Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaki kolor dla mnie?
Brąz? 142 53,99%
Bląd? 123 46,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 263. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 19:00   #4921
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki kolor - poradzicie coś ?

Myślę ,że jak jesteś blondynką to uderzaj w jasne tonacje ,ale nie zbyt jasne ,bo wtedy będzie to wyglądać po prostu źle( mam na myśli ostro tlenione blondy). Co do tonacji to ja patrze po swoim naturalnym kolorze ( taki zimny dosyć kolor) to cały czas się farbuje zimnymi odcieniami no bo dobrze też wyglądają z moją cerą, jeśli ty masz zimny lub ciepły kolor włosów musisz dobierać podobne tonacje. Tak mi się zdaje
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 16:50   #4922
skyfullofcry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

a co uważacie o blondzie przy ciemnych oczach i ciemnej oprawie oczu? mój naturalny kolor to jasny brąz, wpadający może nawet w ciemny blond, ale brwi i rzęsy mam wyjątkowo ciemne, oczy ciemno brązowe a cerę niekoniecznie jasną i od jakiegoś czasu chodzi za mną blond... tylko nie wiem, czy jest odcień który by do mnie pasował żeby nie wyglądać dziwnie

Edytowane przez skyfullofcry
Czas edycji: 2015-09-02 o 16:53
skyfullofcry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 16:58   #4923
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skyfullofcry Pokaż wiadomość
a co uważacie o blondzie przy ciemnych oczach i ciemnej oprawie oczu? mój naturalny kolor to jasny brąz, ale brwi i rzęsy mam wyjątkowo ciemne, oczy ciemno brązowe a cerę niekoniecznie jasną i od jakiegoś czasu chodzi za mną blond... tylko nie wiem, czy jest odcień który by do mnie pasował żeby nie wyglądać dziwnie
Wydaje mi się ,ze też zależy czy chcesz mieć mocno platynowe, czy naturalne odcienie.
Myślę, że w twoim przypadku , jeśli masz tak ciemne oczy i karnację to nie będziesz wyglądała dobrze w jasnych bondach, moim zdaniem mogłoby to wywoływać sztuczny efekt. Możesz spróbować oczywiście z jakimś baleyage, pasemka, albo średni blond, może będzie ci to pasować, ale to sama musisz się przekonać.
Osobiście mnie się brunetki z ciemną karnacją ,brwiami i oczyma ciemnobrązowymi nie podobają w jasnych włosach. Za to odcienie ciemnej czerwieni, burgundy, czernie czy ciemne brązy mogą wyglądać całkiem fajnie przy takim typie urody jaki opisujesz ,ale to tylko moja opinia.
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:55   #4924
makaronxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Ciężko ocenić na zdjęciach, które przekłamują odcień
makaronxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 20:59   #4925
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Byłam dziś u fryzjera Załamało mnie podcięcie włosów totalnie bo zapuszczam i straciłam ponad 5 cm . Kolor wyszedł fajny jutro postaram się dodać, bo dziś taka zabiegana jestem ( no bo wiecie, w lidlu była promocja, trzeba było poczatować )
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:29   #4926
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Dodaję narzazie 2 fotki, ale są one w sztucznym świetle. Zdecydowałam się na ciemny blond/ blond z delikatnymi pasemkami ,coś jak refleksy,ale taki mają odcień miodowy (Taki balejaż można powiedzieć) Zależało mi żeby nie farbować często włosów, bo chcę je zapuścić no i żeby kolor był w miarę naturalny. O dziwo teraz wygląda naturalnie ,ale w dzień opalizuje na taki miodowy blond, spróbuję uchwycić ten kolor jutro. A tak to co sądzicie dziewczyny? Mnie się ogólnie podoba,że mam przykryte te ombre. Okazało się ,że poprzednia fryzjerka użyła zbyt mocnej wody, przez co "przetleniła "mi włosy i zaczęły sie one wykruszać, zresztą co widać na moich poprzednich zdjęciach. Najbardziej załamuje mnie długość podcięcia, bo dużo straciłam , przynajmniej tak mnie się wydaje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9333.jpg (78,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9330.jpg (88,3 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez blackcherryx94
Czas edycji: 2015-09-09 o 15:08
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 19:19   #4927
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Dodaje zdjęcia w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9338.jpg (145,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9335.jpg (65,1 KB, 20 załadowań)
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 15:07   #4928
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Hej hej dziewczyny, co tak tu ucichło?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:45   #4929
kamczynski
Raczkowanie
 
Avatar kamczynski
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 37
Red face Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

JA osobiście miałam bardzo dużo kolorów
mam jasną karnacje i jasne oprawy niby powinien pasować blond ale wiecie co dużo zależy od kształtu twarzy od stylu bycia osoby itp itd i zdecydowałam się na rudy po-prostu rewelacja tylko utrzymać ładny rudy to wyzwanie
Strasznie zwraca uwagę ludzi zresztą jeszcze nie usłyszałam złej opinii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10418885_958637790826038_6225340531677813730_n.jpg (97,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11844939_945482945474856_4100135583355848482_o.jpg (197,0 KB, 14 załadowań)
kamczynski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 19:40   #4930
emaerioel
Przyczajenie
 
Avatar emaerioel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Bezowe włosy ? Jaki kolor wybrać ?

Witam. Szaleje od dawna z kolorami włosów jednak znudziły mi się juz ciemne włosy.. mam zolta karnacje i zielone oczy planuje zrobić bezowe włosy tylko czy mi będą pasować? Mam taki kolor na głowie jak w załączniku i nie wiem co dalej... musze rozjaśnić oczywiście, ale czy ktoś zna dobry rozjaśniacz i co zrobić jak wyjdą rudawe jak moje końcówki ?? Włosy od góry farbowane były dawno temu. Ktoś może się borykal z takim problemem ?:p chce coś zmienić spróbować pomocy !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1445193547468.jpg (100,3 KB, 32 załadowań)
emaerioel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:08   #4931
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Bezowe włosy ? Jaki kolor wybrać ?

Cytat:
Napisane przez emaerioel Pokaż wiadomość
Witam. Szaleje od dawna z kolorami włosów jednak znudziły mi się juz ciemne włosy.. mam zolta karnacje i zielone oczy planuje zrobić bezowe włosy tylko czy mi będą pasować? Mam taki kolor na głowie jak w załączniku i nie wiem co dalej... musze rozjaśnić oczywiście, ale czy ktoś zna dobry rozjaśniacz i co zrobić jak wyjdą rudawe jak moje końcówki ?? Włosy od góry farbowane były dawno temu. Ktoś może się borykal z takim problemem ?:p chce coś zmienić spróbować pomocy !
Ja uważam ze ten rudy który masz na końcówkach bardzo by Ci pasował do tego masz zielone oczy to by Tworzyło fajną całość. Jednak jeśli chcesz dążyć do beżu to zostaje Ci rozjaśnianie pasemkami nieregularnymi pociągnięciami pędzla coś a'la ombre od góry 6% aby to miało jakieś ręce i nogi i przejście wyglądało w miarę naturalnie następnie tonowanie farbami w zależności czy Twoje włosy pójdą bardziej w kierunku żółtych(wtedy perła) czy pomarańczu(popiel) a najlepiej zmieszać je w perła+pył np z Joanny. Ale do beżu czeka Cie wiele faz rudości co najmniej 3 rozjaśniania jeśli chcesz oczywiście mieć względnie wyglądające włosy

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-10-21 o 11:19
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 11:37   #4932
emaerioel
Przyczajenie
 
Avatar emaerioel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Właśnie nie wiem co robić jak ostatnio sobie pokręciłam to stwierdzam że może lepiej nie będę zmieniać koloru
emaerioel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:37   #4933
emaerioel
Przyczajenie
 
Avatar emaerioel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Np tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1445423835230.jpg (84,5 KB, 25 załadowań)
emaerioel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:46   #4934
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emaerioel Pokaż wiadomość
Np tutaj

Powiem Ci tak ja bym na Twoim miejscu jeśli podobają Ci się te włosy to jeszcze je zostawiła bo zarówno w ciemnych jak i w jasnych bardzo Ci ładnie. Zostaw na razie aż naprawdę Ci się znudzą a międzyczasie stosuj szampon przeciwłupiezowy który troche "spiera" ciemny kolor. A jeśli "zbrzydnie" Ci ta fryzura (wierz mi że na pewno tak będzie -że będziesz chciała pójść w jaśniejszą stronę) możesz spróbować rozjaśniać ale wtedy czeka Cię długa droga i musisz być cierpliwa.
Nie wiem jak ciemny masz ten kolor na górze wygląda praktycznie na czarny... w tym

Mam podobną urodę do Ciebie i bezowe końcówki dużo osób mówi mi ze byłoby mi ładnie w takim kolorze na całej głowie jednak ja stoję uparcie przy ombre i koniec. Teraz zdecydowałam się na rozjaśnienie całości włosów o 1-2 tony zobaczymy cóż tego wyjdzie.
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:48   #4935
emaerioel
Przyczajenie
 
Avatar emaerioel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

No bo filtry są a tak to są brązowe
emaerioel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 12:18   #4936
ZonaSzatana
Przyczajenie
 
Avatar ZonaSzatana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Powinnam rozjaśnić włosy, czy pofarbować je na ciemniejszy kolor?

Otóż, wbrew charakteru pytania, nie zamierzam tutaj dodawać swojego zdjęcia, myślę jednak, że bez niego się mniej więcej obędzie <kciukwgórę>.
A więc, w tym roku naprawdę szalenie obchodziłam się ze swoimi włosami, gdyż suma rozjaśnień pasm i przyciemnień, wyniosła razem około dwudziestu razy; prawie co miesiąc rozjaśnianie i prawie, co miesiąc malowanie na czarno . Ostatni raz rozjaśniłam swoje włoski pierwszego października i od miesiąca, poza dwoma szamponetkami, nie kładłam na nie żadnego koloryzującego produktu. Niestety, ostatecznie zostałam z średniobrązowągdzieniegdz ieciemnobrązoworudymą fryzurą. Nie podoba mi się ten kolor, gdyż jest za ciemny, na moje wymarzone jasne włosy i za jasny, na moje upragnione czarne pasma. Następne farbowanie bądź rozjaśnianie, zaplanowałam sobie na początek stycznia, by moje biedne, wyżarte niteczki mogły się troszkę zregenerować przez trzy miesiące. Nie mogę się jednak zdecydować, czy zamierzam dążyć do koloru rudobrązowego, średnio brązowego bez odcieni rudości, czy do czerni. W każdym z trzech wymienionych kolorów jest naprawdę ładnie. Mam ciemnobrązowe, duże, ale długie, takie dość skośne oczy (rozciągnięte kąciki wewnętrzne i zewnętrzne) oczy, naturalnie jasną, ale zawsze subtelnie brzoskwinkową, lub oliwkową cerę, pełne usta, prosty nos i dobrze zarysowane kości policzkowe, dobrze ściętą żuchwę i wysokie czoło. Dodam jeszcze, że moje czoło jest wysokie, uroda poważna i od prawie dwóch lat czeszę się praktycznie zawsze tylko w wysokiego, idealnie gładkiego kucyka. Jaśniejsze włosy łagodzą moje wyraziste rysy twarzy, rozjaśniają subtelnie kolor oczu, a przy tym stosuję samoopalacza, używam różowych szminek. Natomiast czerń podkreśla powagę mojej urody, wyostrza rysy, kolor moich oczu wydaje się być niemalże czarny, dbam o jasny koloryt mojej cery (jednak nigdy nie byłam zupełnie biała), a szminek używam głównie czerwonych. I tutaj kieruję pytanie do was, wizażanki, bardziej wam się podoba ciepła, brązowa małpka, czy czarna małpka tworząca wokół siebie zimną otoczkę?

Chciałabym jeszcze tylko dodać dość istotną rzecz, moje włosy są w zadziwiająco dobrej kondycji, jak na moje wszelkie kombinacje
To są moje włosy i sama wybieram to co z nimi zrobię, was tylko proszę o wyrażenie swojej opinii na temat wyżej wymienionych kolorów. Dodam jeszcze tylko, że blondy mi w ogóle nie pasują

Edytowane przez ZonaSzatana
Czas edycji: 2015-11-02 o 13:54
ZonaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 01:01   #4937
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Ciepła brązowa małpka . Fajny opis!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:53   #4938
xwhisper
Raczkowanie
 
Avatar xwhisper
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Zmiana koloru włosów - jaki mi pasuję ?

Hej kochani,
nie wiem czy założyłam ten wątek w dobrym miejscu, i mam nadzieję że mnie za to nie zjecie. Chciałabym coś zmienić w swojej fryzurze. Odkąd pamiętam farbuję się sama, do salonów fryzjerskich mam wielki uraz . Więc tym razem też praca będzie samodzielna. Marzy mi się ombre . Takie jak w załączniku poniżej. Ale nie wiem, czy taki kolor włosów będzie pasował do mnie. Czy móglibyście mi doradzić, jaki kolor włosów byłby odpowiedni i pasował do mojej karnacji,kolorów włosów itp ?
Poniżej załączam stan moich włosów na chwilę obecną.
Ps. Nie, nie chcę ich ścinać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciemny-sombre.jpg (174,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150910_145626.jpg (72,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (121,6 KB, 19 załadowań)
xwhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 19:25   #4939
Beata785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Kolor włosów

Witam. Jak uważacie, jaki kolor włosów będzie mi pasował ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11988278_745754578901397_3615700119614708035_n.jpg (64,7 KB, 21 załadowań)
Beata785 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 08:35   #4940
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Kolor włosów

A czemu chcesz zmieniać? Ten, co masz, pasuje Ci.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 20:38   #4941
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: Kolor włosów

dawaj na blond
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:54   #4942
poszukiwaczka212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
pomożecie wybrać ładny kolor?

Hej mam problem nie wiem na jaki kolor ufarbować włosy chodzi mi bardziej o ciemniejsze kolory ponieważ mam ciemne oczy. Wybrałam już jeden typ ale może macie jakieś inne ciekawsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-11-10-11-53-23.jpg (89,4 KB, 10 załadowań)
poszukiwaczka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 11:04   #4943
m_i_r_a
Raczkowanie
 
Avatar m_i_r_a
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 36
Dot.: pomożecie wybrać ładny kolor?

Cytat:
Napisane przez poszukiwaczka212 Pokaż wiadomość
Hej mam problem nie wiem na jaki kolor ufarbować włosy chodzi mi bardziej o ciemniejsze kolory ponieważ mam ciemne oczy. Wybrałam już jeden typ ale może macie jakieś inne ciekawsze?
Pokaż swoje zdjęcie, będzie łatwiej doradzić
m_i_r_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:32   #4944
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Jest tu ktoś może? Chce pomalować włosy farbą Matrix. Który kolor polecacie by nie miał tego czerwonego blasku?
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 15:23   #4945
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Question Wymarzony platynowy blond

Hej dziewczyny

Po paru latach noszenia ombre na włosach zapragnęłam platynowy blond na całej głowie. Końce włosów były traktowane rozjasniaczem, joanna reflex blond w sprayu, dwa razy rozjasniaczem drogeryjnym, co odbilo sie na nich niekorzystnie. Oczywiscie to w przeciagu ok. 2 lat nie na raz. Niedawno ścięłam włosy ok. 20 cm gdzie były najjaśniejsze.

Przeszukałam internet i żeby jak najbardziej zminimalizować zniszczenia wybrałam farę rozjasniająca Alfaparf 11.21.
Wcześniej mialam włosy bardzo ciemne, widac na zdjeciach. Na gorze moje naturalne, na dole rozjasniane (zdjecie 1 i 2).
Niby wybralam farbę rozjasniajaca , odrosty dziewczynom wychodzily ladne wiec zamowilam i pofarbowalam z woda 9%.

Niestety nie wyszlo tak jak sobie wymarzylam :p (zdjecie 3, 4 sorry za rozczochranca nie uczesalam sie ;p ) Wyszły ni blond, ni rude, ni zółte. Kolor zalezy od swiatla ale bardziej byl rudawy niz blond. Cos pomiedzy zdjeciem 3 a 4, żaden do końca nie oddaje koloru.

Pomyslalam ze moze dlatego ze za slaba wode wzielam. Okropnie mi sie nie podoba ten kolor i jakos do mnie nie pasuje.

Zamówilam znowu ta farbe tylko tym razy Alfaparf 11.11 z woda 12%. No i niestety tez nic z tego nie wyszlo. (Zdjecia 4, 5 )

I teraz pytanie jak dojść do takiego blondu, czy jestem zdana tylko na rozjasniacz ? Boje sie go strasznie, bo moje włosy sa delikatne i cienkie, lubia wypadac. A na ten blond szykowalam sie juz z rok czasu ale cały czas bałam się ze sobie zniszcze bardzo włosy więc to odwlekałam. W końcu musialam wybrac albo blond albo cos ciemnego bo znalazlam siwe wlosy zeby to byly jeszcze jakies niewidoczne ale akurat w takim miejscu ze od razu widać ;/
A marzy mi sie taki kolor jak na ostatnich czterech zdjeciach.

Co mi radzicie ? Czy w ogole u mnie mozliwy jest taki kolor bez strasznych zniszczen ? Ktos schodzil z tak ciemnego do platynowego blondu?

Na ostatnim zdjeciu kolor mi sie bardzo podoba ale chyba jakbym miala dojsc do az tak bialego to juz w ogole wylysieje.

Bardzo prosze o wszelkie rady co robić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC0001811.jpg (82,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC0001821.jpg (220,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pierwszee.jpg (74,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pierwsze3.jpg (122,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4051.jpg (106,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4057.jpg (64,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (111,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (44,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (46,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (263,5 KB, 17 załadowań)
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 17:39   #4946
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wymarzony platynowy blond

Myślę, że lekka kąpiel rozjaśniajaca by się przydała. Dojście do bardzo jasnego koloru bez zniszczeń- najlepiej użyć OlapleX, czy innego pleXu- wtedy jest pewność. Poza tym niepotrzebnie używasz tak wysokiego oxy- zawsze wybije ono niechciane tony typu żółty. Ja bym zrobiła kąpiel na 6% i położyła na to farbę na kwadrans dla stonowania- Wella koleston ma piękne jasne blondy- na 3%.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 18:35   #4947
NadIia
Rozeznanie
 
Avatar NadIia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 707
Dot.: Wymarzony platynowy blond

Dzieki za odpowiedz mysle ze chyba dobry pomysl z ta kapiela lepsze to niz od razu nakladanie samego rozjasniacza. 6 % oxy bedzie optymalna czy moze lepiej jednak dac 3 %? Skoro juz jestem zmuszona uzywac rozjasniacza.

Co myslicie o rozjasniaczu Joanny ? tym profesjonalnym czarnym
NadIia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 13:18   #4948
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Moim zdaniem 6%. Co do Joanny- ich sklepowe są najgorsze, profesjonalnego nie znam, ale mogę polecić Alfaparf. Tanie saszetki a dobre.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:07   #4949
majka420
majka420
 
Avatar majka420
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 69
Jaki kolor dla włosów ciemny blond?

Witam
Planuję w najbliższym czasie zmienić kolor włosów teraz mają odcień ciemnego blondu plus zielone oczy i ciemne brwi. Myślałam o kolorze caffe latte co wy na to?
majka420 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 20:06   #4950
malgosia0601
Raczkowanie
 
Avatar malgosia0601
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 140
Dot.: Jaki KOLOR włosów będzie do mnie pasować ? - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny zastanawiam się nad zmiana koloru włosów. Obecnie mam ombre a myslalam o rudym co doradzacie? Na zdjeciu jest kolor jaki bym chciala i moj obecny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453752361115.jpg (93,6 KB, 40 załadowań)
malgosia0601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 22:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.