzury ;< Poza tym, kiedy zobaczyłam, jak ona traktuje pracownice ... Coś strasznego !

Byłam także w salonie o ile się nie mylę p. Danuty Tyczyńskiej [siostra sławnej Grace, która ma salon ponoćw Manufakturze].. Booże, dziewczyny, nie polacam! Pasemka robiły mi wszystkie dziewczyny razem z szefową, stało koło mnie chyba z 5 czy 4 osoby i każda coś grzebała przy moich włosach, tym bardziej jak zobaczyłam, że rozsypany rozjasniacz na podłodze pani szefowa zbiera z powrotem do pudełka ...

Także salon chyba "Oliwia" strasznie mnie skrzywdził ;< Przyszłam na podcięcie dosłownie góra 1 cm koncowki i troche wycieniowanie i grzywkę na skos .. Miałam śliczne, długie włosy do łopatek, a wyszłam z włosami cienkimi co ramion jak nie trochę krótszych. Fryzjerka , ktora mnie obcinała tłumaczyła się, że taka dł. włosów pasuje do cieniowania ;///


Bardzo zadowolona byłam , kiedy robiłam pasemka w salonie przy ul. Kopernika, jednak teraz się przenieśli i niestety nie wiem gdzie

Teraz jestem STAŁĄ KLINTKĄ salonu przy ryneczku na Bugaju na przeciwko pawilonu p. Grażynki , zakład znajduje się po drugiej stronie pawilonów (nie mylić z p. Jackiem ;p ) . Bardzo miła obsługa, co prawda salon nie jest duży, ale za to bardzo przyjemny i przytulny ufam p. Grażynie tak jak i uczennicy Karolinie, która widać, że pasjonuje się gryzjerstwem bardzo i z p. Grazyną tworzą niezły zespół.

Polecam gorąco, mam nadzieję, że moja opinia troszkę pomogła ;*
Kiciaaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:17   #179
Madzia1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer PABIANICE

dziewczyny a slyszalyscie o salonie KAL LU na Zamkowej??sa tam 2mlode dziewczyny i nie maja wysokich cen jak na centrum.byla tam moja kolezanka na loki i wygladala rewelacyjnie!tylko nie wiem co z pozostalymi uslugami
Madzia1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:10   #180
visienko
Przyczajenie
 
Avatar visienko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer PABIANICE

witam,

ja byłam dwa ostatnie razy podcinać włosy w Nicol na Powstańcow Warszawy - u właścicieli Wioli i było fajnie, ale już jak mi pracownica podcinała to mi się nie spodobało.

Jutro idę do tego salonu do Beaty na dekoloryzację z ciemnego brązu na średni-ciemny blond. Napiszę o efektach,

pozdrawiam,
visienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.