Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-01, 17:17   #2731
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Mneutrina Pokaż wiadomość
Mam pytanie w kwestii starania się o pracę. Marzy mi się praca w agencji reklamowej w Warszawie. (Albo nawet inna) Czy wypada/można "z ulicy", nie umawiając się wcześniej przyjść po prostu (jak do lekarza, bez wczesnego umawiania się, ale np. z nagłą potrzebą, zazwyczaj udaje się) i spotkać się z kimś decyzyjnym i porozmawiać? Mam studia wyższe kulturowe i myślę, że mogłabym coś wnieść do zespołu. Planuję "obskoczyć" kilka agencji. Nie chodzi o jakieś super stanowisko, ale na początek cokolwiek, podawanie herbaty, nawet jakieś prace porządkowe, aby pobyć w takim środowisku. Czy widzicie w tym sens? Zauważyłam, że lepiej spotkać osobiście niż np. wysyłać aplikacje online.
Ja bym raczej napisała na ich dział HR i maila- kilka słów o sobie. Wtedy jest szansa, że trafi do odpowiedniej osoby i kogoś urzeknie Twoja historia.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:20   #2732
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o iPhone 13? Ma może któraś? Nigdy nie miałam nic tej marki ale zblizam się do wymiany mojego androida i zastanawiam się nad tym modelem. Warto?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Mój mąż ma ten telefon jako służbowy. Nie przepada za nim, androidy mu bardziej pasują. Ja też się nim bawię i też mi się nie podoba, choć przyznam, że jest szybki i robi dobre zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:21   #2733
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Mój mąż ma ten telefon jako służbowy. Nie przepada za nim, androidy mu bardziej pasują. Ja też się nim bawię i też mi się nie podoba, choć przyznam, że jest szybki i robi dobre zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co jest takim głównym minusem? Co Wam najbardziej przeszkadzało? Macie prywatnie też iphony czy coś innego?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:37   #2734
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Mneutrina Pokaż wiadomość
Mam pytanie w kwestii starania się o pracę. Marzy mi się praca w agencji reklamowej w Warszawie. (Albo nawet inna) Czy wypada/można "z ulicy", nie umawiając się wcześniej przyjść po prostu (jak do lekarza, bez wczesnego umawiania się, ale np. z nagłą potrzebą, zazwyczaj udaje się) i spotkać się z kimś decyzyjnym i porozmawiać? Mam studia wyższe kulturowe i myślę, że mogłabym coś wnieść do zespołu. Planuję "obskoczyć" kilka agencji. Nie chodzi o jakieś super stanowisko, ale na początek cokolwiek, podawanie herbaty, nawet jakieś prace porządkowe, aby pobyć w takim środowisku. Czy widzicie w tym sens? Zauważyłam, że lepiej spotkać osobiście niż np. wysyłać aplikacje online.
Skąd przeświadczenie że lepiej spotkać się osobiście niż przesyłać aplikacje online? Gdzie się z tym spotkałaś? No chyba że chodzi o jakieś naprawdę małe firmy, to może

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:37   #2735
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Mneutrina Pokaż wiadomość
A zadzwonić i ewentualnie umówić się?
Właśnie problem w tym, że się nie umówisz, chyba że im wyślesz CV i się spodoba - czyli tradycyjny proces aplikacyjny.

Dlaczego jako zapracowany pracownik miałabym poświęcać nawet 10 minut przypadkowej osobie, która nie wiem czego ode mnie chce? Tak to nie działa...
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:44   #2736
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A co jest takim głównym minusem? Co Wam najbardziej przeszkadzało? Macie prywatnie też iphony czy coś innego?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

W iPhone wysoka cena w stosunku do parametrow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 17:47   #2737
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
W iPhone wysoka cena w stosunku do parametrow.
Rozumiem. Czyli lepiej celować w modele Pro? Zależy mi na dobrych zdjęciach, standardowym przegladaniu internetu bez zacinania i żeby telefon był na dobrych parę lat Trochę jestem pogubiona w tych iPhonach bo do tej pory głównie Xiaomi

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 17:58   #2738
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Rozumiem. Czyli lepiej celować w modele Pro? Zależy mi na dobrych zdjęciach, standardowym przegladaniu internetu bez zacinania i żeby telefon był na dobrych parę lat Trochę jestem pogubiona w tych iPhonach bo do tej pory głównie Xiaomi

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

A czemu chcesz zrezygnowac z xiaomi ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:00   #2739
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Przecież jeśli chodzi o spore agencje to nawet Cię nie wpuszczą. Korpo w Warszawie mają recepcje i jak nie jesteś umówiona nie masz szansy wejść. W najlepszym razie wezmą od Ciebie na recepcji CV i przekażą przypadkowej osobie, która pomyśli, że jesteś dziwna, żeby dostarczać ręcznie zamiast mailem.

Daj sobie spokój. Dzwonienie jest ok. Pisanie też. Ale podejście to hardcore niepraktykowany od lat, chyba że masz na myśli takie maleńkie "agencje", ale nawet wtedy miałabym wątpliwości.
Przypadkowa osoba nie weźmie CV, bo nie powinna według przepisów także nawet to się nie uda

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:02   #2740
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A czemu chcesz zrezygnowac z xiaomi ?
Hmm chciałabym spróbować czegoś innego tak szczerze. Mam już kolejny model (aktualny prawie 4 lata) i jakoś tak pomyślałam o iPhonie. Bardzo mi zależy na fajnych zdjęciach, a tu słyszałam ze Apple nie ma sobie równych. No i opinie ze jak raz się przejdzie z androida na iosa to już nie chce sie wracać. Chyba głównie takie argumenty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:14   #2741
felututa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Hmm chciałabym spróbować czegoś innego tak szczerze. Mam już kolejny model (aktualny prawie 4 lata) i jakoś tak pomyślałam o iPhonie. Bardzo mi zależy na fajnych zdjęciach, a tu słyszałam ze Apple nie ma sobie równych. No i opinie ze jak raz się przejdzie z androida na iosa to już nie chce sie wracać. Chyba głównie takie argumenty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Nie będę bardzo obiektywna, bo ja na iPhone'ach siedzę już koło dekady i jak tylko mam Androida w rękach to mnie szlag trafia, ale ja telefony z jabłkiem bardzo polecam. Są niezawodne przez kilka dobrych lat, tak naprawdę dopóki Twój model ma wsparcie to nie masz się czym martwić. Są szybkie, nie zacinają się. Od 12 siedzę na pro, teraz mam 14 a partner 13. 6s plus miałam chyba z pięć lat, cały czas działał świetnie i jeszcze sprzedałam go w dobrych pieniądzach. Zdjęcia robią świetne, hobbystycznie zajmuję się pieczeniem modnych ciasteczek i często kręcę filmy i robię zdjęcia - zawsze jest igła. Mam pierdyliard kart otwartych w safari i w żaden sposób nie spowalnia to pracy telefonu. Ja nie zamieniłabym iPhone'a na nic innego.
felututa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 18:17   #2742
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy mogę pójść do Hebe i legalnie odsypać sobie odrobinę podkładu mineralnego do swojego pojemniczka?

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:26   #2743
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Hmm chciałabym spróbować czegoś innego tak szczerze. Mam już kolejny model (aktualny prawie 4 lata) i jakoś tak pomyślałam o iPhonie. Bardzo mi zależy na fajnych zdjęciach, a tu słyszałam ze Apple nie ma sobie równych. No i opinie ze jak raz się przejdzie z androida na iosa to już nie chce sie wracać. Chyba głównie takie argumenty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja się przesiadłam kilka tygodni temu z xiaomi na iphona 14 pro i na razie jestem zadowolona. Zwłaszcza z aparatu właśnie, bo zdjęcia i filmy wychodzą świetnie.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:34   #2744
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A co jest takim głównym minusem? Co Wam najbardziej przeszkadzało? Macie prywatnie też iphony czy coś innego?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja mam prywatnie Samsunga z górnej półki i to jest bardzo dobry telefon, szybki, wygodny, niezawodny. Dla mnie iphone jest jakiś taki nieintuicyjny, niewygodny, jakoś nie umiem się z nim polubić. Może dlatego, że mój Galaxy note jest naprawdę fajny. Jedyne w czym iphone wygrywa to w zdjęciach pomieszczeń - ma funkcję oddalenia 0,5 i jestem w stanie sfotografować całe pomieszczenie - a to jest mi potrzebne do ogłoszeń. Natomiast jeśli chodzi o kolory czy jakość zdjęć to mój Samsung w niczym iphonowi nie ustępuje, powiedziałabym że mniej przekłamuje kolory. Uważam, że iphone ogólnie jest w porządku, ale sama na pewno nie kupię i nie zamieniłabym mojego telefonu na iPhone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:44   #2745
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ja mam prywatnie Samsunga z górnej półki i to jest bardzo dobry telefon, szybki, wygodny, niezawodny. Dla mnie iphone jest jakiś taki nieintuicyjny, niewygodny, jakoś nie umiem się z nim polubić. Może dlatego, że mój Galaxy note jest naprawdę fajny. Jedyne w czym iphone wygrywa to w zdjęciach pomieszczeń - ma funkcję oddalenia 0,5 i jestem w stanie sfotografować całe pomieszczenie - a to jest mi potrzebne do ogłoszeń. Natomiast jeśli chodzi o kolory czy jakość zdjęć to mój Samsung w niczym iphonowi nie ustępuje, powiedziałabym że mniej przekłamuje kolory. Uważam, że iphone ogólnie jest w porządku, ale sama na pewno nie kupię i nie zamieniłabym mojego telefonu na iPhone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tz ma akurat inny telefon, ale ma zoom 0.6 w aparacie i to jest takie przydatne! zmieniam teraz telefon i az sprawdzalam czy ma ten zoom, na szczescie ma od kiedy tz ma tą funkcje, to w moim tel mi brakuje
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 18:54   #2746
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Teraz ma iPhone, wcześniej miałam Xiaomi. Xiaomi po dwóch latach chciałam wyrzucić przez okno jak zaciął się ekran, a potem restartowało się ciągle.
Zdjęcia robi normalne, jak jak i każdy Android z trochę wyższej półki. Z minusów mam pro max 13 i jest ciężki.
Jak oglądam zdjęcia ze starego i nowego telefonu są mi tak samo dobre.
Służbowego mam Redmi. Funkcjonalnie to samo- tylko gorsze zdjęcia.

A i wizaż na iPhone działa słabiej- mam apkę tapatalka. Wymieniłam sporo email z supportem żeby dało się dodawać zdjęcia bez skalowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 19:26   #2747
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;89703572]Teraz ma iPhone, wcześniej miałam Xiaomi. Xiaomi po dwóch latach chciałam wyrzucić przez okno jak zaciął się ekran, a potem restartowało się ciągle.
Zdjęcia robi normalne, jak jak i każdy Android z trochę wyższej półki. Z minusów mam pro max 13 i jest ciężki.
Jak oglądam zdjęcia ze starego i nowego telefonu są mi tak samo dobre.
Służbowego mam Redmi. Funkcjonalnie to samo- tylko gorsze zdjęcia.

A i wizaż na iPhone działa słabiej- mam apkę tapatalka. Wymieniłam sporo email z supportem żeby dało się dodawać zdjęcia bez skalowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Bardzo zależy, co za xiaomi miałaś, że się tak zacinał.

Jak kupisz telefon bardzo niskobudżetowy, to ciężko oczekiwać, że będzie śmigał jak iPhone za pewnie 10x tyle.

Wszystkie moje, i w rodzinie, telefony od xiaomi sobie żyją z nami po kilka lat, a przy przesiadce na nowe, stare sprzedajemy /oddajemy dalej.

W budżecie iPhone zawsze kupisz dobrego flagowca i jeszcze zostanie na akcesoria spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 19:40   #2748
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez felututa Pokaż wiadomość
Nie będę bardzo obiektywna, bo ja na iPhone'ach siedzę już koło dekady i jak tylko mam Androida w rękach to mnie szlag trafia, ale ja telefony z jabłkiem bardzo polecam. Są niezawodne przez kilka dobrych lat, tak naprawdę dopóki Twój model ma wsparcie to nie masz się czym martwić. Są szybkie, nie zacinają się. Od 12 siedzę na pro, teraz mam 14 a partner 13. 6s plus miałam chyba z pięć lat, cały czas działał świetnie i jeszcze sprzedałam go w dobrych pieniądzach. Zdjęcia robią świetne, hobbystycznie zajmuję się pieczeniem modnych ciasteczek i często kręcę filmy i robię zdjęcia - zawsze jest igła. Mam pierdyliard kart otwartych w safari i w żaden sposób nie spowalnia to pracy telefonu. Ja nie zamieniłabym iPhone'a na nic innego.
Dzięki za info. Jestem w sumie już zdecydowana, w okolicach wyprzedaży mam w planie zakup i mam nadzieję że szybko się przestawię na jabłko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 19:42   #2749
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Skoro jesteśmy przy telefonach, to też bym się chętnie dowiedziała co polecacie, bo mam w planach wymianę swojego. Zależy mi przede wszystkim na dobrym aparacie - przednim i tylnym. No i wiadomo - płynność, szybka praca, dobra pamięć, niezła bateria.
Teraz mam Samsunga s20 fe i nie jestem zadowolona - tzn jestem rozczarowana aparatem. Tyle się naoglądałam testów i naczytałam opinii przed zakupem, a tu średniak. Miałam wrażenie, że mój s9+ robił lepsze zdjęcia.
Budżet ok 2500-3000.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 19:56   #2750
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Bardzo zależy, co za xiaomi miałaś, że się tak zacinał.

Jak kupisz telefon bardzo niskobudżetowy, to ciężko oczekiwać, że będzie śmigał jak iPhone za pewnie 10x tyle.

Wszystkie moje, i w rodzinie, telefony od xiaomi sobie żyją z nami po kilka lat, a przy przesiadce na nowe, stare sprzedajemy /oddajemy dalej.

W budżecie iPhone zawsze kupisz dobrego flagowca i jeszcze zostanie na akcesoria spokojnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie był z tych najtańszych. Xiaomi Mi Note 10 pro. To było kilka lat temu. Miałam oczekiwania żeby robił zdjęcia (to akurat robił) i działał normalnie. Ale widać 2 lata to max w przypadku tego konkretnego egzemplarza.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 20:00   #2751
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Zalana piwnica.
Miałam zalana piwnicę i niestety zaczyna to być czuć. Z piwnicy ciągnie nieprzyjemny zapach a i nie wiem czy w domu bo wiadomo nos się przyzwyczaja.

Czy Waszym zdaniem taki osuszacz powietrza za 100-200 zł może dać radę? Bo nie chcemy inwestować w jakieś drogie rozwiązania do momentu aż nie zlikwidujemy przyczyny zalania.

Znalazłam coś takiego. Da radę?Screenshot_20231101_205734_Chrome.jpgScreenshot_20231101_205629_Chrome.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 20:12   #2752
felututa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Jestem w sumie już zdecydowana, w okolicach wyprzedaży mam w planie zakup i mam nadzieję że szybko się przestawię na jabłko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
IMO iOS jest bardzo intuicyjny, dużo bardziej niż Android (ale znowu mogę tu być nieobiektywna, bo ja Androida nie cierpię od zawsze). Tak samo MacOS, zdecydowanie lepiej mi się na nim pracuje niż na Windowsie ze służbowego laptopa.
felututa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 20:22   #2753
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Niestety nie wiem czemu nie mogę wielocytować ale tez niedawno zamieniłam Xiaomi na iPhone 14 pro i szczerze mówiąc jak nie byłam do iOS przekonana tak teraz aż dziwnie mi się używa Xiaomi.
Ja tez nie wymagam od telefonu zbyt wiele - byle robił dobre zdjęcia, dało się dzwonić i płynnie przeglądać internet. Generalnie jestem bardzo zadowolona.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 21:09   #2754
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Zalana piwnica.
Miałam zalana piwnicę i niestety zaczyna to być czuć. Z piwnicy ciągnie nieprzyjemny zapach a i nie wiem czy w domu bo wiadomo nos się przyzwyczaja.

Czy Waszym zdaniem taki osuszacz powietrza za 100-200 zł może dać radę? Bo nie chcemy inwestować w jakieś drogie rozwiązania do momentu aż nie zlikwidujemy przyczyny zalania.

Znalazłam coś takiego. Da radę?Załącznik 7795238Załącznik 7795239

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lepsze to niż nic, ale jak już zlikwidujcie przyczynę i będziecie chcieli porzadnie osuszyć - to wtedy wezwalabym firmę do osuszania z tymi ich "kombajnami".

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-01, 22:11   #2755
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Hmm chciałabym spróbować czegoś innego tak szczerze. Mam już kolejny model (aktualny prawie 4 lata) i jakoś tak pomyślałam o iPhonie. Bardzo mi zależy na fajnych zdjęciach, a tu słyszałam ze Apple nie ma sobie równych. No i opinie ze jak raz się przejdzie z androida na iosa to już nie chce sie wracać. Chyba głównie takie argumenty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Jeśli chodzi Ci o zdjęcia to nie wiem, czy jest teraz na rynku lepszy telefon niż nowa Xperia, poczytaj recenzje, a cenowo ma pewno korzystniej niż iPhone. Osobiście mam też dużo sentymentu do Samsunga Folda

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 07:08   #2756
Izabka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 43
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dajecie napiwki dostawcom jedzenia?
Izabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 07:49   #2757
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Jestem w sumie już zdecydowana, w okolicach wyprzedaży mam w planie zakup i mam nadzieję że szybko się przestawię na jabłko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja tez jestem psychofanka Apple, nie wróciłabym do Androida - mam od premiery iPhone max pro 12 i jest bardzo ok. Jedyne co mnie w nim drażni to rozmiar, jest spory, poza tym minusów brak. Zdjęcia robi świetne, fotografowałam nim m.in. zorze polarna. Resztę sprzętu tez mam z Apple, po zamianie na MacOS cierpię bardzo w pracy gdzie musze nadal korzystać z Windowsa. Tak jak pisze felututa iOS i MacOS są bardzo intuicyjne i nie zacinają się. Bierz jabłko i bądź szczęśliwa
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 07:53   #2758
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Ja tez jestem psychofanka Apple, nie wróciłabym do Androida - mam od premiery iPhone max pro 12 i jest bardzo ok. Jedyne co mnie w nim drażni to rozmiar, jest spory, poza tym minusów brak. Zdjęcia robi świetne, fotografowałam nim m.in. zorze polarna. Resztę sprzętu tez mam z Apple, po zamianie na MacOS cierpię bardzo w pracy gdzie musze nadal korzystać z Windowsa. Tak jak pisze felututa iOS i MacOS są bardzo intuicyjne i nie zacinają się. Bierz jabłko i bądź szczęśliwa
Ja może psychofanką nie jestem (chociaż mam iphone, iwatch i airpods ), ale uważam, że iOS jest dużo lepszy od androida. Aktualnie mam iphone 11 od 3 czy 4 lat i nic się nie zacina, mam służbowego androida, ale korzystam z niego tylko do dzwonienia, bo jest dla mnie nieintuicyjny. Do tego mogę go nadal sprzedać za niezły hajs
ja bardzo polecam i za nic bym nie przesiadła sie na androida.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 07:55   #2759
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dziękuję dziewczyny! Ta zorza polarna mnie już w ogóle przekonuje Będę brała, mam nadzieję, że się pokochamy

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-02, 08:20   #2760
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Hmm chciałabym spróbować czegoś innego tak szczerze. Mam już kolejny model (aktualny prawie 4 lata) i jakoś tak pomyślałam o iPhonie. Bardzo mi zależy na fajnych zdjęciach, a tu słyszałam ze Apple nie ma sobie równych. No i opinie ze jak raz się przejdzie z androida na iosa to już nie chce sie wracać. Chyba głównie takie argumenty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ja przy wymianie telefonu wracam do Xiaomi na pewno

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.