Dylemat, co dalej? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-07, 12:41   #91
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Na czym polega ta bomba? Autor kanału widać, że wierzy w redpillowe mitologie o tym jak kobiety należą do innego gatunku niż mężczyźni i różni ich niesamowicie wiele. Szkodliwe seksistowskie bzdury.
Cytat:
Napisane przez Rosellina Pokaż wiadomość
Candy Shop Girl, rzeczywistość niestety jest brutalna ale mam nadzieję, że Autorka wyciągnie z tego wątku najlepsze dla siebie wnioski
bo kazda 35 letnia kobieta bez faceta to na pewno szuka ksieciunia.

Serio, to juz jest meczace jak redpille splaszczaja temat.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:52   #92
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dylemat, co dalej?

Jak się nie ma intelektualnych zasobów by analizować fakty, to się zamyka w oblężonej twierdzy i wymyśla sobie rzeczywistość pod tezę
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:57   #93
Goldberry09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dylemat, co dalej?

Dzieki za polecenie, nie da sie tych bzdur sluchac
Goldberry09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 12:57   #94
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Goldberry09 Pokaż wiadomość

Tylko nazwyczajniej w swiecie jest mi teraz przykro. I nie bede ukrywac, ale obawiam sie ze znalezienie kogos kto bedzie mi odpowiadal i bedzie gotowy do dojrzalego zwiazku, moze zajac duzo czasu...
Moze byc tak, ze zajmie duzo czasu albo tez ze nigdy sie takiej osoby nie spotka, ale to tez nie oznacza, ze trzeba trzymac sie zwiazku ktory nas nie satysfkacjonuje . Z wlasnego doswiadczenia moge napisac, ze w okolicach 30 stki zerwalam z facetem z ktorym bylam kilka lat i bym pewnie byla do dnia dzisiejszego gdyby nie moja decyzja. Rodzina mowila, zebym sie zastanowila, bo juz mam tyle lat i w ogole. Jednak ja wiedzialam, ze to nie jest to, meczylam sie i ta osoba nie da mi to czego oczekuje. Po jakims czasie zaczelam poznawac roznych facetow i na rynku matrymonialnym jest ciezko, szczegolnie gdy juz sie wie czego chce . I tez wiem, ze mozna nigdy nie trafic na osobe, ktora bedzie nam odpowiadac. Wiec podejmujac decyzje o rozstaniu trzeba liczyc sie z tym, ze mozna byc samemu, bo nie poznalo sie nikogo odpowiedniego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-07, 16:45   #95
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moze byc tak, ze zajmie duzo czasu albo tez ze nigdy sie takiej osoby nie spotka, ale to tez nie oznacza, ze trzeba trzymac sie zwiazku ktory nas nie satysfkacjonuje .
Dokładnie. Mam wrażenie, że niektóre osoby są tak zafiksowane na budowie domu/dzieciach/ślubie, że nawet nie patrzą czy w ogóle jest sens pakować się w takie obciążenia z aktualnym partnerem. Jakby powyższe to był próg do szczęśliwości i naprawy całego związku, a nie wręcz przeciwnie, często próba ognia i maksymalne przeciążenie, gdzie później i tak zyje się z tym samym niezbyt dopasowanym człowiekiem co przed, tylko, że gorzej odejść, bo dziecko, kredyt, rozwód. A i codzienność jest o wiele cięższa, a nie lżejsza. Więc po co to było w takim wypadku?



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 08:57   #96
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 227
Dot.: Dylemat, co dalej?

Rozumiem, że się umówiliście że odkładacie każdy jakąś kwotę z myślą o mieszkaniu ale mnie w sumie troche dziwi, że facet jest pod 40 i dalej nie ma (no teraz to może nie ma) ''dobrego momentu na zakup mieszkania''. Skoro plan jest taki aby było. Cała energia idzie w hobby i jego planowanie a nic w kierunku własnego M. Kredyty ''się nie opłacają'' ale wynajmowanie do 40 czy 50 to się już opłaca. Nie wiem czy to kwestia mentalności lokalnej, bo mieszkacie za granicą ale w Pl ludzie jak mają większe zasoby gotówki wolą nadpłacać kredyty i mieć je głowy i finalnie mniej mieć odsetek a nie wydawać kupe siana na drogie hobby. Jak chłop ''ostatnio oszczędził kilkanascie tysięcy'' i chce je wydać bo mu przeszkadzają na zabawki i zegarki to chyba nie jest z nim tak źle finansowo i czemu nie mozna było w koncu się zabrac za to ogarnięcie mieszkania.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-07-08 o 09:01
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 09:53   #97
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Dylemat, co dalej?

Autorko zastanow sie czy zaręczyny w jakikolwiek sposob rozwiązą wasz problem, bo wygląda na to, ze macie zupelnie inne podejscie do zycia i inne priorytety. Ty chcesz miec meza i dziecko, ale czy chcesz zeby obecny partner zostal twoim mezem? Nie wydaje mi sie. W twoich postach nie za bardzo widac uczucia do niego, raczej ciśnienie na bycie zoną i matką, a on jest dodatkiem, bo sama tego nie osiągniesz.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-08, 11:13   #98
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dylemat, co dalej?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-07-08 o 11:12
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-08, 17:00   #99
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Dylemat, co dalej?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 05:27
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-10, 12:03   #100
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Dylemat, co dalej?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mam wrażenie, że niektóre osoby są tak zafiksowane na budowie domu/dzieciach/ślubie, że nawet nie patrzą czy w ogóle jest sens pakować się w takie obciążenia z aktualnym partnerem. Jakby powyższe to był próg do szczęśliwości i naprawy całego związku, a nie wręcz przeciwnie, często próba ognia i maksymalne przeciążenie, gdzie później i tak zyje się z tym samym niezbyt dopasowanym człowiekiem co przed, tylko, że gorzej odejść, bo dziecko, kredyt, rozwód. A i codzienność jest o wiele cięższa, a nie lżejsza. Więc po co to było w takim wypadku?



Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Moim zdanie ludzie mysla, ze w takiej sytuacji dom, slub czy dziecko to jakis sposob na uzdrowienie relacji, ze po tym cos sie zmieni na lepsze, a czesto jest wrecz przeciwnie, bo problemy,ktore byly wczesniej, nie znikna, tylko tak jak napisalas nasila sie.

Ja nawet w swoim gronie mam znajoma, ktora tez "wychodzila" slub , a teraz po dwoch latach malzenstwa rozwodza sie. "Na szczescie" dzieci nie bylo. On nie chcial slubu, ona nie potrafila odejsc, jeszcze zaangazowali w to rodzicow, ze chlopak w koncu sie "przekonal", bo niby kazdy ma watpiwosci i to normalne. Ale trzeba sobie tez uswiadomic, ze jak przed slubem sa problemy, to slub niczego nie zmieni.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2023-07-10 o 12:05
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-10 13:03:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.