Taniec brzucha - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 20:05   #61
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Taniec brzucha...:)

Ja chodze właśnie do Sopotu, do Elduende, ale jestem już na II poziomie. Zapewniam Cię natomiast, że zajęcia są super i proponuję zapisać sie do Mahliqi ) Pozdrawiam.
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 08:57   #62
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Taniec brzucha...:)

Cytat:
Napisane przez Loquilla
Ja chodze właśnie do Sopotu, do Elduende, ale jestem już na II poziomie. Zapewniam Cię natomiast, że zajęcia są super i proponuję zapisać sie do Mahliqi ) Pozdrawiam.
a jaka cena za zajecia?i gdzie dokladnie znajduje sie w sopocie elduende ?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:57   #63
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Taniec brzucha...:)

Ta szkoła jest w Kamiennym Potoku. Tu masz stronkę www.elduende.pl Cena za pojedyncze zajęcia (1,5h) to 25zł. Karnet na 4 zajęcia kosztuje 90zł. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie, którą Ci podałam (razem z mapką dojazdu). Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj ) Pozdrawiam cieplutko
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:21   #64
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Taniec brzucha...:)

narazie do glowy nie przychodza mi zadne pyt.do Ciebie,ale jakby mi sie cos przypomnialo to zapytam
Pozdrawiam
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 22:53   #65
angel_oo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Smile Taniec Brzucha

BARDZO MNIE INTERESUJE TANIEC BRZUCHA. W WIEKSZYCH MIASTACH SA KURSY, ZAJECIA GDZIE SIE MOZNA GO NAUCZYC, A JA JESCZE ROK MUSZE SIEDZIEC W SWOIM MIASTECZKU...
DZIEWCZYNY MOZA KTORAS Z WAS SIE NA TYM ZNA I MOGLABY DAC MI PARE RAD?? SAMA SOBIE W DOMKU BYM POCWICZYLA:p MOJA KOLEZANKA SIE SAMA NAUCZYLA TEGO I OWEGO Z TEJ KWESTI ALE NIE CHC EPOWIEDZIEC JAK... HE ZGORY DZIEX! BUZIACZKI

angel_oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:52   #66
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Thumbs up Dot.: Taniec brzucha...:)

Ja właśnie wczoraj byłam na pierwszej lekcji tańca brzusia-)) Świetna sprawa powywijac bioderkami- lekcje są dosć drogie (15 zł godzina-w karnecie 50 zł-4 wejscia-bardziej opłacalne)-ale myślę, ze cała godzinka takich ćwiczeń to ukojenie dla ciała i psychiki-fajne uczucie-POLECAM !!!! Czy widzicie jakieś efekty po tym tańcu???? Zmniejsza się obwód bioderek, pośladków, talia szczupleje?????
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:27   #67
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Taniec brzucha...:)

Dziewczyny, a czy któraś z was brała udzial w jakimś kursie w Krakowie??
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 14:34   #68
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Taniec brzucha...:)

Cytat:
Napisane przez Monia-22
Ja właśnie wczoraj byłam na pierwszej lekcji tańca brzusia-)) Świetna sprawa powywijac bioderkami- lekcje są dosć drogie (15 zł godzina-w karnecie 50 zł-4 wejscia-bardziej opłacalne)-ale myślę, ze cała godzinka takich ćwiczeń to ukojenie dla ciała i psychiki-fajne uczucie-POLECAM !!!! Czy widzicie jakieś efekty po tym tańcu???? Zmniejsza się obwód bioderek, pośladków, talia szczupleje?????
Szczerze Ci powiem,że chodziłam kilka miesięcy i bardzo mnie znudził Uwielbiam tańczyć, z poczatrku gdy moja kondycja była kiepska te ćwiczenia były dla mnie znakomite,ale teraz wolę taniec nowoczesany, funky jazz, latin jazz tec Tam to się chudnie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 13:09   #69
00 truskaweczka 00
Przyczajenie
 
Avatar 00 truskaweczka 00
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Taniec brzucha...:)

A Białystok to taka dziura, że nie ma żadnej szkoły tanca, ani funky ani latino ani tanca brzucha nic kompletnie nic, jest jaka szkoła tanca nowoczesnego ale kiepska podobno.
00 truskaweczka 00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 08:27   #70
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Taniec brzucha...:)

Załapałam się wczoraj na takie 1dniowe warsztaty i powiem wam, że nie sądziłam, że to takie męczące... Wydawało mi się, że mam dobrą kondycję, bo sporty różne uprawiam, a tu zaskoczenie...No i myślałam też, że to łatwiejsze ale to może dlatego, że w 3 h przerobiłyśmy setki kroków i ozdobników...
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:16   #71
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Taniec brzucha...:)

Popatrzcie na to
www.youtube.com/watch?v=U3v0DzTSlus
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 20:21   #72
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Taniec brzucha...:)

Jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=gHbFf...elated&search=


A tu to już wogóle
http://www.youtube.com/watch?v=gnYYK...=Tribal%20Fest
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 02:26   #73
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Taniec brzucha...:)

To ja zadam bardzo infantylne pytanie, ale spotykam sie z roznymi, sprzecznymi odpowiedziami.

Jaki wplyw ma taniec brzucha na brzuch?

Powiedzmy, ze jestem szczupla/bardzo szczupla, ale moj brzusio jest calkowicie nieumiesniony, choc raczej plaski. Wszedzie czytam o "kraglosciach" potrzebnych do tego tanca... Jak mam to rozumiec? Ze brzuch nagle stanie sie wypukly? A moze jakis kaloryferek sie na nim pojawi?

Raczej nie pociaga mnie odstajacy brzuch , a na wielu zdjeciach tancerki nie byly szczuple.

Ale to tylko zdjecia, moze po prostu takie wybrano do pozowania

Pytam, bo zastanwiam sie, czy aby sie nie zapisac...
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:26   #74
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Thumbs up Dot.: Taniec brzucha...:)

Timiri od tańca brzucha(chodzę na niego) na 100% pracuje talia....biodra też ale talia jest po nim naciągnięta bez grama tłuszczu....a biodreka są że tak się wyrażę bardziej sprawniejsze...na brzuszku modelują się bardzo mięśnie skośne....ogółem przez taniec uczymy się akceptacji własnego ciałka, sprawności, zmysłowych ruchów i pracuje całe ciało praktycznie-używamy przeciez do tańca ruchu rąk, bioder, brzucha, nóg (bo są zgięte w czasie tańca), grzbiet pracuje również....wkleję linka żebyś sobie poczytała na ten temat.....http://www.szkolatanca.wroclaw.pl/orientalny.html
Jeśli chodzi o osoby prowadzące to moja instruktorka jest że tak cię wyrażę drobina że prawie nie ma bioder a te ruchy jej wychodzą bosko....serio....też na początku myślałam że to dla krągłych osób ale się bardzo myliłam. Nie liczy się waga, wiek czy ilość fałdek tłuszczu.....każda z nas może się uczyć tego tańca....powiem szczerze, że to coś naprawdę wspaniałego....polecam
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 10:43   #75
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Taniec brzucha...:)

W Warszawie jest taki Klub- Atmosfera Ruchu (mają dwie placówki, obydwie w Centrum ) Polecam www.atmosferaruchu.com.pl
Tam na 100% są zajęcia z Tańca brzucha.
Pozdrawiam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:10   #76
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Taniec brzucha...:)

jeśli macie jakieś filmiki instruktażowe z tańcem brzucha, to proszę o przesłanie!- okretka@o2.pl
z góry dzięki
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 03:20   #77
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Taniec brzucha...:)

Monia-22; dzieki, Twoja wypowiedz mi troche rozjasnila sprawe.

A czy kto wie, gdzie w okolicach Zabrza znajduja sie szkoly takiego tanca? Szukalam w necie, ale zadnych informacji nie znalazlam
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 08:46   #78
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Taniec brzucha...:)

timiri, w Alhambrze w Gliwicach jest na 100% taniec orientalny z elementami tańca brzucha wydaje mi się, że 'sam' taniec brzucha też powinien być
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 00:11   #79
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Taniec brzucha...:)

OOO... To faktycznie blizutko Trzeba sie zorientowac

Heh, choc mnie jeszcze salsa kusi.... i chyba jednak ja wybiore . W kazdym badz razie ogromne dzieki - zawsze lepiej miec wiecej info, niz mniej
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 13:43   #80
me_agathaaa
Przyczajenie
 
Avatar me_agathaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Taniec brzucha...:)

A może któraś z Was się orientuje gdzie w Lublinie brzuszkiem można poruszać?
__________________
I'ma get, get, get, get, you drunk...
Get you love drunk off my hump...

My hump, my hump, my hump, my hump,

my hump...
My hump, my hump, my hump, my lovely little lumps...


Check it out!



Aerobic is Dance!

me_agathaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:26   #81
martyn_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 84
Dot.: Taniec brzucha...:)

http://www.megaupload.com/?d=CRY45IPG
martyn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:19   #82
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Taniec brzucha...:)

Cytat:
Napisane przez martyn_
jak to ściągnąć?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:33   #83
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Taniec brzucha...:)

Ja w czwartek idę na pierwsze zajecia w Shape Fitness w Galerii Mokotów i bedzie to właśnie taniec brzucha. Nie mogę się doczekać. Na pewno napiszę jak było

A może któraś z Was też sie tam zapisała? Co prawda tam jest dosć drogo i jest sie zwiazanym na rok umową, ale za to można chodzic na wszystko co sie chce, a ja wybrałam właśnie m.in. taniec brzucha.

Założę sobie obszerne spodnie i przewieszę chustę. A potem do dzieła!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:04   #84
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Taniec brzucha...:)

Shemreolin - ciekawa jestem jak te zajęcia, czy mogłabyś podać ich koszt? Ja chodzę na dosyć drogie do Akademii Tańca I. Dunkan - nie jestem zbyt zadowolona z atmosfery panującej w tym miejscu, ale za to z instruktorki jak najbardziej tak. Jeśli chodzi o W-wę to atrakcyjne ceny mają Tancerze. A jeśli chodzi o renomę, to słyszałam, że Riviera ma najlepszą instruktorkę - Yasmin.
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:30   #85
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Taniec brzucha...:)

Znalazłam to w sieci :

http://video.i123.pl/play/668/Orientalne_ruchy

Myśmy miały ostatnio zajecia z jakąs Yasmin i bardzo mi sie podobało. Ta dziewczyna jest pół Turczynką. Własnie dzisiaj idę na zajęcia na 20:30, ale już z naszą instruktorką, bo tamta była w zastępstwie. Ale to nie ta sama Yasmin.

U nas jest drogo i raczej kupuje sie karnet na cały miesiąc, na zajecia i siłownię. Karnet kosztuje teraz 200 zł miesiecznie. Ja zapisałam sie jak była jeszcze promocja i mam 10 zł taniej. Tylko, że ja chodze jeszcze na siłowmnię i inne zajecia z fitnessu. W zasadzie jestem tam codziennie. Ale jesli chciałabyś chodzić tylko na taniec brzucha, który jest raz w tygodniu, to jeden wstęp kosztuje 50 zł i musisz i tak isć z kimś kti ma karnet. Niestety...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:45   #86
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Taniec brzucha...:)

acha, to się bardziej opłaca chodzić tam na wszystko. a co do jasmin to ta z riviery jest pół syrykją zdaje się, wiec to rzeczywiście nie ta sama jasmin hihi
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 11:04   #87
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Taniec brzucha...:)

czy któraś z dobrych duszyczek mogłaby wrzucić ten filmik http://www.megaupload.com/?d=CRY45IPG
na wyślij mi to???, bo megaup. mi nie działa
__________________
Wróbelek to mała ptaszyna,
Wrobelek istota niewielka,
On brzydką stonogę pochłania,
Lecz nikt nie pokochał wróbelka,
Więc wołam: Dlaczego nikt nie pamięta,
Że wróbelek do druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka dziewczęta,
Kochajcie do jasnej cholery...
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 23:05   #88
anabellla
Raczkowanie
 
Avatar anabellla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Taniec brzucha...:)

z nadzieją,
podnosze
__________________
Wróbelek to mała ptaszyna,
Wrobelek istota niewielka,
On brzydką stonogę pochłania,
Lecz nikt nie pokochał wróbelka,
Więc wołam: Dlaczego nikt nie pamięta,
Że wróbelek do druh nasz szczery
Kochajcie wróbelka dziewczęta,
Kochajcie do jasnej cholery...
anabellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:57   #89
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Taniec brzucha...:)

Jak się cieszę, że taki temat istnieje, bo właśnie przeglądałam forum z myślą o stworzeniu tematu, ale jak jest to nie ma potrzeby

Chodzę na taniec orientalny do Akademii Tańca Alhambra, w Gliwicach, i jest po prostu fantastycznie Nie lubię tańczyć, ale taniec orientalny (czyli głównie taniec brzucha) to co innego Ale od początku.
Na zajęciach jest super atmosfera i kobitki - mieszanka od 17 lat do ok 60 Na zawsze zapamiętam chyba słowa naszej instruktorki, pani Joli, która na pierwszych zajęciach, na samym początku powiedziała mniej więcej :"Każda z nas jest inna. Każda ma inne ciało, inne kształy. Jedne z nas maja większy brzuch, inne mniejszy. Jak tańczymy, nie patrzymy się na inne dziewczyny. Mamy się patrzeć na swoje odbicie w lustrze i podziwiać swoje ciało" Prawdą jest, że po pierwszych zajeciach zmieniłam nastawienie do swojego ciałka. A ciałko mam. Brzuszek duży, piersi duże, bioderka też spore. Na mój widok powiedziałybyście "okrągła" Ale wiem, że w tym tańcu to się nie liczy, że dzięki niemu zaczynam się akceptować, że to ciałko pomaga mi w tym tańcu
W czwartek miałam 6 zajęcia. Czasem mi się nie chce iśc, bo jestem zmęczona uczelnią i marzy mi się własne łóżko. Ale jescze nic nie opusciłam bo wiem, że nawet jeśli jestem bardzo zmęczona, to ten taniec pomoże mi odzyskać siły i radość W ostatni czwartek wróciłam naładowana pozytywną energią

Polecam ten taniec każdej dziewczynie, która ma problemy z zaakceptowaniem swojego ciała. Małymi kroczkami oswajam się ze swoim ciałem i mam nadzieję, że wkrótce je pokocham
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:35   #90
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Taniec brzucha...:)

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Jak się cieszę, że taki temat istnieje, bo właśnie przeglądałam forum z myślą o stworzeniu tematu, ale jak jest to nie ma potrzeby

Chodzę na taniec orientalny do Akademii Tańca Alhambra, w Gliwicach, i jest po prostu fantastycznie Nie lubię tańczyć, ale taniec orientalny (czyli głównie taniec brzucha) to co innego Ale od początku.
Na zajęciach jest super atmosfera i kobitki - mieszanka od 17 lat do ok 60 Na zawsze zapamiętam chyba słowa naszej instruktorki, pani Joli, która na pierwszych zajęciach, na samym początku powiedziała mniej więcej :"Każda z nas jest inna. Każda ma inne ciało, inne kształy. Jedne z nas maja większy brzuch, inne mniejszy. Jak tańczymy, nie patrzymy się na inne dziewczyny. Mamy się patrzeć na swoje odbicie w lustrze i podziwiać swoje ciało" Prawdą jest, że po pierwszych zajeciach zmieniłam nastawienie do swojego ciałka. A ciałko mam. Brzuszek duży, piersi duże, bioderka też spore. Na mój widok powiedziałybyście "okrągła" Ale wiem, że w tym tańcu to się nie liczy, że dzięki niemu zaczynam się akceptować, że to ciałko pomaga mi w tym tańcu
W czwartek miałam 6 zajęcia. Czasem mi się nie chce iśc, bo jestem zmęczona uczelnią i marzy mi się własne łóżko. Ale jescze nic nie opusciłam bo wiem, że nawet jeśli jestem bardzo zmęczona, to ten taniec pomoże mi odzyskać siły i radość W ostatni czwartek wróciłam naładowana pozytywną energią

Polecam ten taniec każdej dziewczynie, która ma problemy z zaakceptowaniem swojego ciała. Małymi kroczkami oswajam się ze swoim ciałem i mam nadzieję, że wkrótce je pokocham
Bardzo ładnie napisane ja tez tańcze... w domu niestety tylko... ale jest to bardzo przyjemne kiedy widzisz ze jednak nie jestes łamagą i potrafisz poruszac bioderkami i kiedy wiesz że dajesz wszystko z siebie nie oczekujac przy tym oklasków od innych osób taniec jest dobrym sposobem na wyciszenie i relaks hehe i dobrą zabawe troche nauki dużo cwiczeń i wielka satysfakcja
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 08:18:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.