Meridia - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 22:07   #4351
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Meridia

witajcie
odstawiłam M po 1 opakowaniu Jak pamietacie nie miałam żadnych efektów ubocznych ale nagle zaczełam miec problemy z psychikom stany lękowe - dosłownie urojenia telepanie serca płacz i sama sobie wmiawiałam dziwne fakty Po 4 dniach od odstawienia czuję się lepiej serce się uspokoiło i samopoczucie wróciło do normy
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:24   #4352
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez InKa29 Pokaż wiadomość
witajcie
odstawiłam M po 1 opakowaniu Jak pamietacie nie miałam żadnych efektów ubocznych ale nagle zaczełam miec problemy z psychikom stany lękowe - dosłownie urojenia telepanie serca płacz i sama sobie wmiawiałam dziwne fakty Po 4 dniach od odstawienia czuję się lepiej serce się uspokoiło i samopoczucie wróciło do normy
To przykro mi ,że akurat takie miałaś efekty uboczne
Akurat one są dosyć niebezpieczne...można popaść w depresję
Dobrze ,że to odstawiłaś, teraz miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy.
A straciłaś coś kilogramów w ogóle na niej?
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 06:48   #4353
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Meridia

tak poleciało mi 4 kg na 1 opakowaniu a miałam stracić 8 więc jestem na półmetku ale terasz bez M będzie gorzej ale cóż nie było fajnie
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:54   #4354
phelania
Raczkowanie
 
Avatar phelania
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Meridia

Blondyna20 masz racje Merida jest niebezpieczna no i bardzo uzależniajaca.... ja mialam takie dni ze jak nie brałam M to wpadałam w straszna depresje i sie złosciłam na wszystko dlatego przy braniu tego specyfiku trzeb byc twardym i raz na jakis czas darowac sobie dawke...U mnie sa traszne zapracie po meridzie musze jesć duzo błonnika i trzeba bardzo duzo pic poniewaz moga być w nie dalekiej przyszłości powazne problemy z nerkami!!!
__________________

85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

DUŻO RUCHU I MŻ!!!

phelania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 09:25   #4355
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez InKa29 Pokaż wiadomość
tak poleciało mi 4 kg na 1 opakowaniu a miałam stracić 8 więc jestem na półmetku ale terasz bez M będzie gorzej ale cóż nie było fajnie
E no to nie jest źle...powiem Ci ,że ja na meri schudłam 10 kilo, a rok później zaczęłam się odchudzać sama czyli teraz i schudłam kolejne 9 kilo
Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
Blondyna20 masz racje Merida jest niebezpieczna no i bardzo uzależniajaca.... ja mialam takie dni ze jak nie brałam M to wpadałam w straszna depresje i sie złosciłam na wszystko dlatego przy braniu tego specyfiku trzeb byc twardym i raz na jakis czas darowac sobie dawke...U mnie sa traszne zapracie po meridzie musze jesć duzo błonnika i trzeba bardzo duzo pic poniewaz moga być w nie dalekiej przyszłości powazne problemy z nerkami!!!
No niestety, sporo osób o tym mówi, ja też miałam takie dni na niej, płaczliwość drażliwość, ale nic poważniejszego. Jeżeli się coś widzi niepokojącego to powinno się odstawiać bo naparwdę można się wpędzić w chorobę
Uważaj na te zaparcia, moja koleżanka miała takie, że później miała problemy z jelitem grubym...jeśli nie ustąpią idź koniecznie do lekarza!
Z nerkami też masz rację.
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:07   #4356
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: Meridia

W! Brałam przez jeden miesiąc Meridie 10, praktycznie nic na mnie nie działała. Fakt, że przez pierwsze 4 godziny po zastosowaniu czułam mnieszy głód, jednak później normalnie go odczuwałam. Nie wiem może to za małą dawke stosowałam, ale myśle że chodż troszkę po 10 powinnam stracić, a tu nic. Skutki uboczne to tylko przez pierwsze trzy dni suchość w ustach.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:56   #4357
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

Meridia wychwytuje serotoninę z naszego mózgu - hormon odpowiedzialny za stabilność emocjonalną i dobre samopoczucie - o ile mnie pamięć nie myli. Dlatego między innymi branie tego leku powinno się odbywać pod kontrolą lekarza
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 19:51   #4358
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Meridia wychwytuje serotoninę z naszego mózgu - hormon odpowiedzialny za stabilność emocjonalną i dobre samopoczucie - o ile mnie pamięć nie myli. Dlatego między innymi branie tego leku powinno się odbywać pod kontrolą lekarza
Witaj Teresko Dawno Cię nie było pisz co tam u Ciebie
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:42   #4359
turak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Meridia

Witam wszystkim. Jestem tu nowa.
Mam do Was pytanko. Obecnie jestem na diecie i ćwiczę 5 razy w tygodniu po 2 godziny i............. nic żadnych zmian na wadze i to już żadne kilka miesiecy
Rozmawiałam z dietetykiem i zastanawiam się nad Lindaxą. Co o tym myślicie?? Bo ja już tracę motywację............
turak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 12:58   #4360
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez turak Pokaż wiadomość
Witam wszystkim. Jestem tu nowa.
Mam do Was pytanko. Obecnie jestem na diecie i ćwiczę 5 razy w tygodniu po 2 godziny i............. nic żadnych zmian na wadze i to już żadne kilka miesiecy
Rozmawiałam z dietetykiem i zastanawiam się nad Lindaxą. Co o tym myślicie?? Bo ja już tracę motywację............
Wszystko zależy od tego jakie wyjdą Ci badania, ile ważysz i jaką masz nadwagę względem wzrostu.
Jeżeli nie ma przeciwwskazań do brania tego leku a nic innego nie skutkuje to powinnaś spróbować,pozdrawiam
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:02   #4361
turak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego jakie wyjdą Ci badania, ile ważysz i jaką masz nadwagę względem wzrostu.
Jeżeli nie ma przeciwwskazań do brania tego leku a nic innego nie skutkuje to powinnaś spróbować,pozdrawiam
Wiesz badania ogólne robiałam jakieś 2 miesiące temu i wszystko było ok. Ważę 76 kg przy wzroście 173. Kilka lat temu ważyłam 12 kg mniej i czułam się świetnie.
turak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 13:07   #4362
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez turak Pokaż wiadomość
Wiesz badania ogólne robiałam jakieś 2 miesiące temu i wszystko było ok. Ważę 76 kg przy wzroście 173. Kilka lat temu ważyłam 12 kg mniej i czułam się świetnie.
Nie wiem ale Twoje BMI to 25...masz w sumie lekką nadwagę...one są przepisywane już od BMI 27...ja takowe miałam...
Te tabletki nie są na odchudzanie tylko na otyłość. Lekarze teraz w sumie przepisują je nawet osobom bez nadwagi ale to wtedy już trzeba się wykazać rozumem...bo one są naprawdę silne i bierzesz je wtedy na własną odpowiedzialność.
Nie będę nikogo pouczać bo to bezsensu, znasz konsekwencje w razie czego.Ja na Twoim miejscu bym ich nie brała, ale to już każdego indywidualna sprawa.Tak czy siak życzę powodzenia
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:25   #4363
Tasia
Przyczajenie
 
Avatar Tasia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 15
GG do Tasia
Dot.: Meridia

Witam wszystkie kobietki ) daaawno mnei tutaj nie bylo więc wpadlam zobaczyc co slychac. Bralam meridie 15 jakis czas temu. 3 miesiace w sumie i zrzucilam 18 kg. bylam bardzo zadowolona.zreszta nadal jestem pozdrawiam wszytskich i życze powodzenia w walce z kg
Tasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 17:51   #4364
msdaisy007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Meridia

Witajcie szanowne Wizażanki
Mam pytanko: czy znalazłby się ktoś z Białegostoku, kto miał by do odsprzedania Meridie bądź też Zelixe?
msdaisy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:25   #4365
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez msdaisy007 Pokaż wiadomość
Witajcie szanowne Wizażanki
Mam pytanko: czy znalazłby się ktoś z Białegostoku, kto miał by do odsprzedania Meridie bądź też Zelixe?

Witaj,
Nielegalne kupowanie przez neta - stety bądź niestety.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 18:41   #4366
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Meridia

Hej, moja gin przepisała mi dziś ( na prosbe dala meridie 15. Przeczytałam kilkadziesiąt stron wątku i większość Was, pisze że stosowała te tabletki przez miesiąc bądź też dwa. Ona stwierdziła, że na ten okres totalnie się nie opłaca, minimum półroczna kuracja. Stwierdziła, że nie u każdego występuje od razu jadłowstręt ( podobno niektórzy mają silniejsze ośrodki i się nie dają od razu, więc efekty mogą być dopiero w drugim miesiącu) , znajoma farmaceutka też to potwierdziła. Mówiła również, że praktycznie każda dziewczyna u nich w pracy jadła meridię i te które używały jej dłużej nie miały efektu jo-jo, a tym co odstawiły po miesiącu ( nic praktycznie w trakcie nie jedząc) nadrobiły kilogramy...

Także chyba jedyna opcja, to rozsądnie jeść w trakcie i powoli gubić wagę plus ćwiczenia ( leniwiec ) no ale cóż, jutro pierwsza tabletka, zobaczymy jak będzie
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 18:54   #4367
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

malkol13
nie wydaje mi się, że stosowanie pół roku meridi (lub dłużej) nie zabezpieczy nas przed efektem jojo.... często powtarzamy, że meridia nie jest jedynie środkiem żeby schudnąć, a raczej pomocą w zmienie nawyków żywieniowych... żeby nauczyć się jeść mniej (dzięki mniejszemu łaknieniu) wolniej, systematycznie, a przede wszystkim zdrowo, a do tego najważniejszy jest ruch....
ja biorę meridię po raz 3 i mimo, że brałam ją 6 miesięcy schudłam 10kg to i tak efekt jojo był...dopiero teraz racjonalnie wspomagam się meridią ale zmieniam także swoje żywienie i całe życie!

życzę Ci powodzenia!!
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:14   #4368
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Meridia

Witam was dziewczyny Zastanawiam sie nad Meridia, ale boje sie, ze gdy odstawie przytyje z nadwiazka. Jest moze jakas osoba na tutaj ktora odstawila i nie przytyla po odstawieniu? Jak to zrobic? Wyczytalam tutaj zeby jesc rozsadnie w trakcie brania i po braniu, a tabletki odstawiac powoli z czasem, nie od razu. Ale czy to wystarczy?
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 14:43   #4369
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Meridia

Jedynym zabezpieczeniem przez efektem jojo po odstawieniu M, jest dieta i ruch. Niestety przyzwyczajenia żywieniowe, jakie mamy nie są najlepsze aby chudnąć... A szkoda Trzeba dietkować, ale można oczywiście mieć małe grzeszki. Nie można natomiast od razu rzucić się na ziemniaki i tłuste dania...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 17:13   #4370
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez phelania Pokaż wiadomość
Blondyna20 masz racje Merida jest niebezpieczna no i bardzo uzależniajaca.... ja mialam takie dni ze jak nie brałam M to wpadałam w straszna depresje i sie złosciłam na wszystko dlatego przy braniu tego specyfiku trzeb byc twardym i raz na jakis czas darowac sobie dawke...U mnie sa traszne zapracie po meridzie musze jesć duzo błonnika i trzeba bardzo duzo pic poniewaz moga być w nie dalekiej przyszłości powazne problemy z nerkami!!!

oj ja też tak miałam po M , że wszystko mnie denerwowało!!! na szczęście tylko 1 dzień i przeszło...

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny Zastanawiam sie nad Meridia, ale boje sie, ze gdy odstawie przytyje z nadwiazka. Jest moze jakas osoba na tutaj ktora odstawila i nie przytyla po odstawieniu? Jak to zrobic? Wyczytalam tutaj zeby jesc rozsadnie w trakcie brania i po braniu, a tabletki odstawiac powoli z czasem, nie od razu. Ale czy to wystarczy?

ja przytyłam, ale tylko dlatego, że zaczęłam jeść chipsy, tłuste naleśniki z nutellą, popcorn, ciastka, słodycze...i wszystko w ogromnych ilościach, miałam napady głodu i zagryzałam ptasie mleczko chipsami...

oczywiście ważę więcej niż przed odchudzaniem z M...

ale jeśli po odstawieniu M będzie się stosować racjonalną dietę (nie mówię tutaj o takiej poniżej 1300kcal... tylko normalne zdrowe żywienie 5 posiłków) i trochę ruchu to na pewno uda się utrzymać wage... trzeba tylko zmienić myslenie
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:25   #4371
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Meridia

Witam
Jestem tutaj pierwszy raz, natknęłam się na wątek podczas przeglądania ogólnego forum
Od zaledwie tygodnia stosują bezustannie Merdie. Łaknienia nie ma, wybuchów emocjonalnych również nie. Na razie straciłam kilogram. Jednak pooś dziwnego. Wczoraj ważyłam 59,3 a dzisiaj 60, 4 oczywiście na czczo. Macie może jakieś pojęcie od czego te skoki?
Druga sprawa jest to, że pomimo zażywania M. niestety nie prowadzę zbytniej diety. t.j. ograniczam tylko moje posiłki ale nie stosuję dań niskotłuszczowych, nie wykluczyłam węglowodanów, itp, itd. Proszę napiszcie kilka sposobów na wartościowe danie
Pozdrawiam!
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 22:07   #4372
SweetCzarnulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 121
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Czarnuleczkaaa Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tutaj pierwszy raz, natknęłam się na wątek podczas przeglądania ogólnego forum
Od zaledwie tygodnia stosują bezustannie Merdie. Łaknienia nie ma, wybuchów emocjonalnych również nie. Na razie straciłam kilogram. Jednak pooś dziwnego. Wczoraj ważyłam 59,3 a dzisiaj 60, 4 oczywiście na czczo. Macie może jakieś pojęcie od czego te skoki?
Druga sprawa jest to, że pomimo zażywania M. niestety nie prowadzę zbytniej diety. t.j. ograniczam tylko moje posiłki ale nie stosuję dań niskotłuszczowych, nie wykluczyłam węglowodanów, itp, itd. Proszę napiszcie kilka sposobów na wartościowe danie
Pozdrawiam!
polecam ten wątek jeśli chodzi o pyszne zdrowe jedzonko

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196551&page=2

ja właśnie testuję... i w sumiejestem zaskoczona, że można jeść zdrowo, do syta i chudnąć bez wyrzeczeń i monotonnej diety
__________________
Jeśli schudnę 8 kg to przysięgam, że już nigdy więcej nie tknę chipsów, orzeszków, czekolady!!!
SweetCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:27   #4373
keszke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Meridia

brałam adipex (polska meridia), faktycznie to jest rewelacja , działa na ośrodek w mózgu tak ,że nie byłam w stanie nic przełknąć bo czułam się cały czas pełna ,3 kg poleciało mi w tydzień , niestety po 2 tygodniach musiałam odstawić .pojawił sie zawroty głowy, pogorszenie wzroku (czytałam o przypadku oślepnięcia prawie) ,uciskanie w klatce piersiowej -kołatanie serca jak próbuje biegać długo mam do dzis a minęło 3 lata ...
lepiej się zastanowic nad tym środkiem ....
brałam też lide - o niebo lepsze , zero skutków ubocznych jak u mnei przynajmniej , ale czytałam,że te chińskie zioła to też niebezpieczne .Lepsza zdrowa dieta i duuuzo ruchu , sport, aeroby , chyba, że wam nie zalezy co będzie za pare lat .

Edytowane przez keszke
Czas edycji: 2009-10-13 o 22:29
keszke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 00:08   #4374
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez SweetCzarnulka Pokaż wiadomość
polecam ten wątek jeśli chodzi o pyszne zdrowe jedzonko

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196551&page=2

ja właśnie testuję... i w sumiejestem zaskoczona, że można jeść zdrowo, do syta i chudnąć bez wyrzeczeń i monotonnej diety
Super, tylko szkoda, że do podanej diety nie jest napisane ile posiłek zawiera kcal Poza tym to można całkowicie smacznie zjeść
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 08:21   #4375
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Meridia

Cześć dziewczyny!
Też postanowiłam się troche odchudzić chociaz w pełni akcjeptuję siebie i nie uwazam ze jestem za gruba(no moze troszke boczki tylk0)to zrobię to ze względu głównie na mojego chłopaka który ciągle się tego domaga(boje się przestac byc atrakcyjna dla niego( ,bo wiadomo milosc miloscia jestesmy 4-5zaraz bedzie lat ale wizualne dozanania tez sie liczą)moja mama bat tak samo ciągle mnie namawiają idz gdzies zrob cos ze sobą jak ty przytyłas jakbys wciąży była. Chodziłam na fitness ale rezultaty nie były zadawalające:/ staram się nie jesc duzo i spisuję wszystko co wcinam,niestety mam słabosc i to duza do słodyczy(.
Przy 1.53 wazę jakies 57kg mam 21lata,postanowiłas sprobowac tej Meridii15. Mam jednak duże obawy bo jak czytam te wszystkie objawy nieporzadane to na sama mysl chce mi sie płakac tym bardziej ze bóle , głowy,czy zawroty miewam.
Boje się jednak najbardziej tego mdlenia i kołatania serca.
Narazie będę przyjmowac tak pół tabletki co dwa dni i zobacze jak organizm bedzie reagował,moze uda mi sie dzieki tym tabletka ograniczyc sodycze chociaz to by był już dla mie sukces!!!

Pozdrawiam wszystkie chcące schudnąć!!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:16   #4376
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Też postanowiłam się troche odchudzić chociaz w pełni akcjeptuję siebie i nie uwazam ze jestem za gruba(no moze troszke boczki tylk0)to zrobię to ze względu głównie na mojego chłopaka który ciągle się tego domaga(boje się przestac byc atrakcyjna dla niego( ,bo wiadomo milosc miloscia jestesmy 4-5zaraz bedzie lat ale wizualne dozanania tez sie liczą)moja mama bat tak samo ciągle mnie namawiają idz gdzies zrob cos ze sobą jak ty przytyłas jakbys wciąży była. Chodziłam na fitness ale rezultaty nie były zadawalające:/ staram się nie jesc duzo i spisuję wszystko co wcinam,niestety mam słabosc i to duza do słodyczy(.
Przy 1.53 wazę jakies 57kg mam 21lata,postanowiłas sprobowac tej Meridii15. Mam jednak duże obawy bo jak czytam te wszystkie objawy nieporzadane to na sama mysl chce mi sie płakac tym bardziej ze bóle , głowy,czy zawroty miewam.
Boje się jednak najbardziej tego mdlenia i kołatania serca.
Narazie będę przyjmowac tak pół tabletki co dwa dni i zobacze jak organizm bedzie reagował,moze uda mi sie dzieki tym tabletka ograniczyc sodycze chociaz to by był już dla mie sukces!!!

Pozdrawiam wszystkie chcące schudnąć!!

Matko przy wadze 57 kg odradzam barc Meridie i to jeszcze 15, watpie który lekarz ci ja przepisze jak nie masz nadwagi a dla 2 kg wierz mi nie opłaca sie, (mozna je szybko zrzucić) Cos wiem o tym bo brałam meridie 15 schudłam na niej 10 kg ale potem nadrobiłam nie jedzac wiecej niz podczas brania jej. Skutki tez są po niej bo nie jest nie stety tak ze nie zostawia po sobie śladu. Dziewczyny ktore maja sporą nadwage to zachecam do spróbowania moze akurat im sie uda utrzymac wage.
A jesli ty sie sobie podobasz to po co sie odchudzac bo tak powiedział chłopak czy matka Wspołczuję
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 09:15   #4377
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Meridia

Witam,dziewczęta.
Zaczęłam kuracje z Meridia 15 od soboty,wzięłam 1kapsułkę w ndz 2gą i jest wszystko okej nie mam bólów głowy ani zadnych nieporzadanych efektów czuję się super jem jeden posiłek dziennie no i może jakoms przekąskę pod wieczór,ale staram się nie podjadac i powiem szczerze nie czuję głodu naprawde jestem sama w szoku.
Oby tak dalej kupiłam 14kapsułek-1listek gdy go skocze mam nadzieje ze ede mogla juz sama bez pomocy meridi kontrolowac posiłki tak jak teraz.Dołańczam ulotkę z tych tabletek

Póki co pozdrawiam ii zycze wszystkim powodzonka
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:53   #4378
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Meridia

mnie dzisiaj lekarka zaproponowala branie meridi bo mam bmi powyzej 30 tylko u mnie jest jeden problem mam wysokie cisnienie, lekarka powiedziala zebym na razie pobrala leki na obnizenie cisnienia a potem meridie
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 04:26   #4379
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Meridia

Zużyłam 2 opakowania 15mg i nigdy więcej! Fakt schudłam 5kg bez żadnego wysiłku, nie byłam prawie w ogóle głodna, apetyt miałam minimalny. Wszystko ok, lecz po odstawieniu tabletek 5 kg wróciło z powrotem, poza tym strasznie zaczęły mi krostki wychodzić. Teraz powoli moja twarz wraca do normalności, ale masakra była. Nie polecam, na dłuższą metę z tym nie ujedziecie, a po co komu krótkotrwałe efekty koszem jeszcze większego późniejszego wysiłku czy nawet kosztem zdrowia? Naprawdę odradzam. Ale ''człowiek uczy się na własnych błędach'' więc musicie same się przekonać, bo zapewne i tak mnie czy innych osób nie posłuchacie, jeśli na własnej skórze tego nie doświadczycie Sama tak zrobiłam i żałuje. Teraz wybieram się w sobotę do dietetyczki i będę miała porządną, zdrową dietę i 3 razy w tygodniu chodzę na siłownie + basen. Mam nauczkę.
__________________
03.10.09 - nie palę
19.10.09 - codzienny rowerek
23.10.09 - dwa razy w tyg. siłownia + basen
26.10.09 - nie jem słodyczy, fast-foodów, nie pije gazowanego

Woda mineralna, czerwona herbata, marchew, jabłka, ciemne pieczywo.

Maturzystka 2010
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 23:05   #4380
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: Meridia

Hej dziewczyny. Ja rowniez biore Meridie 15. Zjadłam jedno opakowanie 30 tabl i spadlo mi 11 kg. Zrobilam dwutygodniowa przerwe, poszlam do lekarza, dostalam recepte na opakowanie na dwa miesiace.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
Matko przy wadze 57 kg odradzam barc Meridie i to jeszcze 15,
Zgadzam sie w 100 % . Meridia to lek leczący otyłość a nie nadwage.
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.