Sny o by³ym ch³opaku - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-11-20, 20:23   #1
olan0wak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 6
Unhappy

Sny o by³ym ch³opaku


Dziewczyny pomó¿cie! Jestem w rozsypce, 1,5 roku temu zakoñczy³ siê mój prawie 3-letni zwi±zek z ch³opakiem, on po 3 miesi±cach znalaz³ sobie now±, po tym mia³am jeszcze z nim kontakt (i to do¶æ intymny), ale od stycznia siê on urwa³. Nie mogê siê kompletnie pozbieraæ, my¶la³am, ¿e zapomnia³am, ¿e minê³o, spotyka³am siê z trzema facetami, ale nic z tego. A przez ostatni tydzieñ by³y ch³opak ¶ni mi siê co noc.. Nie mogê spaæ, dniami my¶lê tylko o tym, nie mogê normalnie funkcjonowaæ. U¶wiadomi³am sobie, ¿e moje uczucia do niego nic a nic siê nie zmieni³y. Nie umiem znie¶æ my¶li, ¿e jest szczê¶liwy z inn± i w dodatku z ni± zamieszka³, a kochali¶my siê ponad wszystko.. Nachodz± mnie my¶li, ¿eby odnowiæ kontakt, odezwaæ siê, ale kompletnie nie wiem co mam robiæ. Doradzcie, proszê.
olan0wak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-20, 20:26   #2
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 4 758
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Nic nie robiæ, w³a¶nie dlatego, ¿e on mo¿e byæ ju¿ szczê¶liwy z inn±. To raz. Dwa, ¿e to nie jest ten sam cz³owiek, z którym by³a¶, a Twoje uczucia to echo tych snów prócz mrzonka za tym co by³o, zapewne dodatkowo tylko za dobrymi chwilami, wady zepchnê³a¶ gdzie¶ daleko. Co zrobiæ, próbowaæ siê pozbieraæ, bo to zwyk³a fata morgana, nie p³omienne uczucie i têsknota.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierz±.'
nyana89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-20, 20:54   #3
olan0wak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Dziêkujê za odpowied¼! No prawda, o wadach i tych niemilych chwilach wogole nie my¶la³am.. tylko o tym jak wtedy kiedy bylo dobrze.. staram siê jako¶ zapomnieæ, ale nie ukrywam ³atwo nie jest..

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olan0wak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-20, 21:30   #4
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 10 465
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Mo¿e byæ tak, ¿e po serii tego typu snów zupe³nie o nim zapomnisz, wyrzucisz go z umys³u, no nie wiem jak to okre¶liæ, ¿eby nie brzmieæ jak nawiedzona. U mnie by³o tak, ¿e po d³uuuuuugim czasie (prawie 2 lata) zacz±³ mi siê ¶niæ jeden z moich by³ych prawie ch³opaków, w któym by³am zakochana nie na ¿arty. Po tygodniu czy dwóch codziennych snów o nim przesta³am czuæ cokolwiek, gdy o nim my¶la³am. Wcze¶niej czu³am sentyment, niedosyt, ¿al, a potem - nic, zero.
natalia_t jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-21, 06:59   #5
olan0wak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

U mnie w³a¶nie jest zupe³nie odwrotnie, wcze¶niej by³am przekonana ¿e zapomnia³am, ¿e nic nie czujê, a gdy te sny siê pojawi³y, wszystko wróci³o, wszystkie uczucia i wspomnienia, i ten sentyment o którym mówisz.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olan0wak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-21, 13:54   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Przypomnij sobie czemu zerwaliscie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-21, 15:50   #7
olan0wak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

No tak.. ci±g³e k³ótnie, wypominanie nawzajem sobie ka¿dej g³upoty.. staram siê te¿ my¶leæ ¿e czasami traktowa³ mnie bardzo nie fajnie, to mi trochê pomaga odrzuciæ my¶li o nim

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olan0wak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 13:57   #8
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Cytat:
Napisane przez olan0wak Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomó¿cie! Jestem w rozsypce, 1,5 roku temu zakoñczy³ siê mój prawie 3-letni zwi±zek z ch³opakiem, on po 3 miesi±cach znalaz³ sobie now±, po tym mia³am jeszcze z nim kontakt (i to do¶æ intymny), ale od stycznia siê on urwa³. Nie mogê siê kompletnie pozbieraæ, my¶la³am, ¿e zapomnia³am, ¿e minê³o, spotyka³am siê z trzema facetami, ale nic z tego. A przez ostatni tydzieñ by³y ch³opak ¶ni mi siê co noc.. Nie mogê spaæ, dniami my¶lê tylko o tym, nie mogê normalnie funkcjonowaæ. U¶wiadomi³am sobie, ¿e moje uczucia do niego nic a nic siê nie zmieni³y. Nie umiem znie¶æ my¶li, ¿e jest szczê¶liwy z inn± i w dodatku z ni± zamieszka³, a kochali¶my siê ponad wszystko.. Nachodz± mnie my¶li, ¿eby odnowiæ kontakt, odezwaæ siê, ale kompletnie nie wiem co mam robiæ. Doradzcie, proszê.
nic nie robic i nie myslec o bylym,trzeba czasu by zapomniec
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-11-28, 16:45   #9
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 895
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Mi tez siê by³y czêsto ¶ni. Mo¿e dlatego ze byl pierwszym takim bardziej na powa¿nie, zakochana by³am po uszy.
No ale nic, ¶nie o nim, wstajê i ide dalej. I kiedy ¶ni mi siê w samych superlatywach, wstajê rano i przypominam sobie dlaczego juz nie jeste¶my razem - sentyment przechodzi jak rêk± odjal.
Andz126p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-28, 10:25   #10
olan0wak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Odezwal siê.. nagle po roku odezwa³ siê jak gdyby nigdy nic, co u mnie, ¿e siê martwi, chcia³by siê spotkaæ.. mam mega mêtlik w g³owie, wszystko wrocilo, wszystkie uczucia, nie wiem co robiæ..

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
olan0wak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-12-28, 12:18   #11
Sanbi145
Raczkowanie
 
Avatar Sanbi145
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Sny o by³ym ch³opaku

Najlepiej nic, zignorowaæ, nie spotykaæ siê, olaæ, zapomnieæ wreszcie.
Sanbi145 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-12-28 13:18:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.