Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-10-22, 14:40   #1021
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ahh no tak pisa³a¶ palona kawa <g³upek ze mnie> ale wielkie brawa za taki piêkny fina³ , nie ma siê do czego doczepiæ ja aktualnie walczê z rudo¶ciami po rozja¶nianiu i czeka mnie jeszcze d³uga droga do takiego koloru jaki bym chcia³a
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-23, 00:46   #1022
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Luzia Poka¿ wiadomo¶æ
góra jest ja¶niejsza, prawie platyna a dó³ wpada w z³oty blond. Dra¿ni mnie to


schodzi³am z koloru joanna palona kawa. Czyli taki ciemny br±z. Kolor który mam teraz uda³o mi siê uzyskaæ po 3 miesi±cach, eh.. zej¶cie z ciemnego jest trudne i na pewno nie szybkie.
Spróbuj tonowac dó³ fioletowym szamponem. Polecam Marion ultramocny.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-23, 07:51   #1023
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A ja aktualnie zastanawiam siê co zrobiæ dalej z moimi w³osami bo które u nasady s± koloru bardzo ciemny br±z prawie czarny, my¶la³am o kupnie jakiego¶ profesjonalnego (ale nie zadrogiego) rozja¶niacza bo moje siê ¿e 'spaskudzê' w³osy tymi drogeryjnymi (choæby farbami rozja¶niaj±cymi). My¶la³am o farbie z Garniera tej któr± poleca³a¶ SceneQueene Eo Garniera lub Palette 320 ale trochê siê bojê bo naczyta³am siê ¿e one maj± stê¿enie 12% pomimo pielêgnuj±cych w³a¶ciwo¶ci farby. Mo¿e lepiej zrobiæ to raz a porz±dnie rozja¶niaczem bo w sumie zale¿y mi na rozja¶nieniu tak 2-3 tonów max. tej samej góry tak aby by³ jasny br±z. Jak my¶licie co powinnam zrobiæ? Dorad¼cie mi bo im wiêcej czytam to tym wiêkszy mam mêtlik. W konkursie wygra³am równie¿ zestaw rozja¶niaczy i farb z Joanny i zastanawiam sie nad k±pielami rozja¶niaj±cymi. W za³±czniku foto prosze o poradê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu³u.JPG (43,4 KB, 30 za³adowañ)
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-23, 07:59   #1024
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbuj tonowac dó³ fioletowym szamponem. Polecam Marion ultramocny.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
mam krótkie w³osy i ciê¿ko mi na³o¿yæ na same koñce a jak dam na ca³o¶æ to mi bia³e od góry wychodz±.

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja aktualnie zastanawiam siê co zrobiæ dalej z moimi w³osami bo które u nasady s± koloru bardzo ciemny br±z prawie czarny, my¶la³am o kupnie jakiego¶ profesjonalnego (ale nie zadrogiego) rozja¶niacza bo moje siê ¿e 'spaskudzê' w³osy tymi drogeryjnymi (choæby farbami rozja¶niaj±cymi). My¶la³am o farbie z Garniera tej któr± poleca³a¶ SceneQueene Eo Garniera lub Palette 320 ale trochê siê bojê bo naczyta³am siê ¿e one maj± stê¿enie 12% pomimo pielêgnuj±cych w³a¶ciwo¶ci farby. Mo¿e lepiej zrobiæ to raz a porz±dnie rozja¶niaczem bo w sumie zale¿y mi na rozja¶nieniu tak 2-3 tonów max. tej samej góry tak aby by³ jasny br±z. Jak my¶licie co powinnam zrobiæ? Dorad¼cie mi bo im wiêcej czytam to tym wiêkszy mam mêtlik. W konkursie wygra³am równie¿ zestaw rozja¶niaczy i farb z Joanny i zastanawiam sie nad k±pielami rozja¶niaj±cymi. W za³±czniku foto prosze o poradê
A ja dla odmiany nie polecam tego rozja¶niacza garniera E0 przez niego by³am o jedno rozja¶nianie w plecy. Nie wiem jak to mo¿liwe ale przyciemni³ mi w³osy mia³am ju¿ na g³owie takiego soczystego kurczaczka, na³ozy³am garniera i bach: marchewa nawet t¿ mnie pyta³ dlaczego mam ciemniejsze w³osy po rozja¶niaczu.
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-23, 08:16   #1025
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

hehe a to dopiero marchewki po nim nie mia³am ale w³a¶nie chcia³abym czego¶ innego spróbowaæ bo u mnie dzia³a bardzo delikatnie, mo¿e ty mog³aby¶ poleciæ mi jaki¶ rozja¶niacz bo pod skór± czujê ¿e te k±piele na niewiele siê zdadz± chyba trzeba zrobiæ to raz i porz±dnie... ehhh
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-23, 08:28   #1026
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A mo¿e saszetki Alfaparf? S± niedrogie a dobre.

No proszê, mi ten rozja¶niacz ³adnie sobie poradzi³ z w³osami. Mia³am kiedy¶ awaryjna sytuacjê, bo tak to fryzjerskich u¿ywam, ale o dziwo wysz³o super.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-23, 08:37   #1027
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

okej widz ¿e saszetka jest 50g=6,98 ajak± wodê wzi±æ do tego 6 czy 9?
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 11:39   #1028
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja nie polecê rozja¶niacza bo robi³am k±piele zanim tu trafi³am. Na blogach naczyta³am siê ochów i achów o rozja¶niaczu Joanny i na nim robi³am k±piele. Wiem, ¿e tu nie jest polecany ten rozja¶niacz akurat.
Ja by³am zadowolona, da³am du¿o od¿ywki i w³osy by³y miêciutkie, nie zniszczone. Otoczenie by³o w szoku, ¿e tak mog± wygl±daæ w³osy po 3 rozja¶nianiach
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-24, 13:48   #1029
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
okej widz ¿e saszetka jest 50g=6,98 ajak± wodê wzi±æ do tego 6 czy 9?
6. Du¿o lepiej potrzymaæ nawet chwilê d³u¿ej na 6, ni¿ u¿ywaæ 9.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-24, 19:40   #1030
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

No i ca³e szczêscie ¿e wzie³am 6 i omija³±m odrosty bo od razu zadzia³a³, siedzê z mask± niebiesko-szar± (tak± mia³am) na g³owie po rozja¶nianiu i tonowaniu. Mam nadzieje ¿e jutro przy ¶wietle dziennym nie zaznam szoku
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-24, 20:14   #1031
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny a jeszcze co do mojego problemu to zabieg olaplexem byl by dobrym rozwiazaniem? oczywiscie u dobrego fryzjera??
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 02:32   #1032
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Jasne

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-25, 06:49   #1033
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 8 680
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
No i ca³e szczêscie ¿e wzie³am 6 i omija³±m odrosty bo od razu zadzia³a³, siedzê z mask± niebiesko-szar± (tak± mia³am) na g³owie po rozja¶nianiu i tonowaniu. Mam nadzieje ¿e jutro przy ¶wietle dziennym nie zaznam szoku
dawaj foty!
__________________
Szczê¶cie to sposób patrzenia na ¶wiat..

Luzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-26, 08:26   #1034
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Okej wiêc jestem po k±pielach rozja¶niaj±cych w za³±cznikach znajduj± siê etapy które przechodzi³am krok po kroku. W sumie jestem zadowolona z efektu jednak korci mnie aby za jaki¶ tydz przyciemniæ odrobinê odrost tak do czekolady, mo¿e ¶redni br±z ale jeszcze siê zastanowiê, zobaczê za tydzieñ, zobaczê jak bêdzie siê ten wyp³ukiwa³. Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg str1.JPG (79,3 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg str2.JPG (101,5 KB, 44 za³adowañ)
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-28, 08:15   #1035
for_fun_
Przyczajenie
 
Avatar for_fun_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam Was!
przeczyta³am w±tek i chcê siê upewniæ czy dobrze my¶lê
interesuje mnie och³odzenie koloru i zatuszowanie/przygaszenie tych rudo¶ci.
Foto 1 - Zesz³am z koloru b.ciemny br±z po deko i dwóch k±pielach, obecnie posiadam na g³owie co¶ w rodzaju, na to zosta³ po³o¿ony ciemny blondGranier, kolor jednak szybko siê wyp³ukuje i przewa¿aj± rude refleksy przebicia, ¼le siê czujê w tym kolorze.
Foto 2 - obecny kolor (na zdjêciu modelka), czytaj±c forum natchnê³am siê na mieszankê Joanny per³a+py³ czy zastosowanie jej na ca³ej d³ugo¶ci (wszystkie od góry do do³u) zniweluje te rudawe tony?
Foto 3- to chcia³abym - ale wiem ze na razie nie do zrealizowania.

Czy ten a'la mahoniowy ciemny blond na czubku g³owy, rudy w ¶rodkowej partii i koñcówki (koloru s³omy he) zostan± stonowane och³odzone? Jakich kolorów mogê siê spodziewaæ (bo to mo¿na mniej wiêcej przewidzieæ "w któr± stronê pójdzie kolor").

Porad¼cie co¶ szampony na niewiele siê zdaj±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (14,0 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (40,9 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (61,1 KB, 17 za³adowañ)
for_fun_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-29, 13:53   #1036
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam Dziewczyny. By³am niby u najlepszego fryzjera w swoim miescie ze swoimi kurczakowo rudumi spalonymi z jednej strony wlosami,chociaz po miesiacu nie wygladaja juv tak zle!!! Ale nawet ona powiedziala ze sie tego nie podejmie,po prostu niewiem czy jej sie nie chce walczyc z takimi wlosami,bo byla nieprzyjemna od samego poczatku dla mnie, a dla innych klientek podchodzi³a inaczej. i tylko regeneracja regeneracja... chyba przeciez wiem ze to teraz najwazniejsze!!!.takze wysz³am z tamtad w p³acz i do domu nie wiem co ja mam dalej robic sama tez sie boje ich ruszac, a chodzi mi tylko o jeden normalny kolorr na wlosach..( juz nie mam si³ do nich!!!! A juz nawet boje sie isc do jakiegos innego fryzjeraa nawet po porade Ale nie wierze ze nie ma wyjscia na takie wlosy jak ja mam,chodzi tylko przeciez o jeden kolor abym nie swieci³a nimi na dworze ....

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

I jeszcze do tego wychodzi ciemny odrost,masakra niewiem jak ja bede wyglada³a za miesiac chociaz odrost moglby byc ale nie na kurczakowo rudych wlosach
chybaty23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-29, 14:09   #1037
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja bym posz³a do innego fryzjera je¶li Ci tak zale¿y, albo poprostu zrób sobie ¶redni lub ciemny blond z olaplexem (tylko pozniej ich nie katuj, nie prostuj, nie susz,nie mêcz) bo ca³y zabieg bêdzie bez sensu, kosztuje to chyba 50z³ czy 100 z³ w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci +farbowanie (przeciêtne oscyluje w 60-70z³) i bêdziesz mia³a spokój. A za jaki¶ czas np.po 2 mcach rozja¶niaj znów ale z olapexem. Je¶li lubisz kombinacje mo¿na samemu siê tego podj±æ bo ma allegro te¿ siê dostanie. Pozdro

Ps. jesli ty sama boisz siê z nimi co¶ robic to biedny fryzjer tym bardziej ¿e nie zna ich historii ma prawo siê baæ, bo gdy ewentualnie one polec± to on dostanie po dupie
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-29, 20:34   #1038
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Gosia ma racjê. Poszukaj innego fryzjera, niech zrobi koloryzacjê z regeneracj± i potem nic nie rób poza regeneracj±, co najmniej kilka mies.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 07:23   #1039
for_fun_
Przyczajenie
 
Avatar for_fun_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

SceneQueene lub Gosia8814 bardzo Was proszê o pomoc w kwestii tych rudych przeb³ysków koloru na mojej g³owie bo nie jestem pewna czy kupowaæ t± mieszankê farb z Joanny ( py³+per³a) bêdê Wam bardzo wdziêczna. Proszê WAS
for_fun_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 08:49   #1040
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

hej
Po kolejnych kominacjach moje w³osy wygl±daj± tak:

1. po k±pieli rozja¶niaj±cej ( za d³ugo trzyma³am - rozja¶niacz z joanny)

2. po mieszance joanny popiel + per³a ( mia³ byæ py³, ale w sklepie co¶ mi siê pomiesza³o)

zosta³a ruda góra, czy mo¿e zafarbowaæ to jeszcze raz popiel+ per³a, bo mam jeszcze 1 zestaw ( promka by³a ) i potrzymaæ d³u¿ej, czy kupiæ co¶ np. 9.21 + utleniacz 12? Bo zauwa¿y³am, ¿e moje w³osy dosyæ s³abo 9 chwyta, w zasadzie siê nie dziwie, bo mam baaaardzo ciemny br±z. Zastanawiam siê, czy nie spróbowaæ z alfaparf 11.11 + 11.21 ( chyba tak) i utleniacz 12? Ogó³em chcia³abym mieæ to, co jest na ostatnim zdjêciu w za³±czniku...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 010bbc36790d2d39a104cf34204aaa98038546fb0b.jpg (54,0 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 01bccf9ac1121cf5f00f8af4904d12ac6188c01422.jpg (99,2 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 01155c9ac77cb4cbb839b7ede120332ac628d80aab.jpg (78,6 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 01b697c4063fdf7275b3be536f3244e91c690522b9.jpg (119,6 KB, 25 za³adowañ)
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 10:58   #1041
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

W³a¶nie mia³am Ci napisaæ ¿e alfaparf 11.11 z 12 da rade tylko staraj nak³adaæ siê go najpierw od nasady i srodek (koñcówki oszczêdz bo ju¿ s± jasne i tak mi sie wydaje ¿e w ch³odej tonacji chocia¿ zdjêcie mo¿e przek³amywaæ) . Odrost który jest na zdjeciu ostatnim to my¶lê ¿e jaki¶ ciemny blond wiêc bêdziesz musia³a go na³o¿yæ u nasady i przeczesaæ go jaki¶ 2 cm w kierunku koñcówek aby stworzy³ z³udzenie odrostu. Je¶li nak³adasz alfaparf od nasady wszystko pozostanie w ch³odnej tonacji te¿ ciemny blond

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez for_fun_ Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene lub Gosia8814 bardzo Was proszê o pomoc w kwestii tych rudych przeb³ysków koloru na mojej g³owie bo nie jestem pewna czy kupowaæ t± mieszankê farb z Joanny ( py³+per³a) bêdê Wam bardzo wdziêczna. Proszê WAS
Hm.. wed³ug mnie je¶li ju¿ powinna¶ u¿yæ podwójnej popieli bo ten rudy jest mega mocny zastanawiam siê czy nie lepsza by³aby k±piel bo nie wiem czy ta popiel to ugasi.
ps. oczywi¶cie podwójna popiel+perla jesli kolr jest trudny ale t juz wiesz pewnie

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-10-30 o 10:55
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 11:54   #1042
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

No w³a¶nie, u mnie na laptopie Twoje koñcówki s± niebieskawo-turkusowe. Nie kombinowa³abym dalej z nimi
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 12:14   #1043
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie, u mnie na laptopie Twoje koñcówki s± niebieskawo-turkusowe. Nie kombinowa³abym dalej z nimi
hee u mnie jakby bia³o szare wiêc daruj sobie koñcówki
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 12:27   #1044
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja tez widze szaro-biale koncowki. Lepiej ich nie ruszac.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 13:30   #1045
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mia³am Ci napisaæ ¿e alfaparf 11.11 z 12 da rade tylko staraj nak³adaæ siê go najpierw od nasady i srodek (koñcówki oszczêdz bo ju¿ s± jasne i tak mi sie wydaje ¿e w ch³odej tonacji chocia¿ zdjêcie mo¿e przek³amywaæ) . Odrost który jest na zdjeciu ostatnim to my¶lê ¿e jaki¶ ciemny blond wiêc bêdziesz musia³a go na³o¿yæ u nasady i przeczesaæ go jaki¶ 2 cm w kierunku koñcówek aby stworzy³ z³udzenie odrostu. Je¶li nak³adasz alfaparf od nasady wszystko pozostanie w ch³odnej tonacji te¿ ciemny blond

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Hm.. wed³ug mnie je¶li ju¿ powinna¶ u¿yæ podwójnej popieli bo ten rudy jest mega mocny zastanawiam siê czy nie lepsza by³aby k±piel bo nie wiem czy ta popiel to ugasi.
ps. oczywi¶cie podwójna popiel+perla jesli kolr jest trudny ale t juz wiesz pewnie
W³a¶nie siê zastanawiam, czy jak np po³o¿ê 11.11 na ¶rodek ( na koñcówki ew zejdê na koniec czasu, bo niektóre s± rudawe, inne popielate) i od nasady, co mi wyjdzie na górze? ¿eby nie rudo¶æ, ju¿ nawet niech jasno bêdzie, oby nie rudo ;> bo znów po³o¿yæ na "odrost" ciemny blond, to nie wiem - 7? jakby mi wyszed³ rudy to bym siê zastrzeli³a chyba :P poczekam z 2 tyg, ¿eby odpoczê³y trochê i zakupiê 11.11, zobaczymy
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 14:08   #1046
for_fun_
Przyczajenie
 
Avatar for_fun_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

po alfaparf 11.11 na pewno gwarantuje Ci ze rudego mieæ nie bêdziesz a jak± wodê chcesz kupiæ? bo mo¿e kup 12% ¿eby zrobiæ odrost - kolor ca³y czas bêdzie lawirowaæ w popielu, ja robilam kiedy¶ na jasnym br±zie i ³adnie chwyci³o tak¿e spokojnie nie bêdzie rudego na pewno miej tylko pod rek± roztwór gencjany w razie czego bo mo¿e wyj¶æ be¿owy zalezy od w³osów twoich
for_fun_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 14:19   #1047
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez for_fun_ Poka¿ wiadomo¶æ
po alfaparf 11.11 na pewno gwarantuje Ci ze rudego mieæ nie bêdziesz a jak± wodê chcesz kupiæ? bo mo¿e kup 12% ¿eby zrobiæ odrost - kolor ca³y czas bêdzie lawirowaæ w popielu, ja robilam kiedy¶ na jasnym br±zie i ³adnie chwyci³o tak¿e spokojnie nie bêdzie rudego na pewno miej tylko pod rek± roztwór gencjany w razie czego bo mo¿e wyj¶æ be¿owy zalezy od w³osów twoich
w³a¶nie chcê 12, chcia³abym tak jak w za³±czniku ciemniejsz± górê, ale najpierw spróbujê po ca³o¶ci. Akurat mam gencjanê i sobie dodajê do od¿ywki po kropelce odk±d od fryzjera wysz³am ze spalonym kurczêciem na w³osach
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-30, 14:33   #1048
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

fo_fun_ ma racje nie powinno Ci wyj¶æ rude ten roztwór to dobry pomys³
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-04, 01:23   #1049
misiaDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Hej. Dzi¶ u¿y³am dekoloryzatora uber i w sumie jestem zadowolona bo z czerwieni zesz³am do jasnego rudego trochê a'la kurczak a nawet siê nie spodziewa³am. Od nastu lat farbuje w³osy raczej na br±zy, od kilku miesiêcy na czerwieñ wiêc jestem pod wra¿eniem zmycia tylu warstw farb. Teraz moje pytanie: jak siê pozbyæ rudosci ma³o inwazyjnie. Nigdy nie mia³am blond w³osów, nie wiem jaki kolor chce koñcowo uzyskaæ. Na pewno nie skrajn± platynê,bia³y blond itd raczej co¶ w miarê naturalnego i zimnego. My¶la³am o k±pieli rozja¶niaj±cej i jakiej¶ blond szamponetce. Wklejam przed i po dekoloryzacji.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20151203_175306.jpg (53,6 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1449192263938924578785.jpg (49,5 KB, 18 za³adowañ)

Edytowane przez misiaDG
Czas edycji: 2015-12-04 o 01:25 Powód: zdjêcia
misiaDG jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-04, 08:31   #1050
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Je¶li chcesz zniwelowaæ rudy kolor powinna¶ wybraæ popiel. Jednak k±piel to dobry pomys³- czasem ciê¿ko pokryæ te pigmenty po deko. Pewnie w efekcie k±piel w³osy bêd± ¿ó³te, w zwi±zku z czym polecam per³owy blond. Np Montibello 8.2 lub te¿ Majirel 8.2.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.