Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-11, 13:31   #31
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
"Tu nie ma nic do rozkminiania. On NIE CHCE spotykać się z Tobą sam na sam, nie zależy mu na pogłębianiu znajomości. Ty chcesz wyznawać miłość? Za co go tak kochasz, za to że ma Ciebie gdzieś?

Odpuść sobie tego faceta bo nic z tego nie będzie."

ON CHCE się ze mną spotykać, skoro znam go tyle czasu to chyba ja umiem lepiej to ocenić, niż osoba na forum, która przeczytaął krótkin opis, mi nie chodziło, abyście oceniły, czy on mnie kocha czy nie ( zakłądam, ze tak, bo mi to wiele razy udowodnił), ale czy wyznać mu miłość a jak tak, to w jaki sposób, tylko o taką poradę mi chodzi, nigdy nie pisałam, że on z powodu pracy nie może, tylko, że taki jest charakter naszej relacji, on jest wykłądowca, nie ma żony ani dzieci, ale nie tego dotyczy wątek
Skoro pytasz o wyznanie miłości tylko, to przecież doradzalysmy: nie jest to dobry pomysł by wyskakiwac z taka bombą. Sama mowilas, że jesteście w stanie focha, a ty nagle wyskoczysz z kocham cię?

Nie wyobrażam sobie miłości między dwojgiem ludzi, którzy nie potrafią się porozumieć i boją się odezwać do drugiego. Najpierw odbuduj relacje, wróć o poziomu relacji, na którym potraficie ze sobą rozmawiać w ogóle, a co dopiero rozmawiać o uczuciach. A potem dopiero wyznawaj miłości. Ja już Ci napisałam, co możesz mu powiedzieć.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 13:49   #32
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Tylko że ona widzi na czym stoi, moim zdaniem to głupie pytać o oczywistości. Facet ją trochę popodrywa w pracy, a ona robi nadinterpretacje. No tak chodzi smuty i taaaak baaardzo mu zależy, że miesiącami nie znajduje chwili żeby jej gdzieś zaprosić. Nie robi NIC w kierunku pogłębienia znajomości, nic oprócz niezobowiązujących zaczepek.
Toż napisałam, że jak dla mnie nadinterpretuje jego zachowanie ale skoro chce iść na całość, to niech to przynajmniej zrobi w możliwie najdelikatniejszy sposób
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 13:57   #33
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Dzięki Wam za porady, niektóre naprawdę bardzo cenne, ale dodam jeszcze, to nie jest tak, ze on nie robi nic, otóż robi, tylko w taki sposób, żeby uniknąć wyłożenia kart na stół i nie zrobić z siebie idioty, znam go sporo czasu, on ma taki charakter po prostu, przeanalizowałąm go od A do Z, no toż widzę pewne zachowania, a co myslicie , abym zaczeła z nim rozmowę od czegoś w rodzaju:" wyglądasz na zakochanego" itd, żebym tak jakby zwróciłą uwagę, że to on jest zajkochany, mysliecie, że może wtedy się do tego przyzna?
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 14:01   #34
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Kombinujesz jak koń pod górkę. Skoro jesteś PEWNA, że on coś DO CIEBIE czuje, to porozmawiaj z nim jak człowiek zamiast rzucać aluzjami.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 18:13   #35
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
Dzięki Wam za porady, niektóre naprawdę bardzo cenne, ale dodam jeszcze, to nie jest tak, ze on nie robi nic, otóż robi, tylko w taki sposób, żeby uniknąć wyłożenia kart na stół i nie zrobić z siebie idioty, znam go sporo czasu, on ma taki charakter po prostu, przeanalizowałąm go od A do Z, no toż widzę pewne zachowania, a co myslicie , abym zaczeła z nim rozmowę od czegoś w rodzaju:" wyglądasz na zakochanego" itd, żebym tak jakby zwróciłą uwagę, że to on jest zajkochany, mysliecie, że może wtedy się do tego przyzna?
A kiedy ostatnio się widzieliście? Jeśli rzeczywiście wygląda na zakochanego to możesz tak zacząć rozmowę, ale ja bym się nie demaskowala z uczuciami. Gdyby on coś do ciebie czuł już dawno by Ci dał to do zrozumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 22:18   #36
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
Dzięki Wam za porady, niektóre naprawdę bardzo cenne, ale dodam jeszcze, to nie jest tak, ze on nie robi nic, otóż robi, tylko w taki sposób, żeby uniknąć wyłożenia kart na stół i nie zrobić z siebie idioty, znam go sporo czasu, on ma taki charakter po prostu, przeanalizowałąm go od A do Z, no toż widzę pewne zachowania, a co myslicie , abym zaczeła z nim rozmowę od czegoś w rodzaju:" wyglądasz na zakochanego" itd, żebym tak jakby zwróciłą uwagę, że to on jest zajkochany, mysliecie, że może wtedy się do tego przyzna?
No faktycznie "rewelacyjny" pomysł... Od długiego czasu się nie widujemy, ale wyglądasz mi na zakochanego. No chyba żartujesz.

Przyjmujesz beznadziejną taktykę... Chcesz żeby chłop traktował cię serio a sama ciągle bazujesz na fochach, zartach i dziwnych aluzjach wobec niego. Zamiast na szczerości.

Koleżanka z góry ma rację, skoro jesteś taka pewna waszego uczucia, bo tak go znasz, to powiedz mu prawdę prosto z mostu.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 22:24   #37
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Powiedz mu że to kochasz a potem nam opisz jego reakcje.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-11, 22:45   #38
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

On mi to cały czas daje to do zroumienia, dziś z nim rozmawiałam szczerze i jesteśmy umówieni na taką dłuższą, szczerą rozmowę,
zamierzam nadal się z nim spotykać i rozmawiać bardziej szczerze, ale wprost nie powiem mu o miłości, znaczy powiem to, ale innymi słowami, że zależy mi na tej relacji itd., po prostu nie będę dla niego taka lodowata, ale bardziej dostępna i otwarta na niego

Edytowane przez Milagros12345
Czas edycji: 2016-12-11 o 22:50 Powód: dodanie nowych treści
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 05:57   #39
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
On mi to cały czas daje to do zroumienia, dziś z nim rozmawiałam szczerze i jesteśmy umówieni na taką dłuższą, szczerą rozmowę,
zamierzam nadal się z nim spotykać i rozmawiać bardziej szczerze, ale wprost nie powiem mu o miłości, znaczy powiem to, ale innymi słowami, że zależy mi na tej relacji itd., po prostu nie będę dla niego taka lodowata, ale bardziej dostępna i otwarta na niego
Wg mnie umawianie się na szczera rozmowę to jest na poziomie gimnazjum. Dorośli ludzie po prostu się spotykają i rozmawiają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 07:54   #40
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Ty go na prawdę KOCHASZ? Wiesz co to słowo oznacza? Dopytuję bo to dla mnie lekka abstrakcja.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 21:45   #41
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
"Tu nie ma nic do rozkminiania. On NIE CHCE spotykać się z Tobą sam na sam, nie zależy mu na pogłębianiu znajomości. Ty chcesz wyznawać miłość? Za co go tak kochasz, za to że ma Ciebie gdzieś?

Odpuść sobie tego faceta bo nic z tego nie będzie."

ON CHCE się ze mną spotykać, skoro znam go tyle czasu to chyba ja umiem lepiej to ocenić, niż osoba na forum, która przeczytaął krótkin opis, mi nie chodziło, abyście oceniły, czy on mnie kocha czy nie ( zakłądam, ze tak, bo mi to wiele razy udowodnił), ale czy wyznać mu miłość a jak tak, to w jaki sposób, tylko o taką poradę mi chodzi, nigdy nie pisałam, że on z powodu pracy nie może, tylko, że taki jest charakter naszej relacji, on jest wykłądowca, nie ma żony ani dzieci, ale nie tego dotyczy wątek
Powiedz mu prosto z mostu,,kocham cie,, i wtedy zobaczysz jego reakcje,jak ci powie ze ciebie tez to bedzie super a jak powie ze wszystkie studentki go kochaja to bedzie lipka.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 22:02   #42
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Daj znać jak było 😀
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 18:32   #43
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

Absolutnie mu nie wyznawaj uczuc!! Tylko go po prostu pocaluj! Normalnie przybliz sie, zlap za twarz, przysun do swojej, usmiechnij sie patrzac mu prosto w oczy i go pocaluj!
I niech sie zastanawia, co jest w Twoim sercu czy glowie, i dlaczego to zrobilas.
Jak mu podasz odpowied na tacy, to zrujnujesz cala gre w gonienie kroliczka.
NIE MOW. Dzialaj.
Wiem, ze Cie to spala i ze my, kobiety, jestesmy bardzo werbalne. I ze milion dialogow juz pewnie wymyslilas. Ale nie mow. Wytrzymaj.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 06:53   #44
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy wyznać miłość mężczyżnie, jeśli tak to w jaki sposób?

I jak autorko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 07:53:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.