Zaromania cz.LVI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 21:17   #3481
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Dzięki , to prawdopodobnie jak ja masz. Do szpilek wyglada bosko. Ja mam 165 cm wzrostu a Ty chyba jesteś wyższa i myślałam ze na Tobie będzie krótszy . A nie mogłabyś tu dodać zdjęciem w nim? bardz proszę .
prosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150722_154301.jpg (155,4 KB, 230 załadowań)
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:22   #3482
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czyli ja bym w M musiała celować. Nieprędko jednak będę w Olsztynie, a ostatnio jak je widziałam, to uciekłam ze sklepu .
Widziałaś te same czarne?
Przymierz S i M. Moim zdaniem lepiej zainwestować w ten płaszcz niż w kilka rzeczy, do których nie jesteś do końca przekonana a ostatnio nakupowałaś sporo tych rzeczy. Zastanów się, czy naprawdę wszystko Ci potrzebne? Mnie się wydaje, że ostatnio za dużo nakupowałaś marynarek, spodni, koszul ( kojarzę zakupy, nie kojarzę co zwróciłaś ). Przeczytaj książkę i sama zrozumiesz. Ja pozbyłam się co najmniej połowy ciuchów- używanych i połowy kupionych nowych- zwróciłam. Oddałam 3 torebki upolowane na zalando- mam 2 JT ( pale blue i pearl grey ) czarną furlę i pradę oraz beżową od alexandryk. A niedawno samych korsów miałam 8 sztuk. Uważam, że warto inwestować w porządne dodatki ( buty, torebki, okrycia wierzchnie bo czasem wystarczą by zrobić robotę ), więc uważam, że powinnaś zamiast entej marynarki zakupić ten trencz i zobaczysz, że będziesz w nim najczęściej chodzić bo z tego co pamiętam to do trencza przymierzasz się chyba 3 sezon. Pod względem ilości sztuk chyba w tej %% wygrywasz. Potem zwracasz, mrozisz kasę a mam wrażenie, że do żadnej z tych rzeczy nie jesteś na 100% przekonana.

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-07-22 o 21:24
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:23   #3483
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
no fajna jest fajna
60..moze jutro jeszcze spadna
dobra cena ja ją kupiłam na samym początku wyprzedaży bo obawiałam się że później jej nie dostanę
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:24   #3484
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Przymierz S i M. Moim zdaniem lepiej zainwestować w ten płaszcz niż w kilka rzeczy, do których nie jesteś do końca przekonana a ostatnio nakupowałaś sporo tych rzeczy. Zastanów się, czy naprawdę wszystko Ci potrzebne? Mnie się wydaje, że ostatnio za dużo nakupowałaś marynarek, spodni, koszul ( kojarzę zakupy, nie kojarzę co zwróciłaś ). Przeczytaj książkę i sama zrozumiesz. Ja pozbyłam się co najmniej połowy ciuchów- używanych i połowy kupionych nowych- zwróciłam. Oddałam 3 torebki upolowane na zalando- mam 2 JT ( pale blue i pearl grey ) czarną furlę i pradę oraz beżową od alexandryk. A niedawno samych korsów miałam 8 sztuk. Uważam, że warto inwestować w porządne dodatki ( buty, torebki, okrycia wierzchnie bo czasem wystarczą by zrobić robotę ), więc uważam, że powinnaś zamiast entej marynarki zakupić ten trencz i zobaczysz, że będziesz w nim najczęściej chodzić bo z tego co pamiętam to do trencza przymierzasz się chyba 3 sezon.
Lepiej bym tego nie napisala prawda ze ta ksiazka to doskonaly przewodnik?
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:28   #3485
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Lepiej bym tego nie napisala prawda ze ta ksiazka to doskonaly przewodnik?
Ja w końcu zmądrzałam i nie kręcą mnie już tak zakupy ani %%. Więcej radochy mam z tego trencza- oddałam 4 rzeczy, aby go kupić i w końcu czuję, że to dobry zakup i nie mam wyrzutów mimo wydania 620 zł. To samo mam z Pradą- fakt- wiadomo ile kasy poszło na nią ale nie żałuję ani złotówki a przy Korsie z zalando za 500 zł czułam wyrzuty sumienia.

Jedynym moim szaleństwem na tych wyprz jest parka

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-07-22 o 21:34
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:31   #3486
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Byłam chyba jedną z pierwszych klikających te marynarki i jestem chyba najbardziej zadowolona z tego zakupu jeżeli chodzi o %%% 2 marynarki w cenie jednej- to mi pasuje
Ja też, ale zabrakło mi kasy na trzy i zrobiłam błąd

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
prosze
wygląda extra

ale dla mnie byłby zdecydowanie za długi
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:32   #3487
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Ja też, ale zabrakło mi kasy na trzy i zrobiłam błąd

wygląda extra

ale dla mnie byłby zdecydowanie za długi
To jakie zamówiłaś ? Czarną Skę i białą Mkę, że poszukujesz białej Ski czy jak?
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 21:34   #3488
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
To jakie zamówiłaś ? Czarną Skę i białą Mkę, że poszukujesz białej Ski czy jak?
Dokładnie tak.
Bo mierzyłam miesiąc temu białą S i M i wtedy M była dobra.
Widocznie tak trafiłam... a teraz okazało się, że S musi być.
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:34   #3489
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Przymierz S i M. Moim zdaniem lepiej zainwestować w ten płaszcz niż w kilka rzeczy, do których nie jesteś do końca przekonana a ostatnio nakupowałaś sporo tych rzeczy. Zastanów się, czy naprawdę wszystko Ci potrzebne? Mnie się wydaje, że ostatnio za dużo nakupowałaś marynarek, spodni, koszul ( kojarzę zakupy, nie kojarzę co zwróciłaś ). Przeczytaj książkę i sama zrozumiesz. Ja pozbyłam się co najmniej połowy ciuchów- używanych i połowy kupionych nowych- zwróciłam. Oddałam 3 torebki upolowane na zalando- mam 2 JT ( pale blue i pearl grey ) czarną furlę i pradę oraz beżową od alexandryk. A niedawno samych korsów miałam 8 sztuk. Uważam, że warto inwestować w porządne dodatki ( buty, torebki, okrycia wierzchnie bo czasem wystarczą by zrobić robotę ), więc uważam, że powinnaś zamiast entej marynarki zakupić ten trencz i zobaczysz, że będziesz w nim najczęściej chodzić bo z tego co pamiętam to do trencza przymierzasz się chyba 3 sezon. Pod względem ilości sztuk chyba w tej %% wygrywasz. Potem zwracasz, mrozisz kasę a mam wrażenie, że do żadnej z tych rzeczy nie jesteś na 100% przekonana.
yyyy ale ja kupiłam na tej wyprzy jedną marynarkę od Moni i garnitur do pracy.

Z tą książką nie do końca się zgadzam. Zaczęłam ją czytać co prawda dopiero. Nie kupuję dużo ubrań, tzn dużo kupuję, ale większość oddaję. Ostatnie zamówienie z zary miałam z marca i teraz dopiero na wyprzy.

Z zary zostają ze mną 2 pary spodni (moro i jeansy), jedna spódnica i jedna koszula, nie wydaje mi się, by to było jakieś zakupowe szaleństwo biorąc pod uwagę 3- miesięczną przerwę, szczególnie, że łączny koszt tych zakupów to 340 zł.

Butów nie liczę, bo ani czarnych ani beżowych szpilek nie mam, więc to niezbędna klasyka, pasująca do wszystkiego, a nie 3 para w takim kolorze.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:34   #3490
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bylam w zarce, mierzylam owe llancuszkowe sa daly i imo sa okropne wygladaja tandetnie i zwyczajnie brzydko, nie mowie juz tu o tym ze odstaja (nie nic za brak skarpet do mierzenia)
Przymierzyalm tez te paseczkowe czarne ogolnie ladnie wygladaja na stopie ale niestety luzne i paski odstaja

Zostawilam 2 pary zamowionych dzinsow i kupilam dzinsowa spodniczke, bo kupowalam ją jednej wizazance i z ciekawosci przymierzylam
o jejku okropnie te zlote wygladaja..
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:41   #3491
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Przymierz S i M. Moim zdaniem lepiej zainwestować w ten płaszcz niż w kilka rzeczy, do których nie jesteś do końca przekonana a ostatnio nakupowałaś sporo tych rzeczy. Zastanów się, czy naprawdę wszystko Ci potrzebne? Mnie się wydaje, że ostatnio za dużo nakupowałaś marynarek, spodni, koszul ( kojarzę zakupy, nie kojarzę co zwróciłaś ). Przeczytaj książkę i sama zrozumiesz. Ja pozbyłam się co najmniej połowy ciuchów- używanych i połowy kupionych nowych- zwróciłam. Oddałam 3 torebki upolowane na zalando- mam 2 JT ( pale blue i pearl grey ) czarną furlę i pradę oraz beżową od alexandryk. A niedawno samych korsów miałam 8 sztuk. Uważam, że warto inwestować w porządne dodatki ( buty, torebki, okrycia wierzchnie bo czasem wystarczą by zrobić robotę ), więc uważam, że powinnaś zamiast entej marynarki zakupić ten trencz i zobaczysz, że będziesz w nim najczęściej chodzić bo z tego co pamiętam to do trencza przymierzasz się chyba 3 sezon. Pod względem ilości sztuk chyba w tej %% wygrywasz. Potem zwracasz, mrozisz kasę a mam wrażenie, że do żadnej z tych rzeczy nie jesteś na 100% przekonana.

od pewnego czasu też staram się tak robić...
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 21:41   #3492
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
yyyy ale ja kupiłam na tej wyprzy jedną marynarkę od Moni i garnitur do pracy.

Z tą książką nie do końca się zgadzam. Zaczęłam ją czytać co prawda dopiero. Nie kupuję dużo ubrań, tzn dużo kupuję, ale większość oddaję. Ostatnie zamówienie z zary miałam z marca i teraz dopiero na wyprzy.

Z zary zostają ze mną 2 pary spodni (moro i jeansy), jedna spódnica i jedna koszula, nie wydaje mi się, by to było jakieś zakupowe szaleństwo biorąc pod uwagę 3- miesięczną przerwę, szczególnie, że łączny koszt tych zakupów to 340 zł.

Butów nie liczę, bo ani czarnych ani beżowych szpilek nie mam, więc to niezbędna klasyka, pasująca do wszystkiego, a nie 3 para w takim kolorze.
A no to rzeczywiście sporo oddałaś. Ale tu nie chodzi o to, że ta książka jest tylko na kompulsywnych zakupocholiczek Ja też nie jestem z tych naprawdę szalonych- bo umiem trzeźwo ocenić zakupy i w razie czego zwrócić szmatkę nawet jak kosztowała 15 zł. Jak przeczytasz do końca to zobaczysz spójną całość-że nie tylko chodzi o ilość ale również o jakość- rozumianą globalnie- czyli jakość materiału, kroju i dopasowania do całej reszty. I że można mieć kilkanaście rzeczy i nie mieć odwiecznych problemów- nie mam się w co ubrać.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:42   #3493
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
prosze

też sobie go kupię jak będzie tak leżał jak na Tobie i skrócę jak coś
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:43   #3494
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Zaromania cz.LVI

Podpisuję się pod Unikalną w kwestii zakupów Nie ma sensu żałować sobie na droższą, porządniejszą i potrzebną rzecz, a zamiast tego wydać równowartość na inne rzeczy

Wpadam też z offtopem, bo dużo tu byłych i obecnych aparatek
Miałyście do czynienia z takim systemem, że na początku podpisujecie umowę, w której zawarty jest koszt leczenia i klauzulą, że jeśli leczenie się przedłuży, to nie ponosicie dodatkowych kosztów? Niby super, ale jako podejrzliwiec obawiam się, czy lekarz nie będzie chciał skończyć szybciej, żeby się zmieścić w zapłaconej kwocie
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:48   #3495
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zaromania cz.LVI

Autorka w tej książce opisuje zakupy nadmierne, ja tak nie mam. Staram się kupować rzeczy klasyczne, które będą pasowały do wszystkiego. Rzadko pozwalam sobie na jakieś szaleństwo, najczęściej to jest jakaś pojedyncza rzecz. Uzupełniam swoją szafę o basicowe ubrania.
Przez ciążę i czas po niej nie kupowałam specjalnie ubrań, dopóki nie wróciłam do normalnej wagi i do pracy.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
A no to rzeczywiście sporo oddałaś. Ale tu nie chodzi o to, że ta książka jest tylko na kompulsywnych zakupocholiczek Ja też nie jestem z tych naprawdę szalonych- bo umiem trzeźwo ocenić zakupy i w razie czego zwrócić szmatkę nawet jak kosztowała 15 zł. Jak przeczytasz do końca to zobaczysz spójną całość-że nie tylko chodzi o ilość ale również o jakość- rozumianą globalnie- czyli jakość materiału, kroju i dopasowania do całej reszty. I że można mieć kilkanaście rzeczy i nie mieć odwiecznych problemów- nie mam się w co ubrać.
Zwracam właśnie takie szmatki, też nie widzę w tym problemu.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:52   #3496
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Byłam chyba jedną z pierwszych klikających te marynarki i jestem chyba najbardziej zadowolona z tego zakupu jeżeli chodzi o %%% 2 marynarki w cenie jednej- to mi pasuje

A Ty kliknęłaś białą i czarną ?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



Mam rozmiar większy więc może i dłuższy jest. Mierzyłam go dziś i wydaje mi się, że sięga mi tak z 5-7 cm nad kolano ale miałam długą sukienkę więc nie wiem, czy źle nie oceniłam. Jutro sprawdzę jeszcze raz.
Tak, zostawiam, bo lubię dłuższe płaszcze- pasują i do krótkich spódniczek i do ołówków- nie lubię jak spódnica jest dużo dłuższa od płaszcza- to dzieli sylwetkę i zniekształca ją
Masz racje z tym doborem do spódnic , jest właśnie taki uniwersalny.Do wąskich dżinsów rownież będzie super. Ja chyba rownież go zakupie.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:53   #3497
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zaromania cz.LVI

Przed wyprzą kosztował ten płaszcz bodajże 649 zł. Cenę ma dobrą.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:56   #3498
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
prosze
DZIĘKUJE CI BARDZO Ślicznie w nim wyglądasz !!!! na mnie był praktycznie taki sam, tak +- ciut ciut dłuższy . Zostaw go koniecznie!!!
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 21:59   #3499
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Zaromania cz.LVI

Ja tez kupie za miesiąc po powrocie z podróży i właśnie z zamiarem skrócenia go bo dla mnie taka długość jest niekorzystna
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 22:02   #3500
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Przymierz S i M. Moim zdaniem lepiej zainwestować w ten płaszcz niż w kilka rzeczy, do których nie jesteś do końca przekonana a ostatnio nakupowałaś sporo tych rzeczy. Zastanów się, czy naprawdę wszystko Ci potrzebne? Mnie się wydaje, że ostatnio za dużo nakupowałaś marynarek, spodni, koszul ( kojarzę zakupy, nie kojarzę co zwróciłaś ). Przeczytaj książkę i sama zrozumiesz. Ja pozbyłam się co najmniej połowy ciuchów- używanych i połowy kupionych nowych- zwróciłam. Oddałam 3 torebki upolowane na zalando- mam 2 JT ( pale blue i pearl grey ) czarną furlę i pradę oraz beżową od alexandryk. A niedawno samych korsów miałam 8 sztuk. Uważam, że warto inwestować w porządne dodatki ( buty, torebki, okrycia wierzchnie bo czasem wystarczą by zrobić robotę ), więc uważam, że powinnaś zamiast entej marynarki zakupić ten trencz i zobaczysz, że będziesz w nim najczęściej chodzić bo z tego co pamiętam to do trencza przymierzasz się chyba 3 sezon. Pod względem ilości sztuk chyba w tej %% wygrywasz. Potem zwracasz, mrozisz kasę a mam wrażenie, że do żadnej z tych rzeczy nie jesteś na 100% przekonana.
Oddałaś Prade ? Dobrze mówisz Aniu. Lepiej mieć mniej a klasyki niż masę zbędnych rzeczy. Ja rownież jakiś czas temu do tego doszłam .
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:09   #3501
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Ja tez kupie za miesiąc po powrocie z podróży i właśnie z zamiarem skrócenia go bo dla mnie taka długość jest niekorzystna
Ja jeśli zostanie mi kasa po urlopie też zamówię , o ile jeszcze będzie.
Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Oddałaś Prade ? Dobrze mówisz Aniu. Lepiej mieć mniej a klasyki niż masę zbędnych rzeczy. Ja rownież jakiś czas temu do tego doszłam .
Ja również, ale sprzedawanie tych poprzednich słabo idzie. Teraz dobieram klasyki i wolę to, niż zylion rzeczy, które potem się ze sobą nie zestawiają.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:13   #3502
Mirindo
Zadomowienie
 
Avatar Mirindo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 833
Dot.: Zaromania cz.LVI

A ja dla odmiany klasyków mam mnóstwo
I zaczynam odkrywać wzory, kolory, odważniejsze formy i fasony.

Gabi super wyglądasz w płaszczu
Mirindo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:13   #3503
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Zaromania cz.LVI

Potrzebuje botkow na jesien, a Zara mi z takim czyms wyskakuje To ja jednak wybieram styl kowbojski, niz takie urodziwe trzewiki
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:16   #3504
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Potrzebuje botkow na jesien, a Zara mi z takim czyms wyskakuje To ja jednak wybieram styl kowbojski, niz takie urodziwe trzewiki


coraz gorsze te kolekcje mają
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:23   #3505
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bylam w zarce, mierzylam owe llancuszkowe sa daly i imo sa okropne wygladaja tandetnie i zwyczajnie brzydko, nie mowie juz tu o tym ze odstaja (nie nic za brak skarpet do mierzenia)
Przymierzyalm tez te paseczkowe czarne ogolnie ladnie wygladaja na stopie ale niestety luzne i paski odstaja

Zostawilam 2 pary zamowionych dzinsow i kupilam dzinsowa spodniczke, bo kupowalam ją jednej wizazance i z ciekawosci przymierzylam
Te sandałki okropne Za to czarne bardzo bardzo bardzo mi się podobają ale rzeczywiście widać, że na Ciebie szerokie spódniczka nie w moim stylu
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:24   #3506
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
O to to Dzięki mal00nie


Idzie jeszcze znaleźć gdzieś tę sukienkę??
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:48   #3507
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja z kolei po prostu przez upór - nie uznaje ze cos nie dam rady/ zniechęci mnie i sie uparłam i wlazlam w jogę.
No pewno, ze daje! Co do umysłu zas - to u mnie nie działa póki co, bo ciagle pilnuje, poprawiam figury, sprawdzam czy dobrze napinam co trzeba - także póki co jeszcze za wcześnie abym mogła stwierdzić, ze dla umysłu tez dobraNo i Jilliowa jest bardziej dynamiczna nizli wyciszająca.

Dlatego ja ciagle jeszcze cos poprawiam, majstruje, ale i tak uważam, ze da sie samemu ogarnąć temat czuje ze pracują mi mięśnie i ciało.

Tez wole w domu, pół roku zbierałam sie na silke i machnęłam ręka, nic na sile.
Zachwycona jestem Weiderem - szczesciopak robi sie po nim powoli piekny
To świetnie, że masz taki charakter, że nie dajesz za wygraną. Ja niestety mam odwrotnie- jak coś mi nie wychodzi to szybko mnie to zniechęca Ale planuję z tym walczyć...
Ja kilka razy kupiłam karnet na siłkę i pieniądze szły na marne, bo i poszłam kilka razy i na tym kończyła się moja przygoda. W domu chyba łatwiej mi się zebrać. Przed obcymi ludźmi się krępuję.
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 02:14   #3508
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Przed wyprzą kosztował ten płaszcz bodajże 649 zł. Cenę ma dobrą.
Czyli dobrze myślałam, że cenę obniżyli

---------- Dopisano o 03:14 ---------- Poprzedni post napisano o 03:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Oddałaś Prade ? Dobrze mówisz Aniu. Lepiej mieć mniej a klasyki niż masę zbędnych rzeczy. Ja rownież jakiś czas temu do tego doszłam .
Wymieniłam to co mi zostało


Shit... śnił mi się poród ... Muszę chwilę posiedzieć zanim się znów położę.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 04:46   #3509
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Potrzebuje botkow na jesien, a Zara mi z takim czyms wyskakuje To ja jednak wybieram styl kowbojski, niz takie urodziwe trzewiki


---------- Dopisano o 05:46 ---------- Poprzedni post napisano o 05:45 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Czyli dobrze myślałam, że cenę obniżyli

---------- Dopisano o 03:14 ---------- Poprzedni post napisano o 03:13 ----------



Wymieniłam to co mi zostało


Shit... śnił mi się poród ... Muszę chwilę posiedzieć zanim się znów położę.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 05:39   #3510
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zaromania cz.LVI

dzień dobry
posłał by mi ktoś na pw - linka albo nr ref do czarnej marynarki
mam jedną z re % ale chińszczyzna straszna ..
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 17:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.