Dobry fryzjer - Pabianice - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 14:11   #91
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

w sumie cena mnie nie oibchodzi byle bylo szyvbko i blond!!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:08   #92
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Moge przeslac, mam nawet zdjatko wlosow po pierwszej wizycie, ale robione komorka, wiec nie oddaje zupelnie tego efektu, ale zalaczam fotke, na ktorej wlosy tej modelki w dolnym prawym rogu wygladaja prawie identycznie jak efekt, ktory osiagnelam za 1 razem. Pewnie Cie nie usatysfakcjonuje, bo jednak jeszcze do blondu kawalek jest. Zdjecia aktualnego koloru nie mam, ale moge cyknac i Ci wyslac. Mozesz mi podac swojego maila w prywatnej wiadomosci.

zapomnialam dodac: najwiekszy problem z takimi pasemkami to bardzo cienka granica miedzy tanim efektem dyskotekowej lali, a efektem eleganckim, jak np. na zalaczonym zdjeciu. Ale to takze zalezy od makijazu i stroju. Wazne, zeby te pasemka nie rozjasnialy sie za dlugo nie zrobily biale, bo wtedy to juz.......chyba nie musze konczyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg %C5%82adny%20baleja%C5%BC.jpg (19,6 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez alphala
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:12
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 08:09   #93
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ale te na zdjęciu są i tak super bo sa i ciemniejsze i jasniejsze pasemka bardzo ładnie to wyglada, a gdzie robilas wloski u P. Lidii bo ja wczoraj znalazlam jej strone internetowa salonu i napisalam do niej czekam na odpowiedz. Właśnie cos takiego by moglobyc wyglada nawet fajnie. Tu masz moj adres email: gosiachrzanowska@wp.pl wyslij mi jesli mozesz prosze zdjecia)z gory dzięki. A mialas przed tem czarne włosy przed tymi pasemkami? Myślisz ze z moimi tez pojdzie tak łatwo??? Bo ja mam pewne obawy niestety jednak ten pigment jest juz bardzo wzarty.Ale chce sprobowac w kazdym rzie )

Bardzo Ci dziękuje za pomoc i udzielenieodpowiedzi) Pozdrawiam serdeczniei czekam na zdjęcia!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:51   #94
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja mialam baaardzo ciemny braz, ale wedlug innych to byl juz czarny, farbowany 4 lata, zreszta sama zobaczysz na zdjeciu. Pierwszy raz nie robilam u Pani Lidii, ale u Pani Justyny z malutkiego niepozornego salonu na ulicy Piotra Skargi, przy Nawrockiego (male pawiloniki, ciemnoniebieski szyld) i zaplacilam raptem 50zl, takie tam maja ceny. Najdziwniejsze, ze te czarne wlosy nagle wygladaly jak brazowe, moze tylko ciut ciemniejsze niz te na zalaczonej fotce. A potem juz do Lidii poszlam, bo tam jest przyjemniejsza atmosfera, wiecej porad i faktycznie zrobi to o co sie poprosi, a nie to co jej akurat wyjdzie. Teraz wybieram sie we wtorek i mam nadzieje, ze juz osiagne ten moj wymarzony blond bo juz mi brak cierpliwosci. Wtedy cykne zdjecie swiezo po wizycie i wysle Ci caly komplet zdjec...jesli wytrzymasz do wtorku
Raczej nie masz co czekac na maila z odpowiedzia salonu, gdyz kiedys tez probowalam sie czegos dowiedziec droga mailowa i nie doczekalam sie odpowiedzi.

P.S. jesli to Ty na avatarku, to powiem Ci, ze bardzo Ci do twarzy w tych ciemnych, ale co ja bede gadac.....sama wiem jak to jest jak juz sie zaczyna nudzic i potrzeba zmiany

Pozdrawiam
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:29   #95
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
w avatarze to ja ale znudzily mi sie ciemne włosy juz;0)) zaskocze Cie z tym ze napisalam maila do salonu i dzis mam odpowiedz bardzo sympatyczna ta Pani Lidka naprawde udzielila co prawda długiej ale bardzo zachecajacej odpowiedzi widac ze mozna norlamnie z nia pogadac i nie mowi nie!!
Dzis na 18 umowilam sie z nia na konsultacje a w przyszly tydz ide juz farbowac takze zobaczymy co z tego wyjdzie mog e tez Ci pozniej zdjecia wyslac, tylko ze ja mam czarny i cudem bedzie naprawde ich rozjaśnienie)) ale jestem pelna nadziei)

i czekam na zdjęcia!! ))

pozdrawiam!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-21 o 13:54 Powód: post pod postem/korzystaj z ocji edycji i multicytowania.
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:42   #96
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

O super, chetnie zobacze co Ci wyjdzie. A moglabys mi przeslac dalej maila od Lidii? Jestem ciekawa co napisala, choc narazie nie potrzebuje takich informacji, ale kto wie co mi do glowy strzeli i czy nie wroce do ciemnych, a potem znow do jasnych i tak w kolko......zeby nudno nie bylo i wiem, ze to jest cos okropnego dla wlosow i poki co chce byc blondynka, ale nigdy nic nie wiadomo .......jeszcze mi rudy po glowie troche chodzi hahahaha
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:19   #97
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Moj e-mail do P.Lidii i odp na niego:


DzienDobry!
witaj, dziekuje za zainteresowanie nasza strona i przepraszam za
tak pozna odpowiedz
> Zwracam się z prośbą właściwie pytankiem, mam czarne
> włosy od 4lat farbuję je oczywiście zależało by mi na przefarbowaniu
> ich na blond, wiem ze wiele fryzjerow nie pisze sie na to lub chca
> powpli stopniowo robic pasemka i tak rozjasniac włosy. Pytam więc
> czy byloby to w ogole mozliwe?
witaj, bardzo sie ciesze ze na mnie trafilas, bo ja tez nie
znosze jesli ktos mowi ze sie cos sie nie da(dlatego ze jest to
strasznie trudne, badz nie chce mu sie angazowac skoro jest mnostwo
innych klientow za tak zwana "latwa kase", gdzie klepie sie
standardowe uslugi z zamknietymi oczyma). Nie chce oczywiscie na
wstepie powiedziec ze zapraszam i zrobie Ci piekny blond,
rzeczywiscie jest mnostwo zagadnien do omowienia, koniecznie
zapraszam na rozmowe, musze zobaczyc wloski i zdiagnozowac co bedzie
dla nich najlepsze, musze przede wszystkim wiedziec jakie efekty ci
sie podobaja i do czego dazymy! Powiem ze robilam wielokrotnie
dekoloryzacje z czarnych wlosow i zabiegi czasem sa zaskakujace(w
jedna i druga strone). Fryzjerzy zazwyczaj mowia nie- bo nie wyjdzie,
-bo sie zniszcza itd....a klientka nadal zadaje sobie pytanie -ale
dlaczego.....?!ja chce! Leszek Czajka by potrafil hihihi....
Moim zadaniem jest rowniez uswiadomienie
rzeczy o ktorych moze wiesz, moze sie interesowalas ale oczywiscie nie musisz wiedziec..... zapewne swietnie
znasz sie na wielu rzeczach na ktorych ja sie nie znam. postaram sie
jak najlepiej ci pomoc, jak zobacze twoje wloski z pewnoscia doradze
co najlepiej zrobic....o wszystkim opowiem i o wszystko wypytam jak sie zobaczymy....nasze wloski zyja7lat, oznacza
to ze jesli masz dlugie wlosy to pomimo podcinania i naturalnej
wymiany (czesc wypadlo, czesc odrasta mlodziutka)wiekszosc z Twoich
wloskow pamieta naprawde sporo koloryzacji, nawet jesli farba zmywa sie z
zewnatrz i wyplukuje, kolor blaknie to w srodku siedzi naprawde
mnostwo ciezkich silikonow. ja sama jestem brunetka i tez farbuje na
czarno wloski gdyby zamarzyla mi sie metamorfoza na blondynke, z cala
pewnoscia nie sciagala bym koloru na caly jeden kolor blond. A
dlaczego...mam
taki natlok mysli, ze az ciezko mi tak mailem to ogarnac, mnostwo
szczegolow co do Twoich koloryzacji...jaka farba...wiem ze 4lata, ile
trzymana, czy na odrosty odzielnie czy na calosc, samodzielnie czy
zawsze u fryzjera...druga sprawa- efekt ktory sobie
wymarzylas......musze to zobaczy porozmawiamy sobie w oparciu o
gazetki i juz moja glowa w tym jak to zrbobic i 3 sprawa czy bylas
kiedys blondynka, jakie masz doswiadczenia, czy na calosc, czy
baleyagem, co ci sie podoba a co absolutnie nie...jesli masz swoje
zdjecia w czyms z czego bylas zadowolona to wez je prosze ze soba.
jesli chodzi o ciecie rowniez, jesli znajdziesz cos w necie co by Ci
sie spodobalo wez lub wyslij mi na lidia@kuliberda.pl i koniecznie
sie podpisz. zadzwon prosze jutro do salonu lub podaj mi nr to my
oddzwonimy. jesli bys sie umawiala a odbierze ktos z personelu,
powiedz ze rozmawialas ze mna droga elektorniczna i chcesz umowic sie
na konsultacje, zarezerwuja wtedy czas. za konsultacje nic nie
placisz takze sie nie martw poprostu(jak na reklamie) POROZMAWIAJMY O
WLOSACH-to moja ogomna pasja, ze szczerego serca powiem co robic, bedzie dobrze zobaczysz....
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 09:21   #98
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Bylam na konsultacjach u P.Lidii w piatek wieczorem poniewaz ma male dziecko i tylko godzinki wieczorowe jej odpowiadaly i umowilam na sie przyszly tydz czw lub pt ma bardzo napiety grafik pracy wiec trzeba naprawde wczesniej sobie miejsce zarezerwowax, i to jest minus. Poza tym przemila mloda dziewczyna z charakterem szczera i prostolinijna ale jak to wszystko wyjdzie to sie okaze ))

pozdrawiam!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:43   #99
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

A ja mam wizyte za 20 minutek ciekawe co wyjdzie. Tobie tez zycze powodzenia, bo w takich sytuacjach trzeba na szczescie liczyc takze
Przyznam, ze super ten mail.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 07:34   #100
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

to przeslij zdjecie jak ci wyjdzie))i jak bylo przedtem
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:07   #101
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

dostalam dzisiaj twjego maila super masz teraz wloski az mnie korci zeby obciac sie na krotko w ciemnych wygladalas strasznie blado )
ja w piatek postaram wyslac Ci po wizycie u fryzjera moje fotki

Pozdrawiam super wygladasz!! To teraz masz branie pewnie hehe
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 18:59   #102
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Branie? Hahaha, juz zajeta jestem
blado...to fakt, zdjatka robione przed latem, wiec nie bylo kiedy sie przybrazowic....zreszta blondynki juz tak maja. A z tej nowej fryzury jestem bardzo zadowolona, mam dokladnie to czego chcialam. W sumie wyszlo tak jak u rihanny i pink na tych pierwszych fotkach od gory http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,...nk__Foto_.html
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:30   #103
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

wyszlo dokładnie tak) wygladasz super !! Ja mam długie włosy i kurde bylby szok gdybym obcieła planuje i tak mocno ścieniowac ale jak patrze na Ciebie to kurde tak mnie korci ze mmmm!! hehe

Pzdr
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 19:33   #104
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

super masz fryzke wyszlo tak dokladnie jak chcialas!! dobra fryzjerka, ja mam dlugie wlosy i tak mnie korci zeby sciac ale to bylby szok i zalowala bym po czasie tego dlatego zamierzam porzadnie wycieniowac)

PZDR!!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:45   #105
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Dzieki za te mile slowa, choc w sumie widzialas mnie tylko z profilu w nowych wlosach. W ogole mam nadzieje, ze po umyciu glowy dam rade sama tak ulozyc fryzurke, ale nie jest to skomplikowane raczej.

A oto moja teoria odnosnie scinania dlugich wlosow:

wszyscy dookola i my sobie same mowimy "nie scinaj, bo potem jak bedziesz chciala miec znowu dlugie, to bedziesz musiala czekac ze 2 lata az odrosna, a krotkie mozna miec w kazdej chwili". A prawda jest taka, ze wcale nie mozemy miec krotkich w kazdej chwili (!!!!!!), bo zanim sie przelamiemy zeby je w koncu sciac, tez czesto lata mijaja, a niektorzy nigdy sie na to nie zdobeda, chyba ze juz na starosc, jak juz nie bedzie innego wyjscia!!!!! Hihi......


P.S. Ty sie troszke boisz szoku, a mnie wlasnie o ten efekt szokujacy chodzilo. Moi najlepsi znajomi, ktorzy mieszkaja poki co 150km ode mnie, pamietaja mnie w dlugich czarnych Oni dopiero zrobia oczy!!! No i moj chlopak tez mnie jeszcze nie widzial ani w takich jasnych, ani w takich krotkich, bo tez tymczasowo daleko jest

Edytowane przez alphala
Czas edycji: 2008-11-26 o 22:48
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:24   #106
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ooo to musi byc ciężkie mieszkac tak daleko od siebie, moj chlopak spedzil rok za granica i to bylo okropne nie ma to jak miec go na miejscu pod reka dlugo jestescie ze soba?takie niedyskretne pytanie)he
Musze Ci przyznac ze masz dobra teorie i chyba tez sie zdecyduje troche podciąć tylko ja bym chciala boba V.Beckham)
Bosshe to juz jutro nie moge sie doczekac

Buzka!
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 21:42   #107
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Zeby nie robic za duzego off-topicu, odpisze na privie
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:44   #108
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: fryzjer PABIANICE

I wreszcie jestem blondynką)) 4 godzinki w miłej atosmerze, profesjonalnej obsłudze i jest to czego chciałam. Jest świetnie, musze sie przyzwyczaic bo czuje się jak nie ja!!
Ale efekt jst naprawde świetny wystarczy tylko dobry fryzjer!! Bardzo dobra atmosfera tego miejsca!! Wiem że z usług tej Pani będę korzystać przez długi czas
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 12:20   #109
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Fajnie, ze jestes zadowolona Czekam na fotki "przed" i "po", gdyz sama jestem bardzo ciekawa. Mojego maila masz.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 21:08   #110
nicitaaa
Przyczajenie
 
Avatar nicitaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 7
Dot.: fryzjer PABIANICE

Ja kiedyś chodziłam do pani Lidki i tak szczerze to najpierw byłam zadowolona, potem już troszkę mniej i podczas mojej ostatniej wizyty gdy wyszły mi okropne pomarańczowe odrosty powiedziałam dosyć eksperymentów na moich włosach!!! Jakoś tak byłam przyzwyczajona i miałam blisko więc chodziłam, że tak powiem brzydko z "braku laku". Lubiłam panią Lidkę, bo była miła. Potem moja koleżanka jak mnie zobaczyła powiedziała, że mam w tej chwili iść do jej fryzjerki i się tego "żóltka"pozbyć! A wcale nie mam takich ciemnych włosów, bo jestem średnią blondynką i zawsze się szybko rozjaśniam. I tak się moja przygoda z salonem na Wrzosowej skończyła. Nigdy nie byłam wymagająca i jak mi tłumaczyli, ze czasem tak wychodzi to w to wierzyłam. Ale teraz mam swoją fryzjerkę do której mam troszke daleko, ale jadę bo wiem, że zrobi to co chcę I nigdy nie mówi, ze tak czasem wychodzi, bo zawsze wychodzi bardzo dobrze i tak jak ma wyjść Już od ponad roku sie jej poddaję i czuję się świetnie w swoich włoskach
Pozdrawiam
__________________
Someone That You Think That You Can Trust Is Just Another Way To Day!!
nicitaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:26   #111
natalia_zosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer PABIANICE

hmm ja trafiłam znów do kolejnego fryzjera
byłam na Piotra Skargi u Pani Justyny, za pierwszym razem pisałam, że byłam zadowolona, tydzień temu poszłam drugi raz na strzyżenie i wyszłam niestety niezadowolona. Myślałam, że sama sobie włosy ułożę i będzie ok. Ale próbowałam prostować, zostawić takie pofalowane i nic:/ stwierdziłam, że pójdę do innego fryzjera, żeby mi porządek zrobił na głowie. Z polecenia kogoś umówiłam się do salonu przy Zamkowej 27 bodajże. Strzygła mnie Pani Kamila, była zaskoczona, że fryzjer mógł mnie tak obciąć.
Miałam włosy różnej długości na głowie bez żadnego ładu i składu. Może akurat miałam pecha, trafiłam na zły dzień. Trudno. Na pewno więcej już nie pójdę na Piotra Skargi.
Wracając do wizyty na Zamkowej. Wyszłam bardzo zadowolona, choć usłyszałam, że żeby mi wyrównać włosy to bym musiała być na bardzo krótko obcięta, więc za dwa miesiące znów się będę musiała tam pojawić.
natalia_zosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 21:17   #112
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Ja słyszałam o super fryzjerce w Pabianicach p. Gabrysi Pawlak, która ma salon na Powst. Warszawskich. Nie miałam okazji sama wypróbowac, ale raz zaczepilam na ulicy dziewczyne, ktora miala super kolorek i sciecie i wlasnie mi powiedziala ze sie u niej strzyze i farbuje. Potem tez slyszalam pozytywne opinie od innych. Mialam sie wybrac ale mieszkam w Lodzi i nie za bardzo mi po drodze . Czy ktos moze korzystal z jej uslug?
Ja od ładnych paru lat się u niej czeszę/strzygę i jestem naprawdę zadowolona. Ceny fakt, są dość wysokie, ale myślę, że warto
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:59   #113
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: fryzjer PABIANICE

Przeczytałam cały wątek, miałam nadzieję ze ktoś napisze o Agnieszce ...

więc ja zacznę

dziewczyna ma talent w rękach! zaczęłam się u niej strzyc jeszcze jak była uczennicą i zostałam na zawsze jej klientką! zaczynała na św. Jana, potem Grace (obecnie Doris) potem salon pareset metrów dalej ale nie pamietam nazwy i wreszcie otworzyła swój! młoda dziewczyna, od kilku lat ma tytuł mistrza i uczy innych mogłabym siedzieć u niej z zamkniętymi oczami i jestem pewna że bedę zadowolona. Robiłam u niej i trwałe, i farbowanie i pasemka i rózne cuda. Jej salon znajduje się na rogu Piotra Skargi i ul. Bugaj. Pracuje na kosmetykach Goldwell i L'oreal Proffesional.

Fakt, trzba troszkę zapłacić, trzeba się umówić wcześniej, czasami dużo wcześniej ale to tylko świadczy o tym ilu ma klientów i o tym że wszyscy są zadowoleni. Moja mama jeździ do niej czasami na 6 rano! Agnieszka jak pracowała w Grace to wychodziła jako ostatnia o 21 - 22 i zamykała salon.

Naprawdę, z czystym sumieniem polecam! nie bedziecie rozczarowane!

Pozdrawiam!
ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:24   #114
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Arrow Dot.: fryzjer PABIANICE

Moze odswiezymy watek i ktos napisze jakies recenzje o fryzjerach.
Ja sie wlasnie wybieram.
znam dwie fajne fryzjerki ale teraz chyba pojde gdzie indziej zobaczyc co mi wyczaruje na glowie.
Mysle o Salonie Fryzjerskim Agnieszka -post wyzej- kiedys weszlam tam przez przypadek i salon bardzo ładny.
czekam na opinie
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 11:01   #115
elleves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: fryzjer PABIANICE

Witam.

A ja zastanawiam się nad wizytą w Sun Power u fryzjera - możecie mi cos podpowiedziec na temat jakosci pracy fryzjerów z tego salonu ?
Myślę tez o Nrobim , ale nie znam nikogo kto bym tam chodzi.

Slyszalam pozytywne opinie o Ewelinie z E&E z ul.Bardowskiego, ale nigdy tam nie byłam.

Poradzcie mi os proszę, poniewaz po ostatniej wizycie u Moniki na Wyspianskiego (u takiej pani w czerwonych wloskach bylam) - mam wlosy nie dosc, ze w tragicznym kolorze (kolor wątróbki jak to okresla moja kolezanka) to na dodatek sa w kiepskiej kondycji.
elleves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:14   #116
domishaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pabianice.
Wiadomości: 5
Question Fryzjer w Pabianicach

Dziewczyny, znacie jakiegos fryzjera w P-cach, u ktorego mozna dobrze przedluzyc wlosy?
domishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:18   #117
domishaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pabianice.
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer PABIANICE

a znacie jakiegos dobrego fryzjera u ktorego mozna przedluzyc wlosy?? ;>

Edytowane przez domishaa
Czas edycji: 2009-01-24 o 12:19
domishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:31   #118
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: fryzjer PABIANICE

Cytat:
Napisane przez elleves Pokaż wiadomość
Witam.

A ja zastanawiam się nad wizytą w Sun Power u fryzjera - możecie mi cos podpowiedziec na temat jakosci pracy fryzjerów z tego salonu ?
Myślę tez o Nrobim , ale nie znam nikogo kto bym tam chodzi.

Slyszalam pozytywne opinie o Ewelinie z E&E z ul.Bardowskiego, ale nigdy tam nie byłam.

Poradzcie mi os proszę, poniewaz po ostatniej wizycie u Moniki na Wyspianskiego (u takiej pani w czerwonych wloskach bylam) - mam wlosy nie dosc, ze w tragicznym kolorze (kolor wątróbki jak to okresla moja kolezanka) to na dodatek sa w kiepskiej kondycji.
Byłam kiedyś w Sunpower na ul. brackiej i byłam bardzo zadowolona, bardzo ładnie mnie pani ścięła.
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:59   #119
nicitaaa
Przyczajenie
 
Avatar nicitaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Cytat:
Napisane przez domishaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiegos fryzjera w P-cach, u ktorego mozna dobrze przedluzyc wlosy?
Moja koleżanka przedłuża u Pani Ewy na Jutrzkowickiej, chyba metoda Racon (to na takie zgrzewy). U niej mi się podoba. Tzn ma fajne długie włoski i zgrzewków u niej nie widać. (przynajmniej ja nie widziałam ) No i wiem, ze włoski ma dobrej jakości, bo chyba słowiańskie. Kumpela nosi już 7 miesiąc i kompletnie nic sie nie dzieje, a włosy wyglądaja "jak nowe"
__________________
Someone That You Think That You Can Trust Is Just Another Way To Day!!

Edytowane przez nicitaaa
Czas edycji: 2009-01-24 o 16:59 Powód: Litrówka
nicitaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 18:10   #120
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Fryzjer w Pabianicach

Nicitaaa - a ile twoja koleżanka płaci za to przedłużanie?

I w ogóle laski - była któraś z was w tym salonie fryzjerskim Framesi czy jakoś tak na ul. Garncarskiej (koło Batorego), na Starówie? Wygląda z zewnątrz dość zachęcająco, a że mam niezwykle blisko, to się zastanawiam, czy tam nie wejść... ale tak w ciemno iść pod nożyczki, no trochę się boję
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-30 16:04:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.