Czy postawić mu takie ultimatum? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-03, 19:46   #361
julkaa189
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 84
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

widzę że nas więcej
julkaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:06   #362
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Ciężko mi ignorować. Bo lubię odpowiadać na zaczepki. A każda twoja wypowiedź jest dla mnie zaczepką.
Nie dość, że egoistka, to jeszcze egocentryczka. To nie jest Twoj wątek, mimo tego, że bardzo się o to starasz. Moje wypowiedzi nie są kierowane do Ciebie. Wcześniej były, wtedy Cię cytowałam. Zresztą jak to mówią: uderz w stół...
Ponawiam prośbę- ignorujmy się nawzajem.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:09   #363
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Cokolwiek by napisała, ty i tak byś się utwierdziła.
gdyby napisała, że facet wyprowadził się z domu a rozwód jest w toku to sądzę, że odpowiedzi w wątku byłby zupełnie inne ale prawda jest taka, że ten facet nie zrobił do tej pory tak naprawdę NIC konkretnego co sugerowałoby, że jego intencje są choćby trochę uczciwe a to już nie wizażanek wina
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:10   #364
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Nie wiem czy mi się wydaje, ale mariamalaria jest chyba jedyną osobą na 13 stron wątku, która kibicuje i wierzy, że facet ma szczere zamiary wobec autorki.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:13   #365
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

No ale co się spodziewać po osobie, która broni gwałciciela, bo może był pijany 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:15   #366
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7347617 1]No ale co się spodziewać po osobie, która broni gwałciciela, bo może był pijany 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

poważnie?
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:15   #367
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7347617 1]No ale co się spodziewać po osobie, która broni gwałciciela, bo może był pijany 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Aż lecę poczytać.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 20:17   #368
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

To zapraszam na wątek "Proszę o opinie o mnie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:24   #369
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mi się wydaje, ale mariamalaria jest chyba jedyną osobą na 13 stron wątku, która kibicuje i wierzy, że facet ma szczere zamiary wobec autorki.
no i statystycznie szanse na to, że facet jest w porządku są dokładnie takie same jak stosunek liczby osób przeciwko do osób "za"
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:25   #370
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no i statystycznie szanse na to, że facet jest w porządku są dokładnie takie same jak stosunek liczby osób przeciwko do osób "za"
Czyli bliskie zeru
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:28   #371
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 19:06
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 20:36   #372
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I tyle dobrze bo szkoda czasu, nerwów i życia na czekanie na krętacza, który prędzej czy później potraktował by ją tak samo jak żonę.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:50   #373
patricia_ventura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 404
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Ja się usuwam na jakiś czas bo po prostu mi się nie chce denerwować. Zobaczymy, może za jakiś czas się odezwę. Ja lub On. Może jakoś ogarnie sobie swoje sprawy. Ja Go nie przekreślam. Z nikim nie mialam takiego porozumienia jak z Nim jest nadal bardzo ważny. I może jestem glupia, ale uważam, że on nie sciemnia.

Dam temu czas. Tak będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patricia_ventura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 20:53   #374
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez patricia_ventura Pokaż wiadomość
Ja się usuwam na jakiś czas bo po prostu mi się nie chce denerwować. Zobaczymy, może za jakiś czas się odezwę. Ja lub On. Może jakoś ogarnie sobie swoje sprawy. Ja Go nie przekreślam. Z nikim nie mialam takiego porozumienia jak z Nim jest nadal bardzo ważny. I może jestem glupia, ale uważam, że on nie sciemnia.

Dam temu czas. Tak będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko w tym wątku juž było napisane, więc zostaje tylko trzymać kciuki za decyzję, która będzie najlepsza dla Ciebie. Daj znać za parę dni co jest grane.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 22:09   #375
mmuffinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Autorko przeczytaj sobie wątek, on ci może szerzej otworzy oczy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1047996
mmuffinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 22:12   #376
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez patricia_ventura Pokaż wiadomość
Ja się usuwam na jakiś czas bo po prostu mi się nie chce denerwować. Zobaczymy, może za jakiś czas się odezwę. Ja lub On. Może jakoś ogarnie sobie swoje sprawy. Ja Go nie przekreślam. Z nikim nie mialam takiego porozumienia jak z Nim jest nadal bardzo ważny. I może jestem glupia, ale uważam, że on nie sciemnia.

Dam temu czas. Tak będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cóż, powodzenia - jak świat długi i szeroki tak chyba nikt się nigdy niczego nie nauczył na cudzych doświadczeniach więc doświadczaj, oby bezboleśnie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 07:16   #377
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7347617 1]No ale co się spodziewać po osobie, która broni gwałciciela, bo może był pijany 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie broniłam gwalciciela.

Podobno wątek nie mój. Czemu więc rozmowa o mnie?

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez patricia_ventura Pokaż wiadomość
Ja się usuwam na jakiś czas bo po prostu mi się nie chce denerwować. Zobaczymy, może za jakiś czas się odezwę. Ja lub On. Może jakoś ogarnie sobie swoje sprawy. Ja Go nie przekreślam. Z nikim nie mialam takiego porozumienia jak z Nim jest nadal bardzo ważny. I może jestem glupia, ale uważam, że on nie sciemnia.

Dam temu czas. Tak będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko ważne, byś wiedziała, ile tego czasu chcesz mu dać. I się tego czasu trzymała.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:28   #378
patricia_ventura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 404
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Nie broniłam gwalciciela.

Podobno wątek nie mój. Czemu więc rozmowa o mnie?

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


Tylko ważne, byś wiedziała, ile tego czasu chcesz mu dać. I się tego czasu trzymała.
Zle to napisalam. Ja nie daje czasu. Ja rezygnuje. Ale nie wykluczam tego ze moze kiedys będziemy razem... o ile on rzeczywiście sobie swoje zycie ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patricia_ventura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 08:30   #379
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Rozumiem.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 09:26   #380
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez patricia_ventura Pokaż wiadomość
Zle to napisalam. Ja nie daje czasu. Ja rezygnuje. Ale nie wykluczam tego ze moze kiedys będziemy razem... o ile on rzeczywiście sobie swoje zycie ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli mu naprawdę zależy, twoja rezygnacja będzie dla niego bodźcem do działania.
Nie można przecież ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że jego małżeństwo faktycznie nie jest do d.
Jednocześnie musisz mieć świadomość, że to z czym zetknęłaś się na Wizażu, spotka cię w zwielokrotnionej formie w realnym życiu.
Będziecie mieli wszystkich przeciwko sobie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 09:33   #381
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Wszystkich może nie. Ale wielu na pewno.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 09:45   #382
201707201535
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 58
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Myślę, że gdyby pan działał trochę inaczej to mało kto by był sceptycznie nastawiony do tej relacji. A tymczasem pan spędza jeden weekend z autorką, drugi z żoną z którą podobno już nic go nie łączy. Jednego dnia deklaruje poszukiwanie mieszkania a drugiego wyjeżdża na romantyczny zagraniczny weekendowy wyjazd z rodziną i znajomymi. Gdyby jego zamiary i jego małżeński kryzys był szczery to nie wypoczywałby w towarzystwie ukochanej żony a organizował nowe mieszkanie, wyprowadzkę i rozwód. Teraz z rodziną był na majówce a za dwa miesiące ten sam pan, z tą samą żoną pojedzie na taki sam zagraniczny wyjazd tylko, że w ramach już wakacji. A jeszcze później pojadą wspólnie na święta do jej rodziny, i na sylwestra itd.Gdy przeczytałam że autorka ucina kontakt - pomyślałam, kobieta odzyskała rozum. Ale jak się okazuję to tylko były ostatnie konwulsje w agonii zdrowego rozsądku.
201707201535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 10:22   #383
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez Cytrynowa_Stonka Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby pan działał trochę inaczej to mało kto by był sceptycznie nastawiony do tej relacji. A tymczasem pan spędza jeden weekend z autorką, drugi z żoną z którą podobno już nic go nie łączy. Jednego dnia deklaruje poszukiwanie mieszkania a drugiego wyjeżdża na romantyczny zagraniczny weekendowy wyjazd z rodziną i znajomymi. Gdyby jego zamiary i jego małżeński kryzys był szczery to nie wypoczywałby w towarzystwie ukochanej żony a organizował nowe mieszkanie, wyprowadzkę i rozwód. Teraz z rodziną był na majówce a za dwa miesiące ten sam pan, z tą samą żoną pojedzie na taki sam zagraniczny wyjazd tylko, że w ramach już wakacji. A jeszcze później pojadą wspólnie na święta do jej rodziny, i na sylwestra itd.Gdy przeczytałam że autorka ucina kontakt - pomyślałam, kobieta odzyskała rozum. Ale jak się okazuję to tylko były ostatnie konwulsje w agonii zdrowego rozsądku.
Siedzisz im w pierzynie, że dopowiadasz sobie "romantyczny", "ukochana"? A może jesteś wróżbitką?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 10:22   #384
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez patricia_ventura Pokaż wiadomość
Zle to napisalam. Ja nie daje czasu. Ja rezygnuje. Ale nie wykluczam tego ze moze kiedys będziemy razem... o ile on rzeczywiście sobie swoje zycie ogarnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obyś w takim razie umiała nie czekać.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 12:16   #385
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Siedzisz im w pierzynie, że dopowiadasz sobie "romantyczny", "ukochana"? A może jesteś wróżbitką?
nie trzeba siedzieć w pierzynie żeby dojść do tego, że raczej w osobnych pokojach nie mieszkają tzn. no oczywiście można zakładać, że Ci państwo to już przyjaciele a nie para oraz że rzeczona żona właśnie wyrywa jakiego Enrique czy innego Miguela podczas gdy stęskniony partner autorki wypisuje jej miłosne sms'y a niebawem byli już małżonkowie spędzają wieczory zwierzając się sobie z miłosnych podbojów - kwestia tylko w tym, że takie rzeczy to w krainie kucyków pony
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-05-04 o 12:17
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 12:37   #386
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Naprawde nigdy nie zrozumiem dlaczego mlode kobiety bez zobowiazan dobrowolnie pakuja sie w takie sytuacje. Pomijam oczywiscie te, w ktorych misiaczek nie od razu powiadomil o swoim stanie cywilnym i sprawy zaszly po prostu za daleko. Jeszcze jako singielka mialam pare takich okazji i choc przyznaje, ze niektorzy zaoobroczkowani delikwenci dzialali na mnie jak cholera (nie przez fakt bycia zaobraczkowanym tylko psycho-fizycznej atrakcyjnosci ) nigdy mi nawet przez mysl nie przeszlo zeby dac sie w to wciagnac. Nie dlatego, ze zaluje jego zony (sama sobie winna jezeli sie nie orientuje z kim dzieli loze i stol, jezeli sie orientuje to tym bardziej) czy bo musze stac na strazy JEGO moralnosci (wtf?). Nie, po pierwsze dla wlasnego komfortu psychicznego z ktorym i tak mam juz od dziecka problemy wiec nie warto jeszcze bardziej go szargac. Po drugie, mam w sobie jakies wrodzone poczucie przyzwoitosci i choc wiem, ze papierek niczego nie gwarantuje a ja nikomu (wtedy jeszcze) wiernosci nie slubowalam jakos, mimo narkotycznego dzialania feromonow, nie moglabym sie przemoc. Po prostu nie i juz. I taka postawa "po trupach do celu" to juz w ogole mnie rozwala. I choc nie wierze w te wszystkie karmy itd. to z obserwacji wiem, ze takie postepowanie sie predzej czy pozniej jednak mocna czkawka odbija. Jak nie teraz to za 5,10,15...lat. Takze radzilabym nabrac jednak odrobine pokory, nie zaszkodzi
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 13:15   #387
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Nie dlatego, ze zaluje jego zony (sama sobie winna jezeli sie nie orientuje z kim dzieli loze i stol, jezeli sie orientuje to tym bardziej)
Wytłuszczone - a na czym polega dokładnie wina takiej kobiety? Bo mnie to zaciekawiło.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 13:24   #388
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - a na czym polega dokładnie wina takiej kobiety? Bo mnie to zaciekawiło.
na niebyciu wróżką chyba ewentualnie na niegrzebaniu w rzeczach osobistych męża i nieśledzeniu go
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 13:44   #389
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - a na czym polega dokładnie wina takiej kobiety? Bo mnie to zaciekawiło.
Juz wyjasniam, chodzilo mi o te ktore nawet nie podejrzewaja, ze mezulek cos kreci na boku. Nie wiem moze ja jestem przewrazliwiona bo za duzo sie wlasnie naogladalam jacy lewi i zuchwali pod tym wzgledem potrafia byc faceci. Ale objektywnie rzezcz biorac przeciesz tego sie nie da tak do konca ukryc, zawsze sa jakies ostrzegawcze sygnaly. Tajemnicze telefony, coraz to pozniejsze powroty z pracy, ciagle jakies dziwne misje i wypady, czesto w weekendy, no cokolwiek. Wiadomo jakies podstawowe zaufanie musi byc bo bez tego sie nie da, ale zeby tak bezgranicznie ufac misiaczkowi, ze on to by napewno nigdy w zyciu....i ignorowac przy tym wlasnie calkowicie wszystkie sygnaly, a potem szanowna malzonka dowiaduje sie zwykle jako ostatnia. Ja z kolei na poczatku zwiazku, gdy moj owczesny maz byl jeszcze moim chlopakiem, bylam skrzywiona w druga strone, widzialam rzeczy ktorych nie ma i czasami troche swirowalam. Ale juz wole tak niz dowiedziec sie jako ostatnia wlasnie. Chlop jakos to przecierpial, udowodnil ze jest godny mojego zaufania wiec juz od dawna jest spokoj. Ale to nie znaczy ze uspil moja czujnosc calkowicie, gdyby dzialo sie cos, co by mnie na powaznie zaczelo niepokoic to na bank zaczelabym sledztwo

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
na niebyciu wróżką chyba ewentualnie na niegrzebaniu w rzeczach osobistych męża i nieśledzeniu go
coz, grzebanie w rzeczach i sledzenie czasami niestety staje sie konieczne zeby dowiedziec sie prawdy o misiaczku, bo ten w ogromnej wiekszosci przypadkow za nic sie sam nie przyzna ze znalazl sobie odskocznie. Oczywiscie nie pisze tutaj o obsesyjnym kontrolowaniu gdy nie ma do tego zadnych podstaw.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 13:50   #390
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy postawić mu takie ultimatum?

A mnie zastanawia z kim facet uprawia seks?Z zona nie bo nie uklada im sie,z nowa przyjaciolka tez nie bo spedzili razem noc i do niczego nie doszlo.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-04 21:25:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.