Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-14, 09:59   #1
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290

Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?


Cześć, temat mocno w stylu "jaka jest Wasza opinia", nic ciężkiego.

Ostatnio w czasie wolnym wkręciłem się mocno w tematy dotyczące relacji damsko-męskich, psychologii itp. Oglądam absolutnie wszystko i porównuje sobie podejścia różnych "guru" (głównie z YT).

Niemal w każdej sekcji komentarzy zauważyłem PLAGĘ samców o poglądach typu "kobiety są złe/zepsute/puszczają się", "nie ma normalnych kobiet", "straciłem wiarę blabla". Masa "łapek w górę" i głosów solidarności itp.

Ilekroć słyszałem takie lamenty, zawsze się okazywało, że chłop ma problem z kobietami i stąd frustracja, więc zakładam, że tutaj to podobny temat - panowie sobie nie radzą z kobietami i stąd te gorzkie żale.

Moje pytanie to skąd ich tyle wylazło? Nie wierzę, że to boty. a tego jest masa! Na pewno Panie mają większą styczność z uderzającymi do nich facetami (do mnie nie uderzają ), więc pytanie: czy naprawdę jest tylu frustratów?
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:23   #2
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Nie mam styczności z tego typu facetami. Jeżeli nawet miałam, to bardzo szybko ucinalan jakikolwiek kontakt.

Podejrzewam, że tego typu osobnicy są zdziwieni, że czasu patriarchatu się kończą i kobiety nie będą lgnąć do nich tylko dlatego, że mają chromosom Y. Emancypacja sprawiła, że kobiety są coraz bardziej niezależne, wykształcone i świadome własnej wartości, dlatego szukają partnera, który też sobą coś reprezentuje.

Jeżeli kobieta jest świadoma własnej wartości, to dlaczego miałaby zainteresować się kolesiem, który przespał ostatnie 20, 30, a może 50 lat i jest zdziwiony, że żadna nie chce faceta, który reprezentuje sobą mało, ma konserwatywne poglądy i oczekują, że ich kobieta będzie jednocześnie mamą, pomocą domową oraz kochanką, którą w dodatku w pewien sposób gardzi (w ich mniemaniu samiec>>>kobieta) ? Zauważyłam, że to raczej ten typu facetów (celowo nie używam słowa "mężczyzn") ma problem ze znalezieniem partnerki.

Zmień typ filmów na yt, bo po co Ci oglądać tego typu toksyczne i szkodliwe treści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:27   #3
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Większość tych frustratów ma coś nie tak z charakterem, w zachowaniu i dlatego byli/są odrzucani przez kobiety, ewentualnie kiedyś jakaś ich skrzywdziła i teraz przelewają złość na wszystkie kobiety.
Oczywiście wygląd też jest bardzo istotny, ale zawsze mnie śmieszyły te ich gadki o chadach, kwadratowych szczękach, wzrost min. 185+, gadanie, że jak taki nie jesteś to żadna cię nie zechce, a to guzik prawda, oczywiście są takie kobiety, które tylko takich wybierają, ale wystarczy wyjść z piwnicy gdzieś na miasto, na plażę i popatrzeć na ludzi, czy naprawdę wszyscy faceci idący z kobietą to super przystojniacy modele z okładek?
No jakoś oni założyli rodzinę, a wątpię żeby każdy z nich zarabiał grube tysiące (bo zaraz będzie gadka, że pewnie facet przy kasie i dlatego na niego poleciała)
Dużo też zakompleksionych facetów wciągnęło się w te wszystkie pillowskie wywody nawet nie starając się kogoś poznać, bo doszli do wniosku, że nie mają szans, bo chłopaczki w internecie tak im powiedzieli i obrzydzili im kobiety tymi swoimi wszystkimi "cudownymi" teoriami.
Mi tam nawet trochę ich szkoda, ale na nienawiść wobec kobiet, ubliżanie nie ma usprawiedliwienia.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:30   #4
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

No ale jaka to jest niby reprezentatywna grupa?

Po pierwsze, ludzie ogólnie wolą w necie raczej wylewać swoje frustracje i narzekać niż się chwalić czy opisywać pozytywne doświadczenia. A w szczególności te codziennie, nudne, np. mam właśnie fajny, stabilny związek - opiszę to sobie w internecie Dotyczy to różnych aspektów zycia. Jak skorzystasz z jakiejś usługi, to większa szansa, że zostawisz negatywny komentarz jeśłi coś poszło nie tak, aby się wyżalić a jak wszystko było ok, to co najwyżej wystawisz odpowiednią liczbę gwiazdek.

Po drugie, mówimy o profilach ukierunkowany na konkretny temat. Ktoś, kto nie ma problemów z budowaniem relacji albo jest już w satysfakcjonującym, stabilnym związku w ogóle na takie kanały raczej nie wchodzi i nie marnuje czasu na pisanie tam komentarzy, bo ma lepsze rzeczy do roboty.

Więc no trochę nie rozumiem w sumie zdziwienia jak patrzysz tylko na jakiś specyficzny ułamek społeczeńśtwa, czytaj subskrybentów konketnych kanałów. Stwierdzenie "skąd ich tyle wylazło" jest w ogóle bez sensu, bo musiałbyś zrobić badanie na jakiejś reprezentatywnej grupie mężczyzn w kraju, żeby stwierdzić, że takich przypadków jest "aż tyle".

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2023-07-14 o 10:32
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:34   #5
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Przyznam, że nie wiem bo w realu ich nie spotykam

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:37   #6
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Po pierwsze, ludzie ogólnie wolą w necie raczej wylewać swoje frustracje i narzekać niż się chwalić czy opisywać pozytywne doświadczenia. A w szczególności te codziennie, nudne, np. mam właśnie fajny, stabilny związek - opiszę to sobie w internecie Dotyczy to różnych aspektów zycia. Jak skorzystasz z jakiejś usługi, to większa szansa, że zostawisz negatywny komentarz jeśłi coś poszło nie tak, aby się wyżalić a jak wszystko było ok, to co najwyżej wystawisz odpowiednią liczbę gwiazdek.
W sumie to ma sens. Nie myślałem o tym w ten sposób, bo na lifestylowych/rozrywkowych kanałach jest dużo pozytywnego contentu w komentach, ale racja - pod takimi materiałami jest inna grupa odbiorców.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:43   #7
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Bo ludziom jest coraz trudniej jakoś "wyjść do ludzi", nabrać jakiegoś obycia w towarzystwie, w tym z płcią przeciwną.
A w dzisiejszym świecie łatwo się zamknąć w jakiejś bańce, bo internet, grupy tematyczne, kanały tematyczne. W dużych miastach też jest to łatwiejsze. Więc się zamykają i nakręcają nawzajem jeszcze bardziej.

Poza tym też trzeba wziąć pod uwagę, że spora grupa ludzi lubi wyolbrzymiać w internecie na każdy temat.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-14, 10:44   #8
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Jak ktoś wyżej słusznie zauważył, powinieneś raczej unikać takich treści, to są kółeczka wzajemnej adoracji, które się nakręcają w tym, jak bardzo są przegrywami i jak to ich nikt nie chce. Jak ktoś jest podatny na wpływy, to po dłuższej styczności z taką treścią zaczyna myśleć "hmm, faktycznie coś w tym jest, gdzie jest moja kobieta z przydziału? dlaczego nikt mnie nie chce?". To jest wyuczona bezradność, wszyscy ci chłopacy spędzają długie godziny na użalaniu się nad sobą, zamiast wziąć sprawy we własne ręce (zadbać o higienę, pójść na terapię, znaleźć jakieś hobby)
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 10:47   #9
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Jak ktoś wyżej słusznie zauważył, powinieneś raczej unikać takich treści, to są kółeczka wzajemnej adoracji, które się nakręcają w tym, jak bardzo są przegrywami i jak to ich nikt nie chce. Jak ktoś jest podatny na wpływy, to po dłuższej styczności z taką treścią zaczyna myśleć "hmm, faktycznie coś w tym jest, gdzie jest moja kobieta z przydziału? dlaczego nikt mnie nie chce?". To jest wyuczona bezradność, wszyscy ci chłopacy spędzają długie godziny na użalaniu się nad sobą, zamiast wziąć sprawy we własne ręce (zadbać o higienę, pójść na terapię, znaleźć jakieś hobby)
Szczerze? Ja im próbowałem pomóc i to w najbardziej oczywisty sposób. Typ płacze, że kobiety są złe i zepsute. Ja mu mówię "ej, z takim podejściem nigdy nie znajdziesz żadnej partnerki, nawet jak trafisz na niezepsutą". Nie dociera. Szkoda ich, bo na 90% zejdą z tego świata w samotności.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 11:48   #10
rybeczkawizaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 193
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Szczerze? Ja im próbowałem pomóc i to w najbardziej oczywisty sposób. Typ płacze, że kobiety są złe i zepsute. Ja mu mówię "ej, z takim podejściem nigdy nie znajdziesz żadnej partnerki, nawet jak trafisz na niezepsutą". Nie dociera. Szkoda ich, bo na 90% zejdą z tego świata w samotności.
nic dodać, nic ujac
rybeczkawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 11:49   #11
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

pewnie i kiedys bylo tyle samo nieporadnych mezczyzn tylko nie bylo internetu wiec nie mogles o ich smutkach poczytac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-14, 12:25   #12
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Szczerze? Ja im próbowałem pomóc i to w najbardziej oczywisty sposób. Typ płacze, że kobiety są złe i zepsute. Ja mu mówię "ej, z takim podejściem nigdy nie znajdziesz żadnej partnerki, nawet jak trafisz na niezepsutą". Nie dociera. Szkoda ich, bo na 90% zejdą z tego świata w samotności.
Tacy ludzie są niereformowalni.

Miałam nieprzyjemność spotkać tego typu facetów w rzeczywistości. Oni właściwie od zawsze (czyli od czasów nastoletnich) uważali kobiety za pewnego rodzaju gorszy sort. Rozmawiam z takim smalcem i on w ciągu kilku minut dialogu obraża kobiety w taki, czy inny sposób - to nie może się udać. Przy czym mają oni sami wielkie wymagania, a nie reprezentują sobą nic. Oni nie chcą fajnej dziewczyny, z którą miło będą spędzać czas. Jak pewien znajomy zaczął wymieniać jaka powinna być jego partnerka to nie wiem, czy w całym województwie znalazłaby się chociażby jedna spełniającą te kryteria.

Łatwiej też marudzić na te złe kobiety niż podejść samemu do siebie krytycznie. Te kobiety lecą tylko na pieniądze i drogie samochody, nie szukają miłości - Zdzisław, lat 35, mieszka z mamą, pracuje dorywczo, nie umie obsługiwać pralki.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 12:28   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Jak ktoś wyżej słusznie zauważył, powinieneś raczej unikać takich treści, to są kółeczka wzajemnej adoracji, które się nakręcają w tym, jak bardzo są przegrywami i jak to ich nikt nie chce. Jak ktoś jest podatny na wpływy, to po dłuższej styczności z taką treścią zaczyna myśleć "hmm, faktycznie coś w tym jest, gdzie jest moja kobieta z przydziału? dlaczego nikt mnie nie chce?". To jest wyuczona bezradność, wszyscy ci chłopacy spędzają długie godziny na użalaniu się nad sobą, zamiast wziąć sprawy we własne ręce (zadbać o higienę, pójść na terapię, znaleźć jakieś hobby)
Dobrze napisane.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 13:42   #14
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Mnie najbardziej przeraża, gdy młodzi faceci, bez żadnych większych (a często i mniejszych) przeżyć, perypetii uczuciowych są już tak przeładowani tymi stereotypami oraz negatywnie nastawieni. Bo jednak czymś innym jest, gdy ktoś nabiera ostrożności, jest nieco zgorzkniały po trudnym, wyniszczającym związku, a co innego gdy takie rozbudowane teorie głosi ktoś kto sam ma problemy z wejściem w relacje, a wypowiada się w temacie jak ekspert i jeszcze doradza innym. Ani jednego, ani drugiego typu nie usprawiedliwiam.

Zgadzam się, że tacy mężczyźni zawsze istnieli. Kiedyś starałam się zrozumieć ich niechęć i obawy, ale jakoś zawsze okazywało się, że kryje się za tym nieprzyjemny charakter lub zachowania, które były dla mnie nie do zaakceptowania. Obecnie jak tylko zauważę u faceta tendencje do podobnych zachowań unikam go, a miejsca gdzie gromadzą się omijam szerokim łukiem, po co babrać się w toksynie.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 13:47   #15
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-07-14 o 14:34
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 14:09   #16
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

obserwuję obecnie dużo skrajności, jak tylko pojawia się coś, np. jakaś idea czy ruch, to zaraz zlatują się tam esktremiści. to z kolei wywołuje skrajne reakcje tych, którzy ekstremalnie się z nimi nie zgadzają. i potem jest jak jest w komentarzach

oceniam sporą liczbę osób w ostatnim czasie jako mało elastycznych w swoich poglądach.
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 14:59   #17
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 15:20   #18
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Nie mam styczności z tego typu facetami. Jeżeli nawet miałam, to bardzo szybko ucinalan jakikolwiek kontakt.

Podejrzewam, że tego typu osobnicy są zdziwieni, że czasu patriarchatu się kończą i kobiety nie będą lgnąć do nich tylko dlatego, że mają chromosom Y. Emancypacja sprawiła, że kobiety są coraz bardziej niezależne, wykształcone i świadome własnej wartości, dlatego szukają partnera, który też sobą coś reprezentuje.

Jeżeli kobieta jest świadoma własnej wartości, to dlaczego miałaby zainteresować się kolesiem, który przespał ostatnie 20, 30, a może 50 lat i jest zdziwiony, że żadna nie chce faceta, który reprezentuje sobą mało, ma konserwatywne poglądy i oczekują, że ich kobieta będzie jednocześnie mamą, pomocą domową oraz kochanką, którą w dodatku w pewien sposób gardzi (w ich mniemaniu samiec>>>kobieta) ? Zauważyłam, że to raczej ten typu facetów (celowo nie używam słowa "mężczyzn") ma problem ze znalezieniem partnerki.

Zmień typ filmów na yt, bo po co Ci oglądać tego typu toksyczne i szkodliwe treści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się i też o tej perspektywie słyszałam od psycholożki Katarzyny Miller.
Kobiety w ostatnich dziesięcioleciach przeszły ogromny upgrade, a mężczyźni nie nadążają za tą zmianą i się jej boją, bo już nie mają za wiele do zaoferowania. Bo samo urodzenie się z penisem to za mało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 15:35   #19
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zgadzam się i też o tej perspektywie słyszałam od psycholożki Katarzyny Miller.
Kobiety w ostatnich dziesięcioleciach przeszły ogromny upgrade, a mężczyźni nie nadążają za tą zmianą i się jej boją, bo już nie mają za wiele do zaoferowania. Bo samo urodzenie się z penisem to za mało.
Z tego, co udało mi się zrozumieć, ci nieszczęśliwcy płaczą, że kobiety stały się tak bardzo niezależne, że nie potrzebują mężczyzn i akurat to jest TROCHĘ prawdą. W ekstremalnych przypadkach to akurat ma miejsce. Moja mama się zalicza do tych osób - ona nie chce nikogo i generalnie sama sobie ogarnia wszystko, nawet ostatnio remontowała ścianę domu na drabinie
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-14, 15:51   #20
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 15:56   #21
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Zgadzam się i też o tej perspektywie słyszałam od psycholożki Katarzyny Miller.
Kobiety w ostatnich dziesięcioleciach przeszły ogromny upgrade, a mężczyźni nie nadążają za tą zmianą i się jej boją, bo już nie mają za wiele do zaoferowania. Bo samo urodzenie się z penisem to za mało.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zwłaszcza, że ta zmiana się dokonała tak szybko. Ci faceci często się wychowywali w rodzinach, gdzie mężczyzna po prostu był i już za samo bycie mu się należała wdzięczność. Musiał chodzić do jakiejś roboty i od czasu do czasu coś w domu naprawić, ale to tyle. A teraz oni nawet na randkę nie mogą znaleźć kobiety, jeśli czegoś ciekawego sobą nie reprezentują, a co dopiero na wspólne życie.


Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Z tego, co udało mi się zrozumieć, ci nieszczęśliwcy płaczą, że kobiety stały się tak bardzo niezależne, że nie potrzebują mężczyzn i akurat to jest TROCHĘ prawdą. W ekstremalnych przypadkach to akurat ma miejsce. Moja mama się zalicza do tych osób - ona nie chce nikogo i generalnie sama sobie ogarnia wszystko, nawet ostatnio remontowała ścianę domu na drabinie

Dlaczego tylko trochę? To jest bardzo prawda. Jasne, że można chcieć być w związku, bo on daje różne wartościowe rzeczy. Ale chcieć, a potrzebować, to dwie rożne sprawy. Nie ma dzisiaj obiektywnych powodów, żeby kobieta musiała mieć partnera, bo inaczej sobie nie poradzi w życiu.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 15:57   #22
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Już kij z remontem, ale samo podejście "nie chce facetów, dam se rade" jest takie średnie IMO. Takie podejście rodzi potem te legendarną "kobietę z kotem i butelką wina". Niech sobie każdy żyje jak chce, ale czy te kobiety potem na pewno są szczęśliwe w samotności? Bo moja mama nie jest.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 15:59   #23
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Z tego, co udało mi się zrozumieć, ci nieszczęśliwcy płaczą, że kobiety stały się tak bardzo niezależne, że nie potrzebują mężczyzn i akurat to jest TROCHĘ prawdą. W ekstremalnych przypadkach to akurat ma miejsce. Moja mama się zalicza do tych osób - ona nie chce nikogo i generalnie sama sobie ogarnia wszystko, nawet ostatnio remontowała ścianę domu na drabinie
To szok, że kobieta może wejść na drabinę ?

Rola mężczyzny nie sprowadza się do remontu i ogarniania. Tak samo jak rola kobiety nie sprowadza się do gotowania, prania i ogólnego zapieprzania, które nie jest docenione przez księcia.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 16:08   #24
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89626993]To szok, że kobieta może wejść na drabinę ?[/QUOTE]
Tak, kobieta pracująca od 30 lat w biurze naprawiająca dziurę w ścianie na drabinie na wysokości 1 piętra mnie przeraża.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 16:13   #25
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Tak, kobieta pracująca od 30 lat w biurze naprawiająca dziurę w ścianie na drabinie na wysokości 1 piętra mnie przeraża.

Jakby to zrobił mężczyzna pracujący w biurze to już ok?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 16:15   #26
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89626996]Jakby to zrobił mężczyzna pracujący w biurze to już ok?[/QUOTE]
Nie, powinien to zrobić ktoś, kto sobie nie zrobi przy tym krzywdy.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 16:21   #27
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Nie, powinien to zrobić ktoś, kto sobie nie zrobi przy tym krzywdy.

Ale Ty podkreślasz, że ona to nawet zrobiła. Ona - jako kobieta, a nie jako człowiek, który bez doświadczenia zabiera się za daną pracę.



[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89626991] Nie ma dzisiaj obiektywnych powodów, żeby kobieta musiała mieć partnera, bo inaczej sobie nie poradzi w życiu.[/QUOTE]


I to smalców boli - nie mogą używać argumentu o otwieraniu słoików i wniesieniu lodówki.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 16:38   #28
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Już kij z remontem, ale samo podejście "nie chce facetów, dam se rade" jest takie średnie IMO. Takie podejście rodzi potem te legendarną "kobietę z kotem i butelką wina". Niech sobie każdy żyje jak chce, ale czy te kobiety potem na pewno są szczęśliwe w samotności? Bo moja mama nie jest.
"Bez faceta" nie zawsze jest równoznaczne z samotnością.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 16:56   #29
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
"Bez faceta" nie zawsze jest równoznaczne z samotnością.
Nie kupuje tego. Akurat tak się składa, że ostatnie 2 lata sam bujam na pełnym luzie bez związków i tez to powtarzam, ale jednak nie do końca tak jest. Człowiek jednak potrzebuje miłości czy tego chce czy nie.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-14, 17:17   #30
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Skąd tylu nieporadnych mężczyzn w necie?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Nie kupuje tego. Akurat tak się składa, że ostatnie 2 lata sam bujam na pełnym luzie bez związków i tez to powtarzam, ale jednak nie do końca tak jest. Człowiek jednak potrzebuje miłości czy tego chce czy nie.
W moim poscie nie ma nic o braku miłości.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-19 10:47:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.